Skocz do zawartości
Forum

Październikowe maluchy 2015


Rekomendowane odpowiedzi

Gość ZjemCiMiśkaa

Ja tez nie mam bladego pojęcia o co chodzi z tymi wszystkimi badaniami.... Wszystko przede mna. :)
Wiecie jestem jakos bardzo podekscytowana, choć muszę przyznac ze jak zobaczylam dwie kreski to miałam takie myśli, że aż wstyd powtarzac. Albo jestem też przewrazliwiona albo ten brzuch boli jakos coraz mocniej. Jejku, szybciej aby do wtorku!

Odnośnik do komentarza

Wzięłam Apap, narazie nie przechodzi,obym noc przespala, najwyżej pojadę na ostry...w środę mam dentystę,pewnie będzie usuwany,bo leczenie nic nie dało jak się okazuje...to strasznie jak coś dokucza.. Mi wogole nie robili bety,lekarka mówiła że nie ma potrzeby że usg potwierdzi ciążę i to wystarczy.
Tfu,tfu,gdyby coś się złego działo pewnie da o sobie znać.
Oj,dosyć już tych złych myśli.
Za dużo mam świadomości o zagrożeniu w tej ciąży... Tak poznałam swój organizm że szok. Prawdopodobnie z nudów za bardzo się w niego wdłuchuje. Mam nadzieję że jutro będzie lepszy dzień. Niech tylko przestanie już bolec

Odnośnik do komentarza
Gość AsiaPil

moni40 ja robie sobie bhcg by miec pewnosc, ze dzidzia sie tam ciagle rozwija, po tym wszystkim co przeszlam daje mi to jakies poczucie bezpieczenstwa, moze zludne ale jednak. Lekarz nie bardzo zwraca na nie uwage ale tez nie mowi, ze robie je bez sensu.

Odnośnik do komentarza

Hy...w pierwszej ciąży byłam szczęśliwa,spokojna,noc nie wiedziałam,.niczym się nie przejmować,pracowałam i to ciężko do samego końca,mialam anemia ale.nic sonie z tego nie robiłam,zupełnie jakbym była.niewiadomą zagrożeń. W drugiej ciąży podobnie,tylko niewiadomą kiedy prxyplatalo mi si zapalenie płuc,bardzo ciężko bo aż 6 tyg.mnie trzymała choroba. Myślałam tylko aby mały się ruszał. On był.leniwy,ciągle spał w brzuchu,musiałam go budzić. Wszystko dobrze się skończyło. Teraz popadam w paranoje,szkoda gadać. Za dużo wiem. A i wciąż za mało. Będę pewnie nadopiekuncza. Kocham je bardzo i chce je bardzo mieć.

Odnośnik do komentarza
Gość AsiaPil

oslona, nie mow tak, doskonale wiem co czujesz, kazde pokluwanie czy minimalny skurcz a ja juz lece do toalety, kichac sie boje i kaslac, ze o wymiotach nie wspomne. Pierwsza stracilam 7/8 tydz a druga podobno w 6. Teraz niby jestem dalej ale kazdego dnia moze sie cos wydarzyc.

Odnośnik do komentarza

Moni, osłona - to jest naturalne, każda z nas chce bardzo mieć to maleństwo, więc paranoje nie powinny nikogo dziwić, a przynajmniej nas ciężarne nie dziwią w ogóle :)
Zuzia - dzięki za wsparcie ;) ja dolegliwości mam, zgaga, ból głowy, senność, ale akurat mdłości sporadycznie bardzo.

http://www.suwaczki.com/tickers/qb3c15nmjagfd6bq.png

http://www.suwaczki.com/tickers/klz9uay3luwocfhs.png

Odnośnik do komentarza
Gość ZjemCiMiśkaa

Łobuz, spokojnie spokojnie :) takie "zalety" naszego stanu błogosławionego :) nie pozwalają nam do konca cieszyc sie ciążą :)
Patrze kazda tu ma humorki.. hehe, kobietki a jeszcze tyle przed nami :)

Odnośnik do komentarza

Ja dostaję piany w ustach w sekundzie, jak jakaś psychopatka....np. ostatnio otworzyłam szafę w sypialni szukając bluzki i niestety słabe oświetlenie sprawiło, że nic nie widziałam, trzasnęłam drzwiczkami i krzyknęłam do mojego "plemnika" :P "gówniana na szafa, mi tu qwa światło zamontuj"....czułam się jak idiotka......no i furie wywołała we mnie dziewczyna, która przyszła do mojej pracy (Urząd Pracy)...kserowałam jej akurat kartę ciąży (jest jeszcze w I trymestrze), a tak śmierdziała papierosami, że aż mnie zatykało....nie omieszkałam, na głos wyrazić swojego zdania...później było mi trochę głupio....ale cóż, stało się......ja popalałam przed ciążą, jednak nie wyobrażam sobie, że mogłabym szkodzić teraz dziecku

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...