Skocz do zawartości
Forum

Listopad 2015


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Kasiaa7989

Wow ale sie dzieje dzisiaj juz od rana tyle wpisow:)
Na wstepie to eviresdajesz dajesz:)juz za dlugo Twoj maluch tam siedzi!:) czekamy na informacje! Fajnie po znieczuleniu po takim bolu co:)
Olala83witaj i cierpliwego wyczekiwania zycze :)chlopak czy dziewczynka?
Ale Wam zazdroszcze tych nocy:) ja co 2h wstaje na karmienie.ciekawe kiedy mnie spotka taka mila niespodzianka:)

Dziewczyny Wasze maluchy najadaja sie jedna piersia czy dajecie dwie? Ja zazwyczaj tylko jedna a druga to tak chwile pociaga np do zasniecia..

Co do podpasek to ja od 5dni nosze a wczesniej to te podklady belli.Moim zdaniem one najlepsze sa na te poczatki..
Ja dzis 16dzien po porodzie i tej wydzieliny jest tyle co na koniec miesiaczki..ale racja jak Maks ssie cycka to jeszcze ta krew malo bo malo,ale leci.
Ania1989moj leniuszek czesto przysypia i wtedy miziam go przy uchu i sie uaktywnia:)

Moj maz chory i dzis spal w drugim pokoju wiec lozko spore i znow mi sie z malym przysnelo:/
Niech juz zdrowieje to on w nocy czasami czuwa bym nie zasnela..

Odnośnik do komentarza

Evires trzymamy kciuki!!!;) do boju!
Nuala ja tez karmie z jednej piersi na przemian. Co karmienie piers zmieniam. Ale powiem wam ze zauwazylam ze mala nie chce jesc z prawej. Krzywi sie zlosci placze. Jak juz zje to jej sie ulewa strasznie. A jak dam jej z lewej zje i zasypia. Mozliwe jest zeby pokarm roznil sie z prawej byl jakis taki np rzadszy niz z lewej ?? Nie wiem co jest tego przyczyna..

http://s10.suwaczek.com/201511097248.png

http://s10.suwaczek.com/20140913610117.png

Odnośnik do komentarza

Witajcie nowe nierozpakowane :) A dziewczyny z terminem na koniec listopada martwiły się ze zostaną same a tu co chwilę ktoś przybywa,fajnie :)
Mój Tomus ma już 8 dni, mamy za sobą wizytę położnej ale to tylko taka formalność przyszła podpisywał co miała,poogladala małego i tyle,za tydzień ma znów przyjść tylko po co? Bo mi jakoś nie jest pomocna ;) Z krwawienie to tak jak średnio obfity okres i juz trzeci dzień jestem na Naturelli a w nocy jeszcze Bella Mama bo mi zostały.
U nas nocki tez spokojne dziś pobudka tylko o 3.00 a o 6.00 to sama się obudziłam bo mleczarnia aż kipiala piersi jak skały i musiałam małego wybudzać i przystawic.
Dziewczyny nie martwcie się wagą dziecka,być może łatwiej jest urodzić mniejsze dziecko ale te 4kg jest do zrobienia :D Wiem co piszę bo sama miałam 2 dzieci z wagą 3910 i 3930 :D Nie stresujcie się niepotrzebnie.

Odnośnik do komentarza

Hej! Dzieje sie cos w końcu.
Anjak! No to jutro będziemy czekać na wieści. Pewnie będziesz dochodzić do siebie. Powodzenia

U mnie tez sie nic nie dzieje czyn bliżej tym bardziej cicho. Termin juz za 2 dni a cisza aż odbija sie od ścian. Straszą mnie ze jak do kolejnej wizyty nie urodzę zrobią mi masaż szyjki smialy sie ze mnie w przychodni bo moj Pawel zawsze mi większość tłumaczy z racji ze mój angielski pozostawia wiele do życzenia, za to brytyjki zrozumialy jak powiedziałam do pawla w panice ze przeciez taki masaż to bardzo boli! I zaczely sie śmiać kobity. Tu jest o tyle dobrze ze jak się powie dość. To nie robią nic na sile.

Odnośnik do komentarza

evires trzymam kciuki, juz za moment będziesz miała swojego małego ssakaKatusia a widzisz też się wyspałaś :) cudowne uczucie :)
Co do odbijania, to wiem że jak się karmi piersią to nie trzeba odbijać i ja nie odbijam Majeczki. Kładę ją na boku i czasem jej się troszkę uleje ale rzadko, a zasypia przy cycku zawsze.

Odnośnik do komentarza

Ja miałam termin na 25 a Iga już ponad tydzień na tym świecie :)

Ja używam tych dużych podkładów Bella mama jeszcze bo czasem więcej poleci.

Karmię czasem z jednej piersi a czasem z dwóch zależy.

Ja dzisiaj zostawiłam mała w łóżku bo mi czuwała do 00:30, zaraz potem synek mnie wolał a ja taka śpiąca byłam. Teraz miałam spać bo starszak usnął to Iga wstała i klops ;)

Stosujecie dietę? Jecie wszystko czy nie?

http://www.suwaczek.pl/cache/0361adf311.png

Odnośnik do komentarza

Witam obecne i przyszłe mamy! Ja już dziś powinnam poznać swoje dziecię, jednak ono ma inne plany i jak na razie nigdzie się nie wybiera. Tak wiec od jutra ciąza bedzie oficjalnie przenoszona. Póki co, nie widzę u siebie żadnych symptomów przepowiadających zbliżający się poród (jedynie lekko obniżony brzuch). Czytam Was od początku, wiele razy myślałam o dołączeniu, ale dopiero teraz postanowiłam napisać. Gratuluje wszystkim mamom, ze tak dzielnie przeszły przez poród :)

Odnośnik do komentarza
Gość Kasiaa7989

eliii ja jem poprostu lekkostrawnie oczywiscie zero smazonego fast foodow slodkich napoi,czosnku ogorkow zielonych cebuli kapusty i wszystko co powoduje wzdecia...nawet jak mam ochote na czekolade to zjem kostke..
Narazie malemu nic nie jest od mojego jedzenia a Wy jak?

Odnośnik do komentarza

Ja niestety jeszcze nie mam kogo karmić :P Ale moja koleżanka,która urodziła miesiąc temu nie stosuje w sumie żadnej diety. Stara sie ograniczyć smażone i zero fast foodów. A poza tym je wszystko na co tylko ma ochotę. Słodycze czy soki jak ma ochotę to też je czy pije. Ostatnio miała wyrzuty sumienia jak zjadła fasolkę na obiad ale małemu nic nie było :) a jak ma jakieś wzdęcia czy nie może zrobić kupki to położna poradziła jej wsadzić małemu malutki kawałeczek mydełka w pupę (coś ala czopek glicerynowy) i po problemie :)

Odnośnik do komentarza

dziewczyny, chcialam się dowierdziec jak to jest z tym KTG przed porodem? czy jest to badanie konieczne np. po terminie porodu? moj lekarz się o tym nawet nie zająknął, nigdy tego badania nie miałam, a juz jutro ciaza bedzie przenoszona. Czytałam, że juz od 38 TG to bad. powinno byc wykonywane raz w tygodniu, jutro mam wizyte wiec dopytam, ale martwie sie, ze moja ciąża jest prowadzona po macoszemu, pewnie dlatego ze na NFZ, jak to było u Was?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...