Skocz do zawartości
Forum

Listopad 2015


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć mamuśki! Chyba wszystkie szalejecie w plenerze bo taka cisza nastąpiła :)
Nas jutro czeka 3 godzinna podróż, mam nadzieję że maleństwo jakoś da rade..
Wracając do glutenu, czy cały czas podajecie po łyżeczce do obiadku czy po jakimś czasie zwiększyłyście ilość? U nas brak reakcji na mannę co mnie bardzo cieszy.

Odnośnik do komentarza

Hej,
Meldujemy sie.po 7godz.podrozy.
Ignas dzielnie zniosl podroz,tylko na cycku.Bardzo pomogl niekapek,zmaczal usta w czasie drogi.
Scharlotte,moze w piatek do Stepnicy pojedziemy to Ci pomacham :-D
Olix,caly czas daje lyzke kaszki 8zboz Nestle,codziennie.Jadl juz tez Rosolek z Hippa,w ktorym jest manna i bez efektow ubocznych..

Odnośnik do komentarza

Hej. Nawet nie ma kiedy napisac. Maz na urlopie, wiec tu to tam i dzien mija. A jeszcze dzis u malej narzeczony byl;)
Olix ja dawalam miesiac pol lyzeczki, potem 2 tyg cala i teraz juz daje normalnie kaszke z glutenem- manne porcja zboz lub zdrowy brzuszek ze sliwka.
Anula, my mamy niekapek nuka i Ola sobie bardzo dobrze radzi. Sama trzyma i pije. Ma on wymienne ustniki i moze byc kapek albo niekapek, nie trzeba zmieniac calego kubka. Dokladnie butelka nuk first choice.

Odnośnik do komentarza

Hej
Anula ja mam jakiś z canpolu i niestety Zosia nie pije tylko bawi się nim
U nas też tolerancja na manne raczej Oki juz czasem daję kawałek bułki w rączkę
Dziś pierwszy raz dałam jajko z żółtkiem, niby według najnowszych zaleceń juz nie trzeba rozdzielać wprowadzania białka później niż żółtka, zobaczymy jak będzie jutro po drugiej części jajka,
A Wy co już dajecie z nowości to tez dam młodej
:-)

Odnośnik do komentarza

hej dziewczyny i ja życze wszystkiego najlepszego w dniu naszego swięta, dużo pociechy z dzieciaczków!!! Pola sprawiła mi prezent i pokazała pierwszego ząbka!!!! synek też wczoraj przyszedł z przedszkola z prezentem szybko go schował ale jak tylko zjadł obiad to już nie mógł wytrzymac i od razu mi go dał.uwielbiam te moja dzieci!!!
barja oby to były tylko zęby i nic poważniejszego

Odnośnik do komentarza

Uffff.. Dotarliśmy. Młoda była straszna na trasie. Wpadła w taką histerię że mało się nie udusiła.. Jak pomyśle o powrocie za tydzień to juz mi źle.
Co do ząbków to my mamy z Rossmana zestaw szczoteczek początkowych. Najpierw na dziąsła są to takie gumki, potem na pierwsze ząbki szczoteczka z cienkimi silikonowymi wypustkami, a na dużą liczbę ząbków taka zwykla szczotka. Lidka uwielbia mycie zębów, chętnie otwiera paszczę i wystawia języczek do szorowania. Wcześniej przecierałam jej dziąsła gazikiem zwilżonym wodą.

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny. Nie było mnie kilka dni. Wszystkiego najlepszego z okazji dnia mamy. Ja świętuje po raz pierwszy. Mój mały taki żywy i marudny wczoraj,ze chwili wolnego nie miałam. Dziś już lepiej było.
Gluten miesiąc dawalam łyżkę manny cała do kaszki. A teraz dwie łyżki kaszki zdrowy brzuszek do owoców. Żółtko planuje podać jutro po raz pierwszy.
Kubek niekapek mam z aventu. +6 mies. Jest bardzo fajny. Janek jak go widzi to trzęsie się ,tak bardzo chce.
Dziś mój mały zaparl się o poduszkę i wstał na nóżki. Zrobił tak 2 razy.
Właśnie i jezyczkiem choruje po dolnych dziaslach. Zębów nie ma jeszcze

http://www.suwaczki.com/tickers/8599dqk3ljs43m9t.png
http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3hqvkpympfgoa.png

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny no to nasze święto na nami,
Dziś piątek i weekend i znowu wolne od pracy mężów ;-) ja niestety 2 dni na uczelni z mężem i egzaminy, już odliczamy dni do urlopu męża, nawet chyba tel wyłączamy żeby nikt nic nie chciał od nas
Olix tez mam te szczoteczki z rossmana
Ewelka to ładnie juz twój mały mój leniuszek jeszcze nawet sam nie siada, póki co czołganie to jej sposób przemieszczania
Gratulacje dla Poli za pierwszego ząbka, oby następne szybko bezboleśnie wyszły

Odnośnik do komentarza

Hej, u nas zebowego koszmaru ciag dalszy. Wczoraj bylo 5 rzadkich, dzis poki co 2. Temp tez juz ok, ale mala placze caly czas. Dotyka dziasel i placze. Bylysmy u lekarza. Ida dolne jedynki i gorne dwojki. Szkoda mi malej. Jeszcze teraz biedna zasnela wpadl starszak "chce sooook!!!!" i ja obudzil... No zwariowac mozna.

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny :) nie mam kiedy pisać, ale znalazłam chwilę. Zastanawiam się dlaczego te szczoteczki na palec są złe wg stomatologów? My używamy od czasu do czasu, małemu pasuje. Wczoraj z okazji mojego pierwszego Dnia Matki (a raczej ukończenia 6 mż) synek w końcu miał w buzi coś innego niż moje mleko :) zrobiłam papkę z bio ziemniaka. Niestety ziemniak nie zachwycił a mały nawet się nim czasem krztusił, co mnie dziwi, bo przecież jest to konsystencja półpłynna. Czy którejś z Was też dzieciaki tak miały? A kupka po pierwszym ziemniaku to jakiś dramat! Lejące, śmierdzące "błotko" :( nie wiem już co z tymi kupkami mam robić... Pilnuje diety, nie ma żadych wysypek na skórze a kupki jakie były takie są nadal.
Ewelka twój mały to chyba jakiś siłacz, no no... jeszcze chwila a będzie biegał po całym mieszkaniu :P

Odnośnik do komentarza

hejka!! pogoda dopisuje i większość dnia na podwórku i nie ma kiedy pisać, a wieczory to jestem już tak padnięta że masakra, obok nas mieszka 4 dzieciaków w wieku mojego syna i dzisiaj szaleli wszyscy razem a ja jedna matka do pilnowania i ganiałam za nimi z wózkiem i tak cięgle pod górke i z górki już mi nogi do ... wchodzą
barja oby ząbki szybko wyszły bo malutka się nacierpi a ty razem z nią,
dziewczyny ile razy w ciągu dnia śpią wasze dzieci??
ide pod prysznic musze sie doprowadzić do porządku bo ostatnio jestem tak zmęczona że zaniedbuje podstawy czyli ogolić nogi ...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...