Skocz do zawartości
Forum

Październikowe maluchy 2015


Rekomendowane odpowiedzi

ech z tymi naszymi mężczyznami chyba ostatnio jest cos nie tak, moj mnie tez do szalu doprowadza. przeziebil sie lekko a zachowuje sie jakby byl juz umierajacy. Mowię mu ze mnie tez gardlo boli i nie przezywam chociaz jestem w ciazy i lekow nie moge brac a on moze leciec do apteki i brac co idzie to nie i dalej sie użala nad sobą :P a jak ja siedzialam w domu spuchnieta i bez siły w te upały to moje narzekania na ten stan skwitował słowami "nie przesadzaj" jak na porodówce usłyszę te dwa słowa to wyleci chyba na kopach i sama sie pofatyguję żeby to zrobić pomiędzy skurczami :P heheh

Odnośnik do komentarza

Dzięki dziewczyny za wszystkie rady!! Jesteście nieocenione :) przespalam się z tym, przemyślalam na spokojnie i dokonałam wyboru kiecy nr 3 :D
Karola, zabawaak ja najpierw szukałam w sieciowkach ale niestety z takim brzucholem juz tylko sklepy ciążowe zostają niestety (przynajmniej u mnie). Kupilam w olsztynie, ale w kazdym miescie jakies sklepy ciazowe sa wiec polecam ;)) W sieciowkach te, które miescilam w brzuchu totalnie wisiały na ramionach, z kolei w tych, w których była dobra góra nie mogłam wcisnąć brzucha :D Karola, jasne ze się nie gniewam! Jeśli Ci się tak podoba ze aż taką samą chcesz to tym bardziej się ciesze ze dobrze wybrałam :))
zabawaak termometr ze smoczkiem u nas się totalnie nie sprawdził. Dziewczyny w ogóle smoczkow nie chciały ssać a tym bardziej tego z termometrem..
marta ja planuje sesje brzuszkowa ale jeszcze zobaczę czy będzie mnie stać na profesjonalną czy po prostu poproszę koleżankę z lustrzanka :D
Z ta troska facetów to u mnie z kolei na odwrót, ja mimo że gorzej się czuje to i tak chce iść do pracy, robić obiad czy cokolwiek a mój jak mu tylko napisze np w pracy ze coś nie tak to od razu dzwoni i każe się zwolnić do domu bo "nakopie Ci do tyłka jak nie zaczniesz o Was dbać" :D

Co do terminu to ja zawsze trzymam się tego z pierwszych prenatalnych z 12tc. Najbardziej prawdopodobny, bo potem dzieciaczki rosną w swoim tempie i to, że np dziecko na usg "wyglada" na tydzień młodsze czy starsze to po prostu kwestia tego ze nie będzie miało przy porodzie 3,5kg tylko np 3 lub 4. Także Daga - głową do góry, po prostu będzie drobniejsze Maleństwo i tyle :))
Mam pytanie, czy któraś z Was stosowała rajstopy w sprayu? Nie chce na ślubie wyglądać jak zwykle jak córka piekarza (biała jak ściana..), a solarium odpada przecież, zresztą nigdy nie korzystałam to nawet jakbym w ciąży nie była to bym nie poszła pewnie..

U nas po środowej wycieczce i calodniowym chodzeniu w poszukiwaniu kiecki wczoraj cały dzień brzuch twardy jak skała.. nie mogłam wysiedziec w pracy wiec zwolniłam się szybciej do domu. Jak leżałam to w miarę ok ale tylko wstałam i znowu skała.. dzisiaj od rana to samo, zbieram sie na szczęście na wizytę, miałam mieć w poniedziałek ale w niedziele jadę z moimi gwiazdami na wycięcie migdałów wiec przełożyłam na dziś, przynajmniej sprawdzi czy wszystko ok bo juz zaczynam się martwić.. Fasol się rusza wiec raczej z nim wszystko dobrze ale bardziej boje się ze szyjka się skraca czy coś.. trzymajcie kciuki!

Odnośnik do komentarza

To ja się nie wyłamuję i też przyznam że wszyscy mnie wkurzają! Mój, matka, koleżanki, o teściowej już nie wspomnę ;) ciąża też już mnie wkurza a tu jeszcze 2 miesiące. Noc do niczego, plecy dalej mnie tak bolą... Kingusialkr uświadom go kopniakiem już dziś! Mój był dobry jak, chyba przedwczoraj wieczorem, leżąc już w łóżku powiedziałam mojemu P że mam skurcz, to ten oczy jak 6zł od razu się zerwał na nogi i szok bo jak to skurcze! 10 min musiałam mu tłumaczyć o co chodzi ;)

http://www.suwaczki.com/tickers/km5shdgejk704zuf.png

Odnośnik do komentarza

Ojej, nie lubię jak mam twardy brzuch, martwię się wtedy strasznie... Jak się napracuje to nawet się wyprostować porządnie nie mogę tak boli. Juz czas chyba zwolnić trochę obroty, ale ja nie umiem tak nic nie robić :-D
Co do sesji, to szkoda że nie mieszkasz bliżej, mam swoje mini studio i uwielbiam fotografować :-) sama sobie sesji nie zrobię, więc myślę poprosić koleżankę, póki wyglądam jeszcze w miarę :-P

