Skocz do zawartości
Forum

Październikowe maluchy 2015


Rekomendowane odpowiedzi

Witam i ja, dzisiaj juz tak bardziej sprawiedliwie bo nie ma upalu.
Wczoraj na wizycie nie dowiedzialam sie czy synus czy coreczka bo niedosc ze ruchliwe dzieciątko to jakos sie tak w glab schowalo. Lozysko mam na przedniej scianie w dnie macicy. Z dzidzia wsio ok z wymiarow wychodzi 4 dni do tylu ale miescie sie w normie i jest dobrze. Wazy juz prawie 250g :D
Wynikami mam sie zbytnio nie przejmowac bo dla ciezarnych te normy sa troche nizsze. Dalej mam brac luteine i nospe bo jak sie polozylam na lezanke to mi sie brzuc twardy zrobil i jej pokazalam wied dlatego.
Na nastepna wizyte 26.06 mam zobic jeszcze raz toxoplazmoze i glukoza mnie czeka :D

Baska i Ania jak tam u was bo badaniach??

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Cieszę się Madzia że wszystko z dzidzią ok ;)

A ja mam dzisiaj taka wielka ochote na czekolade z nadzieniem jakimkolwiek! Chyba obrabuje zaraz jakąś stacje benzynową, no masakra... Dlaczego musi być wszystko zamknięte :( ?

Odnośnik do komentarza

Faktycznie ciepło i duszno. Właśnie za to ciepło kocham dolny śląsk ;)
Mi też wczoraj palce spuchły ale w końcu wskakuję w spodenki i sukienki więc da się przeżyć. Wskoczyłabym do jakiejś wody już ;)
Gratuluję wszystkim dobrych wyników i udanych wizyt :* Magdalena szkoda że dzidzia taka uparta była ale po kimś to w końcu ma ;)
Fobianka oszczędzaj się w tej pracy :*
Ewelinka no już bladą linię mam przez cały brzuch ale z racji jasnej karnacji pewnie nie zciemnieje już zbyt wiele.

http://www.suwaczki.com/tickers/km5shdgejk704zuf.png

Odnośnik do komentarza
Gość KarolaKarola

Witajcie, u mnie dzisiaj nieco chłodniej i dobrze przynajmniej nie duszę się leżąc :-) za to Michał daje mi dzisiaj popalić kopie od samego rana, może dlatego że jego tata jest dzisiaj z nami cały dzień i popisy urządza skacząc w brzuszku ;-)

Odnośnik do komentarza

Madzia super, ze dzidzia ok:)

Ja nie mam tej lini, mialam tylko.w pierwszej ciazy wtedy bylam chuda, teraz tluszczyk to moze dlatego ani z bliznietami ani teraz nie mam:)

Co do kupowania wszystkiego podwojnie to faktycznie fajna sprawa ale za to bardzo kosztowna:/ Ja to bliznieta wszystko na promocjach kupowalam raz w hm zaszalam z zestawami po 40zl.
Tylko gorzej jak obydwoje choruja bo wtedy duuzzzo na leki idzie, plusy i minusy ale ja z calego serca kazdemu blizniat zycze bo to cos cudownego i mozna sie duzo nauczyc, FOBIANKA chyba sie ze mna zgodzisz :)))

http://www.suwaczki.com/tickers/5djyugpjir57gby3.png
http://www.suwaczek.pl/cache/190f97313d.png

Odnośnik do komentarza

eewelinka
PS macie ta kreskę na brzuchu juz? ;)

U mnie już się pojawiła, ale na razie cienka i blada. A od wczoraj troszkę brzusio mnie pobolewa, może dlatego że mały wiercioszek bardzo dokazuje (a raczej wiercioszka

Nasza córeczka Pola jest już z nami. Urodziła się 3.10.2015 o 23:55, waży 2870g i ma 54cm długości.

Odnośnik do komentarza

W pierwszej ciąży rozstępów nie miałam. Przytyłam ok. 12 kg. Teraz się okaże. Na razie nie widać, ale brzuch jeszcze mały (22 tydzień). Od 4 miesiąca smaruje balsamami przeciw rozstępom. Zobaczymy jak to będzie. Ale piersi o wiele większe niż w ciąży pierwszej.

Nasza córeczka Pola jest już z nami. Urodziła się 3.10.2015 o 23:55, waży 2870g i ma 54cm długości.

Odnośnik do komentarza

ja smaruję się balsamem na rozstępy od 3 miesiąca i na razie nie widać, chociaż dopiero teraz zacznie się intensywne rozciąganie :) zwłaszcza po południu czuję jak skóra się naciąga, nieprzyjemne dość uczucie. A linia jest trochę widoczna :)
nie mogę się doczekać aż mąż będzie czuł małego, bo nie może tego zrozumieć, dlaczego on jeszcze nie odczuwa ruchów :D
na grillu poruszony był temat imion i nawet spodobało mi się imię Wiktor :)

http://www.suwaczki.com/tickers/h84f20mmd8jhq88f.png

Odnośnik do komentarza

martynika potwierdzam, z blizniakami są plusy i minusy, ale te plusy są tak ogromne, że wynagradzaja wszelkie minusy tak mocno ze się nawet o nich nie pamięta :D

Co do spania to ja nigdy nie miałam z tym problemu i wciąż nie mam, jedyny problem jaki mam to ze wstawaniem :D budzę się teraz wcześniej ale to ze względu na to ze wieczorem jestem padnieta i po prostu zasypiam dużo szybciej niż przed ciążą. Jedyny minus to taki ze wieczorem żadnego filmu obejrzeć nie mogę z niemezem bo zasypiam na pierwszych scenach :p

Miłego dnia dziewczyny! :)))

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...