Skocz do zawartości
Forum

Październikowe maluchy 2015


Rekomendowane odpowiedzi

~Niuśka32
PASKUDNY KOCYK,
dziś dotarł kocyk z ponizszej aukcji, jest obrzydliwy, jutro zostanie zwrócony.NIE POLECAM

http://allegro.pl/kocyk-dzieciecy-bawelniany-pluszowy-100x140-haft-i5381101020.html

a w zamian kupiłam MINKY....zobacze co to za cudo

A wygląda uroczo. Ja mam 4 szt po Madzi więc nie kupuje. A do tego 3 rożki które tez na początku spelnialy u mnie funkcje kocyko-kołderki.

Nasza córeczka Pola jest już z nami. Urodziła się 3.10.2015 o 23:55, waży 2870g i ma 54cm długości.

Odnośnik do komentarza

Jeśli to prawda, to faceci to świnie. Chyba na mojego nie mogę tak narzekać, bo on nigdy nie zostawilby nas. Tylko ten komputer powinnam mu zepsuć. Ale wtedy to dopiero bylaby afera. Wlaśnie z pracy wjechał. Obiad idę grzać. Ach za dobra jestem. A Madzia juz pyta czy z tatusiem moze zupkę zjesc. Oj kluseczka mi chyba rośnie.

Nasza córeczka Pola jest już z nami. Urodziła się 3.10.2015 o 23:55, waży 2870g i ma 54cm długości.

Odnośnik do komentarza

omg nie moge az uwierzyc ze takie rzeczy sie zdarzaja jak wyrzucenie n a bruk matki zdzieckiem... jak mozna nie miec sumienia.... ale spoko nie ma sie co denerwowac....

musze sie chyba zdrzemnac :)

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Doczytałam!!!
Daga81 mój mąż serwisuje kompy to mogę podpytać jak go zepsuć, żeby długo naprawiać i żeby wyglądało to na wypadek:D
Dziewczyny uwielbiam Was za podsyłanie linków z rzeczami do wyprawki!
Obiecałam kiedyś, że zdam relacje z porodu koleżanki w Latawcu w Świdnicy:) Tydzień temu urodziła.
Poród naturalny ze znieczuleniem zewnątrzoponowym.
Była bardzo nastawiona, że nie pozwoli sobie naciąć krocza. Niestety życie pokazało co innego:( Położna stwierdziła, że główka duża i będzie problem, żeby nie popękać i nacięli. Tak poza tym to poleca. My z mężem już podjęliśmy ostatecznie decyzje i też będziemy rodzić w Latawcu.
Co do wyprawki dla mamy to ta sama koleżanka niemal wykrzyczała mi wczoraj, że koniecznie i bez dwóch zdań TRZEBA kupić sobie krem na pękające brodawki.
Kaszka co do staników to w pełni popieram. Ja zawsze chodzę do tego samego sklepu, gdzie Panie pomagają dobrać właściwy rozmiar i zawsze z tej pomocy korzystam. Ostatnio właśnie dostałam tam wykład, że zwłaszcza w okresie ciąży i karmienia staniki muszą być idealnie dobrane bo co opadnie to już się nie podniesie!:D
I cieszę się, że wrzuciłaś fotkę swojego brzuszka bo ja już tu od niedzieli prawie kompleksów się nabawiłam! Ja mam chyba jeszcze mniejszy niż Ty. Jestem w 29 tygodniu.

Odnośnik do komentarza

A! Dziewczyny proszę trzymać za nas jutro mocno kciuki bo idziemy na usg i do naszego gina a jak już wcześniej pisałam u nas płeć naszego Malucha zmienia się DOKŁADNIE co wizytę! Był już chłopcem, potem przez 5 tygodni dziewczynką, potem znowu chłopcem i mam nadzieję, że jutro nie usłyszymy, że znowu jest dziewczynką bo ja już mam pół wyprawki typowo dla chłopca kupione!

Odnośnik do komentarza

Wskoczyliśmy dziś w 7 miesiąc, a co za tym idzie w III trymestr :)
Z tej okazji umówiłam się na III prenatalne po 30 tc, na 26 sierpnia :)

Udało mi się zapisać do fantastycznej Pani dr :) Przyjemność ta będzie nas kosztować 320 zł za usg 2d/3d/4d z płytą dvd.

Byłam wczoraj u okulisty i wpisał mi w kartę ciąży brak przeciwwskazań do porodu siłami natury, co bardzo mnie cieszy.
Za to dziś byłam u dentysty i zauważyła 3 ubytki, których ja za nic w świecie nie widzę, muszę te "niewidzialne" ubytki wyleczyć, żeby mi podbiła wpis w karcie ciąży :/ Tak więc 4 sierpnia czeka mnie pierwsze plombowanie :(

http://fajnamama.pl/suwaczki/7dr3e5c.png

Odnośnik do komentarza

Niuska nie miałam czasu , tylko przelecialam zdjęcia i mam gruntowne sprzątanie w szafach , zabawkach córki, docinam siatkę na oknach, a jeszcze meble na mnie czekają.

