Skocz do zawartości
Forum

Listopad 2015


Rekomendowane odpowiedzi

Ja bede szukac niani. Do zlobka nie chce oddawac. Chociaz dobra nianie znalezc... Mi akurat te 500+ sie przyda- na nianie. Jakbym zrezygnowala z pracy to 1000 bysmy dostali pewnie i na to samo prawie by wyszlo.
Olka niekapka jakos szybko zakumala. Teraz pije tylko z niekapka.
Wyszlysmy na spacer i biegiem wracalysmy, bo padac zaczelo. Teraz jak wrocilysmy to przestalo.

Odnośnik do komentarza

Ja niestety w styczniu wracam na cały etat wolałabym jeszcze zostać no ale cóż ciężko o pracę więc trzeba szanować ;-)
U nas mała też zasypia z pielucha teatrowa na buzi sama sobie przykrywa ale sypia nam ładnie od 20 czasem chwile po do 6 czasem po 6 zależy, zdarza jej się przebudzic w nocy jak dziś o 4 ale chyba sen uruchomiłam karuzele pilotem i zaraz spała dalej także nawet nie podeszłam do niej, Hehe tylko z mężem musieliśmy wysłuchać kołysanki do końca bo pilot nie ma funkcji wyłączenia niestety a nie chciało wstyd się przyznać podnieść nam tyłka :-)
U nas też jeszcze niekapek służy do zabawy
Barja też kupuje te duże opakowanie z nimi nie ma problemu najlepsza cena chyba w biedronce, tylko mi puszka potrzebna więc jak mam kupić to już chociaż z 2 to mała wypije

Odnośnik do komentarza

Olix, dzięki, tylko z tego co czytam to przy karmieniu piersią glutenu nie powinno sie wprowadzac wcześniej niż przed 5 mż i poźniej niż w po 7 mż, czyli wychodzi na to, że właśnie teraz. I tu mam problem, bo jeśli teraz zacznę dawać gluten i młody będzie miał wysypkę lub inne niepokojące objawy, to nie będę wiedzieć czy to od glutenu czy może od nowych produktów spożywczych, które właśnie wprowadzamy do diety. Kurcze, tak się zafiksowałam tym wyłącznym KP przez 6 mż (zalecanym przez WHO), że teraz nie wiem jak to ogarnąć. Jurto idziemy do pediatry na szczepienie to podpytam, choć nie do końca ufam jej radom...

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny. Ja do pracy wracam w połowie listopada. Chyba że szef każe mi wykorzystać urlop zaległy a mam z 2 lat. Mały najprawdopodobniej będzie z niania. Teściowa powiedziała że dzień w tygodniu może z malym zostać,ale co mi po jednym dniu skoro ja od poniedziałku do piątku pracuje.
Z niekapka pije ładnie. Cała butle prawie wody wypija dziennie. Tylko dziś mniej póki co ,ale już 3 razy mleczko z butli pił, więc ma czym sikac. Maly zasypia przytulony do kocyka. Ile razy w tygodniu dajecie jajko? Ja daję co drugi dzień pół żółtka

http://www.suwaczki.com/tickers/8599dqk3ljs43m9t.png
http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3hqvkpympfgoa.png

Odnośnik do komentarza

My o niani nawet nie myśleliśmy, bo cała moja wyplata by na to poszła, na pomoc babć też nie możemy liczyć, bo nie miaszkają w tym mieście co my :/ a tak i z małym posiedzę i jakiś grosz wpadnie, tzn. oby... szefostwo powiedziało, że na pewno coś dla mnie znajdzie, póki co, bez konkretów

Odnośnik do komentarza

Czesc dziewczyny. Wszystkiego najlepszego wszystkim dzieciaczkom w dniu dziecka:)
My na nogach od 4.30:( Olka zwariowala, spiewa, gada, zdazyla sie juz zazygac. A mnie glowa 2 dzien boli okropnie.
Wczoraj u nas nawalnica przeszla. Krzesla na tarasie lataly, trampolina wygieta, drzewo polamane, piwnica zalana. Ale to nic przy tym co u innych sie dzialo. Okropny widok z okna. Drzewo na dachu lezy, na 2 domu oparte o balkon. Takiego czegos co wczoraj to w zyciu nie widzialam.

