Skocz do zawartości
Forum

Październikowe maluchy 2015


Rekomendowane odpowiedzi

łupinka87
magalena3

Zaraz mnie zlinczujecie...... wlasnie wypilam cala szklanke coca-coli :D ale mnialam "chcice" :D

Ty samolubie - chociaż byś się podzieliła a nie tylko ochotę robisz ;)

Moj sobie kupil 2,5 l wiec moge ci nalac :D

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Magdalena3 da się ale jak ma coś zrobić i nie pokaże mu ze szczegółami palcem to sam nie wie jak sie zabrać i wogole,mam dość gadania tłumaczenia i proszenia,jestem po szpitalu powinnam leżeć odpoczywać i sie nie denerwować no ale jak jak jaśnie hrabia nie kiwnie palcem.Wczoraj mieliśmy gości kazałam mu obrać ziemiaki,po 30 min stwierdziłam że w takim tempie to my kolacji doczekamy,zabrałam wziełam sie sama,mowie przynieś ogórki na mizerie z pola,poszedl przyniósl 5 ogórków(obiad na 7 osob)...myslalam że go pizdne to sie pyta o co mi chodzi?!I tak kurwa z każdą jedną rzecza,chce jechac na zakupy a po co a na co,jakbym miala sklepy pod nosem albo chociaz autobus to bym na niego nie czekala,mówie że jestem głodna to dupy nie ruszy.Poprostu mam dość mieszkamy półtora roku razem,zmęczyłam się a zmian na lepsze nie widać o dupie maryni całymi dniami tylko pierdolić umie.

http://www.suwaczki.com/tickers/3jvzwn156xau4f0r.png

Odnośnik do komentarza

amadeo to faktycznie leń, zawsze mial podstawiane pod nos wiec juz mu tak zostalo. Ehh te chlopy... moja szwagierka miala takiego nieroba jeszcze, ona pracowala po 16h a on siedzial i ogladal "kiepskich" niby córki pilnowal ale tak naprawde to mieszkali z tesciami i oni sie opiekowali :D ale w pore sie obudzila i go wykopala... :D a i dodam ze Pan musial miec fajki i piwko codziennie :D

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Iwona2015 no mniej wiecej ale zazwyczaj on po prostu nie ma pojecia o co mi chodzi...jak mu powiem żeby sie ogarnał.Zastanawiam się nad zmiana orientacji heh.A poważnie smutne to ale ostatecznie doszłam do wniosku że nie ma chyba takiej sfery,rzeczy czy jak to ująć w codziennym życiu do której byłby mi potrzebny facet...tyle lat radziłam sobie sama albo trafiałam na jakichś wykolejeńców że teraz to już mi za jedno...

http://www.suwaczki.com/tickers/3jvzwn156xau4f0r.png

Odnośnik do komentarza

Haha, dziękuje dziewczyny za życzenia :)
Magdalena ja też ostatnio pilam Coca Colę... chyba pierwszy raz w ciązy ;d
Jay, masz ładniutki brzuszek. Któraś z was pisała ze ma juz 102 cm licząc w linii pępka.. to mamy dokładnie tyle samo! tyle, że ja juz mam 11 na plusie.. boże co to będzie do października :)
Co do becikowego... odkąd niezaczelyście tematu nie wiedziałam, że tyle bujania się z tym jest.. jak pracowałam dosłownie miesiąc przez rok 2014 to też mam miec jakieś zaświadczenie? I ja tez muszę zmienic lekarza.. ten mój doprowadza mnie do wściekłość... taki łoś, ani Dzień dobry ani pocaluj w dupe, a ni nic na temat małej zdrowia bądź mojego. ZERO.

http://s4.suwaczek.com/201510187251.png

Odnośnik do komentarza

Maja85
Znalazłam fajne pościele, ale nie wiem czy nie za bardzo się cenią?

http://www.poscieldladzieci.pl/category/kategorie

ja znalazlam takie cudo na allegro za ta sama cene z wypelnieniem kolderki i poduszki :) zestaw poscieli

