Skocz do zawartości
Forum

Listopad 2015


Rekomendowane odpowiedzi

Paulina1992
nikkaa ja też większość ciąży miałam na NFZ i KTG robili mi 3 razy a jestem w 38 tygodniu :) U lekarza prywatnie nie robił mi KTG wcale. Wolałam mieć porównanie dwóch najlepszych lekarzy od nas z okręgu i u jednego udało się na NFZ a u drugiego prywatnie.

No właśnie, pewnie większośc z Was miała takie badanie. Jutro mam dostać skierowanie do szpitala, ale nie wiem czy juz na wywołanie porodu czy może na KTG itp. To moja pierwsza ciążą i trochę się tym stresuje.

Odnośnik do komentarza

nikkaa ja do gin chodziłam od początku prywatnie. Nie miałam robionego ktg, ale wczoraj na ostatniej wizycie lekarz mi wszystko powiedział jak to będzie wyglądało. Jak minie termin porodu to jestem już pod opieką szpitala. Mam zadzwonić do gin i się umówić z nim już w szpitalu właśnie na ktg, bo te badanie nie jest konieczne przed terminem, ale po terminie robi się je co 2-3 dni. Ja mam to szczęście, że będę rodzić w szpitalu, w którym pracuje mój gin. Jak masz jutro wizytę to pewnie powie ci coś podobnego i zawsze sama możesz dopytać. Ale do szpitala skierowania nie trzeba więc jak minie termin zawsze możesz się zgłosić do szpitala z kartą ciąży i wynikami i oni już ci wszystko rozplanują.

Ciekawe jak tam evires :D

http://www.suwaczek.pl/cache/61ec0069ec.png

Odnośnik do komentarza

Witajcie dziewczynki i dziękuję za tyle miłych wpisów i słów troski , kochane jesteście :*
Dzisiaj o 15:15 przywitaliśmy na świecie Maxa , 3460 g i 52 cm, i czarna czuprynka po mamusi :D jest piękny hihi ale to mówią wszystkie zakochane mamusie.
Poród masakra...ponad 12h, jedynym pozytywem bylo zzo, miałam naprawdę 3h czasu bez bólu i mogłam dojść do siebie i zebrać siły na dalszą część porodu, uff a bylo na koniec ciężko...ale to opisze w szczegółach jak juz dojdę do siebie.
Max jest mega grzeczniutki, po porodzie było tulanko 4h, od razu przyssal się do cycka , a teraz kochaniutki śpi, taki naprawdę wyluzowany bobas :D
Więcej relacji zaniedlugo, teraz muszę troche pospać bo od 36h na nogach.
Co do zzo to ja polecam z czystym sercem, mi to naaaaprawde dużo dało !!to byla cudowna ulga
Buziaki i spróbuje zasnąć póki mały tak grzecznie śpi

monthly_2015_11/listopad-2015_39628.jpg

Odnośnik do komentarza

Evires:) gratuluję z całego serca:) a Maksiu kochany chłopczyk:) jego widok na pewno wynagrodził ci cały trud porodu:) oj jak tak patrzę na zdjęcia waszych maluszków to coraz bardziej nie mogę się doczekać:) ale jak to już któraś z was napisała na święta już wszystkie będziemy rozpakowane:)
Fajnie, że dołączają nowe mamusie:)

Odnośnik do komentarza

.hej :) to ja też sie doczepiam. Jestem bezczelną podglądaczką tego forum z terminem na 22...szczerze wątpię:) przy córce nie stosowałam żadnej diety, uważałam tylko i zapisywałam te produkty, które najczesciej uczulaja, na brokuły już przeszło:) ...mała miała 4 msc w Wigilię a moja mama robi najlepsza kapuche z grochem pod słońcem ...zupełnie nic się nie działo ale ona nigdy nie ulewała i miała raz kolkę...wydaje mi się, że wiele zależy od diety w ciąży. Kazde dziecię reaguje inaczej ale tylko w Polsce pokutuje dieta karmiacej...oczywiscie trzeba pamietac, że programujemy żywnosciowo malucha ale mysle, ze np. owoce pestkowe nikomu nie zrobia krzywdy:)nie wiem czy dobrze podpinam post?

Odnośnik do komentarza

evires, również dołączam sie do gratulacji :) wiem, że poród miałas parę dni po terminie, dlatego chciałam zapytać czy rodziłaś z naturalnych skurczy czy trzeba było Cie wspomagac np. oksytocyna?
dzieki dziewczyny za rady nt. KTG, jutro po prostu dopytam o wszystko mojego gina :)

Odnośnik do komentarza
Gość Kasiaa7989

gosiak1986 to trzymam kciuki by akcja sama sie rozwinela:) i aby sprawnie poszlo.

Dziewczyny ponawiam pytanie..pokasluja wasze maluchy? Czasami mam wrazenie jakby Maks nie mogl przelknac sliny a do tego jeszcze jakby charczy przez nos:( chyba znow musze do pediatry chociaz goraczki nie ma apetyt ma a jak czytam w necie to podobno normalne:/

Odnośnik do komentarza

Gratuluję świeżo upieczonym mamusia:-D
Ja pewnie zostanę nią w Przyszłym tygodniu. Na dziś mam termin a Wczoraj byłam u lekarza a tam mój maluch wcale nie Szykuje się do wyjścia, niby od dawna ma położenie podłużne główkowe ale główki w kanał jeszcze nie włożył, szyjke mam Jeszcze długa, także w środę 25 mam się zgłosić do szpitala więc już napewno stamtąd nie wyjdę bez małego:-D ale już zaczynam mieć stresa.....

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...