https://www.suwaczki.com/tickers/gann9jcgjoxdzcht.png

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczynki z rana. U nas pogoda super slonko swieci, wiaterek letni wieje i jest 22 stopnie. Mam nadzieje ze juz tak zostanie.
Ja noc przespalam bez przebojow. Polozylam sie o 24 o 2 siusiu i do 6 spalam az zadzwonil budzik.
Wczoraj 13 okazal sie i dla mnie i dla mojego pechowy.
Pojechalismy wieczorkiem na cmentarz i bylo juz ciemno to moj wlaczyl latarke w telefonie i jak wracalismy do auta to mu telefon spadl na kostke. Oczywiscie to jakis dotykowy i dotyk sie roztrzaskal i nie dziala.ALe spoko to sie da naprawic, drozsze od pieniedzy nie bedzie.
A ja mialam gorzzej. W poludnie te plamienia co pisalam ale tylko jednorazowe. A jak jechalismy samochodem (oczywiscie uparlam sie zeby prowadzic) jak mnie zaczely lapac bole plecow i brzucha. Mala sie przekrecala. Tylko na zegarek zerkalam czy to regularnie czy nie. Ale na szczescie nie. Od godziny 21 meczylo mnie do 22. Jak juz troche ustalo wskoczylam do wanny i ulga. I pierwszy raz widzialam na wlasne oczy jak sie dziecko w brzuchu przekreca. A dodam ze mam troche tluszczyku i na dodatek lozysko na przedniej scianie. Jak mnie kopala po lewej stronie nozkami tak teraz kopie mnie po prawej.
Moj w oczach mial przerazenie, ale wlaczyl sabie film i masowal mi plecki i przytulam i pocieszal, chociaz tyle.
Ale najlepsza mina jego byla jak mu powiedzialam ze skurcz lydki to jest pryszcz w porownaniu do tych boli :)

A wiec wieczor 13 mialam nie udany :/
ALe film "Nieuchwytni" moj P sobie chwalil bo ja ogladalam urywkami. :)

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

kingusialkr

o proszę :D a gdzie będziesz rodzic?

Chyba na Jaczewskiego, bo mam lekarza stamtąd, ale zaczynam zastanawiać sie też nad Staszicem. Duzo znajomych pielęgniarek/ położnych poleca bardziej Stasiszca (wieksza intymnosc, mniej studentów, lepszy personel),a Jaczewskiego polecaja w przypadku problemów z dzieckiem, bo ma lepszy oddział patologii ciąży i neonatologiczny.

http://www.suwaczki.com/tickers/atdc3e5e8l9cwgv2.png

Odnośnik do komentarza

Fobianka na pewno będzie w ciemnych kolorach ta sukienka, zwyczajnie będąc blondynką się źle czuje w takich jasnych. I zwykły pasek zamiast kokardki:) Ciesze się ze wybrałaś bo naprawdę pięknie wyglądasz. Ja mam sandały na koturnie, które już kiedyś kupowałam na wesele i w nich raczej pójdę.
Rajstopy w sprayu :D cud techniki naprawdę. Dzięki nim but mnie nie obciera a nogi opalone. Choć i tak teraz w miarę jestem opalona (bez szału oczywiście) dwa razy na basenie u koleżanki byłam. Brzuch w cieniu reszta do słonka :)
Trzymam kciuki za wizytę :)

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3vfxm8wxbokdg.png[/url]
http://www.suwaczki.com/tickers/eoc9299o9rzqtl1m.png[/url]

Odnośnik do komentarza

Melduję ze wstałam.
Dzidziola tak szaleje, że mimo chęci spać się nie da.
Noc jak zwykle ostatnio ... milion wizyt w toalecie plus trilion durnych snów. Mąż nad ranem stwierdził że strach pomyśleć co ja mam w tej głowie i ze mi chyba net odetnie do końca ciąży bp skądś to się musi brać :P
A teraz ... niech mnie ktoś podniesie z łóżka ...

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w33e3k6ia03ztj.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

I ja Was witam w ten cudny dzień..
Wyspałam się w miarę, więc jest ok ;)

Piszecie o skurczach.. Mój też się zrywa z łóżka kiedy dopadną mnie w nocy bo się boi, że będzie musiał poród odbierać ;p
Za to jak jestem połamana i opuchnięta to "co ja Ci na to poradzę" ;p Chyba niejedna z nas pobawi się w 'piłkarza' na porodówce xd
O teściowych już nie wspominam.. Chyba każda jedna jest tak irytująca jak moja ;p

Fobianka dobry wybór ;)
marta89sz ja chciałam sesję, ale nie wydolę chyba z pieniędzmi, bo jeszcze tyle rzeczy do kupienia ;oo

http://www.suwaczki.com/tickers/ex2b3e5euxfrmqfx.png

Odnośnik do komentarza

kingusialkr ja tez chyba pójdę za moim lekarzem.. i jednak na Jaczewskiego sie zdecyduje. Mi jakby wparowała grupa studentów na badanie, albo na poród to pogoniłabym ich... serio. A jak nie ja to mąż. Nie bedzie mi tu nikt niechciany zaglądał między nogi :P

Fobianka słyszałam, że są mega dobre :) ale polecam obejrzeć najpierw filmiki na YT jak je "nakładać", żeby nie zostały smugi

http://www.suwaczki.com/tickers/atdc3e5e8l9cwgv2.png

Odnośnik do komentarza

Mój też dba o nas jak może :)
Nic nie jest ważne, bo przecież ja produkuję nowe życie - stały tekst.
Znalazło się coś czego on nie potrafi to docenia :D
Poza tym był przy ostatnim 13h porodzie, wiec w tej ciąży docenia jeszcze bardziej.

Na szczęście teraz nie panikuje, bo ja wiem lepiej kiedy zacząć panikować podobno :D
Przy Tosiu wody odeszły mi nad ranem, wykąpałam się, dopakowałam torbę, zrobiłam mu śniadanie i kanapki do szpitala i dopiero zaczęłam go budzić jak byłam gotowa do wyjścia. Polecam jeśli macie panikarzy w domu - połowa stresu odpada :D

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w33e3k6ia03ztj.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...