Ale dziękuję wszystkim za linki!!!

Co do staników to każdy powinien kupować taki w jakim mu wygodnie :) ja nie toleruje miękkich staników.

Zajrzyj do nas! Www.milkii.pl :)

Odnośnik do komentarza

Daga81 sliczne zdjecia ;) cora tez sliczniunia ;)

Niuśka32 wyjechalamz domu na spotkanie mamusiek klasowych , myslalam, ze potrwa godzine , a tu siedem stron trzeba nadrabiac ;)
ale anonsow nie bylo ;)

Drożdżówka trzymam kciuki , żeby wszystko było dobrze , nie denerwuj się.

Mleczyk1 ja na poczatek kupilam zel z linomagu, ale jeszcze zamierzam kupic emolium , sama go uzywalam ;)

Odnośnik do komentarza

mleczyk1
Jaką emulsję do kąpieli polecacie? Emolium czy Oliatum i to samo pytanie o maść pod pieluszkę Sudocrem czy Bepanthen? A może całkiem coś innego?

Ja mam w domu Oilan bo mi zostało jak sama używałam i dokupuę jeszcne mustele , może uda się i upoluje w ziko albo Pharmie jakąś promocję. Do dupki biorę na wybróbowanie co będzie najlepsze po jednym opakowaniu linomag, sudocrem, alantan a później to duże opakowanie będę kupować

Odnośnik do komentarza

Lencia
Doczytałam!!!
Daga81 mój mąż serwisuje kompy to mogę podpytać jak go zepsuć, żeby długo naprawiać i żeby wyglądało to na wypadek:D
Dziewczyny uwielbiam Was za podsyłanie linków z rzeczami do wyprawki!
Obiecałam kiedyś, że zdam relacje z porodu koleżanki w Latawcu w Świdnicy:) Tydzień temu urodziła.
Poród naturalny ze znieczuleniem zewnątrzoponowym.
Była bardzo nastawiona, że nie pozwoli sobie naciąć krocza. Niestety życie pokazało co innego:( Położna stwierdziła, że główka duża i będzie problem, żeby nie popękać i nacięli. Tak poza tym to poleca. My z mężem już podjęliśmy ostatecznie decyzje i też będziemy rodzić w Latawcu.
Co do wyprawki dla mamy to ta sama koleżanka niemal wykrzyczała mi wczoraj, że koniecznie i bez dwóch zdań TRZEBA kupić sobie krem na pękające brodawki.
Kaszka co do staników to w pełni popieram. Ja zawsze chodzę do tego samego sklepu, gdzie Panie pomagają dobrać właściwy rozmiar i zawsze z tej pomocy korzystam. Ostatnio właśnie dostałam tam wykład, że zwłaszcza w okresie ciąży i karmienia staniki muszą być idealnie dobrane bo co opadnie to już się nie podniesie!:D
I cieszę się, że wrzuciłaś fotkę swojego brzuszka bo ja już tu od niedzieli prawie kompleksów się nabawiłam! Ja mam chyba jeszcze mniejszy niż Ty. Jestem w 29 tygodniu.

Lencia a orientujesz się może, w ktorą sobotę miesiąca jest ta biała sobota w Latawcu? Planuję wybrać się tam w sierpniu, żeby pooglądać oddział.

http://s4.suwaczek.com/201510224565.png

Odnośnik do komentarza

Daga niezła laseczka z Ciebie a córcia mała ślicznotka

Drożdżówka trzymam kciuki za męża aby skończyło się tylko na strachu daj znać co i jak

Mleczyk ja przy córci wybrałam Emolium tak doradziła mi pediatra w związku z AZS i teraz też od tego zacznę. Do pupy na początek Bepanthen bo można go też stosować dla siebie na brodawki.

Lencia trzymam kciuki aby nic nie odpadło ;) i daj znać po wizycie

Ania777 współczuję leczenia zębów, ja byłam teraz na kontroli i na całe szczęście nie mam żadnych ubytków

Myszka gratuluję córci no i spora z niej panienka a zdradzisz o co był zakład ;)

Ja jutro śmigam na badania krew i mocz. Powiedzcie mi dziewczyny jak to jest z tą próbką moczu już wyczytałam że ma to być strumień środkowy po nocy ale jak to się ma do nas w ciąży jak czasami wstajemy siku w nocy i to parokrotnie eh. Przy poprzednich badaniach w noc przed wstrzymywałam siku do min. 5 rano i pobierałam próbkę ale teraz mam wątpliwości czy mi się uda.

http://s6.suwaczek.com/201510101762.png

http://www.suwaczki.com/tickers/ug37io4pqegjmni5.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...