Skocz do zawartości
Forum

Grudnióweczki 2015 - czyli ostatnie dwupaczki tego roku :-)


Rekomendowane odpowiedzi

Hej dziewczyny!
Ja właśnie wczoraj wózeczki oglądałam w sklepie ale nie jestem przekonana do żadnego na 100%. Jak na razie z Bebetto podobało mi się kilka modeli ale chcę jeszcze Adamexa Pajero"podotykać" a akurat tam nie było. Wózek chcę zamówić z neta bo taniej ale wolę na żywca sprawdzić. Moi rodzice chcą zafundować więc wczoraj całą rodzinką pojechaliśmy pooglądać. Mój tato jak zwykle wszystkich do szewskiej pasji doprowadzał (kocham go ale dla mojego męża właśnie on jest bardziej wkurzający niż moja mama - ona zazwyczaj do niczego się nie wtrynia)
A przy okazji co do teściowych... Moja jest dobra jak siedzi w Niemczech, chociaż też potrafi nas wyprowadzić z równowagi. To taka nastolatka z najgorszymi dla tego okresu cechami w ciele dorosłej kobiety Obraża się, jest samolubna, nieodpowiedzialna, zero racjonalizmu i takie bujdy wciska że nawet dziecko w nie nie uwierzy. No ale... stara się pomagać na swoje sposoby.
Właśnie ze względu na nią modlę się żebyśmy zdążyli wyremontować nowe mieszkanie przed maluszkiem bo teraz mieszkamy w jej mieszkaniu a na grudzień ma przyjechać. Nie chcę się spierać jak mam własne dziecko wychowywać i jak się nim opiekować. A już sobie wyobrażam teksty: "Bo jak Konrad (mój mąż) był mały to ja...." brrr...A jeszcze tyle pracy nam zostało. Załamka:(
No to się wyżaliłam z rana:) Dobrze że z maluszkiem wszystko w porządku, a co będzie to będzie. Jakoś damy radę. "Bo jak nie my to kto" (cały czas sobie z mężem powtarzamy)

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny
Megi dobrze wiedzieć o tej promocji w hm wybiorę się dzisiaj .
Megomega a co do fajnych skorpionów to ja jestem takim przykładem:D Charakterek mam ,ale da się ze mną żyć .A co do grudniowych dzieciaczków to różnice mogą być widoczne na początku edukacji ,potem się zacierają w miarę upływu lat.Bartek jest z 7 stycznia i w podstawówce miał koleżanki siostry jedna ze stycznia jedna z grudnia to powiem,że na początku widać było różnicę ,ale potem już nie

http://s8.suwaczek.com/201512161565.png

Odnośnik do komentarza

Taaaak ja znam skorpiona z dnia niepodleglosci- mój facet! Nie komentuje. A ja rak,wiec iskry non toper. Moja mamunia jest z 17.12 i jest cudowna,po studiach,wszystko ogarnia sama. Kocham ja❤
Co do spodni- po 5tc juz sie nie mieściłam,ale mówiłam,ze miałam rozmiar xd i ledwo w nie wchodziłam bo mam szerokie biodra. Teraz to wiecie... Wszystko ok a moje uda to rosna chyba z brzuchem o_O

Laura :*
http://www.suwaczki.com/tickers/bl9cio4pbhyqqx6o.png

Odnośnik do komentarza

Ja skorpiony i strzelce znam rodzinnie. Skorpiony to mój mąż, brat i dziadek - wszyscy trzej świetni faceci ale swoje wady też mają:)
A strzelce to dwie babcie moja i mojego męża ( z tego samego dnia, miesiąca i roku 0.O ) Charakterne kobietki, obie rządzą w domu tylko moja jako szara eminencja a mojego męża bez skrupułów, otwarcie.
A i niezłe koziorożce znam z końcówki roku. Zadziorne ale dobrzy przyjaciele.
Więc nie ma co się martwić pod tym względem:)

Odnośnik do komentarza

Megomega
A hak to jest z zakladaniem pessara? Czy jest granica czasu, kiedy juz sie go nie zaklada?

Ja szukałam wiele informacji w internecie i wśród znajomych na temat pessara, niestety przy weryfikacji ich z moją gin praktycznie nic się nie potwierdziło, więc myślę, że każdy lekarz ma swoje zdanie na ten temat.
Moja gin uważa, że pessar zakładać można od 25/ 26 tc przy szyjce krótszej niż 25 mm. Oczywiście konieczne jest wykluczenie wszelkich możliwych infekcji, i to jakby potwierdza się wszędzie, nie można zakładać krążka bez badań na infekcje.
Jeśli chodzi o termin graniczny to myślę, że nie zakłada się krążka, kiedy nie ma już ryzyka porodu przedwczesnego. Z reguły ściąga się go na 2 tygodnie przed tp.
Daj znać co powie Twój lekarz.

