Skocz do zawartości
Forum

Marcóweczki 2016


Rekomendowane odpowiedzi

Agusia1987 słodkie te twoje dwa szczęścia i super ze w końcu dałaś znać. Dochodźcie szybko do formy i do domku bo tam najlepiej. :)
Ortoda to zapewne Dorota :)
Ja dzisiaj tylko 1 raz wstawałam w nocy. Zaraz trzeba wstać i do sklepu po pieczywo i do apteki po magiczny kubeczek, a jutro na badania bo w piątek wizyta.

Odnośnik do komentarza

Agusia, Olka, Nika jakie sliczne zdjecia. Wzruszaja zwlaszcza ze ja-nierozpakowana nie umiem sobie wyobrazić ze taki Czlowieczek we mnie siedzi... Jak te Wasze Malenstwa sie w srodku zmiescily??? No cud natury te nasze ciąże:*
Moja Corunia grzecznie doczekala do 36tc a lekarz nie wierzyl ze do 36 doczekamy i powiem ze nie zanosi sie na wczesniejsze rozwiazanie/chociaz nie znamy dnia ani godziny;)
u nas brakuje jeszcze wanienki, kosmetykow, kolderki, przescieradelka no i...wozka i czuje sie w tym temacie pogubiona:/ na kazdy znajdzie sie i dobra i zła opinia:/ wywnioskowalam ze wazne sa pompowane koła waga no i dla nas wyniary bo mamy maly bagaznik. Wiem ze Wy już macie pokupione wiec doradzcie na co jeszcze zwracac uwage?

https://www.suwaczki.com/tickers/2nn36vgcou73qeg3.png

http://fajnamama.pl/suwaczki/ic529mw.png

Odnośnik do komentarza

Agusia piękne maleństwa, jeszcze raz gratuluje :)
Felcia, ja używalam dentoseptu na wszelkie zapalenia dziąsel, jest albo taka płukanka co rozrabiasz z wodą i pluczesz, albo taki zelowy plyn ktorym smarujesz dziasla. to jest ziolowe ja uzywam bo mi nadal 8mka wychodzi i bola mnie dziasla wokol, i mam opuchniete

Ja tam nie uważam że wszystko musi być takie "książkowe" jak ktoś określił ze objawy jelitowki wystepuja np w ciagu 2ch dni- według mnie nie koniecznie musi tak byc, kazdy reaguje inaczej

Odnośnik do komentarza

Agusia super dzieciaczki ;-) śliczne maleństwa ;-)
Też się dziwię ze tak duże dzieciaczki siedzą w naszym brzuszkach :-D

Sylwia921125 czasami pisałam na fb bo na forum nie dałam rady was nadrobić :-D teraz postaram się być na bieżąco ;-) zobaczymy czy mi się uda.

Noc minęła w miarę dobrze 2 pobudki na siku i dalej spać. Nie śpię od 6 bo strasznie bolą mnie biodra :'( i brzuszek :-(

http://www.suwaczki.com/tickers/1usahdgenypzflnq.png

Odnośnik do komentarza

Olija
Agusia, Olka, Nika jakie sliczne zdjecia. Wzruszaja zwlaszcza ze ja-nierozpakowana nie umiem sobie wyobrazić ze taki Czlowieczek we mnie siedzi... Jak te Wasze Malenstwa sie w srodku zmiescily??? No cud natury te nasze ciąże:*
Moja Corunia grzecznie doczekala do 36tc a lekarz nie wierzyl ze do 36 doczekamy i powiem ze nie zanosi sie na wczesniejsze rozwiazanie/chociaz nie znamy dnia ani godziny;)
u nas brakuje jeszcze wanienki, kosmetykow, kolderki, przescieradelka no i...wozka i czuje sie w tym temacie pogubiona:/ na kazdy znajdzie sie i dobra i zła opinia:/ wywnioskowalam ze wazne sa pompowane koła waga no i dla nas wyniary bo mamy maly bagaznik. Wiem ze Wy już macie pokupione wiec doradzcie na co jeszcze zwracac uwage?

