Skocz do zawartości
Forum

Październikowe maluchy 2015


Rekomendowane odpowiedzi

marlenka2201
Hejka :] mnie z kalendarza porodu wychodzi 26 pazdiernik :} teraz jakos jest 5-6 tydz..pobolewa mnie brzuch, bola piersi, brak miesiaczki i taki mam apetyt wszystko jem co mam w domu :)a to troche dziwne na pozatku.. ma ktos tak ?

Ja tak miałam, ale kilka dni obżarstwa i mi minęło. Potem przyszedł brak apetytu i mdłości :/

@kotek90 - to mnie piersi tak bolą, że po domu chodzę bez stanika albo w takim miękkim sportowym, a jak muszę go założyć na wyjście to nie umiem się doczekać powrotu do domu, przekraczam próg i go zrzucam...

http://fajnamama.pl/suwaczki/7dr3e5c.png

Odnośnik do komentarza

No wyskakuje mi błąd przy dodaniu. Spróbuje jeszcze jutro z komputera, bo teraz z telefonu próbowałam. Sheviolet z którego tygodnia dokładnie masz to zdjęcie, bo ją mam z 7+2 i u mnie jeszcze tak dokładnie wszystkiego nie widać, tylko taką podłużna fasolkę, a u Ciebie już główkę, rączki, nóżki?

Odnośnik do komentarza

@sheViolet Ja idę na wizytę dokładnie takiego dnia wg OM, czyli 8 + 6, ale wg ostatniego USG, a byłam na nim 6 + 6 wg OM, wielkość zarodka wskazywała na ciążę młodszą o 5 dni. No, może dzidzia nadrobiła, zobaczymy, Wtedy była maleńką plamką na ekranie, bo zaledwie 3,4 mm. Doczekać się nie mogę!

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w343r8x4tq2vg9.png

Odnośnik do komentarza

Witam wszystkie październikowe mamusie :) Ja ostatni okres miałam 17stycznia i robiłam trzy testy wszystkie wyszły pozytywnie, niestety mój ginekolog nie chciał mi potwierdzić ciąży, a byłam w poniedziałek, powiedział, że jest podejrzenie wczesnej ciąży i dał skierowanie na badania (nawet mi piersi nie zbadał) krew już badałam, ale wyniki niestety dopiero u niego mogę zobaczyć a USG dopiero w czwartek :( a ja tak strasznie chce mieć już pewność... Martwi mnie to, że nie mam ani mdłości ani nie bolą mnie piersi a praktycznie wszystkie o tym piszecie. Jedynie co to osłabiona się czuję. Dziś zrobiłam sobie czwarty już test ( mąż śmiał się ze mnie, że tak niedowierzam )oczywiście wynik odrazu pozytywny. Czy któraś z Was ma brak mdłości i brak bólu piersi? Kurcze do czwartku jeszcze tak dużo czasu :(

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny piękne zdjęcia :) SheViolet - nie mogę się napatrzeć - tak cudownie widać :) ja również mam już 3 zdjęcia, ale mój gin ma dośc stary sprzęt i jakość nie jest najlepsza :/ Jak przyniosłam zdjęcie tydzień temu, to mąż je obracał we wszystkie strony i niczego nie mógł się dopatrzeć ;) dopiero, gdy mu powiedziałam, gdzie jest co - to udawał, że widzi :) jutro idę na wizytę kontrolną, po tym moim antybiotyku i mam nadzieję, że wszystko będzie ok i dzieciątko nadal pięknie rośnie. Bardzo się denerwuję.... Mam nadzieję, że będzie już coś wyraźniej widać na USG, bo będzie to już 9tydz 5 dz.
A jeśli chodzi o samopoczucie, to dziwne, ale nie odczuwam już takich silnych mdłości z rana , ale za to od 2 dni wymiotuję po śniadaniu... Musiałam powyłączać wszystkie odświeżacze w domu, bo ich zapach strasznie mnie drażnił. Nawet jak wczoraj wieszałam pranie, to ledwie mogłam wytrzymać, mimo że cały czas używam tego samego płynu do płukania, którego wcześniej zapach uwielbiałam... :) ale cieszę się, bo to chyba znak, że wszystko ok. Bardziej bym się zamartwiała, gdybym nic nie czuła - znając mnie panikarę :)

Odnośnik do komentarza
Gość 10kowa mamusia88

Usagi 86 jak fajnie,ze jest ktos,kto no w 99% przechodzi ciaze jak ja;) hehe a ten 1% to bol piersi,bo akurat mnie doskwiera;) ale oprocz tego tez nic,wogole kak czytalam Twoj wpis,to jakbym ja go pisala;) tez mialam ostatnia miesiaczke 17 stycznia,tez usg mam w czwartek;) tez masz o 10:30?;) hehehe i dokladnie tez 3 testy zrobilam;) i coby bylo smieszniej dzisiaj rano tez zrobilam 4ty;) hehe, nie przejmuj sie bezobjawami,moze te z 17 stycznia akurat to omija;) wazne zeby Malenstwo sie dobrze rozwijalo;) ale wiem jak latwo,sie mowi,a sama kilka postow wczesniej szukalam porad u dziewczyn;) ale badzmy dobrej mysli;) do czwartku zleci;) 3 majmy sie razem w tym wyczekiwaniu;) koniecznie daj znac jak po wizycie;) a jakby jakies dolegliwosci doszly,podziel sie nimi na forum;)

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny fajne fotki,naprawdę. Na.moim zdjęciu nic wyraźnie nie widać,maluszek miał wtedy 8 mm,może po usg prenatalne będzie więcej widoczny to zleci i będzie 17 marca
Koniczyna różni nas jeden dzień różnicy,niesamowite. Ja czuję się zmeczona,co prawda w dzień nie mogę zasnąć ale dobrze mi jak sobie mogę spokojnie poleżeć,szybko się męczę. Dokuczają mi również zaparcia,prawie jem lekkie jedzenie,staram się wybierać a te jelita takie leniwe.v
Najważniejsze że plamienia chyba ustąpiły,aby nie zapeszyc.

