Skocz do zawartości
Forum

Październikowe maluchy 2015


Rekomendowane odpowiedzi

Karola nie martw się ja też nie zdążyłam i mam obrone we wrześniu. Gdyby nie ciąża i dolegliwości, ktore mi towarzyszyly zdazylabym ze wszystkim, ale z drugiej strony nie przejmuje sie :) i tak bede siedziala z maluszkiem w domu więc teraz mnie nie nagli. Maluch juz teraz rekompensuje mi mdlosci i wymioty swoimi wybrykami w brzuszku :)

Sheviolet śliczny brzusio:). Zaczelam sie martwic ze mój jakos stanal w miejscu i nie rosnie... niby dobrze, bo jeszcze nie jest uciazliwy, i maly sie wierci ale w porównaniu do Ciebie i różnicy miedzy nami dwoch tygodni to roznica ogromna :) ale każda ciaza jest inna moze jeszcze wystrzeli hehe

Pozdrawiam i miłego dzionka

http://www.suwaczki.com/tickers/hchyskjoy7fhx0es.png

Odnośnik do komentarza

Czesc Mamusie,
mam okolo 5 dni zaleglosci w czytaniu Was. Jestem wlasnie w szpitalu jako osoba towarzyszaca mojego meza, ktory ma miec dzisiaj usuwane migdalki, wycinane malzowiny nosowe i prostowana przegrode nosowa. Nawet nie wiecie jak sie denerwuje...
Dzis nad ranem przezylam pierwszy skurcz lydki, boli do tej pory, macie na tego typu skucze jakies metody?
Pozdrawiam Was i prosze o kciuki dzisiaj za nasza trojke, zebysmy dali rade.

Odnośnik do komentarza

To widze, ze jest nas wiecej z obronami na jesien :) tylko u mnie na wydziale zrobili taki podzial, ze jest jedna obrona w czerwcu (na ktora sie nie wyrobilam..), pozniej we wrzesniu, ale musialabym prace oddac do konca czerwca aby wtedy sie obronic, a kolejna w listopadzie. I kontaktujac sie z osobami z mojego seminarium, ktore tez zostaly na jesien to wszyscy chca w listopadzie. W sumie moze to i lepiej, bez brzuszka bede sie bronic na spokojnie ;)

Co do skurczy lydki.. Pomimo ze biore magnez codziennie od ok 2 mies to tez mnie to dopadlo :( tylko raz i od razu jak czulam ze sie zaczyna to zaczelam masowac lydke dosyc energicznie i pomoglo bo skurcz od razu zaczal slabnac.

http://www.suwaczki.com/tickers/atdc3e5e8l9cwgv2.png

Odnośnik do komentarza

motyleczek

Sheviolet śliczny brzusio:). Zaczelam sie martwic ze mój jakos stanal w miejscu i nie rosnie... niby dobrze, bo jeszcze nie jest uciazliwy, i maly sie wierci ale w porównaniu do Ciebie i różnicy miedzy nami dwoch tygodni to roznica ogromna :) ale każda ciaza jest inna moze jeszcze wystrzeli hehe

Pozdrawiam i miłego dzionka

Nie masz się do czego spieszyć. Rozstępy ostatnio dają się coraz lepiej we znaki (2grube, a nad nimi 2 nowe, a po drugiej stronie siteczka jak rozciagnieta reklamowka) A gdzie tam wrzesień :(

