Skocz do zawartości
Forum

Listopad 2015


Rekomendowane odpowiedzi

Hej dziewczyny.
U nas po niespokojnym dniu-nie spal w ogóle aż padł o 18,przebudzilismy go na kąpiel,po czym spal dalej.
Szczepienia bez problemu,lekkie zaczerwienienie na udku.
A dzis ortopeda na następną wizyte kazał Ignasiowi przyjść na własnych nóżkach,czyli ok.
Oby dzień był miły.
Olix a w innych miejscach mierzylas temp?

Odnośnik do komentarza

Ten termometr jest chyba zbyt czuły. Jak płacze to nawet nie próbuje mierzyć bo wtedy na pewno byłoby ponad 38. A młoda jak tylko widzi termometr to od razu strasznie się na nim skupia aż jej się żyłka na czole pojawia ;) teraz śpi i ma 36,5.. Chyba trochę za bardzo panikuje.
Dobra, póki bobas senny trzeba strzelić kawkę :)

Odnośnik do komentarza

Witajcie :)
U nas pobodka 5.30 więc bawimy się równo. W nocy na szczęście wstał raz na jedzonko o 2:)
Olix a spróbuj zmierzyć normalnym pod pachę. My też mieliśmy obawy bo ten na czolko jest bardzo czuły i w każdym miejscu pokazuje inaczej :)
Ewelka daj znać co tam pediatra Ci zalecił. Kuba też strasznie ulewa., może też powinniśmy to skonsultować. Ale wcześniej nam powiedział że jak zacznie siedziec to się skończy :)
Na czkawkę pomaga nam łyk przegotowanej wody czasem jeszcze mamy czkawke :)

Odnośnik do komentarza

Ewelka,no skoro chlustanie jest to faktycznie.
U nas tylko czasem tak gdy np.zaczyna cwiczyc siad albo jak go sie czasem zbyt energicznie do odbicia wezmie.tak to mamy klasyczny twarozek.
Zabije sasiada,ktory mi dziecko obudzil wiertarka..powinnam tez zestrzelic jakies F16,bo z kolei pies mi wariuje...

Odnośnik do komentarza

Hehe, my jakiś czas temu też w bloku mieliśmy remont, ale sąsiad uprzedził i przeprosił za hałas. Lidka kilka razy została brutalnie obudzona przez wiertarkę, no ale cóż.. Rozumiem że pewne rzeczy trzeba zrobić.
Jejku.. Wy ćwiczycie siad a ja nadal młodej nie mogę zmusić żeby się przekładała z plecków na brzuch i z powrotem.

Odnośnik do komentarza

Hey,
U nas tez mały do siadania sie rwie bardzoooo a obrotów brak, raz przypadkiem sie z brzuszka na plecy przekręcił a raczej przewrócił, śmiesznie to wyglądało. Dzis odwiedziliśmy pediatrę i niestety mamy potwierdzony AZS, czyli słabo :-( na razie zaproponował mi odstawienie nabiału na pare tyg no ale zaznaczył ze alergia nie musi być pokarmowa wiec poprawy może nie być wcale :-/ aż mi sie łzy w oczach zebrały jak wyszliśmy i sobie pomyslałam ile sie nacierpi mój mały Leosiek.

Odnośnik do komentarza

O kurcze,wspolczuje azs..
Moj bobas po obudzeniu wiertara juz nie zasnal,wiec padl szybko.
Dziewczyny,wy juz po chrzcinach czy przed jeszcze? Pomijajac aspekty duchowe-nie mam co na siebie wlozyc! ;-) same granaty mi dzis pokazywali w sklepach,jak biznesłuman wygladalam a nie matka karmiaca...
Dobrej nocy

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny wspolczuje azs, elka a jak skora twojej Zosi?
Moja tez sie nie obraca, mysle ze mamy jeszcze czas i nie trzeba sie tym martwic, a czy wasze dzieci lapia zabawki do raczek? Moja tez dopiero od kilku dni to trenuje zabawnie to wyglada jak tak bardzo sie stara cos chwycic i oczywiscie od razu pakuje to do buzi

Odnośnik do komentarza

Wysypka na twarzy( skronie) początkowo małe plamki plus łokcie i kolanka , w ostatnim tyg zaostrzenie i wyglądało to juz naprawdę kiepsko jak poparzenie. Mały w nocy sie budzi i trze rączkami te miejsca, widać ze go swędzi.
Niestety jest to opinia juz drugiego lekarza wiec chyba nie ma co sie łudzić ze jest inaczej.
Ewelka jak sobie radzicie z tymi zmianami ? Stosujesz maść sterydowa przy zaognieniu? A jak sie karmicie?

My chrzciny będziemy robić latem. Zabawki sięga na macie jak leży i awantura jest jak nie dosięgnie nimi do buzi bo oczywiście wszystko trzeba tam załadować inaczej nie ma zabawy

Odnośnik do komentarza

Cześć Zosia nadal ma plamki ale nie są na łokciu tylko przed, takie czerwone i suche, dziś idę znowu do lekarza. Pediatra powiedziała że to nie AZS bo nie jest w zgieciu łokcia a u was gdzie dokładnie są te plamki.
Wczoraj Zosia dostała pierwszy raz coś innego 3 łyżeczki marchewki.
Miłego dnia
Dziewczyny nie napisze nie martwcie się AZS bo łatwo się mówi a sama się martwię, trzeba mieć nadzieję że szybko przejdzie i nie będzie nawrotu.

Odnośnik do komentarza

Elka u nas te plamki nie sa w zgięciu tylk po zewnetrznej stronie i nie dosłownie na łokciu/ kolanku ale w okolicy. No ale te miejsca to sa tylko lekko przesuszone nie sa zaczerwienione. Na skroniach ma najgorzej. Pediatra powiedział ze 40% dzieci wyrasta z tego poprostu wiec miejmy nadzieje ze z naszymi maluszkami właśnie tak bedzie.
A rozszerzanie diety zalecił po skończonym 6 miesiącu, wiec my na pewno jeszcze poczekamy

Odnośnik do komentarza

Tak sobie ostatnio pomyślałam jakie te dzieciaczki są biedne, jak nie kolki to nietolerancje albo problemy ze skórą :/ ile się takie maleństwo musi nacierpieć zanim wyrośnie. Z drugiej strony dobrze że mamy tylko takie problemy bo czasem aż strach włączyć tv albo Internet żeby się nie natknąć na naprawdę tragiczne historie.
U nas dzisiaj potwornie zimno, jak tak będzie cały dzień to chyba odpuścimy spacer. Już się nie mogę doczekać wieczora bo mąż przyjeżdża na weekend w odwiedziny. Ciekawe jak Lidka zareaguje :)
Miłego dnia Wam życzę!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...