Skocz do zawartości
Forum

Listopad 2015


Rekomendowane odpowiedzi

Ewelka a myslalam, ze to tylko ja tak mam, ze juz chce byc znowu w ciazy ;p. Niby nie chcialam miec drugiego dziecka, a teraz jak sie instynkt rozbudzil to na calego ;). Jakos zal mi sie robi jak patrze jak Leonek szybko rosnie, jeszcze chwila a juz nie bedzie bobaskiem, juz nie wspomne o corce, ma juz 9 lat, ani sie obejrze a sie wyprowadzi

Odnośnik do komentarza

Zaglądam na forum po całym dniu a tu tyle postów aż miło :-)
Cześć Suzi.
Mi po ciąży tez 3kg zostały i niestety najwięcej to w brzuchu niby nie jest duży ale popracować nad nim by się przydało.
Kreski juz nie mam na brzuchu
U nas mała chodzi spać koło 20 o najczęściej 4-5 cycek i śpi dalej potem 6-7 znowu i wtedy czasem zaśnie a czasem już nie
Przerwca się swobodnie brzuch plecy i odwrotnie, stópki też uwielbia trzymać w buzi, i tak jak kiedyś nie cierpiała na brzuchu leżeć to teraz ulubiona pozycja :-)
Dziewczyny a macie już okres. Jeśli tak to czy karmicie piersią i kiedy dostałyscie jak przestalyscie karmić.
Ja jeszcze nie mam karmie piersią ale już mniej, lewego cycka juz od 2 tygodni nie ciągnie, sądzę że z prawym tez niedługo skończymy. Pewnie do pół roku dociagniemy.
Spokojnej przespanej nocy życzę

Odnośnik do komentarza

Okres dostałam 7 tygodni po porodzie a karmilam piersią. Moja mama miała podobnie i okazało się ze jest w ciąży z moja siostra. Różnica wieku 11 miesięcy. Invitro super sprawa. Daje szanse na dziecko. Moja kumpel dobra też po invitro . Dużo ludzi robi a mało się przyznaję. O nas nikt nie wie. Tylko my ,lekarze i Wy . Zmykam pod kolderke. Milych snow i spokojnej nocki

http://www.suwaczki.com/tickers/8599dqk3ljs43m9t.png
http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3hqvkpympfgoa.png

Odnośnik do komentarza

Hej hej,
U mnie bylo juz na zero kg, ale od 1,5 miesiaca zrobilo sie +5 mimo cwiczen, nie jem slodyczy lub tylko sporadycznie. Ale lekarka od tarczycy mowi ze to normalne :/ bo po ciazy pojawila sie nadczynnosc a mialam niedoczynnosc. Takze czekam na wizyte w lipcu i moze zmiane leku.

Kreska znikla jakis miesiac temu.

Okresu nadal brak a karmie dalej piersia :)

Suzi moja to tez leniuszek maly, choc codziennie na brzuch sie przewraca ale z brzucha na plecy nie umie. Za to polubila brzuszkowanie i obkreca sie o 360 stopni jak chce cos dopasc i probuje pelzac.

I tez nie powiem marzy mi sie znow bycie w ciazy :) tymbardziej ze sporo znajomych teraz brzuchatych :p

Idziemy dalej spac bo o 7 pewnie pobudka jakby miala zaprogramowany budzik :p

http://www.suwaczki.com/tickers/ijpb8rib1u0app63.png

Odnośnik do komentarza

Wlasnie z tym obracaniem to troche sie zastanawiam czemu skoro obrocil sie wczesniej to teraz jak lezy na brzuszku to marudzi i krzyczy bo nie lubi tej pozycji, macha rekami i generalnie sie miota zamiast znowu sie obrocic? Tak jakby zapomnial, ze potrafi. Odwrotnie to tez nie ma mowy, jak lezy na macie to nieraz go prowokuje, zachodze go z tylu i mowie do niego, a on tylko obroci sie na boczek wygnie w luk i tak na mnie patrzy. Powinnam sie martwic czy dac Malemu czas po prostu?

Odnośnik do komentarza

Ja mojej daje jeszcze 2 miesiace bo niby do 6 -7 dziecko sie powinno nauczyc przewracac. wiadomo niektore wczesniej, ale rozwoj to indywidualna sprawa. Moja tez kiedys sie obrocila a teraz to nawet jak ladnie prosze to nie chce :)
Ale moglaby sie nauczyc a nie krzyczec na matke "ratuj !" choc ja moja obracam na plecy po czym ona znow obraca sie na brzuch i jest dalej ryk. Pozostaje mi sie z niej smiac :D bo to jakas mala krejzolka :D

http://www.suwaczki.com/tickers/ijpb8rib1u0app63.png

Odnośnik do komentarza

Hej. Ja w ciazy przytylam 14 kg i teraz mam -5 kg od wagi sprzed ciazy. Ale mi to kolejne 5 jakbym schudla by nie zaszkodzily;) Tylko z tym moze byc problem, bo dzien bez czekolady to dzien stracony. Kreski nie mam i nie mialam.
U nas z obrotami identycznie jak u scharlotte na brzuch tak a druga str nadal nie i tak samo jak obroce na plecy ona wraca na brzuch.
Co do kolejnego dziecka. To nie mam pojecia dlaczego z 2 ciaza tak dlugo czekalam. Jakos nie chcialam wczesniej. Teraz jakbym miala jedno napewno na 2 bym sie szybko decydowala. A tak zostaniemy przy dwojce:)