Odnośnik do komentarza

Najlepszego dla dzieciaczkow i dla nas tez :-D
Barja,no to faktycznie niewesolo tam u Was.U nas zagrzmialo pare razy i deszcz padal.
A ja juz druga noc z rzedu karmie o 23,po 2 i przed 6 i od 6 juz nie spi tylko gada tatata albo rozwiazuje sznurki od oslonki w lozeczku.Cwaniak maly..
Milego dnia i spokojnej pogody

Odnośnik do komentarza

Dla wszystkich dzieciaczków przesyłam gorące życzenia i buziaki :*. Oby wszystkie były dziś uśmiechnięte, radosne i nie marudziły :p.
Barja współczuje takiego załamania pogody. Ja mieszkam w takiej okolicy, że na szczęście nas naprawdę takie burzy omijają i oby tak zostało. U nas Malutki dziś w nocy wyjątkowo nienajedzony, co chwila szarpał za cyca :). Nie wiem jak u Was, ale Igorek ostatnio śpi z nami. Tzn., przeważnie do północy jest w łóżeczku, a jak się budzi na pierwsze jedzenie to już zostaje. Ostatnio tak mnie bardzo przestraszył, że boję się go zostawić samego całkowicie na noc. Był w tak przedziwnej pozycji, głowa odchylona w zupełnie innym kierunku jak reszta ciała, nie umiem tego opisać, ale wyglądało groźnie, więc wolę, żeby był obok mnie. Na szczęście jeszcze się na tyle nie przyzwyczaił, żeby w ogóle nie spać w łóżeczku. A jak tam u Was ze spaniem?

Odnośnik do komentarza

Uściski dla dzieciaków z okazji ich pierwszego święta :) kupowałyście coś bobasom?
Barja, dobrze że u was bez większych szkód.. Masakra teraz z tą pogodą. U nas wczoraj przeszła burza i ulewa, ale raczej bez większych atrakcji.
U nas ze spaniem się trochę ustabilizowało, ale mała się budzi na cyca już koło 23, potem ok 3 i 7. Dodatkowo dziś rano ja znalazłam jak leżała do góry nogami z nóżkami zwisającymi za szczebelkami. U dziadków sypia w moim starym łóżeczku które ma wymiary 80x140 :D możecie sobie wyobrazić jakie ewolucje można tam robić ;)

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny
Buziaki dla naszych forumowych dzieci i ich rodzeństwa
Ja nie kupowałam nic specjalnie co chwile się coś kupuje teraz znowu większe zakupy ubraniowe czekają to same wiecie ile to kasy pójdzie. Zabawki też co chwile jakieś
U nas burza i oberwanie chmury a my na spacerze, Zosi się podobało próbowała folie ściągnąć :-)
Barja nie zazdroszczę i współczuję takich widoków
U nas noc Oki jak zawsze 20 spanie po 6 pobudka
I możemy się pochwalić że już też szczerbate nie jesteśmy 2 dolne jedynki dziś chrupaly marchewkę :-)

Odnośnik do komentarza

Nasze dzieci coraz bardziej zebate :-D
Dziewczyny,a z innej beczki.Czytałyscie ostatnio cos godnego polecenia?podrzuccie jakies fajne tytuły :-) szukam inspiracji na prezent dla przyjaciolki,sama ostatnio tylko kryminaly wciagam.a z nie kryminalow bardzo polecam "Marsjanina"(o niebo lepszy niz film mimo mej milosci do Matta Damona)

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny, ja tez sie dolaczam do zyczen dla dzieciaczkow ;).
Ja po fryzjerze i oczywiscie tylko wyszlam i zaczelo padac, ale tak jest dokladnie za kazdym razem jak ide zrobic sobie wlosy. Troche sie wkurzylam na mojego chlopaka, bo oczywiscie wracam a tu balagan jak sto piecdziesiat, obiad nie zrobiony. Myslalam, ze zrobi cos jak juz zostal w domu, a on mi mowi, ze przeciez dzieckiem sie zajmowal to jak mial cokolwiek zrobic. A jak ja robie wszystko codziennie??? Ech te chlopy.
Ja ostatnio nie mam jakos czasu na czytanie. Ostatnia ksiazka jaka przeczytalam byl "Bekart", ale to bylo bardzo srednie. Polecam "Ladacznice" i jesli ktos lubi takie ksiazki to "Marie Antonine", tego sa trzy tomy, ja uwielbiam.