hej, ja niby teoretycznie wiekszość rzeczy mam. wanienkę ze stelazem musze tylko odebrać od siostry, reszte gratów już mam ale i tak mam wrażenie ze nic nie mam... wczoraj dostałam jeszczze ciuszków po 3miesięcznej dziewczynce, no cudowne są jak sie na to patrzy :D ile skarpetek i tych niedrapków, szkoda że nie bedzie miała aż tyle czasu zeby wzystko chociaz raz założyć :D co do wózka to ja czekam aż zadzwonia zeby odebrać, bo już się doczekać nie moge :D wybrałam camarelo carera, mega lekki w porównaniu do np lupo comfort. no i bardzo zwrotny, ja jestem zachwycona

Odnośnik do komentarza

Agusia jakie cudowne masz dzieciaczki:) oby zdrowo rosły!

Olka - właśnie o tym bólu głowy po znieczuleniu ostatnio pisałam. Właśnie z tego względu boję się cc. Moja koleżanka jak wyszła do domu z takim bólem głowy to wzięła zwykły paracetamol - i jak ręką odjął.

u mnie wizyta w środę, pewnie pobierze ten wymaz. Ciekawa jestem czy mój synuś się obrócił - oby!

czy was też dziewczyny przy przekręcAniu w nocy brzuchy bolą?

Kamila - trzymaj sie i nie daj wirusowi!

Ja z córką jeszcze w łóżku - idę zaraz zrobić śniadanie.

No i mamy luty. Jakoś tak bezpieczniej brzmi:)

Odnośnik do komentarza

Aga2801
KasiaMamusia leżałam tam ostatnio 4 dni na patologii

Witam, czekam tylko na wizytę:)
A warunki mają takie full wypas jak pokazywali?wiesz co mnie zdziwiło?ten fotel i kanapa na sali:D
Przecież u nas to tylko pomarzyc można o takich luksusach...
Megi trochę się warunki na lepsze pozmieniały w Czarnkowie,dla siebie i maluszka nie trzeba nic mieć,kompletnie! Sama się zdziwiłam,rodzisz w koszuli szpitalnej
Olka super,że laktacja się pokazała, najlepsze są chwilę jak jednym karmisz drugi fontanna: D
Agusia1987 jakie słodkie brzdace:)
Aniołek tobie też laktacja przyjdzie:)jesteśmy z wami myślami to musi tak być:)
Olka a tego bólu głowy współczuje
Nika a Mikołaj jak tam?

http://s6.suwaczek.com/201011135561.png
http://s6.suwaczek.com/201603311580.png

Odnośnik do komentarza

KasiaMamusia na patologii nie mieliśmy foteli ale na korytarzu tak. Na noworodka nie zaglądałam ale prawdopodobnie tak bo tatusiowie nie narzekali. Ogólnie szpital czysciutki, lekarze i położne na najwyższym poziomie. Ogólnie warunki super. A i najważniejsze, na patologii wogóle nie słychać krzyków rodzących :)

Odnośnik do komentarza

niuska_aw
Agusia jakie cudowne masz dzieciaczki:) oby zdrowo rosły!

Olka - właśnie o tym bólu głowy po znieczuleniu ostatnio pisałam. Właśnie z tego względu boję się cc. Moja koleżanka jak wyszła do domu z takim bólem głowy to wzięła zwykły paracetamol - i jak ręką odjął.

u mnie wizyta w środę, pewnie pobierze ten wymaz. Ciekawa jestem czy mój synuś się obrócił - oby!

czy was też dziewczyny przy przekręcAniu w nocy brzuchy bolą?

Kamila - trzymaj sie i nie daj wirusowi!

Ja z córką jeszcze w łóżku - idę zaraz zrobić śniadanie.

