Skocz do zawartości
Forum

Grudnióweczki 2015 - czyli ostatnie dwupaczki tego roku :-)


Rekomendowane odpowiedzi

Cosmicgirl

Mi już niektórzy "złośliwi" przepowiadają wigilię na porodówce ;) Mnie osobiście jest to obojętne, bo nie przywiązuje dużej wagi do świąt, ale nie chciałabym, żeby synuś miał urodziny w takim dniu... A i jeszcze słyszałam, że najlepiej jakbym dała na imię Adam...
Myszaczka serdeczne gratulacje, zdrówka dla obojga! :)

https://www.suwaczek.pl/cache/2c01276c29.png
https://www.suwaczek.pl/cache/591061f541.png

Odnośnik do komentarza

Witamy nowe mamusie! Fajnie macie z tym że u Was nie nacinają tak często krocza jak u nas w Polsce. Skoro kładą nacisk na picie herbatki z liści malin to ona rzeczywiście musi działać. Każda Wasza rada się przyda. Ja też się zastanawiałam czy udzielać się na forum ale nie żałuję. Dowiedziałam się tu wiele rzeczy z doświadczenia innych a nie tylko pusta wiedza z internetu.
Od wczoraj coś to forum szwankuje. Mojego wczorajszego wpisu też nie ma. Dzisiejsze Wasze są po kilka razy lub jak piszecie wcale!
Myszaczka gratuluje serdecznie syneczka! Czekamy na więcej informacji i fotkę :-)
U mnie nadal cisza. Bez żadnych oznak. Jedynie klucie w pochwie częściej i bardziej boli. Ciekawe jak Mj25 w szpitalu...

Hanusia przyszła na świat 18grudnia :-)

Odnośnik do komentarza

Myszaczka najserdeczniejsze gratulacje :-):-):-)!!!!!

Roksi,
Pytanie do Ciebie. Mialas szyte krocze. Zakladali Ci zwykle szwy ktore trzeba pozniej sciagac czy takie które same odchodza? Podziel sie swoim doświadczeniem,bo czytałam ze zakladaja takie lubie takie. Chcialabym wiedziec czy to jest prawda i jesli tak to czy moze wiesz od czego to zalezy rodzaj szwow którymi nas zszywaja. Z gory thank you :-)

Odnośnik do komentarza

Myszaczka gratuluję i życzę szybkiego powrotu do formy.

Przepraszam któraś kobitka pytała o obniżenie brzucha ( nie pamiętam która bo próbuję ogarnąć forum,ale mózg już się lasuje) ja od 2 tyg mam nisko i żadnych objawów porodu. Więc to pewnie kwestia indywidualna.

Odnośnik do komentarza

Ja brzuch mam niżej od soboty. Oprocz bolu pleców, klucia w pochwie i podbrzuszu i duzej ilosci sluzu, no i lekkich skurczy tez mi nic nie dzieje sie takiegi zeby stwierdzic ze to porod.
Kazda ciąża przebiega inaczej, mi wmawiano ze dopoki czop sluzowy nie odejdzie moge sobie spokojnie siedziec i nie wnikac. W praktyce wyglada to inaczej. Moja koleżanka rodzila i mowila ze nic jej nie odeszlo przed wyjazdem do szpitala. Tak wiec kazda z nas ma inaczej jak widać

Odnośnik do komentarza
Gość cosmicgirl

Ja jak chodziłam w pierwszej ciąży to nie miałam dużo objawów które mam teraz.nie było np zadnego bólu bioder ani odchodzenia czopu przed porodem.takze powiem to po raz kolejny każda ciąża jak i porod jest inny.

Odnośnik do komentarza

Cosmicgirl,

To akurat moja pierwsza ciąża, ale pamietsm ciaze mojej mamy lub koleżanki. Kazda przebiegala inaczej,nie było jednego schematu. Dlatego spodziewam sie wszystkiego, od strasznych boli po praktycznie szybki porod. Jedyne czego sie obawiam, to personel szpitala. Poczytałam opinie o moim szpitalu i najlepsze nie sa. Tylko ze data opublikiwanych postów to 2008 rok. Trochę czasu minel, mam nadzieje ze opieka i stsndardy tez

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny
Ja w trakcie przeprowadzki .Jestem wykonczona:/ przeprowadzka w 37tygodniu ciazy to istny koszmar ale moze uda mi sie wszystko rozpakowac zanim trafie na porodowke.
Od dwoch dni a tak wlasciwie nocy mam dosc bolesne skurcze. Brzuch robi sie jak skala i kuzwa nawet porzadnie oddechu zlapac nie moge. Niestety sa one nieregularne i w dzien ucichaja:/ takze czekamy na dalszy rozwoj sytuacji .
Gratulacje dla kolejnych rozpakowanych msmusiek.ale ja wam kuzwa zazdroszcze .mam dosc !!!a skora pod biustem to mam wrazenie ze mi zaraz peknie bo tak boli i piecze .moje żebra też juz prosza o litosc :(

http://www.suwaczki.com/tickers/ex2bzbmh6s7kp8sc.png
Livia ♡♡♡
Ur. 28.12.2015 godz.5.40
54 cm 3360gram

Odnośnik do komentarza
Gość cosmicgirl

Hehe ja chociaż rodzilam już sama takze spodziewam wszystkiego bo nie wycxujesz jak to będzie.
inferno3
Nie patrz na opinie o personelu pamiętaj że ktoś kto np może przypaść mi do gustu tobie wcale może nie pasować i będziesz go odbierać zupełnie inaczej nie każdemu każdy charakter odpowiada.takie relacje często oparte są na zasadzie wzajemnej o dwrotnosci chodzi mi o to ze jeśli Ty z u przejmoscia i szacunkiem podjedziesz do kogoś to dostaniesz to samo.takze glowa do góry zobaczysz że pewnie trafisz na fajną babkę która ci pomoże jak trzeba:)

Odnośnik do komentarza

Dokladnie dziewczyny kazda ciaza wyglada inaczej. Z tego co wiem wcale nie musi odejsc czop moga odejsc wody i to nawet nie. Pierwsze moga byc skorcze a pozniej wody. Ja czekam doszukuje sie objawow jakichkolwiek i niestety cisza a termin na jutro lub za tydzien. Zreszta ja cala ciaze mialam bezobjawowo he he jedynie tylko brzuszek rosl no i od dwoch miesiecy straszna zgaga ze nie idzie wytrzymac

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...