Skocz do zawartości
Forum

Październikowe maluchy 2015


Rekomendowane odpowiedzi

Lekarz tylko MagneB6 kazał brać. Powiedział ze nie ma podstaw luteiny przepisać, bo ginekologicznie jest ok. A ja męczę się coraz bardziej przez te skurcze. Ja zadyszki nie mam, po prostu brzuch mi twardnieje co chwilę i iść się nie da.

Nasza córeczka Pola jest już z nami. Urodziła się 3.10.2015 o 23:55, waży 2870g i ma 54cm długości.

Odnośnik do komentarza

Ludzie niestety taktu nie mają za grosz.. mi moja "przyjaciółka" za każdym razem jak mnie widzi to mówi "ale jesteś gruuubaaa!!!".. wiec to nie tylko "obcy" ludzie lubią dorzucić niepotrzebne trzy grosze. Moja mama co jakiś czas wtrąca "a Ty jesteś pewna że to nie bliźniaki? Taki duży ten brzuch masz.." i na nic powtarzanie ze jakby miały być bliźniaki to już dawno bym wiedziała.. eh, przemilczeć, puścić mimo uszu i widywać jak najrzadziej :D

Martynika - u mnie to masakra, ja rozumiem po schodach czy na spacerze ale przy czytaniu bajek? :D ha ha, starość nie radość jednak :p

A co do puchniecia to u mnie w te najwieksze upały był problem ale wtedy też najwięcej pracowałam, teraz jakoś nawet kostki widać więc może uda się obrączkę na palec wcisnąć ;))
Na skurcze ja biorę magnez 1x1 i nospe max 3x1. Ale dziś mimo to znów brzuch cały dzień napięty, nawet jak leżę to czasami się napina ale jak wstanę to od razu skała..

Odnośnik do komentarza

@kaszka chyba zbyt powaznie odebralas nasze okreslenie, ze to niesprawiefliwe, bo to przeciez zart byl tylko... Ja sie domyslam ile ja to pracy kosztowalo, a chodzilo tylko o to ze pomimo ciazy jest w stanie robic to dalej. Ja przed ciaza nie bylam w stanie 5min na dupie usiedziec, a teraz ledwo sie rusze i mam skurcze albo inne jazdy. Tylko sie cieszyc jak ktos moze dbac o kondycje dalej, ale niektore chocby chcisly to nie moga.

@daga na skurcze polecam aspsrgin. Mi gin zalecil 3x1 bo ma i magnez i potas. A swoja droga bardzo dobry lek na kaca ;)

W temacie milych hasel to mnie dzisiaj szwagierka jak zwykle zdraznila (na parapwtowie u nich) ze mi to dopiero apetyt dopisuje ze tyle jem. A ja zjadlam raptem 2 szaszlyki, gdzie od obiadu o 12 bylam na pusto. Ale oczywiscie na kazdyn kroku musi przypomniec ze ona tylko 10kg przytyla

Odnośnik do komentarza

Ja dzisiaj mialam przyjemny dzien :) bylismy w odwiedzinach u tesciow, zjadlam pyszny obiadek, potem cale popoludnie w basenie siedzialam.. Achh jak przyjemnie bylo! Wieczorem grill i szaszlyki drobiowe. Pysznosci.. Tesciowa nawet mnie rozpiescila i zrobila lody z bita smietana, owocami i sosami czekoladowym i toffi ;)
Ale zeby nie bylo za kolorowo to leze teraz i czuje jak mnie caly brzuch boli.. Ale wiem ze to przez jedzenie (bo ostatnio mniej jem a dzis zaszalalam).. No i przez zaparcia bo znowu mi dokuczaja :/

Co do figur... Mi teraz brzuch bardziej urosl, 104 cm juz sa, waga +8kg. I waze juz 66kg... Nigdy tyle nie wazylam. Ostatnio jak widuje gdzies dalszych znajomych, ktorzy nie wiedzieli ze jestem w ciazy, to kazdy mowi: oo lada moment rozwiazanie?? A jak mowie ze jeszcze ponad 2 mies to kazdy robi ogromne oczy i mowia zawstydzeni, ze mysleli ze na dniach mam termin.

Dostalismy dzisiaj tez zaproszenie na slub. Oczywiscie na pazdziernik... I omina mnie dwa wesela- w tym jedno mojego brata (400km ode mnie wiec nie ma opcji abysmy pojechali;( )

Od tesciow przyjechal z nami brat meza, 16latek, srednio za nim przepadam, bo jest strasznie rozpieszczony i ma podejscie ze wszystko mu sie nalezy. Maz oczywiscie nic mi nie powiedzial wczesniej tylko jak juz zbieralismy sie do domu to wypalil- aa Karol z nami jedzie i do poniedzialku zostaje.
Aha, fajnie... Wiec czeka mnie jutro samotna niedziela przed tv, bo oni beda caly dzien przed komputerem...
(Daga81- chyba wiesz doskonale jak to jest z mezami i komputerem...)