Odnośnik do komentarza

gosiammr, masz racje wszystko zalez od indywidualizmu lekarza....
Pessar już zakłada się od 24 tyg., bo już to jest taki czas kiedy szwu nie mam możliwości zalozyc. Zreszta silikonowy krazek jest mniej inwazyjny, a ja to wole, niż żeby podali mi narkozę....
Mama stracha przed tym:(
Ja dziś zaczelam 26 tydzień, i mam dziś urodziny:) 35:) masakra, jaka ja stara:/ heheh
Malutka wita się ze mna:) Oj. jest kochana:)

Odnośnik do komentarza

gosiammr www.bangla.pl są opinie użytkowników, choć oczywiście nie wszystkie modele znajdziesz.
Maaadziulka mój mąż się bał, że będę co pół roku w mieszkaniu remont robić :) ale nie jest ze mną aż tak źle :)

Moja tesciowa ma jedna ogromną zaletę....mieszka prawie 400km od nas :D
co do znaków, ja w to nie wierze za bardzo. Choć tesciowa mojej mamy to koziorozec, wierzcie mi to kobieta z najgorszego koszmaru :)

Odnośnik do komentarza

Witam w nowym tygodniu! Zaczynam właśnie 30 tc, 3/4 ciąży za mną, chyba pora przyśpieszyć z przygotowaniami.
Na początek zamówiłam dwie pary legginsów ciążowych, zwykłe i ocieplane. Jak dojdą napiszę wam czy warto. Właśnie wyczytałam, że na koniec tygodnia wracają na chwilę wysokie temperatury. Ja się cieszę, wyskoczę sobie jeszcze na starówkę na jakieś lody w ogródku:)

http://www.suwaczki.com/tickers/gg64j44jigxjyf5q.png

Odnośnik do komentarza

Ona to jest ewenement w skali swiata :) znak tu nie ma nic do rzeczy :)
Natalia na bol gardla jak nie chcesz lekow to polecam płukanke z roztworu wody utlenionej, ale jak sie przekonasz to polecam tabletki ISLA z porostu naturalne dzialaja super.
Na katar można robic inhalacje z olejku eukaliptusowego, ale generalnie z katarem to tak jest ze musi przejsc po prostu

Odnośnik do komentarza

Grazia wszystkiego dobrego
Gosia co do bebetto Holland mi się dosyć podoba. Dobre amortyzatory duże kółka składa się w miarę sprawnie trochę wypinanie mogliby łatwiejsze zrobić ale nie jest źle Wózek wysoki ale raczka ma regulację Po za tym ładny Nie wiem jak spacerówka bo na sklepie wczoraj tylko gondola była. W tym tygodniu jeszcze do jednego mam zamiar zajrzeć za wózkami to dam znać jak będzie holland to go ppsprawdzam jeszcze.

Odnośnik do komentarza

Myszaczka
Wielkie dzięki, będę czekać na info.
Z babetto najbardziej wizualnie podobają mi się model:
TORINO S-line ( chyba jedna z Was ostatnio go kupiła) i holland, ale ze względu na wagę stelaża to fajny jest ten model
VULCANO, LUCA S-line.
Adamex Pajero też ładny, tylko sprawdź spacerówkę, bo są różne opinie, jeśli rozważasz kupowanie i głębokiego, i spacerówki.

Odnośnik do komentarza

Milak
Ja do tej pory chodzilam w sukienkach, leginsach z ppdcirta gumka a w pracy - przed L4 to guzik odpinalam zwlaszcza jak siedzialam :)
Annm
nie ma za co, jak bede gdzies widziec jakies promoszki bede dawac znac tutaj :)
Ja mam jakies ok.9 do przodu wiec nie martw sie ;)
W tym H&Mie mozna jaakiekolwiek spodnie dzinsowe przyniesc - bez wzgledu na marke, metke itd :) !

GRAZIA
- STOOOO LAT !! :) milosci zdrowka i usmiechu na codzien !!!! :)))))

A co do wozkow, ten bebbeto holand b.ladny wg mnie - ja sie na adamexa nastawilam Galactic , ale jak czytam o nim opinie w necie..ze te przednie amortyzatory szybko "padają" i masz wozek przechylony do przodu potem..to zaczelam miec watpliwosci !:(

http://www.suwaczki.com/tickers/74di4z17hazlb81h.png

Odnośnik do komentarza

Grazia samych wspaniałości z okazji urodzin!
Ja jestem spod koziorożca i łatwo ze mna nie jest ;) hehe
Ignesse no to u mnie jest tak, ze my oboje z mężem lubimy zmiany w domu, salon malowany był pod koniec marca, ale jednak było to mało przemyslane i wg nam nie leży. Teraz juz byśmy chcieli zrobić porządny remont, przemalowac, położyć panele ( 10 lat temu rodzice mieli wizję na kafle,ktore nam sie baaardzo nie podobaja :D ), przemeblowac, żeby mieć z głowy na kilka lat ;) a ze powierzchnia jest duża, salon ok 30mkw otwarty na jadalnie i kuchnie, także łącznie z jakieś 55mkw będzie ;) mnie to przeraża, choć dla projektanta to pewnie raj :D ale do grudnia chyba dam radę coś zrobić :D

http://www.suwaczki.com/tickers/dqpri09koy054c8q.png

https://www.suwaczek.pl/cache/38dc74f0c1.png

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny ^^ :)
Troszkę mnie nie było...bo i mnie przeziębienie dopadło w zeszłym tygodniu ;/ Nie miałam sił na ruszanie paluszkami po klawiaturze, więc tylko podczytywałam co tam u Was :) :*