Odnośnik do komentarza

Dołączam się do życzeń dla dzieciaczków. Mój zrobił mi prezent na.dzień dziecka hehe i jest dziś bardzo grzecznym synem, nie marudzi i jest zadowolony, takie dziecko chcę codziennie :-D jeszcze dzień się nie skończył więc ciiii bo się zepsuje... Kurcze mamy okazję kupić działkę na rodos i nie możemy sie zdecydowac, blisko i mały miałby gdzie biegać, miałby swoją piaskownice, my miejsce na grilla, rodzice moi mają ale trzeba samochodem jechac a nam odradzają bo to kłopot nawet przy samej trawie dużo roboty wiedzą bo maja dzialkewi przecież kiedy chcemy to możemy przecież przyjechać. Oni by swoją sprzedali jakby ktos chciał ale im trochę szkoda bo jednak kilkanaście lat tam.włożyli pracy itd... Ech..nie wiemy co robić :-/

Odnośnik do komentarza

Suzi z Twoim opisem to jakbym widziała swojego chłopa. Na pół dnia go zostawię, jak jadę do szkoły i też bałagan nie z tej ziemi, a tłumaczenie takie samo jak u Twojego. Ale jak my tak mamy codziennie to i tak ciężko nas zrozumieć i docenić. Ostatnio mu mówię, że będzie miał urlop, więc trochę się zajmie dzieckiem i domem przy okazji, a ona na to, że urlop to ma do odpoczynku. No trzymajcie mnie...! Ale takie te chłopy niestety są. Teraz chodzi podjarany, bo Igorek od kilku dni przez cały dzień tylko tata tata ;). A swoją drogą, też tak macie, że jak chcecie dziecko nagrać to zaraz milknie? U mnie już tak było w czasie ciąży-wiercił się jak szalony , a jak tylko wzięłam telefon to już cisza. i teraz to samo

Odnośnik do komentarza

Czytam mezowi Wasze skargi na chłopów,a on mi na to robiac kanapki na jutro:"widzisz jak dobrze masz?"...
Ale na pytanie jakie obiadki bede jadac we wrzesniu jak wroce do pracy,a on bedzie na tacierzyńskim to mi odp:"a to nie bedziesz w pracy jadla?" ;)
I o...chłopy :-) z nimi zle,bez nich jeszcze gorzej ;-)
Milego meczu :-D

Odnośnik do komentarza

Hej. Moja mała złośnica zemściła się dziś w nocy na ojcu. Wczoraj wieczorem zamiast otworzyć okno żeby się wychłodziło w pokoju (a mieliśmy saune) to on zamknął żeby komary nie weszły bo siedział przy laptopie. Efekt? Dziecko spało w nocy tyle co nic bo było gorąco. Aż biedny zaspał. Jakoś specjalnie mi go żal nie jest. Mnie nie słucha no to dziecko Mu zrobilo numer :-)

http://www.suwaczki.com/tickers/1usagu1rcwybhdu6.png]Tekst linka[/url]Tekst linka

Odnośnik do komentarza

Cześć Dziewczyny!
Co tu taka cisza? Jeszcze nie mamy weekendu :).
U mnie już zabawa od 4 rano, dziecko wczoraj usnęło przed samą kąpielą i już się ululało na noc. Dziś rano zrobiliśmy toaletę, a teraz znów śpiocha. Tata w pracy, a Mama pilnuje budowy domku (wreszcie będziemy mieć swój wymarzony :) ). Do tego jeszcze studia, pilnowanie dziecka, gotowanie, sprzątanie prasowanie...., ale "bo jak nie my to kto".
Miłego dzionka dla Was :*

Odnośnik do komentarza

Hej. A my dzis pospalysmy do 8:D
Olka juz od 2 tyg stoi na czworaka i buja sie tyl przod ale nie rusza. Ciekawi mnie ile to moze potrwac. Musze kupic lozeczko turystyczne na dol, zeby ja w dzieb klasc. W wozku sie boje, bo panienka podciaga sie i siada od wczoraj. W lozeczku jeszcze nie umie, ale podejrzewam, ze i to niebawem zakuma wiec bedzie trzeba lozeczko obnizyc.
Od dzis mam postanowienie. Nie jem slodyczy. Ciekawe ile wytrzymam. Zalozylam sie z mezem;) ale dal mi dyspense na lody:P

Odnośnik do komentarza

Barja też się zastanawiam ile te bujanie potrwa zanim ruszy, niby jeszcze sięganie ręką po coś jest najpierw ale to już też robi pewnie coś je zainteresuje i zmusi do pierwszego kroku
Barja zazdroszczę silnej woli i życzę wyrwania w postanowieniu
U mnie za drobna do spacerówki wszystko ściągnięte na maksa i za duże w gondole wchodzi jeszcze ale leżenie juz się nie podoba a jak podniose oparcie to zjeżdża w dół i na boki lata bo dużo miejsca ma więc jesteśmy zmuszone jeździć w foteliku samochodowym
A.duszno się robi chyba zaraz lunie deszcz

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...