Skocz do zawartości
Forum

Październikowe maluchy 2015


Rekomendowane odpowiedzi

Drożdżówka

Aniu, dacie radę ; )
Mój juz prawie miesiąc po operacji roztrzaskanej kości udowej i jakoś dajemy radę.

Pewnie, że damy :) Co innego nam zostaje.
Za 2 godzinki jadę go zabrać do domu i bardzo mnie to cieszy :) Znów przeorganizujemy salon na szpitalik. 2 miesiące temu, jak skręcił to kolano to było to samo, bo też był w szynie unieruchomiony, tyle że teraz ja dużo mniej sprawna, bo ciąża starsza no i mam ten mięsień naderwany, który mnie ciągle boli :/

Co do mdłości i wymiotów w III trymestrze to od wielu mam słyszałam, że na tym etapie lubią wracać i trzymać do porodu :(

http://fajnamama.pl/suwaczki/7dr3e5c.png

Odnośnik do komentarza

A ja zjadłam owsiankę i czekam na resztę rodziny jak się obudzi. Nigdy nie mogę zrozumieć jak można tak długo spać. Aż mnie nerwy czasem noszą. Siedzieć do 2 w nocy, a później przespać do południa, a ja na palcach muszę chodzić. Ach , te chłopy.

Nasza córeczka Pola jest już z nami. Urodziła się 3.10.2015 o 23:55, waży 2870g i ma 54cm długości.

Odnośnik do komentarza

Witajcie Dziewczyny!
Beata33, jakos nie zwrocilam uwagi a obecnie jest zimny bo spocilam sie w kuchni chwile temu i klaplam odpoczac, robilam bogate sniadanie i obiad robie bo za dwie godziny ruszam do fryzjera a pozniej to wesele, a zostawiam mame i brata do opieki nad nia wiec cos jesc musza.
Izabela z tego co obilo mi sie o uszy to chyba z poczatkiem wrzesnia ma ruszyc bo byly takie dziewczyny, co zaczely w polowie i na pierwsza polowe maja chodzic w nowym turnusie. Albo zadzwon do Pani Heni i zapytaj, co za polozona, jest genialna i sypie jak z rekawa czasami ;)
Mialam dzisiaj pospac, zeby miec sily na wesele i co?! Po 6 juz oczy otwarte i wez oszalej, nie chce sie! A o 22 bede juz na nos padac.
No nic, chwila odpoczynku i lece dalej. Udanego dnia wszystkim!!

Odnośnik do komentarza

W końcu usiadłam do kompa. Tyle wątków było,że już się sama pogubiłam.
Madzia pytałaś o oliwkę - nie stosuje się już w zasadzie bo skóra nie oddycha. Ponoć warto mieć do ciemieniuchy ale ogólnie ciała się nie smaruje.
Ania 777 teraz najważniejsza rehabilitacja i wszystko się ładnie zagoi :)
Adonis jak tam Twój blog??
Jeśli chodzi o materace z gryką to tak jak wcześniej pisałam nie są polecane ale jeśli już to Pani w sklepie mówiła, żeby dziecko od razu kłaść na stronę z gryką bo jest mniej wygodna i jak się dziecko przyzwyczai do kokosa to później nie będzie chciało spać na gryce.
C do nerwów facetów to mój też od rana warczy. Jutro już wyjeżdża :( po 3 tyg. urlopu. Dopiero będzie smutno :( Nie będę mogła sobie znaleźć miejsca :(
Trzeba będzie wziąć się za pranie i prasowanie rzeczy dla Tośka.
Kurczę trochę Wam dziewczyny zazdroszczę tych terminów na początek miesiąca. My dopiero na sam koniec, mam nadzieje,że nie przejdziemy na listopad.
Czy którejś z Was wróciły wymioty? Bo u mnie się znowu zdarza i jestem przerażona do tego ból głowy od ponad tygodnia ;/

monthly_2015_08/pazdziernikowe-maluchy-2015_34684.jpg

monthly_2015_08/pazdziernikowe-maluchy-2015_34685.jpg

http://s7.suwaczek.com/201510277445.png

Odnośnik do komentarza

Cześć wszystkim :-) czytam, czytam i końca nie widać, ale w końcu dotarłam do końca :-D mnie też tu mało, bo weekend=powrót męża+remont :-D także ten... W czym mogę to pomagam :-) Ja też po śniadaniu, a moje śpiochy nadal śpią, nie wiem jak można tak długo spać :-)
Mi ostatnio w nocy drętwieją nogi :-/ okropne, co chwilę albo muszę zmienić pozycję spania, albo wstać i się przejść choćby do WC...

https://www.suwaczki.com/tickers/gann9jcgjoxdzcht.png

Odnośnik do komentarza

Dzieki dziewczyny za porade z tym detektorem ale raczej marne szanse bo jak ten ZUS mi teraz nie przyzna kasy to pewnie bede miala dopiero w nastepnym miesiacu. A zostalo jeszcze pare rzeczy do kupienia dla dziecka.