No i mamy luty. Jakoś tak bezpieczniej brzmi:)

Niuska, też mnie boli brzuch spojenie i wszystko wokol przy przekrecaniu, juz nawet sama przez sen wiem ze musze sobie podtrzymać brzuch i zzrobic to delikatnie- nie zawsze jednak wychodzi

Odnośnik do komentarza
Gość Dr Leniwiec

Kamilla, jak do piatku nie zaobserwujesz zadnych objawow, to mozesz byc spokojna- to znaczy, ze sie nie zarazilas;)))))))
A w miedzyczasie, koty napewno skutecznie odwroca Twoja uwage od jelitowek:)

Lilijka, ale z Toba sie ciezko negocjuje...az mi pot z czola splywa...skonczyly mi sie argumenty- niech bedzie ten 29.02;)

Mlode, piekne, szpitalne Mamusie- super focie:) ja tez za kazdym razem jak dodajecie zdjecie, to spogladam na brzuch, wyobrazajac sobie jak ktos tak "duzy" miesci sie w moim "malym" brzuchu;)))

Czy Was tez czasem ciagnie jak na okres? Mialam tak tydzien temu i wczoraj wieczorem+teraz jak chodze. Mala normalnie sie zachowuje, ja nie czuje sie zle, tylko takie mam wrazenie ciagniecia w podbrzuszu. Moze dziecie sie jakos dziwnie ulozylo...pojecia nie mam!

Odnośnik do komentarza
Gość Lilijka87

Agusia śliczne maluszki, choć wcale na takie maluszki nie wyglądają :)

Masakra w lidlu! Chytre baby z Radomia przyjechały! Zrobiłam, więc najpierw spożywcze zakupy, a potem poszłam zobaczyć co zostało. Staników było już raptem 5 ale jeden w moim rozmiarze :p mam ten brzoskwiniowy. Wzięłam jeszcze tę dużą narzutke, będzie mata do leżakowania :) mówię wam, to co te baby odwołały przy kosztach to jakaś Porażka. Poszłam rano bo akurat po drodze z przychodni miałam a i tak musiałam zrobić zakupy.

Coś chyba poszło nie tak, aż się boję odkleić plaster...

monthly_2016_02/marcoweczki-2016_43322.jpg

Odnośnik do komentarza
Gość Lilijka87

Leniwiec jestem twardym zawodnikiem :p więc 29.02. :)

Stanik jednak bardziej w róż wpada. Jakość jest ok ale odpinane jest prawie cała usztywniana miseczka i na pewno przy karmieniu lepsze są te miękkie ale muszę mieć jakieś Lepsze na wyjścia do ludzi :)

Odnośnik do komentarza

Agusia śliczne maleństwa.
Fajnie ze laktacja działa a tym co jeszcze nie to spokojnie, ściągać tez będzie dobrze
Tak Ortoda to Dorota :D
Ja przez chwilę sie zdrzemnęłam a teraz pora wstac zrobić śniadanko i uszykować córkę do szkoły. Dzisiaj u nas skończyły sie ferie i koniec porannego lenistwa:D ale pewnie u niektórych zaczęły się ferie.

http://www.suwaczki.com/tickers/3jvzi09kwa3zcvri.png

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny... śliczne te Wasze szczęścia !!! :-) :-)
Agusia... zdjęcia Twoich skarbów wzruszyły mnie do łez.... dwa w jednym brzuszku... w głowie się nie mieści... :) :)
To kto jest na kolejce po Reni ?? Ja mam termin na 21.03 :)
Dzisiaj mam wizytę... będzie kontrola podwozia i sesja foto ;) ciekawam ile młody urósł? ? W 30tc było 2100...
Ałaaaa.... rozrabiaka od 24tc jest główką w dół... po lewej stronie wypycha dupcie a po prawej rozpycha się nòżkami... brzuch mi cudownie faluje :-D :-D
Lilijka... wybierałam się srana do Lidla ale sobie darowałam... jak piszesz... baby z Radomia są wszędzie :-D

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...