Skocz do zawartości
Forum

Listopad 2015


Rekomendowane odpowiedzi

Tak wyglada naszą sypialnia hak.mówiłam na środku jest to łóżko i je przesuniemy na prawo i zlozymy, na wprost widać lustro w tym katku będzie lozeczko i wisi też nasza polka i jest komoda sciana przy wejściu jest szafa i po prawej druga komoda a ja jeszcze chcę fotel bujany jakiś dla mnie wcisnąć: ) hahahah, myślałam żeby sama zrobić takie lampki kulki są bardzo latwe do zrobienia ja robilam bombki na choinke klej wikol i sznurek i zawijamy na baloniku napompowanym: ) na noc zostawić wysycha rano przekuć balon i gotowe: ) robiłam też pompony z tiulu i uszylam literki ale tylko kilka bo nie wiemy czy chłopczyk czy dziewczynka: )ja lubię samą ozdoby robić, bardzo mi się podobają te kolorowe ramki Sabaina chyba od Ciebie podpatrze mam dużo bialych ramek: )

http://fajnamama.pl/suwaczki/83kdyf7.png

Odnośnik do komentarza

Equendi, tez właśnie czytałam o tym fiolecie, że bardzo łatwo nie zauważyć jak dzieje się coś złego... A truskawka jest fachowa! Męska jak się patrzy! :D
U mnie jeszcze stoi pokoik i czeka. Jest cały szary, mam srebrne zasłony, jedną granatową komodę i granatowe firany, ale kupiliśmy jasnoniebieską farbę i będzie mężuś sufit malował :) Miałam malować na ścianie wielkiego słonia Dumbo, ale chyba pomysł upadł. Liczyliśmy na dziewczynkę... Ale co tam. Będzie pięknie! :D

Odnośnik do komentarza

fajnie że macie checi i zdolności takie rzeczy robić ja zdolności mam ale checi kompletnie brak,
Equendi to taki styl skandynawski ja za takim nie przepadam wole taki nowoczesny styl a kolory ciepłe. A truskawki niezłe haha :)
jusiaaas na pewno sie pomieścicie grunt to dobrze zorganizować każdy kawałek pokoju.Dobre też są pudła i pudełka które można na szafe dać lub pod łóżko

Odnośnik do komentarza

dzisiaj tak mi się obniżyła szyjka że mam ją dosłownie przy samym "wejściu", dzwoniłam do mojego gina ale powiedział że to nic niepokojącego i mam spokojnie leżeć i czekać na wizytę za 6 dni. Z tego stresu oczywiście zapomniałam go zapytać co z dentystą bo mam wizytę za 2 dni a u mojej dentystki czasami i 4 godziny się czeka (uprzedzam że mowa o prywatnej wizycie, po prostu tyle osób zapisuje dziennie) no i do tego trochę nerwy przed wizytą i nie wiem czy sobie nie odpuścić. Żaden ząb mnie nie boli, umówiłam się tylko dlatego ze przed ciążą zaczęłam jednego zęba leczyć kanałowo i tak od pół roku chodzę z fleczerem i chciałam go tylko zaplombować żeby już mieć z głowy... ech sama nie wiem co zrobić

7.08.17

Odnośnik do komentarza

Jakby tak człowiek wygrał w totka to można by poszaleć :D
Velvet to oczywiście Twoja decyzja, we ja bym została w domciu. Ząb nie ucieknie a dodatkowy stres jest Ci zbędny.
Powiem Wam, że mam zdolności manualne i wiele rzeczy mogłabym sama zrobić (pracowałam w Fabryce Dekoracji, robiłam z tatą scenografie teatralne i m. in spod moich rąk wyszedł Królik Bugs Na Lodzie), ale kompletnie nie mam weny! Ciąża mi mózg całkiem zablokowała... :-(

Odnośnik do komentarza

Chciałam wam podziękować za dobre słowo, cieszę się ze tu trafiłam.
Dzisiaj niestety nie mogłam leżeć za dużo bo musiałam w pracy przekazać swoje obowiązki, potem zakupy na obiad no i leki musiałam kupić. Teraz już leżę, ale jak patrzę po mieszkaniu to wierzcie mi płakać mi się chce. Mam doła strasznego....
Jusiaas też mam taki brzuszek jak ty, wczoraj lekarz mnie zwazyl i mam +5.
My w zeszłym roku mieliśmy remont sypialni, miało być turkus z siwym, wyszło błękit i biały, także dobrze by było jakby był chłopiec. Musimy dokupić komorę tylko i będzie wszystko.

http://s8.suwaczek.com/201511184965.png

http://www.suwaczki.com/tickers/km5scwa1ikadq00p.png

Odnośnik do komentarza

Kobitki ależ wy miałyście dziś wenę do pisania!! Jejku, czytam i czytam i czytam... i czytam. Udało się. Tak się wciągnełam w ten nasze pogaduchy na forum, że jak mnie nie ma to skrupulatnie nadrabiam wszystko. :)
Nawet nie wiem jak się wkleić w tematy bo było ich kilka. :) O meblowaniu się nie wypowiem bo my wynajmujemy i narazie nic nie mogę zmienić.Gdybym była na swoim to pewnie sama bym wszystko dekorowała bo mam zdolności plastyczne to się pochwalę. :) Chyba bym się z tobą Silvara dogadała. Na pewno bym sama namalowała obrazki z postaciami z bajek na ścianę i powiesiła np w antyramach. :)
equendi - bombowa truskawka. :) Jakaś zmutowana. ;)
Brzucholki macie fajne kobitki.Jak ja bym swój tu wstawiła to byście nie uwierzyły , że jestem w ciąży.Nikt tego nie zauważa.Np dziś mnie jakiś facet podrywał na ulicy - gdyby widział brzuch ciążowy to by tego nie robił.A tak lazł za mną i zagadywał.Ehh...

http://www.suwaczki.com/tickers/ukdy73sbt5qthy3z.png
https://www.suwaczki.com/tickers/6sutgywls7knbkel.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...