Skocz do zawartości
Forum

Grudnióweczki 2015 - czyli ostatnie dwupaczki tego roku :-)


Rekomendowane odpowiedzi

Dobry wieczór
Gratuluję nocnikowych sukcesów.

Mam pytanie do mam atopików.
Jak czyścicie pluszaki, których nie da się wrzucić do pralki?
Młody od kilku dni wstaje z podpuchniętymi, czerwonymi oczami.
Wygląda na alergię taką bardziej kontaktową bo śpi na brzuchu i w zależności od tego po której stronie śpi to oko jest opuchnięte.
I muszę wyczyścić Scouta bo przecież mu nie zabiorę.
Resztę upiorę.

Odnośnik do komentarza

Żoo
Z tymi szelkami to masz rację. Muszę się w takie zaopatrzyć. Mały na spacerze wyrywa rękę, wyszarpuje się bo chce iść sam. A w wózku już nie zawsze chce siedzieć. W ogóle ostatnio strasznie buntowniczy się zrobił, jak coś mu nie pasuje to tupie nogami i wymusza ryk, jak coś mu nie wychodzi np. w klockach to się wścieka i rzuca. I wróciła cyckoza, tylko cycy i cycy i szarpie mnie za dekold. I gryzie tylko mnie nie wiem dlaczego.

Odnośnik do komentarza

Renia74
To masz takiego buntownika jak ja.
Jeszcze z tydzień temu jak coś mu nie pasowało to podchodził do mnie i mnie gryzł. Ale w miarę szybko mu wytłumaczyłam, że nie tędy droga.
Rzucanie na podłogę i walenie rękami jak coś mu się nie podoba też ostatnio jest używane jakby rzadziej.
W ogóle po moich ostatnich żalach wylanych na forum synal zgrzeczniał ;)

Odnośnik do komentarza

Żoo
Tulipany boskie :-) a Twoje czy sąsiada?:p

Renia
Ja ostatnio pojechałam do sklepu z Julką, no myślałam że oszaleje, w wózku nie chciała siedziec, za rękę nie, za kaptur nie, darła się jak dzika, w koncu puściĺam ją samą biegaĺa w kółko jak nakręcona i przutulała wszystkie warzywa po kolei..
Coraz częściej się wscieka jak ją wsadzam do wózka.

Myślicie że jest sens kupować nosidlo dla naszych dzieci? Myśle pod kątem letnich wyjazdów i wycieczek w góry. Myślicie że nasze dzieciaki jeszcze wysiedzą? Mam ochotę na Tulę, bo w zeszłym roku nosidło nam się super sprawdziło, i zastanawiam się jak teraz, bo nie chciałabym na darmo wywalić kasy.

http://fajnamama.pl/suwaczki/wlc5bpf.png
http://fajnamama.pl/suwaczki/uek4z02.png

Odnośnik do komentarza

Skakanka
nosidełko to nie wózek i zazwyczaj maluchy lubią być noszone. Mój w wózku swoim w sklepie nie usiedzi ale i wózek sklepowy to już tak i nosidło też.
Na nartach widziałam na stoku rodziców z około 7-8 miesięcznym maluchem w nosidle ze stelażem. No bałabym się. Chodzenie po szlakach to ok, ale trasy zjazdowe z maluchem na plecach to już był dla mnie hardcor... To chyba Holendrzy byli sądząc po brzmieniu mowy. Tam dość odważni rodzice chyba.

o148j44jsuj4r1nc.png

Odnośnik do komentarza

Skakanka
My na wakacjach mieliśmy chustę. Znajomi w chuście noszą córkę 4 letnią. Ale jakbym kupowała drugie nosidło to chyba jednak takie. Przedewszystkim dlatego, że niestraszne mu żadne warunki atmosferyczne.
A na wycieczkach przecież może być różnie.
Fakt, że klamot straszny.
Na razie i tak jestem uziemiona to nie myślę ;(
A tulipany moje, własnoręcznie sadzone.