Odnośnik do komentarza

justyna12315
Adonis a ja i tak uważam że ona jako dziecko ma prawo naśladować złe nawyki i nie wiedzieć o tym ale dlaczego dwie dorosłe baby nie potrafią przyjąć do wiadomości faktu że uczą ją czegoś złego?! Powinny schować dumę do kieszeni posłuchać cię i uważać na to co mówią przy niej. Tak to jest jak się podważa autorytet matki i pozwala na wszystko... Jakbym widziała swoją teściową... Mam nadzieję że jak się od nich trochę "uwolnisz" to mała zmieni swoje zachowanie.
Mój niemąż zaczyna dziś 2 zmiany i znowu przez cały tydzień będę tylko z moją "najmądrzejszą" teściową od 13 do 24... Do tego moja babcia jedzie jutro na wymianę rozrusznika więc tydzień samotny i nerwowy. Dobrze że przynajmniej glukozę mam zrobić dopiero przed 10 lipca bo to by było za wiele :) HAHAHA nie chwaliłam się wam jej, czyli teściowej, reakcją na film z połówkowego! stała z założonymi rękami, stwierdziła że "no jaka to teraz technika ojojoj", a na koniec po tym jak trzeci raz lekarz powtórzył że jednak dziewczynka bąknęła "i tak będzie węzełek" i poszła. (żadnych oklasków?! jak mi przykro... ;) Sama ma 3 synów i od początku powtarzała że ona mnie wszystkiego nauczy, jak mam kąpać chłopca, itp. Dodam że mam młodszą siostrę co prawda tylko 8 lat ale to była taka laleczka i mama nam pozwalała ją kąpać, przewijać poza tym dużo rzeczy potrafię przy dziecku zrobić, ale to przy DZIEWCZYNCE a syneczek to przecież zupełnie co innego więc biedna musiałaby mnie wszystkiego uczyć. No cóż niestety jest dziewczynka więc już jej nie w smak :P

Walnięta jak moja :) choć moja po haśle odpier. .. się od mojego dziecka bo swoich wychowałas choć chwalić się nie ma czym -spuscila z tonu bo myślała ze ja będę wiecznie milczeć. Teraz jak męża nie ma to dzwonie raz na tydzień czy coś chce z miasta i chwilę pogadam. Wspiera nas i chce tylko w zamian żebyśmy wzięli dom jak jej braknie bo szwagier by go sprzedał a tęsc z moim go budowali. Nigdy nie odmówiła jak miałam kryzys bo nagle wypadł egzamin i musiałam coś z córką zrobić. Zaciskalam żeby bo np karmiła ja nie tak jak w domu lub ubierala za ciepło ale.. nie odmówiła w stresującym momencie. Mówię jej wprost jak mnie wkurzy bo mój milczy i wychodzi. Urywa z nią kontakt bo wie ze tylko to działa.

Zajrzyj do nas! Www.milkii.pl :)

Odnośnik do komentarza

Witajcie Mamusie :-) Ja też kiepsko spię, synek mnie budzi czasami 3 razy w nocy (a to pić, a to siku, a to jakieś koszmary) i potem nie mogę usnąć, w ogóle córcia jest bardzo nisko ułożona i ciągle mi się chce siku... Ostatnio pojawiają mi się takie skurcze bezbolesne, ale czuję w ich trakcie dyskomfort, robi mi się gorąco, macica robi się twarda jak kula do kręgli, skurcze te pojawiają się nieregularnie. Boję się że to może być groźne, macie też takie skurcze? Ja jestem teraz pod koniec 22 tygodnia, mam założony pessar, w ogóle ciąża z różnymi komplikacjami, leżąca. W piatek mam wizytę u gin., mam nadzieję, że nie trafię znowu do szpitala...

http://www.suwaczki.com/tickers/gyxwtv73ojghzm7x.png

Odnośnik do komentarza

AsiaPil ja brałam Feminovit+DHA jakis czas ale miałam morfologie i było ok poza tym odbijało sie mi po nim rybami i przestałam a teraz chyba musze znowu zacząc brać,tez ma w składzie żelazo i zrobić wyniki za 2 tyg i zobaczyć czy coś sie poprawiło czy nie,30 mam wizyte,zobaczymy co lekarz powie.
Współczuję Wam dziewczyny tej obrony prac brr mnie by się już nie chciało.
A propo zbliżającego się lata-wybieracie się gdzieś na urlopy?Ja byłam w tamtym tygodniu na 3 dni we Władysławowie,co prawda pogoda rewelacyjna nie była ale i tak troche odpoczeliśmy,a teraz wybieramy sie od 12 lipca na kilka dni(chcielismy od 13 ale nie dało rady gdzie dzwoniłam o wolne pokoje to albo wszystko pozajmowane albo ceny z nog zwalały)tak sie zastanawiam czy dam rade jechac prawie 5 h bo już teraz nie za specjalnie się czułam ale to moze przez te wyniki morfologii,zobaczymy.

