Skocz do zawartości
Forum

Listopad 2015


Rekomendowane odpowiedzi

Ja tu dziewczynki pisałam o takiej specjalnej gondoli przeznaczonej do przewozu w samochodzie, a nie o takiej zwykłej jak w każdym wózku. Taka to oczywiste, że odpada! Coś takiego: Tekst]http://allegro.pl/concord-wozek-neo-zestaw-3w1-promocja-i5744093362.html]Tekst linka[/url]
A imię dla malutkiej Hania córki wybrały:)
A co do soboty to wcale nie zostawiam sobie większych porządków na ten dzień, na bieżąco sprzątam:)

Odnośnik do komentarza

Nuala skoro i fotelik i gondola mają europejski certyfikat bezpieczeństwa zatwierdzony przez ADAC, to na pewno jest to bezpieczne. Jeśli nie słyszałaś o "takim wynalazku", jak to określiłas, to na Youtube lub na stronach producentów są filmiki poglądowe i widać wszystko jak na dłoni. Ta gondola to naprawdę dobre i bezpieczne rozwiązanie dla osób, które podróżują dużo i daleko. Trochę żałuję, ze zrezygnowałam z zakupu takiego modelu, ale z fotelikiem też jakoś damy radę :)

anka_krk dobrze, że Ci się już poprawiło. Ja też ogarniam raczej na bieżąco, ale łazienki codziennie nie sprzątam, nie odkurzam codziennie i nie jeżdżę na mopie, dlatego taka generalka zawsze spada na sobotę. Czasem przy okazji udaje mi się wykorzystać męża do pomocy, ale dziś mi się nie poszczescilo, bo akurat pracuje.

aniaa1989 też tak się czułam przedwczoraj, ale gorąca herbata miętowa pomogła, także może spróbuj :)

Odnośnik do komentarza

Hejka dziewczynki, zabieram się do napisania od kilku dni ech... przede wszystkim gratulacje dla wszystkich mamus, niech dzieciaczki zdrowo rosną :) już drugi dzień boli mnie kregoslup i to dość mocno.. noce - tragedia Plus do tego mam dZiwne obawy, też tak macie?
Buziaki

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczynki:)

Matko produkujecie na biezaco tyle tematow,ze nie nadazam czytac:)

Widze,ze pogode w Polsce macie ladna a jutro wszystkich swietych...nie lubie tego dnia, moja mama umarla 8 lat temu a teraz kiedy blisko rozwiazania , jeszcze bardziej mi doskwiera jej brak, :(to bylby jej pierwszy wnuk ...mam jakiegos dola, jak czytam, ze mamy was odwiedzaja etc ,
Niedobrze sie czuje, nie mam sily na nic nawet kapiel czy prysznic, nie mam sily, i cakly czas mnie ciagnie na wymioty :(czy ktoras tak ma?
Tak czuje ,ze ja przed terminem urodze, normalnie czuje brzuch jakbym miala na kolanach jak siedze, ktoras z was tez tak odczuwa.?
Pisalyscie o znieczuleniach zzo etc, mi sie wydaje, ze to po prostu kwestia indywidualna progu wytrzymalosci bolu, mozemy sobie mowic, gdybac, czasami rzeczywistosc weryfikuje nasze poglady.

Wiadomo, ze zzo jak inne to jest lek, i ma dzialania uboczne, ale czasami gdy bole sa TAK SILNE oni sami proponuja zzo, zeby mama zachowala sily na parcie, tak przynajmniej jest w Anglii.. Ja nie chce zgrywac bohatera,bo nie wiem jak przyjdzie co do czego jak bede reagowac, a mialam tez operacje na zylaki nog i czulam bol pomimo znieczulenia, jak mi doktor doslownie wyciagal z nogi masakra az sie darlam.A nawet jesli w razie emergency beda chcieli uzyc kleszczy albo cc . to tez wszystko dla dobra dziecka , niech robia co trzeba, zeby tylko maly wyszedl caly i zdrowy.

Katusia pisalas o dlugich podrozach, moja kolezanka jechala samochodem z miesiecznym synkiem z Anglii do Polski ponad 2 tys km takzejak mus to mus, :)i bylo okay.
Dziewczyny z tymi fotelikami, to czym drozszy fotelik tym lepszy i bardziej bezpieczniejszy czy nie ma reguly ?

