Skocz do zawartości
Forum

Październikowe maluchy 2015


Rekomendowane odpowiedzi

Dorotadot, idź lepiej do lekarza, żeby bardziej choroba się nie rozwinęła.

Witam nową mamusie forumową.

Ja juz też chciałabym urodzić, ale na razie ani widu ani słychu. Termin mam na8.10, ale jak do 15.10 nic się nie wydarzy to mam zgłosić się do szpitala na wywołanie.

Nasza córeczka Pola jest już z nami. Urodziła się 3.10.2015 o 23:55, waży 2870g i ma 54cm długości.

Odnośnik do komentarza

To widze, ze nie tylko mi testy wyszly negatywne :) ja okres mialam zawsze jak w zegarku, co 28dni, ewentualnie spoznienie to bylo jak nie dostalam rano a popoludniu. Wiec pierwszy test zrobilam w dniu spodziewanego okresu i wyszedl negatywny. Pozniej kolejne dwa tez neg. Ale ja wiedzialam, ze jestem w ciazy skoro sie spoznia. Poszlam kilka dni pozniej do lekarza i na usg i bylo juz serduszko bijace :)

Ja za to dzisiaj caly dzien mecze sie z bolacym i twardym brzuchem. Moze cos sie niedlugo zacznie skoro do tej pory nie mialam tego problemu (tylko raz w 32tc pobolewal mnie brzuch). Zatem trzymajcie kciuki, aby cos sie z tego rozwinelo w najblizszym czasie...

http://www.suwaczki.com/tickers/atdc3e5e8l9cwgv2.png

Odnośnik do komentarza

Sisi2 co do przygotowań szpitalnych to ja już byłam u fryzjera zrobić sobie odrost a w przyszłym tygodniu kosmetyczka i depilacja chyba że dzidzi nie będzie się chciało czekać do wtorku. Z lakierem to nie wiem ale bezbarwny albo odżywkę chyba można mieć chodzi o to żeby był widoczny kolor płytki paznokcia.
Dziś na wizycie skarb miał już 3500 kawał chłopa rośnie. Miłego dnia dla wszystkich.

http://s2.suwaczek.com/201510097146.png

Odnośnik do komentarza

Dorotadot - na przeziębienie pij dużo gorącego mleka z miodem (niektórzy dodają czosnek), herbaty z lipy z sokiem malinowym i miodem a gardło płucz wodą z solą, wodą z sodą,zaparzonym kłączem tataraku jeśli zdobędziesz w zielarskim no i paracetamol można i sok z cytryny :) babcine sposoby działają tylko ze trzeba wiele razy wszystko robić. Mi pomogło w trzy dni ale wczoraj na izbie przyjęć owiało mnie i wróciło wszystko. Teraz od nowa stosuję te metody:)
Mi udało się opuścić dzisiaj patologię ciąży. Co prawda na własne żądanie bo lekarz chciał wypisać mnie bo z dzieckiem i ciążą ok ale jak zobaczył wynik crp podwyższony to się zawahał. A podwyższone crp miałam dzisiaj przez przeziębienie. Wymyślił ze jutro i w niedzielę powtórzymy badanie krwi i sprawdzimy czy wynik się zmienia...powiedziałam że to bez sensu bo we wtorek będą wywoływać mi poród a ja mam siedzieć tam tylko przez przeziębienie tyle dni. Kazał mi iść tylko do lekarza rodzinnego aby zobaczył moje gardło i tyle. Umówił mnie na ktg na poniedziałek i we wtorek mam się stawić do przyjęcia na oddział na wywoływanie a teraz jestem w domku:D

Odnośnik do komentarza

Witajcie nowe mamusie - MarAla i Mamaliwki :-)
Kafana maleństwo cudowne, ale bym już chciała mieć już swoją.
Mój synek pojechał na weekend do dziadków, ciekawe czy dotrwa do niedzieli czy będzie kazał się wcześniej przywieźć, zobaczymy. Jutro mąż zaczyna remont, który miał być robiony w sierpniu, no ale lepiej późno niż wcale, ciągle coś wypadało innego, mieliśmy mnóstwo planów remontowych na lato ale moje leżenie też nam pokrzyżowało plany.
Też jestem chora i zła z tego powodu, boli mnie gardło, głowa i czuję zapchane zatoki. Chyba mnie owiało wieczorem w środę jak się wybrałam do dentystki. Spróbuję przez weekend domowych sposobów, wygrzeję się porządnie i mam nadzieję że mi przejdzie. Strasznie boli mnie krzyż, nie mogę wytrzymać, te bóle kręgosłupa przechodzą w skurcze dołem brzucha takie okresowe, to chyba skurcze przepowiadające, są nieregularne, trochę bolesne ale do zniesienia, w przeciwieństwie do bólu kręgosłupa który jest okropny, nie pomaga ani masaż, ani leżenie ani paracetamol, boli 24h na dobę, chyba tak już będzie do porodu.

http://www.suwaczki.com/tickers/gyxwtv73ojghzm7x.png

Odnośnik do komentarza

A ja też chyba jadę do szpitala. Póki co tylko się chociaż przebadać. od wczoraj a w zasadzie od nocy męcza mnie bolesne skurcze, teraz są już tak bolesne że nie mogę wytrzymać. Kręgosłup boli.. Są jeszcze nieregularne, były już co 5 min teraz się wyciszzyło i jest co 10-15-20 min. Ale prysznic ciepły ani kąpiel nie pomaga.. W zasadzie nic mi nie pomaga. Nie mam już sił po prostu po całym dniu tych skurczy.. Ale najbardziej boimy się o małego bo od godzinki około nie czuję kopniaków, jakieś tam delikatne ruchy jak mocno się wczuję może ale nie jestem pewna więc jedziemy. Nie wiem co mnie czeka ale jak coś to dam znać. Miłej nocki :*

http://www.suwaczki.com/tickers/ex2b3e5euxfrmqfx.png

Odnośnik do komentarza

Ja pytałam się u mnie w szpitalu czy mozna mieć pomalowane paznokcie, to odpowiedzieli że tak. Ze teraz mają takie urządzenia, że nic im nie przeszkadza.
Ostatnio jak też miałam łyżeczkowanie pod narkozą, to też założyli mi to na palec pomimo iż noszę hybrydy.

Musicie pytac się indywidualnie w szpitalach, bo tak jak widać u mnie w mieście nie każą ściągać hybryd, ani tym bardziej zmywać lakieru

http://www.suwaczki.com/tickers/3i499vvj7hy833ah.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...