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Ewelinka w niektórych urzędach zaświadczenia są ważne miesiąc a w innych 3 miesiące, wieć najlepiej dopytać w swoim ośrodku. Ale pamiętaj że masz prawo złożyć sama oświadczenie jakby nie chcieli Ci przyjąć mówiąc, że już nieważne ( po prostu prosisz o oświadczenie i przpisujesz kwoty z zaświadczenia ) Możesz sama wypisać sobie oświadczenie o dochodach na podstawie zeznania rocznego i etedy nie musisz iść nawet do US :)

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3gywld9c072uc.png

Odnośnik do komentarza

Magdalena3 no żebyś wiedziała że i u mnie tak było,jak sie przeprowadził do mnie to miesiąc szukał pracy,w tym czasie ja pracowałam albo na 5 rano albo do 23 myślisz że jak mnie nie było ponad 8 godzin zrobił coś w domu?Wyprał poodkurzał zrobił zakupy czy cokolwiek ?Przed kompem przeleżał a ja jak przyszłam to musiałam ogarniać,jak sie na niego ktoregoś razu wydarłam to chyba z pół osiedla mnie słyszało,potem no niby zaczął coś robić jak mu powiedziałam ale w międzyczasie znalazł prace i znowu 2 lewe ręce jak nie pokaże palcem to on nie kiwnie,no ile można znosic?Niech wypier... do mamusi i ona go znosi nastepne 40 lat jak tak wychowała.Teraz mnie omija bokiem,od kilku godzin siedzi z dziadkiem i debatuja o pierdołach

http://www.suwaczki.com/tickers/3jvzwn156xau4f0r.png

Odnośnik do komentarza

Amadeo3, współczuję. Ja nie znoszę jak proszę i coś mojego męża, a on dopiero po godzinie się za to zabiera. Ale chociaz zrobi
A wczoraj poprosilam go o wodę do picia. Poszedł, wlał sobie i Madzi, a o mnie już zapomnial. To poszlam i router mu wyłączyłam. Ale wkurzona byłam. A jak mu wygarnęłam ze mam dosyć gadania ze taka mu źle ze mną, to powiedział, ze żartował. I teraz już taki milutki chodzi, bo wie ze mnie to bardzo dotknęło.
A tak w ogóle to wlasnie stanęłam na wadze, patrze i nie wierze. W tydzień 1,5 kg na plusie! Jak to możliwe? Aż mnie zemdliło. Od jutra dieta. Miało skonczyc sie max na 12 kg, a w takim tempie to nie wiem czy 15 nie minę. Juz 8 plus.

Nasza córeczka Pola jest już z nami. Urodziła się 3.10.2015 o 23:55, waży 2870g i ma 54cm długości.

Odnośnik do komentarza

łupinka87
Co do tej pościeli to też ją kiedyś oglądałam ale nie wiem czy te poduchy nie zabierają za dużo miejsca w łóżeczku.

też sie nad tym zastanawialam ale stwierdzilam ze ja i tak lubie poduchy wiec jak cos to dokupimy zwykly ochraniacz a poduchy bada dla nas :D mój tez je lubi :D
tylko chyba zamowie dopiero we wrzesniu :) ale zobaczymy jak bedzie z finansami...

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Ehhh... Dziewczyny a u nas zupelnie odwrotnie... mnie uziemili i tak leze juz 5 dzien bezuzyteczna a maz do pracy, potem na szybko obiad i idzie remontowac pokoik Maluchowi do poznej nocy a w soboty dodatkowo jako fotograf dogina na weselach. Az mi go szkoda bo chlop nie ma chwili dla siebie a ja tylko leze:-(