Odnośnik do komentarza

Co do imion to ja wyczekuje Theodore w skrocie Theo , a po polsku Teodorek:)

dziewczyny czy ten brak sil , te nudnosci i mam skurcze wieczorem moga byc oznaka zblizajacego sie porodu, ja mam termin dopiero na 23

Naadiana gratulacje:)masz teraz podwojne szczescie a raczej potrojne:)

Odnośnik do komentarza

julla ja jestem zakochana w tym imieniu i meczylam męża chyba 3 miesiące, ale nie podzielił niestety mojej fascynacji. Stwierdzil, ze dla Laury nie ma zdrobnienia, ale naprawdę jakbym jeszcze kiedyś była w ciąży i miała mieć córkę, to mu nie odpuszczę :)

Oliviaaa masz rację, chyba każda matka jest w stanie przeżyć wszystko, byleby tylko z dzieckiem było wszystko ok. Gdyby mi powiedzieli, ze zzo jest niebezpieczne dla mojego dziecka, to w zyciu bym sie na nie zdecydowala. Tez jestem zdania, ze jak mus to mus, chociaz znajomi nam sie troche dziwia, ze nie zostajemy na swieta w Niemczech ze wzgledu na dziecko. I tak czeka nas szybciej pierwsza powazna podroz, bo musimy jechac do Konsulatu ponad 400km z dzieckiem, wiec zaliczymy juz pierwsza probe i zobaczymy jak to bedzie. Z tymi fotelikami to nie jest tak, ze im drozszy, tym lepszy, ale tylko te renomowane firmy robią testy bezpieczeństwa, a za to trzeba dopłacić. Ale uważam, ze lepiej raz wydać więcej i mieć czyste sumienie i wewnętrzny spokój, ze dziecko jest bezpieczne.

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny no rzeczywiscie dzis juz duuuzo naskrobalyscie:) w koncu sobota wiele z Was ma pewnie wiecej czasu na pisanie..
W okolicach Warszawy b.ladnie slonce swieci chociaz z samego rana sie nie zapowiadalo..

Wy tez macie taki apetyt ?ja ostatnio ciagle glodna ciagle cos jem i z wyproznieniem od dwoch dni jakos gorzej:/

Co do sprzatania ja tez staram sie by w domu nie robic zbednego balaganu czasami w tyg z raz musze szmatka kurz przetrzec i np podloge,bo mamy psa wiec domyslacie sie,ze juz po 2dniach ta siersc jest widoczna ,ale odkurzacz w ruch to co tydzien..i nie koniecznie jest to w sobote tak jak od malego mama mnie uczyla bo ona miala taka zasade:p
W piatek czasem tez jak mam wene to wysprzatam i w sobote mam juz caly dzien luz:) mozna od rana sie goscic hehe

Ok oglaszam wszem i wobec,ze na dzis mam termin z usg i narazie oprocz gestego sluzu zero oznak..chyba ten 4 .11z om jest bardziej prawdopodobny:)

Odnośnik do komentarza

Nuala PLUS TEST jest szwedzki, wiec nie jest w Niemczech tak rekomendowany jak ADAC. Tutaj raczej nikt tego nie zna, a nawet jesli to nie biorą pod uwagę. Niemcy od zawsze bazowali na swoich markach, a patrząc na ich precyzję, nie można im nic zarzucić. Tez dużo się tym interesowałem przed zakupem, ale najważniejsze ze nasze foteliki mają ten sam (podejrzwam) certyfikat. A tu już PLUS TEST czy ADAC nie robią większej różnicy.

Odnośnik do komentarza

Oliviaaa- mam tak samo, wieczorami źle się czuję, N i do tego kręgosłup. Tak naprawdę sama nie wiem dlaczego, bo mój brzuch należy do małych a malutka po nas tydzień temu miała już 3 kg wg usg :)

Katusia w takim razie 3mam kciuki aby udało Ci się namówić męża przy następnym malenstwie :D

Odnośnik do komentarza

Ja sobie w czwartek i piątek sprzątam kuchnię, kurze, łazienkę a w tygodniu w międzyczasie pranie, prasowanie, gotowanie. Odkurza i myje podłogi mąż bo ja nie lubię. A w sobotę staram się jakoś nam urozmaicić czas. Dziś jadę na ktg a.moje chłopaki na wycieczkę metrem i tramwajem tylko kończę obiad gotować i koniec :) potem mam ochotę na.jakieś pyszne lody

http://www.suwaczek.pl/cache/0361adf311.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...