Niuska dzieki za info zapytam w srode tego mojego lekarza czy cos radzi. Tylko janie mialam niewydolnosci lozyska tylko zawal. Tego nie da sie przewidziec. Lozysko bylo wydolne i dzieciatko zdrowe. To byl 37 tydzien. Jak wczesniej pisalam okolo godziny 4 jak sie obudzilam to mala sie ruszala normalnie a jak wstalam po 8 to juz jej nie czulam. Wiec to byl moment.
Musze rzeczywiscie z tym moim lekarzem powazniej pogadac.

Dziekuje Wam za wsparcie.
Mi sie chce jeszcze spac wiec chyba jeszcz drzemke zlapie.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Ja to śpię generalnie jak zabita, ale to zapewne wpływ leków. Asia Pil to miłego wesela może dasz radę dłużej niż 22 :-) ja już dla mojej Tolki poprane i poprasowane, zastosowanie muszę jeszcze kupić wszelkie kosmetyki i pieluszki ni i ja dla siebie nie mam nic, ja generalnie termin mam na 4.11 ale myślę że będzie to dużo wcześniej, plan mam do połowy października wytrzymać, ale czy dam radę?!

http://www.suwaczek.pl/cache/88aa68158b.png

Odnośnik do komentarza

gosia77
Hej dziewczyny!
Ania777, najważniejsze ze operacja się udała, teraz jakoś musisz dac radę, dobrze ze do porodu jeszcze trochę zostało, mąż się zregeneruje do tego czasu. Kobiety to jednak silne bestie.
A wlasnie a propos silnych kobiet, Drożdżówka, nic Ci lekarz nie mowi na te wymioty, przecież w 3 trymestrze to już zapomnieć

Gosiu, w pierwszej ciąży wypróbowałam pod kontrolą lekarza chyba wszystkiego na wymioty w ciąży. Zrobili mu milion badań. I tak wymiotowalam do dnia porodu.
Tym razem wypróbowałam tylko kilka nowości których wtedy nie było jak nie pomogo odpuściłysmy z gin. Ten typ tak ma i juz.
Zamieniłam tylko witaminy ciążowe z tych które mają wszystkie cuda wianki na mama dha (dha, kwas foliowy, jod, d3, magnez) i troszkę to pomogło.

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w33e3k6ia03ztj.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Beata33
Magdalena3 ja pierwszy raz słyszę o czymś takim, pewnie było tak że nie miałaś wcześniej objawów żadnych że coś się dzieje. Tym bardziej rozumiem twój strach, ale trzeba myśleć tylko że będzie dobrze, może właśnie lekarza coś doradzi i da na uspokojenie, ja biorę diphergan on jest taki właśnie wyciszajacy

Diphergan, to raczej przeciwwymiotyny i przeciwalergiczny. Moja corka go brała. Ale z ulotki to wiem ze on depresje raczej wywołać może niż wyciszyć. Ale nie znam się.

Nasza córeczka Pola jest już z nami. Urodziła się 3.10.2015 o 23:55, waży 2870g i ma 54cm długości.

Odnośnik do komentarza

Witam kochane.
Znowu nie było mnie tu dłuższy czas i szczerze mówiąc nawet nie dałam rady nadrobić wszystkich wpisów, tematów.
My byłyśmy po raz kolejny z kruszynką w szpitalu z powodu mocnego twardnienia brzuszka. Mój lekarz woli dmuchać na zimne więc w szpitalu pod kroplówką spędziliśmy kilka dni aż wszystko wróciło do normy. Na szczęście o wszystko fałszywy alarm. :).
Dzisiaj mamy już równo 32 tygodnie. :). Maleńka ważyła we wtorek 1832gr więc rośnie pięknie no i co za tym idzie nie daje o sobie zapomnieć nawet na 5 minut taka jest baletnica :).
Pozdrawiam wszystkie mamusie :*.

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3s65g0huqs7ul.png

Odnośnik do komentarza

Beata33
Daga81 ja już go biorę miesiąc póki co do depresji daleko, pewnie jest tak każdy na niego reaguje inaczej. Na mnie ma bardzo dobry wpływ biorę maleńką dawkę raz dziennie. Drożdżowka nigdy nie mów nigdy :-)

Ja dawałam go Madzie przed antybiotykiem bo często potrafiła go zwymiotować.
A tak swoją drogą to mi też przydałoby się coś na wyciszenie.

Happy93, a często miałaś to twardnienie, bo ja mam kilkanaście razy na dzień, a lekarz mówi że nie widzi problemu, bo ginekologicznie jest wszystko Ok.

Nasza córeczka Pola jest już z nami. Urodziła się 3.10.2015 o 23:55, waży 2870g i ma 54cm długości.

Odnośnik do komentarza

Daga81 mnie trzymało tak kilka dni bez przerwy był twardy jak skała. Ogólnie takie twardnienia trwające nawet do 10 min co jakiś czas, nawet kilka razy dziennie to teraz już normalna rzecz bo wszystko szykuje się do najważniejszego dnia. Najważniejsze żeby nie bolał brzuszek przy tym jak jest twardy, a mnie zaczął pobolewać.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...