Odnośnik do komentarza

Ja tak na szybko bo u nas znowu kryzys...ehh

Żoo
Ja wszystkie pluszaki spryskałam Alergoffem (pisałam o nim ostatnio) To jest naprawdę super rzecz i żałuję, że się wcześniej z tym cudem nie spotkałam. To czego nie mogę uprać, czyszcze w podobny sposób jak Peonia

Odnośnik do komentarza

Hej, u mnie dzisiaj jakaś masakra. Zaraziłam się od młodego i mam masakryczny katar i kaszel. Od rana siedzę nad aktami, od których mózg mi już paruje, a na dodatek dostałam okresu. No i jeszcze deszcz pada :/
skakanka
Wybieracie się gdzieś gdzie nie da rady wózkiem przejechać? My na wakacje zabieramy wózek. O nosidle nie ma mowy, bo za ciężki ten nasz klocek.

http://www.suwaczki.com/tickers/gg64j44jigxjyf5q.png

Odnośnik do komentarza
Gość żoo z robo

Mokka
To łączę się w bólu, też mam nudne papiery. Znowu szukam błędów.

A elektronikę można do zamrażalnika? Bo że się mrozi to wiem tylko czy pies po takiej akcji będzie współpracował.

A ile Mikołaj waży? Ja w chuście nosiłam 11 kg klocka i 4 godziny spokojnie dałam radę. A klocek też :)

Odnośnik do komentarza

Teraz waży 11,5 kg. Na wakacje pojedziemy prawdopodobnie we wrześniu, więc jeszcze mu przybędzie. Pielucha, ciuchy. No nie widzę tego. Ja ważę 50 kg i nie daję rady klocka nosić. Ewentualnie mąż, ale my raczej nie planujemy długiego chodzenia, więc raczej nie ma potrzeby.
Na elektronice się nie znam. Pewnie google ci odpowie.

http://www.suwaczki.com/tickers/gg64j44jigxjyf5q.png

Odnośnik do komentarza

Oligatorka

U nas standardowo nasivin i masc majerankowa na katar.
Synek mojej przyjaciółki ostatnio miał mega katar i kupili Irigasin, to roztwór do płukania nosa, i mówiła że bardzo pomôgł, że od razu odetkało dziecko, tylko to dopiero od 4 lat:-(

Mokka
No właśnie nie wszędzie wózek da rade:-( zresztą w takich zatłoczonych miastach turystycznych typu Florencja czy Wenecja to chyba wygodniej z nosidłem, bo niedość że ludzi masa, to jeszcze wszędzie schody i kocie łby. Bez nosidła musielibyśmy to odpuścić, a szkoda mi bo nie wiadono czy jeszcze kiedyś tam pojedziemy. No Ty drobniutka to się nie dziwię że nie masz ochoty dźwigać Mikusia, u nas od noszenia jest mąż:-)

Wiecie co, wczoraj byłam odwiedzić koleżankę z dzieciątkiem w szpitalu, leżały na naurologii dziecięcej. Co się tam napatrzyłam na chore dzieciaczki to chyba nie zapomne nigdy... naprawde ciężkie przypadki tam były. I tak sobie pomyślałam że już nie będę marudzić na Julkowe gluty, uszy, zęby, oby tylko takie choroby nas dotykały.

http://fajnamama.pl/suwaczki/wlc5bpf.png
http://fajnamama.pl/suwaczki/uek4z02.png

Odnośnik do komentarza

Mokka
Witam w klubie głów parujacych nad aktami... No pan Szyszko podobno ujął mi roboty. Taaaaa.... Tylko z trzech dni około 10 osobom trzeba tłumaczyć że nie da sie bubla nie stosować bo my od wykonania przepisów a nie ich tworzenia.
W kilka dni musiałam przerobić robotę dwóch pracowników wykonaną przez kilka miesięcy bo stworzony dokument był niezrozumiały. Uporzadkowalam i uczytelniłam ale mózg już mi odmówił współpracy. No wiem że jestem w pracy...

Młody ma katar ale chyba przy tym zostanie. Oby...

o148j44jsuj4r1nc.png

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny!Posadzilam dziś małego na nocniku.Posiedział ok 2 minut tak więc to juz sukces.Niestety nic nie zlapaliśmy.Jak nie będzie uciekał to bedziemy próbować dalej. Zoo fajne te tulipanki ,az poszlam moje zobaczyc,pąki są,moze dzień i tez zakwitną.Oligatorka ,wspolczuje choroby ale ta wzmianka o jedzeniu gili rozbawiała mnie caly dzień. Mokka ja tez slyszalam o tym sposobie z zamrażarką,tak wiec to nie glupoty.Renia 74 moj Gabryś tez ostatnio tez nerwus,tupie nogami ,rzuca sie na ziemię .

http://www.suwaczki.com/tickers/f2wl20mmz58oswmm.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...