Skocz do zawartości
Forum

Styczeń 2016


Rekomendowane odpowiedzi

Mam go w domu. Podałem mu na noc. Czytałem na różnych forach i wszyscy pediatrzy to przepisują. Mam nadzieję że pomoże :) Dziękuję za informację :) walczę drugi dzień :) trzymaj kciuki. A współżyjecie już dziewczyny? Ja równy rok jak nic... Nie mam ochoty w ogóle. Próbowałem trochę ale boli i nie mogę. Jestem tak pochłonieta Tymkiem że nie myśle nawet o tym. A wy jak?

http://www.suwaczki.com/tickers/w4sqflw1hylr0syf.png

Odnośnik do komentarza

Taka izolacja faceta to moim zadaniem nic dobrego. Żeby nie zaczął szukać ujścia poza domem... Nie dość że czuje się trochę zaniedbany z powodu dziecka, bo jest ktoś ważniejszy, to jeszcze brak seksu. I całkowicie rozumiem, że może nie macie ochoty, bo zmęczone itd. Są na to sposoby, trzeba trochę popracować i się nakręcić, rozniecić ten płomień, poświęcić czas na intymność we dwoje.

Odnośnik do komentarza

Katar wyleczony :) bez lekarzy i zbędnych rad :) 2 tyg trwał.. U mnie pogoda jest cudowna :) spacery nad morzem kilka razy dziennie dobrze robią mojemu synkowi :) A jak u waszych maluszków? Mój od 2 miesięcy się bardzo silni.A od miesiąca wkłada rączki do buźki. Od tygodnia przewraca się sam z pleców na brzuszek :) silny jest bardzo. A jak się śmieje cudownie :)

http://www.suwaczki.com/tickers/w4sqflw1hylr0syf.png

Odnośnik do komentarza

Ja też nie mam konta na Facebooku.
Moja córka jakiś czas temu odkryła rączki, więc tak fajnie je sobie ogląda, ciałka, chwyta. A co złapie z zasięgu to do buzi. Fikołków jeszcze nie umie. Jesteśmy po 2 szczepieniu i przechodzi bezobjawowo. Mam nadzieję, że tak jej zostanie. Szczepiłam na rotawirusy i 5w1. Mam w planach szczepienie na pneumokoki. W poniedziałek będzie miała badanie wzroku i aktualnie jesteśmy w trakcie podawania atropiny.

Odnośnik do komentarza

Do mnie facebook też nie przemawia :/ .
Ogólnie to my się 'chustujemy' od kilku dni, bo mały ma alergię na wózek i ostatnio każdy spacer zaczynał się od histerycznego płaczu. Co prawda, kręgosłup i biodra mnie bolą, ale przynajmniej jestem w stanie pójść zrobić sobie zakupy. A i ludzie nawet przychylnie na mnie patrzą i przepuszczają w kolejkach, co z wózkiem się nie zdarzało:)

Ilona, a czemu badanie wzroku? Bo chyba mi umknęło....

Paulina, dobrze, że Tymek zdrowy:). A na przeziębienia najlepsze powietrze nadmorskie:)

Co do chrzcin to my zdecydowaliśmy, że nie chrzcimy, co wywołało niemałe oburzenie w rodzinie. No ale uznaliśmy, że skoro przestaliśmy wierzyć i nie chodzimy do kościoła, to nie będziemy kłamać, by zadowolić dziadków:).

No i na forum pojawiły się styczniówki 2017!:) ehhh, ale to zleciało ......

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...