Skocz do zawartości
Forum

Styczeń 2016


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Paulina 11t

Miałem wyjechać do Oslo
Ale ze względu na zagrona ciąże nie mogłem w ogóle wyjechać. Dlatego zostałam w pl.Na początku zauważyłem u siebie śluz taki sam jak w dni płodne przezroczysty rozciągliwy a teraz ma to kolor żółto zielony.I odchodzi po małym kawałku.

Odnośnik do komentarza

Hej :) witam wszystkie Panie, które tak jak ja rodzą w styczniu. Kończę 32 tydzień ciąży. Termin mam na 22 stycznia i podobnie jak Wy stresuje się porodem, to moja pierwsza ciąża :P tez już sporo rzeczy zakupilismy z mężem dla dziecka, ale dopiero jutro pakuje torbę do szpitala. Zaczęły sie u mnie skurcze Braxtona, cierpię na bezsenność i mam zgage. Niestety mamy teraz problemy z mieszkaniem i są ukamy czegoś do wynajęcia. Wszystko wyszlo tak nagle. Bardzo się cieszę, że trafilam na to forum. Szkoda, ze dopiero teraz, ale lepiej późno niż wcale :) pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Marta993 bardzi dziękuję Ci za odpowiedź! Uspokoiłaś mnie. Tyle tych rzeczy w necie niepotrzebnych się naczytałam, że głowa boli. a wizyta dopiero 21.12.
Monka89 mnie boli bardziej kość spojenia łonowego, najbardziej jak troszkę posiedzę albo poleżę. Ale krocze to raczej nie. I nie bardzo mogę Ci pomóc bo nie wiem co to oznacza...

Odnośnik do komentarza

Witaj Paulina11 pisałam niedawno właśnie, że dawno się nie odzywalas :)
W dalszym ciagu zero wieści od Chocovanilia!?? Haloo wszystko ok?
Wczoraj wizyta, malutka ma 2200g,następa wizyta za tydzień bo ten mocz wyszedł słaby.
Kasia300 opanowalas tego swojego ucznia? Bo ja dzisiaj to do swojego milcze, bo tak mnie denerwuje :(
Wogole dzisiaj smutno i źle.
.......

Odnośnik do komentarza

Ewela83 trochę go opanowałam a mianowicie: powiedziałam mu ze strasznie mi.zależy żeby miał. Dobre oceny. Na spokojnie porozmawialismy ale jak dzień później przyniosl kolejną 1 to zakazał mu grać i miał karę na niemal 3 tygodnie. Poskutkowało.
I powiedziałam ze teraz wie czym to pachnie.
ja dziś dziewczyny jestem wykończona. W końcu łóżeczko odebrane i zrobiłam mojemu synkowi jego kącik. Zdjęcie ponizej:)

monthly_2015_12/styczen-2016_40777.jpg

http://s2.suwaczek.com/201601131762.png

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny:) chciałem się pochwalić że z moim Kubusiem już dużo lepiej jest już ze mną na sali jedyne co jeszcze zostalo to kontrola tych wylewow w jego główce ślę to dopiero za 6 tyg jestem dobrej myśli a bombel jest uroczy od razu było widać że mu się polepsza jest taki silny że jestem z niego bardzo dumna:) niestety okazało się że nasz pobyt w szpitalu przedłuży się z mojego powodu. W ciąży miałam niska hemoglobine jakieś na poziomie 9-10 norma zaczyna się od 12,5 mój lekarz nigdy nie mówił że to jakiś problem bralan żelazo i tyle. W czasie porodu straciłam dużo krwi w efekcie moja hemoglobine teraz jest na poziomie 6,5 co jest już podobno niebezpieczne, w grę wchodziło prztaczanie krwi tego jednak się bardzo obawiam i póki co dostaje zastrzyki i żelazo w tabletkach wiem ze nie wyjdę póki bielizna dojdę do 9,5 zastanawiam się jak szybko mój organizm zareaguje. Zwróćcie uwagę na swoją morfologie teraz się dowiedziałam że mój lekarz powinien był coś z tym robić a on powtarzał ki że jest ok i to normalne że w ciąży hemoglobina spada;/ a teraz takie problemy gdyby nie to bylibyśmy już dziś w domu. A wogóle to zrobili mi badania dopiero wczoraj bo na moje osłabienie które zgłaszałam słyszałam że tak ma być bo to normalne po porodzie;( nawet myślam żeby się wypusac na żądanie ale przestraszyłam nie lekarka że mogę zemdlec będąc dam z dzieckiem. Więc zostaje mam nadzieję nie na długo.

Z innej beczki na opryszczke świetnie przynajmniej u mnie działał czosnek śmierdzi ale wystarczy dwa razy posmarować i następnego dnia już jest sam strup bez opryszczki. Dogadałem mnie kilkukrotnie w ciąży przy każdym osłabieniu organizmu. No i ewidentnie jest bezpieczny dla dziecka :-)

http://fajnamama.pl/suwaczki/v9pgwrx.png

Odnośnik do komentarza

Kuleczka super wieści.:)Teraz trochę musisz się wzmocnić,też mam hemoglobiny mało. Trzymam kciuki za Was.
Kasia300 jaki kącik świetny, nawet psiak pod wrażeniem... Widzisz :). Gwiazdki super. Fajnie spioszki z weluru z koszulka są w Kik po 14.99.Ja to temu swojemu uczniowi chyba cały monitor zabiorę do odwolania, jak dalej ta historia tak kiepsko pójdzie mu.Nie jest jakoś niegrzeczny tylko juz mnie ten CS do szału doprowadza :/. Witamy nowe mamusie :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...