Skocz do zawartości
Forum

Październikowe maluchy 2015


Rekomendowane odpowiedzi

Ale fajne brzuchatki :) Ja czuje,że mi też zaczyna wysadzać, stoje przed lustrem i próbuje wciągać brzuch i śmiesznie,bo wcale nie chce sie wciągnąć.więc to musi być maluch. Mam pytanie,czy któraś z was ma upławy, bo ja zauważyłam od jakiegoś tygodnia u siebie i szczerze to tak troche mnie to martwi,towarzyszy temu też takie jakby "uchodzenie powietrza", czasami przy okresie tak jest. Mam nadzieje,że to nic poważnego.
Moje mdłości chyba powoli przechodzą,ale czytałam już Wasze wypowiedzi,że czasami to cisza przed burzą więc za bardzo sie tym nie jaram. Jutro dzwonię i robię termin do lekarza,bo już mi za długo od ostatniej wizyty i taka niespokojna się robię. No i wczoraj w pracy dałam wypowiedzenie, za miesiąc będę w kraju, nie mogę się doczekać naszej pięknej wiosny :)
Pozdrawiam Was kochane!

http://www.suwaczki.com/tickers/7u229jcgxa2l6kfr.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Witam! Mam termin na 18.10 :) ciaza kompletnie nieplanowana, totalna wpadka, chcielismy jeszcze pare lat z tym poczekac ale widocznie tak musialo byc :) jestem w UK i poki co czekam na pierwsze USG... Troszke tutaj to inaczej dziala, no ale chyba wiedza co robia. Pocieszylyscie mnie tymi zdjeciami brzuszkow, bo ja rowniez mam juz widoczny i zaczelam sie przejmowac, bo wszystkim moim znajomym zaczelo sie cos powiekszac ok 4-5mies... A mnie juz na poczatku drugiego urosl brzuszek. Juz sie balam, ze przytyje z 30kg hehe :P

Odnośnik do komentarza

Kurcze dziewczyny fajnie się czyta wasze posty.Ja w środę byłam na usg i dzidzia bicepsa pokazywala:)
Za to jak mamie pokazałam to na mnie nakrzyczała ze tak często na usg chodzę? (od 4 tygodnia byłam 3 razy).To jakiś zabobony czy faktycznie nie za często chodzić, słyszalyscie kiedyś coś podobnego?
Chyba zaraz wstanę i zrobię śniadanie mężowi, bohatersko.
U mnie brzucha ciazowego wcale nie widać, tylko cały puścił tak jakby i wystaje, ale to nie dzidzia tylko tluszczyk. A schudłam 6 kg bo byłam przeziebiona i nie miałam siły i ochoty nic jesc:/ A teraz będę mieć z czego tyc:)

Odnośnik do komentarza

Ja za cały ten czas miałam już 4 razy też i za tydzień mam piąte. A co do szkodliwości to może coś w tym trochę jest, bo ostatnio po badaniu pytałam mojego lekarza czy nie robimy USG to powiedział mi, że to genatyczne musimy lepsze zrobić, a sprzęt jest przestarzały i pomimo, że to "promieniowanie" jest małe to po co malucha męczyć.

Odnośnik do komentarza

Zazdroszcze wam troche tych usg :( tutaj w UK pierwsze robi sie ok 11-13 tc i ogolnie jesli nie ma problemow to robia tylko 3 w ciagu calych 9ciu miesiecy. Istnieje przekonanie, ze USG szkodzi dziecku, a z drugiej strony dostalam mase ulotek od poloznej w tym jedna o piciu alkoholu i jest tutaj przyzwolenie na picie 1-2 razy w tygodniu lampki wina lub dwoch piw! Co w Polsce jest nie do pomyslenia! Ja pic nie zamierzam, juz wolalabym miec te "wielce szkodliwe" USG..

Odnośnik do komentarza

A ja mam jutro badanie prenatalne i o cichu licze ze poznam plec malenstwa :) duzo rzeczy ktore kupowalam dla synka na pierwsze miesiace jest uniwersalnych. Ale ja bedzie dziewczynka to napewno jakies rozowe spioszki kupie :-). Ja nie jestem przesadna ale lozeczko kupowalam w 9 miesiacu. A wozek zamowilam tez w 9 ale odebralam po porodzie.

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny ja uwazam, ze usg nie jest szkodliwe. Ogolnie przyjmuje sie, ze robi sie 3 bo przeciez NFZ musi miec co robic;) Ja z blizniakami mialam usg robione co miesiac pod koniec to i co dwa tygodnie, a dzieciaki zdrowe:)
Ja jeszcze nie mam odwagi kupowac rzeczy dla malenstwa moze po usg genetycznym jak zobacze, ze ma nozki i raczki to sie odwaze:)

http://www.suwaczki.com/tickers/5djyugpjir57gby3.png
http://www.suwaczek.pl/cache/190f97313d.png

