Skocz do zawartości
Forum

Październikowe maluchy 2015


Rekomendowane odpowiedzi

Dostałam propozycje testowanie elektrycznego Lovi Prolactis dlatego opisze Wam co o nim sądze. W domu mam jeszcze reczny po pierwszym dziecku babyono. Za pierwszym razem mało sciągałam ale syn wisiał na mnie non stop, pierwsze pol roku to nawet do wc miałam problem wyjść bo zasypial przy mnie , smoczek bleeee, z butli pluł i nie chiał jesc po 3 msc. Ale nie plakalam bo odciąganie nie było proste. Rece bolały i czasu dużo marnowałam. Teraz nie dałam się uziemić. Lovi ściąga bardzo szybko pokarm, daje rade jedną ręką a drugą popijając kawe ;). Pokarmu ściągniętego wystarcza a nawet jest za dużo , także mogę bez problemu wyjść z domu. Odciaganie jest bezbolesne bo ma regulacje siły ssania i nakładkę masującą. Fajnie zapakowany, solidnie i estetycznie poza tym wykonany. Ogólnie fajnny laktator i na pewno pomocny dla mamy chcącej karmić piersią . Bez wyrzutów sumienia mogę go polecić.

Odnośnik do komentarza

Mnie zaczynają boleć zebra i bezsenność i tak siedzę i czytam gazetke ciekawe o której dziś zasne gdzie dziś nie miałam drzemki wiec jestem ciekawa a też tak macie jak się wymyjecie to dzidzie wasze szaleją? Bo ja jak się wysyłam i zaczęłam kremowac brzuszek to mała zaczęła szalec :) no nic milej nocki póki co będę cżyjąc gazetke:)

http://www.suwaczki.com/tickers/oar8rjjgz9vhyzng.png

Odnośnik do komentarza

Ja też już dawno na nogach. Remont domu mam to nie da sie pospać, ale jak na złość bym spała. Przed remontem miałam bezsenne noce a teraz kiedy muszę wstać to chętnie bym pospała,

Co do cisnienia. ja juz przed ciaza mialam wysoki puls a teraz mam nawet czasem nizszy bo 80-100 ;) także serce się moje uspokoiło..

Mała kopie jak szalona. A jak Wasi bliscy reagują na wybrane imię? Bo u mnie brat i mama nie chcą JULKI, bo mamy jedną w rodzinie i jest taka dziwna... no ale co ma imię do charakteru? Jak się poda do mnie to i tak będzie diabeł wcielony w wieku 16 lat ;D

Odnośnik do komentarza

Halo.:) ja leże a Córka śpi. Niedobrze mi z głodu ale len w d... nie pozwala wstać.

Ewelina u mnie było milion komentarzy , ale ja mam ambiwalentne podejście do ich przemyśleń. Nie chcieliśmy by synek miał imię jak jeden z wielu . Zresztą my oboje mamy zamiłowanie do odmienności :)

Olej ich to tu dostajesz po zebrać i pęcherzu , chyba że urodza za ciebie to może będą mogli się odezwac;)

Śniło mi się ze urodzilam:) maleńkiego 3kilowego Iwusia! :)
Potem go karmiłam, a on był zupełnie inny niż my wszyscy -miał ciemne włosy i oczy :)
Jezu tym bardziej nie mogę się doczekać kiedy to 15 tyg minie. I ciesze się bo w poprzedniej ciąży śniło mi się , że rodze naszego psa i noszę go w rożku :p

Zajrzyj do nas! Www.milkii.pl :)

Odnośnik do komentarza

Amadeo3 pytalam o te ciagle ruchy Malenstwa mojego gina. Kazal sie tym nie martwic, bo dzieciaczkom sie to normuje ok 28-30 tygodnia a czasami i to nie zawsze. Stwierdzil, ze jak teraz sie wyszaleje to potem bedzie spokojniejsze:-)
Martynika bardzo sie ciesze, ze Twoja coreczka tak ladnie podrosla! :-) super wiesci! Oby tak dalej!
Co do mojej wczorajszej wizyty w 24 tyg 3 dniu, cytuje lekarza "773 g, wszystkie narzady prawidlowo rozwiniete, fujara po kolana".
Az zdebielismy z mezem a potem jednoczesnie w smiech:-D
Dziewczyny naszej Kingusi znowu siusiak urosl!!!:-) i to faktycznie po kolana. No nie ma watpliwosci, chlop jak dab i to rozmiarowo/wagowo ponad tydzien do przodu:-)

