Skocz do zawartości
Forum

Grudnióweczki 2015 - czyli ostatnie dwupaczki tego roku :-)


Rekomendowane odpowiedzi

ignesse
Bujaczek jest super ale rzeczywiście dość drogi, ja takie zakupy właśnie jak bujaczek, mata edukacyjna niania zostawiam po porodzie. Znam moich braci będą podpytywać co dać małej na prezent, a to są właśnie idealne pomysły na prezent. A też wydaje mi się, że w pierwszych 2-3 tyg nie będę z tego w ogóle korzystać.
Pytanie do mam, które mają już doświadczenie z karmieniem- jak to jest z tym biustem powiększa się jeszcze po porodzie?
Ja póki co zwiększyłam o jeden rozmiar miseczki i jeden pod biustem, ale myślę, że to jeszcze nie koniec, chyba jeszcze warto poczekać z zakupami biustonoszy typowo laktacyjnych.
Od 4miesiąca zaczęły mi doskwierać bóle w okolicy krzyżowo-lędźwiowej, wtedy zapisałam się na aqua aerobik dla ciężarnych, chodzę 2-3x w tygodniu i praktycznie dolegliwości ustąpiły, świetna sprawa, szczerze polecam.

aga1987
bólu krocza nie miałam, ale czytałam, że może być związany z rozciąganiem się różnych struktur tej okolicy myślę, że jeśli nie ma dużego natężenia i przechodzi w spoczynku to nie powinnaś się martwić. Tak mi lekarka mówiła, że jeśli ból jest niewielki pojawia się w ruchu i ustępuje jak się położę to żeby się nie martwić.
Marysiaa90
Ja planuje ślub kościelny konkordatowy jesienią przyszłego roku, ale chciałam uregulować kwestię nazwiska mojej małej- stąd pomysł przeprowadzenia uznania.Teraz jednak zastanawiam się czy nie łatwiej wziąć teraz cywilny a potem na spokojnie kościelny.

12.2015 Córcia
10.2016 Aniołek

Odnośnik do komentarza

Ponawiam pytanie, szczególnie do mam, które już karmiły, jakie koszule do karmienia polecacie, które rozwiązania się u Was sprawdziły?
Myślałam o zakupie rozpinanych z przodu, ale jeszcze trochę poczytałam np. ten artykuł:
http://wyprawkabobasa.blogspot.com/2012/10/koszula-nocna-do-karmienia-piersia.html

i już sama nie wiem, które rozwiązanie sprawdzi się najlepiej.

Odnośnik do komentarza

Gosiu ja mam już kupioną jedną koszulę nocną z Italian Fashion, dekolt kopertowy z wszytym materiałem , który ładnie zasłania to i owo :) na pewno kupię jeszcze taka sama w innym kolorze :D
Moja szwagierka wygadała się, że jej mamusia a moja teściowa chce się przeprowadzić do Wrocławia jak tylko Staś się urodzi ... ratunku! Zamieszkałaby 100m od naszego mieszkania... oczywiście tylko po to, żeby nam pomóc z małym. Mam nadzieję, że jednak najpierw spyta nas, co o tym sądzimy. . .

http://www.suwaczki.com/tickers/f2wl6iyeydwn0wui.png

Odnośnik do komentarza

ignesse ...na właśnie- też mam wątpliwości, że kupię coś w tym stylu, a potem będzie stać i zagracać pokój... Że nie możemy naszych bobasów po prostu zapytać, nie?? :D Byłby problem z głowy :P

Też się powoli rozglądam za tymi koszulami do karmienia, fajne te z tego Ilatlian Fashion- jak coś jeszcze fajnego znajdziecie to podeślijcie link :)

Julka :*
http://www.suwaczek.pl/cache/ee1cc9b42d.png

Odnośnik do komentarza

Witam dziewczyny mam na razie łącze to pisze do Was jutro wracamy do teściów bo mamy wesele w sobotę siostry męża i będę miec kiepsko z netem :))

