Skocz do zawartości
Forum

Październikowe maluchy 2015


Rekomendowane odpowiedzi

Część dziewczynki. U nas upał od samego rana. Mąż posprzątał cały dom, ja zrobiłam obiad. A córa już w basenie siedzi.
Współczuję nauki i zadawania egzaminów w taki upał. Już zapomniałam jak to jest bo studia skończyłam 10 lat temu. Powodzenia wszystkim studentkom. Pozdrawiam

Nasza córeczka Pola jest już z nami. Urodziła się 3.10.2015 o 23:55, waży 2870g i ma 54cm długości.

Odnośnik do komentarza

Kolacja? To chyba jakis zart. Moze sie pomylili? Powiedz im, ze Ty nie jestes swiezo po operacji, nie obowiazauje Cie zadna dieta. Ehh... polskie szpitale. Dlatego wlasnie moj maz i mama obiecali, ze beda gotowac i przywozic mi wszystkie posilki jak bede lezec po porodzie.
SheViolet dobrze, ze z Mala wszystko ok. Wiesz juz czy dlugo jeszcze polezysz?
Trzymajcie sie tam dziewczyny!

Odnośnik do komentarza

sheViolet trzymaj sie w tym szpitalu, no kolacja jakas kpina normalnie wspolczuje, dobrze, ze z malutka wszystko ok:)

kamiodka ja mam takie bole spojenia, zdziwilam sie,ze tak wczesniej bo juz od 19tyg ale Pani dr powiedziala, ze z kazda ciaza tak jest niestety, z blizniakami to tak.od 32mialam jak juz mocno uciskaly tam ehh.

My dzis bylismy nad jeziorem tak sie spieklismy, ze jestesmy buraczana rodzina, ale warto bylo pierwszy raz od 2lat sobie poplywalam :)

http://www.suwaczki.com/tickers/5djyugpjir57gby3.png
http://www.suwaczek.pl/cache/190f97313d.png

Odnośnik do komentarza

sheViolet
No i wyladowalam na patologii... Lekarz nawet nie chcial rozmawiac tylko od razu do przyjecia. Na szczescie porobili badania i jest ok, mala ma 700g i tylko dadza globulki zeby skurcze uspokoic + jakas kroplowka leci. A tak w ramach humoru pokaze wam kolacje, aby mama i dziecko zdrowo rosli i byli silni!

To współczuję . Ale przynajmniej będziesz w dobrych rękach. Najważniejsze, że z maleństwem wszystko dobrze. Trzymaj się tam i pozdrawiam.

Nasza córeczka Pola jest już z nami. Urodziła się 3.10.2015 o 23:55, waży 2870g i ma 54cm długości.

Odnośnik do komentarza

sheViolet, nie chcę Cię załamywać, ale u nas na patologii zawsze 5 dni trzymają, bo inaczej NFZ im nie zwraca. Ja w 9 tyg wlasnie tyle leżałam, mimo ze nic sie nie działo, tylko spanikowałam jak zobaczyłam krople krwi w śluzie.

Nasza córeczka Pola jest już z nami. Urodziła się 3.10.2015 o 23:55, waży 2870g i ma 54cm długości.

Odnośnik do komentarza

Kamiodkaja niestety mam ten sam problem i lacze sie z Toba w tej niedogodnosci, tydzien temu mnie zlapalo, ale tak sie przerazilam ze mi sie szyjka skraca, ze obdzwonilam wszystkich lekarzy bo to Boze Cialo akurat bylo i dopiero w sobote dostalam sie do lekarza, szyjka dluga i zamknieta byla, lekarz wytlumaczyl mi ze czasami tak moze byc, zwlaszcza ze mala ulozona posladkowo i tam mocno naciska. I faktycznie czasami mam dni, ze boli mniej a czasami mam wrazenie jakby mnie ktos tam pobil i ledwo chodze a przekrecic sie w nocy koszmar.
sheViolettrzymajcie sie dzielnie z Dzidzia, szpital to trudne chwile dla kazdego, a juz dla ciezarnej tym bardziej, to taki maly survival ;-) a chociaz powiedzieli Ci od czego takie skurcze silne moga wystepowac? To moga byc te Braxtona czy jak im tam?

Odnośnik do komentarza

SheViolet trzymaj się tam i nie objadaj za dużo , bo widzę że na bogato ;)
Byłam na usg, na szczęście potwierdziło sie , że chłopaczek :))) Jest zdrowy, wszystko prawidłowo rozwinięte, cudny jest! Niestety potwierdziło się podejrzenie lekarza, który robił mi usg w 6tyg i stwierdził ze mam dwurożną lub przegrodzoną macicę. Niby nie powinno mieć to wpływu na rozwój ciąży , ale powiedział ze jest większe ryzyko przedwczesnego porodu lub poronienia. Za jakieś 2 tyg pójdę jeszcze na 3d i 4d prywatnie i skonsultuję to z lekarzem. Ale cieszę sie bardzo , ze zdrowy synuś jest, wklejam fotkę :) Lekarz miał taki kaprys i zrobił mi zdjęcie ucha na dodatek :)

http://www.suwaczki.com/tickers/7u229jcgxa2l6kfr.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Halo ja juz po zjeździe 2 z 3 egzaminów zdane do jednego nie podeszłam, za tydz 2 i 27 ostatni.

Co do spojeniem to mój iwus się ułożył w miednicy kolo 20 tc i dopiero teraz z niej wyskakuje miałam wrażenie, że mnie rozrywa. W poprzedniej ciąży rozeszli mi się spojenie niby na 2 cm ale nie zyczevtrgo bólu nikomu.

Zajrzyj do nas! Www.milkii.pl :)

Odnośnik do komentarza

Witajcie ;) my z mloda dzisisj jak nowe, do tego stopnia, ze mnie juz nosi. Lekarz badal dzisiaj brzuch i jest miekki i w porzadku :) moze sie uda jutro wyrwac. Ale tak swoja droga lepiej dmuchac na zimne, bo lezy obok dziewczyna na tym samym etapie i wyladowala tu we wtorek typowo ze skurczami. Krzywa bd robic jak mnie wypuszcza to zobacze czy taka kupie a jak nie to cytryne wezme.

Idziemy dalej lezec, chociaz kregoslup juz mi wysiadl do reszty, a ile mozna chodzic w ta i spowrotem

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...