Odnośnik do komentarza

Witam wszystkie ranne ptaszki,no niestety my też już na nogach i to od 6,bo mój 5 latek wstał chory,gorączka,katar,ból gardła,także dzień się nieciekawie zapowiada...co chodzi o reakcję rodziny na imię to w tym przypadku zaakceptowali,ale jak urodziłam pierwszą córkę i powiedzieliśmy że będzie Julka,to o matko myślałam że mnie zlinczują,też się nie podobało,ale z czasem się przyzwyczaili.Zresztą imię ma się podobać nam-rodzicom,i musi pasować do dziecka,a jak innym się nie podoba to już ich problem

http://fajnamama.pl/suwaczki/hwkp64z.png

Odnośnik do komentarza

Hey:-)
Na poczotku muszę wam powiedzieć że obudziłam się o 5 i zaczęłam czytać co napisalyscie od wczoraj rana tyle tego że aż w szoku bylam humorki wam dopisywaly ah te tesciowe Ja mam taką samą moją nawet nie zadz jak się czuje rozumiecie mieszka w tym samym mieście i to Ja mam Ją odwiedzać a nie ona mnie co to to nie juz chyba z 3 tyg tam nie byłam a mój mąż do mnie ona taką juz jest ale Ja Cię Noe zmuszał jak nie chcesz chodzić to nie:-)
Gratuluję wszystkim które miały wczoraj wizyty zdrowych i silnych maluszków:-)
Witam u nas wszystkie nowe mamusie:-)
A co do pulsu to Ja mam zawsze powyżej 100 a ciśnienie niskie zawsze przy niskim cis jest wysoki puls a w ciąży to jest swoją drogą pidwyzszony.
Aha a na opryszczke to Ja polecam Erazaban mi pomógł i szybko zniknęła:-)

http://www.suwaczki.com/tickers/oar8csqv4iurl55q.png

Odnośnik do komentarza

My też już od rana na nogach, praca się sama nie napisze. Musze się sprezyc bo coraz bardziej czuje się wykończona.. juz niedużo zostało, mam nadzieje ze do weekendu zdążę. Na 9:30 zaprowadze gwiazdy do przedszkola, zrobię zakupy, posprzątam, zrobię obiad i może zostanie mi jakas godzina na pisanie.. potem odbiorę dziewczynki, zjemy obiad i pewnie już mamusie przyjdą.. nie mam nic przeciwko ich wizytom ale nie wtedy kiedy terminy gonią tak bardzo :p

ewelinka my nie mówimy nawet o tych, nad którymi się zastanawiamy. Powiemy im później, po co mam słuchać gadania skoro zdania i tak nie zmienię. Wybór imienia należy do rodziców a to czy się komuś podoba czy nie mi "wisi". I tak się przyzwyczają :p

monthly_2015_06/pazdziernikowe-maluchy-2015_31726.jpg

Odnośnik do komentarza

Paulina trzymam kciuki za wizytę ;) daj znać co i jak już po :))

Mi wczoraj dziewczyny ściągnęły całą firankę (jakieś 3m), prosiłam M żeby powiesił wieczorem ale powiedział ze zrobi to rano.. oczywiście M juz dawno w pracy a firanka jak nie wisiała tak dalej nie wisi.. będę musiała zrobić to sama choć średnio mi się widzi tak długie trzymanie rąk w górze..

Odnośnik do komentarza

Jeszcze raz wrócę ( wczoraj mi ucięło wiadomość) do tematu teściowej a przy okazji reakcji na wybrane imię. Matka mojego jak się dowiedziała o berbeciątku to zapytała mojego czy nie będzie się wstydził na zebrania chodzić :/ Mój ma 40+ więc dla niej to za późno na bycie ojcem. Później zaczęła nam wyliczać ile osób na chrzest trzeba zaprosić i że chyba weźmiemy młodych chrzestnych, bo przecież nie w swoim wieku! Dziewczyny ja mam 34 lata!!! A w ten weeken jak się dowiedziała jakie wybraliśmy imię stwierdziła "Już brzydszego nie mogliście wybrać" :( Po wyjściu od niej powiedziałam do mojego, że jego matka ma mnie z głowy na 100% do porodu a później się okaże. Nie będę do chamki chodzić i wysłuchiwać jej ubliżania - bo tak to właśnie traktuję! Uff już mi lepiej ;) Może i puls mi się obniży jak przestanę mieć z nią kontakt :D

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...