Jeszcze troszkę 'rozbita' jestem, ale już lepiej ^^

Wczoraj rodzice przywieźli partię ubranek i resztę 'wyprawki', którą zebrali ( chyba z 6 kartonów tego mam oO ale to jeszcze ciuszki na 'przyszłość' nie tylko te na początek). Na kołyskę i wózek jeszcze poczekam,bo mąż musi najpierw znaleźć czas aby odmalować pokoik i wtedy już sie tam wszystko poustawia, poukłada itd...
I mam wreszcie 3 pary spodni ciążowych, bo wieczorami zimniej, a i jesień idzie...a leginsy sprzed ciąży niby dają radę, ale już mi ciągnie przez nie ;P (taki ze mnie ciepłolubny człowieczek).

Dzisiaj mam dzwonić do szkoły rodzenia, bo w szpitalu od 28 tc można sie zapisać ^^ no i chyba w środę już idę ^^ :D Dostałam od gina namiary na położną środowiskową, więc może też już sie z nią 'umówię' pod koniec tygodnia ;)

Ja do znaków podchodzę sceptycznie, chociaż może faktycznie coś w nich jest ^^
Moja mama jest strzelcem(urodziny koniec listopada), siostra koziorożcem( ur. środek stycznia) - i chyba dlatego że to bliskie mi osoby nie mam żadnych 'ale' do ich charakterów a przynajmniej przyzwyczaiłam się i nauczyłam jak z nimi żyć w zgodzie :D Haha
Ale już mam paru znajomych spod znaku skorpion i..tutaj relacje nie są takie 'WOW!'...ale wiecie jak to jest, mogą być wyjątki ;) Ja jestem uroczym byczkiem :D i np czytając nie raz opis charakterystyki tego znaku, nie ze wszystkim się zgadzam :D

Temat teściowej : Już kiedyś wspominałam że mam cudowną teściową...ale jak to bywa i ona czasami coś 'powie' takiego, że ręce opadają ;) Jednak żyjemy w zgodzie... osobno, może to dlatego ;)

W sobotę byli u nas znajomi z dziećmi. Widujemy sie raz na ruski rok, bo mieszkają daleko, ale teraz sie przeprowadzają do naszego miasta. Pierwsze co usłyszałam od żony znajomego 'matko jaki duży brzuch!', 'on będzie ogromny!', 'kopie wgl?' ( nie, ćwiczy jogę -.- ) , ' a może jednak to będzie dziewczynka?'(taaa...a ta armata, którą widziałam na USG to pewnie sobie ulepił z tego co znalazł pod ręką ;P ) oO No myślałam, że jej strzele Hahaha cóż, ona sama jest jak 3 ja w ciąży...a wcześniej widziała mnie z moimi 48 kg po poronieniu, kiedy wyglądałam jak cień człowieka. Wiadomo, że teraz nie mogę tak wyglądać, bo gdzie ja bym syna ulokowała w środku? Musiałby być niezłym ninja, aby rosnąć tak, aby nikt nie wiedział o ciąży xD
I oczywiście już przeszłam kolejną lekcję ' co i jak będzie po urodzeniu dziecka' :D

Ehh...a ja już czekam na grudzień :D Haha dzisiaj mam dzień 'bez lękowy' :D Może dlatego, że wreszcie sie w nocy wyspałam ?^^
Zaangażowałam męża, całą noc miał trzymać rękę na brzuchu, bo junior inaczej tak buszuje...że wstając z rana czuję się, jakbym miała zderzenie z autem, bo wszystkie organy wewnętrzne, mnie bolą po jego nocnych ćwiczeniach karate ;P A tak? Poczuł respekt i tylko przed zaśnięciem ojca posmyrał leciutko (jak matka trzyma rękę, to dostaje porządny 'wpiernicz') i poszedł spać xD
Ooojjj już wiem kto będzie go usypiać ^^ Haha

Grazia1980 wszystkiego najlepszego! :* Spełnienia wszystkich marzeń :D ! I szczęśliwego rozwiązania oczywiście ^^

http://www.suwaczki.com/tickers/kjmnkqi1ru5hkthy.png
http://s2.suwaczek.com/20140425040113.png
http://www.suwaczek.pl/cache/4fe91960f1.png

Odnośnik do komentarza

Wszystkiego naj naj z okazji urodzin! Ja dzis mam imieniny xD tak mi się przypomniało:D
Moje dziecko mnie morduje właśnie. Z jednej i z drugiej strony brzuch mi naciąga jak się da- takie wypychqjace kamienie:D koszmar:-)
Co di leginsow- kupiłam tez te ocieplane i sa nornal n e wg mnie. I Kuźwa wypralam je z nafzieja skurczenia w 60* i nic. Sa za wielkie! Ale wygodne:)

Laura :*
http://www.suwaczki.com/tickers/bl9cio4pbhyqqx6o.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...