Skocz do zawartości
Forum

Październikowe maluchy 2015


Rekomendowane odpowiedzi

Koniec dnia, spać nie mogę, bolą pachwiny i krocze :( chodzę jak kaczka. To już tak do konca będzie? Tylko ja mam ostatmio problemy z poruszaniem się? Każdy gwałtowniejszy ruch sprawia ból. Nawet majtek nie mogę założyć na stojąco, bo podniesienie nóg boli :( pojęczałam to idę coś poczytać.

Odnośnik do komentarza

Kasiek81, trzymam za Was kciuki. Będzie dobrze. Dzidzia jest duża, da sobie radę.

Dags, ja też już zaczynam jak kaczka chodzić. Wszystko boli. Nie mogę z boku na bok się przekręcić. Jak idę to czasem zakłuje tak w pochwie że muszę przystanąć. O zakupach dłuższych to juz mowy nie ma. A tu codziennie trzeba po dziecko do szkoły 8km dojechac.

Nasza córeczka Pola jest już z nami. Urodziła się 3.10.2015 o 23:55, waży 2870g i ma 54cm długości.

Odnośnik do komentarza

Kasiek81 trzymaj się dzielnie. Wszystko będzie dobrze!

Daga81 no właśnie kaczochodem pospacerowałam po mieszkaniu, bo młody wymusił spacer dla rozruchu. A kłuje czasem tak, że składam się w pół. Miałam już takie ekscesy miesiąc temu na urlopie, ale minęło. Nawet do szpitala w Kościerzynie trafiłam kontrolnie, bo się wystraszyłam. Lekarz powiedział, że synek sobie miejsce robił i wszystko się rozciągało. Ból wówczas minął po tygodniu. Mam nadzieję, że mi się jeszcze poprawi i nie będę tak boleśnie i kaczo czekać na poród - mamy jeszcze czas.

Odnośnik do komentarza

Kasiek81 dobrze bedzie trzymamy mocno kciuki.

Ja juz wstaje maz do pracy ,a ja juz mysle jak sobie zaplanowac dzien,co mam do roboty co trzeba zrobic poki jeszcze jestem w jako takim stanie...
Ktos pisal o bolacych pachwinach mnie tez czasem zakluje albo czuje jakie rozciagniecie od pachwiny do brzucha..raz jakos zle stanelam i poczulam lekki bol.
Zalozenie bielizny rowniez sprawia problem
No nic dziewczyny takie uroki ciazy musimy wytrzymac;) milego dnia dla Was;)

Odnośnik do komentarza

Kasiek81 odezwij się co tam trzymam kciuki.

Ja też czasami poruszam się jak paralityk no ale cóż oczekiwać takie uroki końcówki ciąży:)

A libido moje drogie to mam nawet większe niż przed ciążą ale od początku musimy uważać i sex nie wskazany ale jak już od wielkiego dzwona coś jest to mam mega orgazm w pierwszej ciąży też tak miałam i korzystałam z tego na maksa. Zdradzę Wam że przez tą posuchę to mam takie sny które kończą się nawet orgazmem.

http://s6.suwaczek.com/201510101762.png

http://www.suwaczki.com/tickers/ug37io4pqegjmni5.png

Odnośnik do komentarza
Gość Mamusia.pl

Witam Dziewczyny :) Pisałam w nocy z komórki, ale mi cały czas ucinało :) Mam pytanie do Dags- napisz mi Kochana lub wyślij linka gdzie kupiłaś te Twoje długie koszule do karmienia. Ja też jestem bardzo wysoka i wszystkie koszule ledwo zakrywają mi tyłek :)
Mam jeszcze pytanie do pozostałych dziewczyn- czy któraś z Was bierze od początku ciąży luteinę dopochwowo- bo mi mój gin przepisuje od początku 2x2 dziennie- aż do 37tygodnia- ale ciąża przebiega prawidłowo (na początku miałam tylko problemy). Od dawna zastanawiam się dlaczego muszę brać tę luteinę tak długo.. Gin na moje pytania odpowiada: na wzmocnienie szyjki i żeby nie było skurczy brzucha.. hmmm. Może macie doświadczenie z luteiną? Dzięki z góry :)
Pozdrawiam serdecznie! :)

Odnośnik do komentarza

I ja już od 7 na nogach ;) Własnie wróciłam z badania krwi..
Moja lekarka mnie denerwuje.. Na ostatniej wizycie wystawiła mi skierowanie nie na moje nazwisko, a że było podobne to nie zwróciłam uwagi... Musieliśmy specjalnie dobry kawałek jechać do niej, żeby zmieniła.. I zmieniła mi tak, ze ostatni mocz miałam robione 2 msc temu!! Jakaś porażka, w poniedziałek mam wizytę i myślę że teraz wizyty już nie będą co miesiąc, bo zdążę urodzić.. Skończyliśmy 36 tc..