Odnośnik do komentarza

U nas dokładnie to samo :) jak się młoda nauczyła przewracać to nie dało jej się utrzymać na brzuszku, a wczoraj jakby zupełnie wszystkiego zapomniała. Leżała na brzuchu i się darła"ratuj" ;)
U mnie jeszcze kresa widoczna, ale bardzo blada, okresu ni widu ni słychu.
Chyba jednak nasze bobasy nie dały nam aż tak bardzo w kość bo ja też tęsknię za ciążowym brzuszkiem. Jak ostatnio przeglądam zdjęcia i filmik jak Lidka szaleje w brzuchu to się aż poryczałam, bo to było jedyne w swoim rodzaju uczucie..

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny na razie nie ma sie co martwic tymi.obrotami jak was czytam to kazde dziecko juz cos tam potrafi i tylko czekac az sie rozkreca na calego, ja rano mialam problem z przebraniem pampersa bo ciagle sie wiercila a to na lewo, a to na prawo i na brzuchu chciala lezec, troche sie nagimnastykowalysmy. O kurde ale dlugi wyraz istnieje w ogole taki hihi
Pytanie dla mam dziewczynek mysle ze jeszcze jest czas ale zamierzacie przekuwac uszka ? Kiedy ?
U nas tez slonko spacer na pewno bedzie, niech juz jest cieplo bo wczoraj tak mnie wywialo, ze juz zaczynam kaszlec
Zebow nie widac choc slini sie na calego i wszystko ocha do buziolka

Odnośnik do komentarza

Hej,noc spokojna.tylko pobudka przed 6.
O tych obrotach tez mysle,ze przyjda z czasem,choc oczywiscie chcialabym juz.na brzuch umie,powrot mu sie jeszcze nie udaje.ale teraz ma wazniejsze zajecie-lapanie stop,a co sie przy tym nasteka ;-)
A Wy wiecie ze tydzien 22-26 to nastepny skok?Moga sie pojawic nieprzespane noce (koszmary senne) i lek separacyjny czyt. Mama najwazniejsza..
Udanych spacerkow :-) a...ja mam dzis rocznice slubu,a moj prezencik marudzi w lozeczku ;-)

Odnośnik do komentarza

Hey dziewczyny, pare dni mnie nie było i tyle stron do nadrobienia! Super ! Jak was czytam to czasem mi sie wydaje ze o moim dziecku piszecie:-) Leoś dwa tyg temu przewracał sie z brzuszka na plecki bez problemu a teraz jakby zapomniał. Za to wczoraj pierwszy raz obrócił sie w druga stronę no i pierwszy raz bez podparcia siedział, co prawda tylko 10 sekund pewnie no ale radość ogromna:-) odkrył ze umie piszczeć i jak wchodzi na ultradźwięki to tylko czekam aż sąsiedzi zapukają zapytać czy dziecka nie krzywdzę :-) ja karmie tylko prawa piersią juz ponad miesiąc teraz i na początku sie modliłam zeby tylko do 6 miesiący dać radę ale idzie nam bardzo dobrze wiec może uda sie nawet dłużej. Nadal okresu nie widać i wcale nie tęsknie :-))
Od paru dni Leoś robi kupki do 5-6 razy dziennie ale nie sa podejrzanej konsystencji wiec chyba okay. W moczu bakteri nie miał wiec zaczynam myślec ze faktycznie zeby idą i stad ta gorączka w ubiegłym tyg. Dzis kupa była o 3 rano i pózniej do 5.30 sie bujalismy z zasypianiem ponownym wiec oczy na zapałki mama dzis ma:-/
Aga wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy!!! Próbowałam sie z kompa zalogować zeby ci odpisać i administratorowi o tym nieszczęsnym zdjęciu ale po całym dniu szukania zasilacza okazało sie ze hasła nie pamietam ( w telefonie jestem ciagle zalogowana ), chyba po ciazy została mi kiepska pamięć.
Miłego dnia dziewczyny, Leoś dzrzemke ma to i ja sie położę na troche.

Odnośnik do komentarza

Aga el wszystkiego dobrego i udanej rocznicy ;) Moze faktycznie trzeba dac maluszkom czas a wszystko przyjdzie. Moj synek mial dysplazje biodrowa i przez 4 tygodnie nosil szelki pavlika, moze to tez mialo jakis wplyw i musi nadrobic ten czas, chociaz to bylo od drugiego do trzeciego miesiaca. Corka tez to miala, ale ona z kolei miala szelki znacznie dluzej dlatego bardzo pozno zaczela sie obracac, siadac itp. U nas uzebienia brak, ale slini sie niemilosiernie i chce zjesc wszystko co mu w reke wpadnie

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...