http://www.suwaczki.com/tickers/3jvzwn156xau4f0r.png

Odnośnik do komentarza

amadeo3
AsiaPil ja brałam Feminovit+DHA jakis czas ale miałam morfologie i było ok poza tym odbijało sie mi po nim rybami i przestałam a teraz chyba musze znowu zacząc brać,tez ma w składzie żelazo i zrobić wyniki za 2 tyg i zobaczyć czy coś sie poprawiło czy nie,30 mam wizyte,zobaczymy co lekarz powie.
Współczuję Wam dziewczyny tej obrony prac brr mnie by się już nie chciało.
A propo zbliżającego się lata-wybieracie się gdzieś na urlopy?Ja byłam w tamtym tygodniu na 3 dni we Władysławowie,co prawda pogoda rewelacyjna nie była ale i tak troche odpoczeliśmy,a teraz wybieramy sie od 12 lipca na kilka dni(chcielismy od 13 ale nie dało rady gdzie dzwoniłam o wolne pokoje to albo wszystko pozajmowane albo ceny z nog zwalały)tak sie zastanawiam czy dam rade jechac prawie 5 h bo już teraz nie za specjalnie się czułam ale to moze przez te wyniki morfologii,zobaczymy.

My jedziemy od 31.07 do 12.08 do Sopotu
Z tym ze my mamy tam 700 km;)

Zajrzyj do nas! Www.milkii.pl :)

Odnośnik do komentarza

Aska123 8 h to bym nie dała rady,Adonis 25 700km?!yyyy i wysiedzisz tyle?To podziwiam ja do Władysławowa mam 310km jechaliśmy 5h z postojami i ledwo ledwo a to kregosłup bolał a to maluch skakał jak głupi a to siku,jak dojechaliśmy to miałam dość a my wybieramy sie 12.07 to już też kilka tygodni do przodu a Wy jak na sam koniec lipca to jeszcze bardziej zaawansowana ciąża,ale pewnie wszystko zależy od samopoczucia,mi jak tyle siedziałam to nogi zaczęły puchnąć.
Myszka co się stało że jesteś zła?
Agatka to współczuje ale trzeba myśleć pozytywnie,będzie dobrze,a co do badania ja też sie miałam do czynienia z takimi"delikatnymi"paniami ginekolożkami że masakra,widać sprawdza się że mężczyźni delikatniejsi brr.

http://www.suwaczki.com/tickers/3jvzwn156xau4f0r.png

Odnośnik do komentarza

Mnie to jak dzwoniłam popytać o rezerwację np w Gdyni,Ustce to ceny z nóg zwaliły w tamtym roku płaciliśmy po 50 zł za osobe a w tym 70,albo nie ma już nic wolnego masakra jakaś i teraz jak byliśmy w tamtym tyg we Władysławowie znalazłam nocleg u starszego Państwa w prywatnym domku,płaciliśmy 30 zł od osoby a w lipcu bo to sezon powiedziała 40zl ale to już nie 70zl,a lokalizacja świetna 200 m od morza i plaży.

http://www.suwaczki.com/tickers/3jvzwn156xau4f0r.png

Odnośnik do komentarza

My juz po dlugim urlopie, lekarz kazal jechac w 2 trymestrze:-) teraz tylko weekendowe wypady do Zakopanego lub nad Baltyk...
Dziewczyny wlasnie przed chwila pierwsza postronna osoba zauwazyla, ze jestem w ciazy i wiecie co powiedziala??? "O, to juz pewno 4 m-c"!!! A ja juz jestem w 25 tygodniu! Mam nadzieje, ze niedlugo mi troche ten brzuchol urosnie...

Odnośnik do komentarza

A ja wczoraj wybieglam ze sklepu za taką śmieszna staruszka bo zapomniała spakować wędliny i ona do mnie " urodzisz pani za to zdrowe dziecko że tak latasz są mną " to było bardzo miłe i zaskakujące. A co do urlopu to pewnie nic z tego nie będzie w tym roku bo zaczęliśmy budowę domu i juz widzimy że poszło więcej pieniędzy niż myśleliśmy i chyba trzebabedzie jeszcze coś pożyczyć żeby się porozliczac z budowlancami ale i tak jestem zadowolona żeby tylko z małym było wszystko ok

http://s8.suwaczek.com/201509291578.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...