Kasiek trzymaj się i daj jak najszybciej znać co się dzieje, martwimy się :*

http://www.suwaczki.com/tickers/ex2b3e5euxfrmqfx.png

Odnośnik do komentarza

Mamusia.pl ja mialam przepisana luteine tak od 18tyg.od tego czasu mialam problem z szyjka...i powiem Ci ,ze biore az do teraz tylko tak od 26tyg jest to 2*1tabl 50mg a wczesniej to bylo 2*1tabl.100mg
I tak szczerze to nieraz mi sie zapomni przyjac ale staram sie tego pilnowac..pewnie tez bede brala do konca chociaz moja szyjka od jakiegos czasu jest bez zmian.

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny :) u nas nocka jakoś minęła chociaż od trzech dni jest coraz gorzej. Co do bólu to ja też czuję tylko bardziej jakby w kroczu niż w pachwinach. W poniedziałek mam nadprogramową wizytę,żeby zobaczyć co się dzieje z szyjką. Mam nadzieję,że wszystko się uspokoiło.
Mamusia.pl ja brałam luteinę na początku ciąży chyba do 10 tyg., później w 16 też dostałam bo jechaliśmy na urlop więc w razie W gin kazała wziąć ale tylko 1 opakowanie. Teraz zaczęły się problemy z szyjką dostałam luteinę i aspargin. Myślę,że już pewnie do końca będę ją brała. Znajomej też szyjka się zaczęła skracać, dostała ten sam zestaw co ja po czym lekarz stwierdził, że weszła w 36 tydz. więc może odstawić i wczoraj urodziła więc chyba lepiej brać do 37 tyg. :)
Podłączam się do pytania Madzia where are you?? :)
Kasia koniecznie daj znać co z Wami!

http://s7.suwaczek.com/201510277445.png

Odnośnik do komentarza

Mamusia.pl ja biorę luteine od 4 tyg 3*1 tabletkę miałam skurcze i szyjka w ryzyku że może się skrócić i będę ją brała do końca. Ale czy jest sens brać żeby brać to musisz sama sobie odpowiedzieć :-)
Daryjka może dzidziuś ma już mało miejsca. To tak jest że w pewnym momencie te ruchy słabną, może odpocznij więcej bo to że jesteśmy w dużym ruchu też powoduje że dziecko jest mniej ruchliwe, bo nasze ruchy je usypiają

http://www.suwaczek.pl/cache/88aa68158b.png

Odnośnik do komentarza

~Mamusia.pl
Witam Dziewczyny :) Pisałam w nocy z komórki, ale mi cały czas ucinało :) Mam pytanie do Dags- napisz mi Kochana lub wyślij linka gdzie kupiłaś te Twoje długie koszule do karmienia. Ja też jestem bardzo wysoka i wszystkie koszule ledwo zakrywają mi tyłek :)

Zamówiłam na Allegro na próbę http://allegro.pl/koszula-pizama-do-karmienia-rozmiar-xxxl-i5561824991.html - dziś powinna dotrzeć to napiszę, czy zakrywa mi tyłek :) Nie spodziewam się niewiadomo jakiej jakości, ale potrzebuję czegoś na gościnne występy w szpitalu. Te były najdłuższe z tego co znalazłam na allegro - zobaczymy. Dziś też wreszcie powinno dolecieć do mnie gigantyczne zamówienie z Gemini. Jeszcze tylko stanik i jestem gotowa na porodówkę.

Daryjka nie denerwuj się. Mój mały też czasami leniwie lub wcale się nie rusza, miejsca mu już brakuje co też odczuwam. Mój lekarz w takich sytuacjach polecał mi cukierki/ lizaki - mają więcej cukru niż Snikersy. Głowa do góry.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...