Takze dzien fajnie zlecial, ale koncowka juz srednia.

http://www.suwaczki.com/tickers/atdc3e5e8l9cwgv2.png

Odnośnik do komentarza

A ja chyba nie zasnę z powodu bólu nog i opuchniętych stóp. Oszaleć można. Niczym tego uśmierzyć nie można? Pije magnez z potasem, praktycznie nie solę potraw, daje nogi wyżej, moczę w chłodnej wodzie... Jakie badania Wam na to gin przepisał, któraś pisała o tym. Czy to tylko wpływ tego znienawidzonego upału?
Spokojnej i przespanej nocki wszystkim.

Odnośnik do komentarza

mleczyk1
A ja chyba nie zasnę z powodu bólu nog i opuchniętych stóp. Oszaleć można. Niczym tego uśmierzyć nie można? Pije magnez z potasem, praktycznie nie solę potraw, daje nogi wyżej, moczę w chłodnej wodzie... Jakie badania Wam na to gin przepisał, któraś pisała o tym. Czy to tylko wpływ tego znienawidzonego upału?
Spokojnej i przespanej nocki wszystkim.

Kontrolujesz sobie ciśnienie? U mnie zaczęło się od opuchnięć i skoków ciśnienia czasami, a teraz już leki na stałe. Jak ciśnienie masz w porządku i nie przekracza 130/80 w porywach do 140/80 to jest ok i to wina pogody. Jak skacze, to zgłosić ginowi. Badania do tego to mocz, czy jest białko, a ja ostatnio dostałam jeszcze jakiejś jedno na zdolność filtrowania nerek. Norma jest >60 a ja mam 150 więc aż za dużo (podają zazwyczaj okolice 60-120 jako ok), ale nie wiem czy to dobrze właśnie czy nie. W środę mi lekarz powie

Odnośnik do komentarza

Kasiaaa7989
Dziewczyny Wam tez sie robi taki podluzny szpic z brzucha jak wstajecie z pozycji lezacej?;) ja staram sie podnosic z jednego boku ,ale wczoraj wstalam tak,ze zrobilo mi sie to uwypuklenie i tak sie usmialam ze swojego meza,bo on na caly glos ,, o boze co to co ci jest;D " stwierdzil,ze to wygladalo jakbym miala jakas obca istote;D ciekawa jestem jak on wytrzyma porod hehe

Tak, też tak mam i jakiś czas temu z dziewczynami o tym pisałyśmy, więc jest nas więcej :)
Staram się siadać tak, żeby ta górka się nie robiła, ale nie zawsze idzie tego uniknąć.

U nas dziś ochłodzenie, zobaczymy jak dzien się potoczy - bo jedna pogoda pokazuje mi temp. max 28-29 stopni i to po 14:00, a druga od południa do wieczora 34-35...
Wolałabym ten pierwszy scenariusz, bo chcielibyśmy wreszcie wziąć się za sypialnię. W tym upale nie idzie, a mamy czas do wtorku... W środę mamy całodniową wyprawę na prenatalne i do ikei, a w czwartek mąż idzie do szpitala na operację kolana.

http://fajnamama.pl/suwaczki/7dr3e5c.png

Odnośnik do komentarza

A u mnie pogoda do bani. Pochmurno ponuro, duszno. Wieczorem popadak deszcz ale to nawet stojac na dworze by sie nie zmoklo. Dwa razy przychodzila burza ale deszcz poszedl gdzie indziej. Nie ma czym oddychac. Niby wiaterek a d... daje. Moze je nerwy sa na skraju wyczerpania. Mowie wszystkim i ostrzegam o moim humorku zeby sie ktos nie zdziwil. Jeszcze mala mniej ruchliwa, lezy na mojej lewej stronie chyba nozkami w dol bo cos na pecherzu czuje czasem. Jak sie poloze ja plecy to po prawej stronie na wysokosci nerki tak boli ze szok. Juz nie wspomne o bolu spojenia i strzelajacej miednicy.
Moze mi ktos podac narkoze do konca ciazy?

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Ania777
Odkąd zaszłam w ciążę nie mierzyłam się w pasie, ale piszecie co jakiś czas o swoich obwodach i sięgnęłam w końcu po miarę - 94 cm. Chyba tak średnio, co? Ani dużo, ani mało.

U mnie w pępku 110, a wychodziłam z ok 83cm. Zależy ile miałaś przed ciążą.

Coś czuję, że ten dzień jakiś nie za fajny będzie. Nie dość, że mam jakieś złe przeczucie, to od samego rana jest mi niedobrze, słabo i jakaś otumaniona chodzę.
Jeszcze mnie moja kocica wystraszyła, bo na kolanach to już kupę czasu u nikogo nie siedziała, a dzisiaj do mnie sama przyszła i siedziała prawie godzinę dopóki sama jej nie zrzuciłam.

Odnośnik do komentarza

ja w brzuchu na wysokosci pepka mam 102cm takie luzne

Pytanie mam wlasnie zajrzalam na gazetke biedronki i od 24.08 bedzie proszek lovela 3,6kg za 26,99 to duzo czy malo ?? bo patrzylam na aptecegemini i kosztuje tyle samo ale 1,8kg a jak jest w sklepach??

podaje link do gazetki od 24.08

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

martolina
magdalena3 Z tego co się orientowałam to Lovela w Biedronce wychodzi najkorzystniej. Pod koniec maja była za 13,99 1,8kg. Nigdzie w takiej cenie już potem nie widziałam.

aha to wstrzymam sie do tego 24 i kupie te 3 .6kg, dzieki

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...