Odnośnik do komentarza

izabela33
Hello
jak tu cukierkowo się zrobiło, sama słodycz normalnie, aż mdli niekiedy, w kółko wałkowanie tych samych tematów, do zrzygania. Ileż można się pastwić nad wózkami, laktatorami, podkładami czy butelkami, ja rozumiem wracać do tematu co kilka tygodni, ale nie ciągnąć go przez kilka dni! Jakby ktoś na siłę chciał udowodnić, że to jednak forum dla ciężarnych i tematyki tylko z tym związanej. A co było złego w tym, że czasami porozmawiało się o facetach, którzy nas wkurzają albo i nie, o tym co na obiad, kto ma problem z teściową, jak idzie remont, czy po prostu pożartowało z kumpelą z forum. Do póki nikt nie zaczął narzekać było super, dziewczynom które dołączyły do nas w tym okresie bardzo się spodobało i zostały, pamiętam jak któraś z Was napisała, że ma wrażenie, że odkąd Niuśka dołączyła do nas to forum jakby ożyło, dziewczyny zaczęły się chętniej udzielać i atmosfera się rozluźniła w dobrym tego słowa znaczeniu. A teraz te same dziewczyny nagle umilkły, ma się wrażenie, że skład został zmieniony, a co za tym idzie atmosfera. Zdrętwiało jakoś, oby tylko kółko różańcowe tu nie powstało. I przestańmy z tymi błędami i interpunkcją, każdy na swój sposób może się wyrazić i tak jak Martynika napisała, ważne aby się zrozumieć a to czy napisze się 'rz' czy 'ż' nie ma tu najmniejszego znaczenia bo to nie dyktando. Przepraszam, że wracam do tematu , ale dlaczego mam siedzieć cicho skoro wiem, że są tam dziewczyny, które myślą podobnie o tym co tu zaszło. Być może powinnam ugryźć się w język, ale już dwa dni się gryzłam aż mi spuchł. Fora są po to aby wyrazić swoją opinię co w tym momencie czynię, nie mam zamiaru wszczynać tu kolejnej niepotrzebnej dyskusji, ale nie atakujmy się wzajemnie wytykając palcami i przytaczając imiona (nicki). THE END

... a dziękuję, u mnie dobrze, dostałam dzisiaj skrzynkę pomidorów i wór ogórków od pana, któremu oddałam stare meble i tak mnie urządził, że stoję w kuchni i robię keczup na razie a później jakąś sałatkę z tych ogórków, albo już jutro :)) Mój mały 'rozkopał' się ostatnio, tak ładnie w pęcherz potrafi już strzelić. Dziewczyny czy myślicie, że powinnam zabrać ze sobą w razie czego kilka rzeczy do szpitala jak będę wyjeżdżać pod koniec sierpnia 500km od domu? Czy nie kusić losu? Termin mam na sam koniec października.

Ja się zgadzam w całej rozciągłości z Tobą.

Co do torby-ja jadę w ten piątek na 2 tygodnie nad morze , 700 km i pakuje normalnie torbę do szpitala dla siebie i najmniejsze ciuchy dla dziecka. Bywa różnie a ja wolę ograniczyć stres.

Zajrzyj do nas! Www.milkii.pl :)

Odnośnik do komentarza

Dzień dobry,
Chciałabym zaprosić Panie w ciąży do udziału w badaniu psychologicznym - badanie przeznaczone jest dla kobiet od 13 t.c.
Badanie dotyczy samopoczucia kobiet w ciąży.
Link do badania: https://matkaidziecko.ankietka.pl/
By podziękować za poświęcony czas, wśród uczestników badania rozlosujemy prezenty - akcesoria dla dzieci firmy Black & White oraz książki wydawnictwa Łajka.
Badanie składa się z czterech części: pytamy o dane demograficzne, przebieg ciąży, Pani aktualne samopoczucie, opinie na temat opieki nad niemowlęciem, wyobrażenia dotyczące porodu oraz prosimy o ustosunkowanie się do twierdzeń na temat bliskich związków.
Zapraszam do udziału w badaniu i dziękuję za poświęcony czas!.
M. Chrzan-Dętkoś

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...