Skocz do zawartości
Forum

Styczeń 2016


Rekomendowane odpowiedzi

Ja tez jeszcze 2w1 i czekam... Termin na jutro, wiec zobaczymy co to bedzie. Ale tez mam jakies przeczucie, ze dociagne do lutego. Chociaz wczoraj caly dzien dosc regularnie twardnial mi brzuch, po 22 doszly bole jak na miesiaczke i taki dziwny bol pachwin. Juz myslalam, ze w nocy zacznie sie cos konkretniej dziac, ale noc spoko, a dzisiaj znowu brzuch sie stawia. Myslicie, ze to jakis zwiastun, czy tak mnie poprostu straszy?

https://www.suwaczki.com/tickers/m3sxdqk3g63z7mja.png

http://suwaczki.maluchy.pl/li-73195.png

Odnośnik do komentarza

Jeszcze my jestesmy w dwupaku :) byłam wczoraj na wizycie i wszystko już jest gotowe do porodu tylko skurczy brak :/ lekarz powiedział, że końcem tygodnia pewnie urodze, a jeśli nie to 5 lutego mam się zgłosić na oddział. A dzisiaj byłam odwiedzić na porodowce ciocie, bo kuzynka mi się wczoraj urodziła. Tak chciałabym być już też po wszystkim :) bo te pytania rodziny i sąsiadów czy urodziłam czy jeszcze nie już naprawdę wychodza mi bokiem...

Odnośnik do komentarza

Od wtorku jestem z małą w domku. Czuję jakbym była już ze dwa tygodnie. Od teściowej i szwagierki na wstępie usłyszałam (taki żarcik) a co ja mam jeszcze w tym brzuchu? Więc same widzicie, że głupie pytania nigdy się nie kończą. Dziś w ogóle miałam jakiś kryzys egzystencjonalny. Normalnie się popłakałam, chociaż mała jest cudna i już jestem zakochana na maksa. Wkurza mnie otoczenie.

Odnośnik do komentarza

Ilona81 no to teraz mnie nie pocieszylas :D w miarę możliwości, musisz unikać w takim razie teściowej i szwagierki albo przynajmniej lekceważyć takie głupie uwagi. Najważniejsza jesteś teraz Ty i dziecko, to czas na oswojenie się z nową sytuacją i przeżywanie tych magicznych chwil, które się więcej nie powtórzą. Nie pozwól innym sobie tego zepsuć.

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny, jestem w 40 tygodniu ciąży, w środę byłam na wizycie i wszystko było w porządku. Ale dziś w nocy obudziło mnie straszne pieczenie w przełyku i niemal zakrztusilam sie wymiotami (tak wiem,jak to brzmi) do tego moc ma kolor zielonkawy i słabo czuję ruchy dziecka. Zastanawiam się czy nie jechać do szpitala, bo boje sie ze jest cos nie tak a to końcówka :/ co myślicie?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...