Rybko trzymam kciuki abyś dotrwała do listopada

gosiammr ja miałam takie koszule do karmienia jak polecała Renata dla mnie spoko te zapinane po skosie odpinam wyciągam pierś i jest ok miałam też guziczki na wprost ale ta koszula była nie wygodna jeśli chodzi o piersi to jak jest nawł pokarmu (ja miałam) to piersi są duże albo przed karmieniem ale później to się normuje :) jeśli chodzi o staniki do karmienia to ja miałam zwykłe bawełnianie miękkie i odpinanez przodu na pierś tzn miseczka była odpinana no i w tych stanikach nawet spałam bo nasiłam również wkładki laktacyjne bo z piersi cieknie mleko no przynajmniej ja tak miałam :)

http://fajnamama.pl/suwaczki/6mr4ztx.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Cześć Brzucholki :)
Nie pisałam bo powoli sie przeprowadzam do swojego mieszkanka :)
Juz okna pomyte :)
posprzatane
jutro przewoze ciuszki i juz jutro spie u siebie yupiiii

Troszke to trwało , ale miałam małe problemy z brzusiem i wolałam zrobic wszystko ale wolniej :)

Chciałam zapytac czy któraś z Was ma takie silne bóle krocza ? Jakby cos ciagneło w dół ????
W poniedziałek jade do lekarza wiec napewno dopytam ,ale do tego czasu proszę o informacje .....
Pozdrawiam Was serdecznie :)

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/23015

Odnośnik do komentarza

Ja dziś z mężem na małej wycieczce do Nidzicy :) pierwszy raz od lipca ruszyłam się dalej niż do sklepu :)
Zobaczymy jak to zniosę.
Wczoraj byłam w c&a fajne ciuszki są dla maleństw, kupiłam body za 15zł i pare komplecików za ok. 30zł, a na koniec zaszalałam w smyku i wzięłam pajacyk tygryska z kubusia puchatka na 62 więc pewnie będzie na zaraz po urodzeniu :)

Malgosia, może to coś z mięsniami Kegla. Podpytaj lekarza i ewentualnie zacznij je wzmacniać ćwiczeniami.
Aga w kolejkach niestety wszędzie staję się niewidzialna :) ten mój brzuch chyba ma taką magiczną moc :)

Odnośnik do komentarza

Igness
poczytam sobie o.mięśniach kegla , choć ja je odkąd pamiętam to wzmacnialam , bo mi bratowa ciągle o to suszy głowę .
Ale podpytam lekarza i dam znać Wam co powiedział.

Zaraz jadę do szpitala odebrać wyniki posiewu z pochwy wiec może będzie mój dr będzie miał dyżur wiec go podpytam.
W sobotę chcem jechać do Ikea , że Szczecina do Poznania to tak ponad 2 godz plus zakupy i powrót. Mam nadzieje ze dam radę....

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/23015

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny :-)
Malgosiu ja mam takie bole krocza, czasem nawet jak leze, tak jak dzis w nocy. A vzasami tak mam jak maly ulozy sie glowa w dol- serio widac jak brzuch w dol idzie, to nawet sie ruszyc nie moge. Na szczęście dosyc szybko przechodzą. Bede w piatek u lekarza, to podpytam. Ogolnie to musze duzo lezec, bo jak sie za cos biore, to robi mi sie gorąco i dysze jak slonica. Sprzątanie na raty, obiad tez. A co do koszul, dostalam takie 3 od kolezanki z uk, dwie na guziki i jedną taka z jakby kieszeniami na ukos na biuscie-wkladasz reke jak w kieszen i wyciągasz cyca :-). Zazdroszcze tym, ktore maja troszke powiekszone piersi, bo w tej ciązy od początku cycki mi wywalilo- juz ok 10 tyg. zaczęlam nosic topy, bo ni chu...sie nie dalo w nic innego upchnąć. I tak zawsze mialam czym oddychac, a teraz to juz przegięcie, urosly masakrycznie, jak jeszcze mleka dostane to ja nie wiem,w czym je bede nosic. Mam stare staniki do karmienia ale nie ma szans zebym je wlozyla...ach.
Nq glukozie bylam wczoraj- oczywiscie, ze bez kolejki.
A tak w ogole to tylko czytam, gdyz corka zbila mi szybke w tel. a na laptopie jakos nie lubie pisac.

Natan http://www.suwaczek.pl/cache/6991f9d060.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...