Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Ann

Co dziś robicie na obiad?

Rekomendowane odpowiedzi

Ja dziś zrobię na przekąskę coś ekstra - ser kozi z papają i buraczkami. Jadłam coś takiego w hotelu w Muszynie, to połączenie smakowało genialnie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Scooby, dziękuję. A jakiej soczewicy użyłaś, czerwonej? Ja bardzo lubię soczewicę, ale używam głównie czerwonej.
U mnie dziś pierogi z soczewicy i sera.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

lea80 - mniam! proste, z gustem, smaczne, dawno nierobione... namówiłaś mnie :D

U nas dorszyk na parze i fasolka szparagowa - taka nasza wersja angielskiego klasyka fish & chips :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U nas dziś kotlet schabowy w panierce z płatków kukurydzianych i w panierce z chipsów(jakiś nowy przepis) a córcia kotleciki z piersi do tego frytki i surówka.A na jutro zero pomysłu...

:princess_l: WERONIKA

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość dirma

U mnie dzisiaj na obiadek będzie:
https://www.przepisy.pl/przepis/zupa-kapusniak

Zupy bardzo dawno już nie robilam ( moze w zeszłym roku) ale napadła mnie na nią taka chota, że dzisiaj obowiązkowo zamierzam ugotować Szczególnie,że córka od jakiegoś czasu wspominała, że zjadłaby chętnie biała kwaśną kapustę ( zapomniała nazwy kapuśniak ^^ ).

Poza tym nie będe musiała niczego gotowac na jutro a szykuje sie nam zajęty dzień.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U nas dziś rosół i pierogi z mięsem. Zostało mi troche ciasta to dorobiłam jeszcze pierożki na słodko z bananami.

Z. 2011, J. 2014

Przepraszam za brak polskich liter - mam stara klawiature i alt mi nie zawsze działa

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość wiadomvia

Fajnych przepisów jest sporo to zależy o co dokladnie chodzi czy to ma byc przepis na obiad czy na kolacje? Ja jesli szukam jakiegos pomysłu na obiad wchodze na upieczmy.pl sporo sprawdzonych i pysznych przepisów tam znalazłam :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Sashka

My dzisiaj zamawiamy pizzę :) Akurat wszyscy uwielbiamy pizzę, więc tak raz w tygodniu zawsze zamawiamy z [reklama usunięta], bo tam jest najlepsza :) A na te strony, co polecacie, chętnie zajrzę, może coś mnie zainspiruje na jutro :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość karmella

Kiedyś robiłam potrawy głównie z kurczaka jednak ostatnio przekonałam się równeiż i do innych ptaków :) Polubiłam kaczkę, jest dość uniwersalna ponieważ można z niej przyrządzić:
pieczoną kaczkę
rosół
gulasz
pierś na rózne sposoby
Jesli zastanawiałybyście się nad przepisem to polecam zajrzeć sobie tutaj:
https://www.unileverfoodsolutions.pl/Aktualnosci/pomysly-na-drob/zainspiruj-sie-menu/menu-z-kaczka.html

Na stronie jest dużo pomysłów na kaczkę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U nas dzisiaj był obiadek od wczoraj, został kawałek kurczaczka z rożna i ziemniaczki z papryką,cebulką i groszkiem

:princess_l: WERONIKA

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Mandragona

U mnie dziś pieczony kurczak. Goście wpadają, więc musiałam coś wymyśleć na szybko. Najłatwiej upiec kurczaki i jest ich dużo, każdy się najje. Kurczaki umyte posypiję Knorrem do złocistego kurczaka i układam na blaszce. Mniej więcej godzine siedzą w piecu, więc mam wtedy czas zrobić ziemniaki i jakąś surówkę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzisiaj miałam kluseczki kopytka, z siekaną natką pietruszki w środku ciasta, do tego boczek przesmażony z cebulką i surówka z kwaszonej kapusty z marchewką i jabłkiem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...