Odnośnik do komentarza

Usagi86 hej kochana nic sie niemartw ja tak samo mialam(zero wym,zero bolu piersi),dopiero zrobilam test jak mi sie miesiączka spozniala i to bym nawet sie nie kapla,bo mam refluks wiec w zyciu bym nie pomyslala ze moge byc w ciązy ,a mam syna he 15 lat:)tez bylam u gin dal mi skierowanie na badania i dopiero zalozy mi karte ciązy,no ale zrobil mi usg i widzialam bijące serducho:))tez mowil ze jest bardzo wczesna ciąza poczatek 7tyg,a juz jutro bedzie poczatek 8tyg,a teraz ide 19 marca dlamnie wiecznosc:)

Odnośnik do komentarza

Ja wlasnie sie tak zastanawialam ze ja mam apetyt a niektore kobiety wrecz przeciwnie..ale widocznie kazda jest inna ;)a piersi bola mnie caly czas, ciagle chce mi sie spac..okres milalam osttatnio 19 stycznia..mieszkam w uk i tutaj do usg to troche poczekam..ehh..moze wczesniej wybiore sie do pl;) takze wy dziewczynki dobrze macie ze mozecie juz widziec wasze kruszynki:)

Odnośnik do komentarza
Gość osłona

Oj bardzo różnie z tymi objawami :-) ja mam przy każdej ciąży inne...aktualnie mdłości,ból piersi,wyostrzone zmysły węchu( strach lodówke otwierać gdy w środku kiełbasa) a jestem w trakcie 9 tygodnia. 2 tygodnie temu w czasie sexu zaczęła mm krwawić,pojechałam do szpitala,bo byłam pewna że zaczyna się poronienie.Nikomu nie życzę takiej dawki stresu,zwłaszcza że pół roku temu moja poprzednia ciąża obumarła.

Odnośnik do komentarza

Cześć Mamuśki :) witam wszystkie nowe kolezanki :)
Ja w srode wrzuciłam moja fotke ale nikt nie zauważył :) zdjecie z 5tygodnia3dnia, widac tylko pęcherzyk ciążowy i żółtkowy.
Co do objawów to mi dzis z rozpoczęciem 7 tygodnia takie mdłości napadły ze szok i bol głowy. Piersi dalej bolą i spac caly czas sie chce. Jestem jakas taka spokojniejsza chyba dzieki temu ze biore ten duphaston.

monthly_2015_03/pazdziernikowe-maluchy-2015_25829.jpg

http://www.suwaczki.com/tickers/p19uqqmz1r31qtd5.png

Odnośnik do komentarza

Hej,
Jestem w 6 tyg., w pt idę na usg serduszkowe. To moja pierwsza ciąża:) kilka lat temu miałam ciążę biochemiczną.
Tymczasem czuję się różnie, mam dni gdy nie mam objawów- wtedy wpadam w panikę i dni, kiedy jestem senna, pobolewa mnie brzuch, czasem głowa.
Podobnie mam z układem trawiennym: raz zaparcia, a raz nie. Czy któraś z Was tak ma? Może trochę się uspokoję:/
Pozdrawiam Was wszystkie :)

Odnośnik do komentarza

Moni80 ja również się tak rozleniwiłam, że to wręcz niesamowite. Wczesniej byłam wulkanem energii, a dziś prawie codziennie zdaża mi się przysypiać popołudniami. W ogóle to mam wielkie wyrzuty sumienia, bo przez ostatni tydzień nie robiłam nic innego będąc na zwolnieniu tylko leżałam pod kocem i jadłam :) Niby przy chorobie nie powinno się mieć apetytu, a ja musiałam zjeść coś dosłownie co godzinę, bo inaczej mnie mdliło, gdy czułam głód. Dzięki Bogu nie mam zaparć(odpukać) wręcz przeciwnie, gdy tylko zjem coś więcej, chwilę później muszę biec do łazienki, ale przed ciążą też tak miałam :) dzisiaj sobie pozwoliłam na wielkie 3 kawały ciacha z kremem - aż mnie zemdliło :) ale taką miałam ochotę, że musiałam zjeść, jak jakaś "nienażarta" hehe

Odnośnik do komentarza

bejbik81 jak pisałam w poście wyżej nie mam problemów z zaparciami, ale pamiętam, że właśnie mniej więcej w połowie 6 tygodnia miałam takie trzy dni, kiedy miałam o dziwo problemy z załatwieniem się. Już się bałam, że tak zostanie, ale na szczęście szybko wróciło do normy. A czułam się wtedy ojjj ciężko.... :) ale słyszałam, że akurat zaparcia są urokiem ciąży, więc prędzej czy później dają się we znaki :)

Odnośnik do komentarza

10kowa mamusia, Ja mam USG o 11:00 :) to ty już po stresiku będziesz ;) z objawów to mam jeszcze często do ubikacji muszę, a co do węchu to ja zawsze miałam wyostrzony więc teraz różnicy nie czuję. Boje się jeszcze bo pracuję w chemii żeby dziecku nie zaszkodzić :( To moja pierwsza ciąża więc napewno też sporo panikuję, może jak to serducho usłyszę to spokojniejsza będę :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...