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny, słuchajcie mam problem, nie wiem czy też tak miałyście. Nigdy w życiu nie miałam problemów ze skóra, żadnego trądziku, syfów a teraz to jest nie do wytrzymania i do tego włosy nagle mam tak zniszczone jakbym nimi podłogę myła. To normalne? Ja ubranek na razie nie kupuje, czekam do poznania płci, za to znalazłam już konkretne łóżeczko i oglądałam wózki, więc wiem konkret co chce :)

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3vfxm8wxbokdg.png[/url]
http://www.suwaczki.com/tickers/eoc9299o9rzqtl1m.png[/url]

Odnośnik do komentarza

Karola22 ja tez mam okropna cere. Bylam nawet w zeszlym tyg u dermatologa ale nic mi nie dal. Powiedzial, ze to wina hormonow i mam przyjsc po ciazy i okresie karmienia jak sie samo nie ureguluje. Co do wlosow to mam beznadziejne i oslabione. Moj fryzjer zaproponowal mi odzywke wzmacniajaca. powiedzial, ze szkoda wlosow.

Odnośnik do komentarza

Tak to juz w ciąży jest, że jednym urody przybywa a innym ubywa.Z włosami mam doświadczenia pociążowe- po porodzie tak mi wypadały,że miejscami miałam łysawe placki. Oczywiście włosy rosły,ale po jakim czasie... Teraz mam bujną czupryne,ale potem wypadną.cerę za to mam alabastrowa i mąż codziennie pare razy prawi mi komlementy,co milutkie:-)muszę jeszcze przytargać wagę i sprawdzić swoje przyrosty,ostatnio ważyłam jakieś 68,5 kg,przy wzroście kurduplastym bo 158 i misce D.taka mała włoszka ze mnie.

http://www.suwaczki.com/tickers/relgmg7yn0fw410c.png

Odnośnik do komentarza

~ufz
schudłam 6 kg bo byłam przeziebiona i nie miałam siły i ochoty nic jesc:/ A teraz będę mieć z czego tyc:)

Trochę mnie pocieszyłas, bo u mnie od początku jakieś 4-5 kg na minusie, ale apetytu kompletnie nie mam, nawet picie ciężko wmusic. Czasem mam lepszy dzień czy dwa, ale później jeszcze gorzej. Nieraz już nie wyrabiam, zwłaszcza jak do pracy trzeba się zwlec. Wiem, że muszę być silna, dla maleństwa to znieść, ale marzy mi się juz ten lepszy czas.

Odnośnik do komentarza

izabela33
Mam pytanie,czy któraś z was ma upławy, bo ja zauważyłam od jakiegoś tygodnia u siebie i szczerze to tak troche mnie to martwi,towarzyszy temu też takie jakby "uchodzenie powietrza", czasami przy okresie tak jest. Mam nadzieje,że to nic poważnego.

Ja mam od samego początku dosyć obfite upławy.
Co kilka dni mnie dosłownie zalewa, na samym początku mnie to bardzo stresowało, bo czułam jak coś ze mnie wypływa i latałam do łazienki sprawdzać czy to nie krew.
Moje są białe/kremowe, nie mają przykrego zapachu. Lekarz powiedział, że to normalne.
Martwić się trzeba, jeśli mają inny kolor, przykry zapach lub konsystencja jest serowata, z grudkami.
Jeśli są "gładkie", nie pachną brzydko i są jasne to wszystko jest ok.

~Sandr
Zazdroszcze wam troche tych usg :( tutaj w UK pierwsze robi sie ok 11-13 tc i ogolnie jesli nie ma problemow to robia tylko 3 w ciagu calych 9ciu miesiecy. Istnieje przekonanie, ze USG szkodzi dziecku, a z drugiej strony dostalam mase ulotek od poloznej w tym jedna o piciu alkoholu i jest tutaj przyzwolenie na picie 1-2 razy w tygodniu lampki wina lub dwoch piw! Co w Polsce jest nie do pomyslenia! Ja pic nie zamierzam, juz wolalabym miec te "wielce szkodliwe" USG..

Masakra :/ Mnie strasznie wkurza, jak mi ktoś mówi - jak masz ochotę na piwo to możesz sobie wypić, wiesz?
Zawsze odpowiadam, że ja uważam, że nie mogę, a inne kobiety niech robią co uważają za słuszne.
Rozumiem w akcie desperacji jak już naprawdę kogoś nosi zrobić łyka, ale całe piwo absolutnie. No i na pewno nie na tak wczesnym etapie, teraz ciąża jest najdelikatniejsza.

karola22
Cześć dziewczyny, słuchajcie mam problem, nie wiem czy też tak miałyście. Nigdy w życiu nie miałam problemów ze skóra, żadnego trądziku, syfów a teraz to jest nie do wytrzymania i do tego włosy nagle mam tak zniszczone jakbym nimi podłogę myła. To normalne?

Ja mam cerę gorszą niż kiedy byłam nastolatką :/ Tak mnie syfami wysypuje, jakaś masakra. I to takie bolesne, podskórne grudy.
Na dekolcie też mam pełno krostek, a nigdy tam nie miałam.

http://fajnamama.pl/suwaczki/7dr3e5c.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...