Skocz do zawartości
Forum

Październikowe maluchy 2015


Rekomendowane odpowiedzi

Aska123 to wydaje mi sie ze na jedno wychodzi z tym proszkiem bo w biedronce za 3,6kg 27zl a tam za 5 40zl wiec wydaje mi sie ze na jedno wychodzi ja patrzylam w tamtym tygodniu na gemini i nie bylo tej promocji wiec pewnie swieza jest :)

Jak lubicie darmowe probki to polecam strone www.everydayme.pl aktualnie jest dozownik do proszku lub odplamiacza i plyn do plukania lenor czarny ale pachnie super. Ostatnio byl sensitiv i tez ladnie pachnial

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Daga81
Magalena3, dobrze że odezwałaś się, bo już się niepokoiłam przez weekend o Was.
Drożdżówka, czy Twój Tosiek jeszcze robi sobie drzemkę w dzień ? Moja Magda przestała jak miała dwa lata, ale w nocy przesypia 10-11 godzin ciągiem.

Tak Daga, Toś ciągle dosypia w dzień.
Częściowo to też miało wpływ na odroczenie 1 klasy w zeszłym roku (jest ze stycznia 2008 i już miał obowiązek szkolny).
Jest bardzo aktywny, może dlatego potrzebuje chwili wyciszenia.

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w33e3k6ia03ztj.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Moja córa dokładnie rok młodsza, bo ze stycznia 2009. Też nie potrafi usiedzieć w miejscu, ale ona wiecznie niezmordowana i czasem zastanawiamy się z mężem jak ona to robi. Ale wiadomo, każde dziecko inne. A szkoła to i ją ostatnio przeraża. Ale co zrobić? Taka kolej życia. Jedno odchowane dziecko, a zaraz z drugim się zacznie. Pieluszki, mleczko i wszystko od nowa. Czasem myślę że jednak mniejsza roznica wieku lepsza.

Nasza córeczka Pola jest już z nami. Urodziła się 3.10.2015 o 23:55, waży 2870g i ma 54cm długości.

Odnośnik do komentarza

eewelinka
daga a ktora grupa? Jak ja bym znowu z nimi poszla.. :( nie w tym roku, ale jadę jutro na wejście :D tyle mojej radości..
Wiem ze Ty masz dość tych pielgrzymek pewnie, ale ja mam sentyment do tej akurat <3
<br />
Nie mam pojęcia która grupa :(. Od kiedy jest Madzia to nie przyjmuje na nocleg. Jakieś obawy mam.

Nasza córeczka Pola jest już z nami. Urodziła się 3.10.2015 o 23:55, waży 2870g i ma 54cm długości.

Odnośnik do komentarza

Daga81
Moja córa dokładnie rok młodsza, bo ze stycznia 2009. Też nie potrafi usiedzieć w miejscu, ale ona wiecznie niezmordowana i czasem zastanawiamy się z mężem jak ona to robi. Ale wiadomo, każde dziecko inne. A szkoła to i ją ostatnio przeraża. Ale co zrobić? Taka kolej życia. Jedno odchowane dziecko, a zaraz z drugim się zacznie. Pieluszki, mleczko i wszystko od nowa. Czasem myślę że jednak mniejsza roznica wieku lepsza.

Ja miałam nadzieję na dużo mniejszą różnicę wieku, los chciał inaczej.

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w33e3k6ia03ztj.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Ja proszek kupilam do koloru bo do bialego nie bylo :D

A jesli chodzi o pokrowiec to ja chce wlasnie sztywny zeby pod lozeczko wlozyc, bo jest trohe krotszy od lozeczka wiec mam nadzieje ze wejdzie :D
I lidla mam dopiero w Lodzi a tak daleko to sie nie zapuszczam sama samochodem.
Jutro a 9:40 mam diabetologa a pojutrze gin wiec tez bede musiala sama jechac. Ale damy rade :)

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Beata33
Ja właśnie zjadłam pyszny obiadek przygotowany przez męża który obecnie ma tydzień urlopu :-)

Na zdrówko!

U nas temat obiadu został rozwiązany następująco:
Ja: Czy my naprawdę musimy mieć dziś obiad?
Mąż: Jak tak patrzę na Ciebie to myślę, że nie.

Upiekło mi się gotowanie. Tosiek miał jeszcze spaghetti :D

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w33e3k6ia03ztj.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Ja się chyba dzisiaj przeforsowałam ze sprzątaniem bo zaczęło mnie boleć spojenie i promieniuje do pachwiny,aż noga drętwieje.
Poszłam dzisiaj po mleczko do prania do biedry, kolejka była na pół sklepu i tylko jedna kasa więc podeszłam do kasjerki i zapytałam czy mogą otworzyć drugą kasę. Coś tam mi odburknęła i jak już szłam na sam koniec kolejki to Pani, której była właśnie kolej mnie zawołała i kazała stanąć przed sobą. Z dzieckiem w wózku była. Miło mi się zrobiło a, że ja z tych wrażliwych plus hormony to od razu mi się płakać zachciało. Za tą panią stało małżeństwo też z dzieckiem i coś facet zaczął burczeć ale żona na niego wsiadła, że ma siedzieć cicho bo ona też była w ciąży i wie jak to jest :)
Z kolei wczoraj w rossmanie też była mega kolejka, stałam na końcu, przyszła kasjerka popatrzyła na mnie, otworzyła drugą kasę, ludzie ruszyli, a ona patrząc cały czas na mnie obsługiwała wszystkich po kolei...tyle z akcji "mamy pierwszeństwo" :)
Madzia dobrze, że się odezwałaś bo już się zaczynałam martwić.
Zmotywowałyście mnie i kupiłam dzisiaj tiul na pompony :D tylko z moim beztalenciem nie wiem czy coś z tego wyjdzie.....

http://s7.suwaczek.com/201510277445.png

Odnośnik do komentarza

Zdaje sie nic dzisiaj nie robilam oprocz rosolu i kilku pran a przed chwila zaczelo mnie nachodzic masakryczne klucie w dole, wrecz w kanale rodnym, nawet dosc regularnie, polozylam sie, troche ulzylo ale jak sie nasili to chyba bede musiala szukac pomocy. Taki okropnie nieprzyjemny byl ten bol i wydaje mi sie ze mial charakter skurczowy. A jak przyszedl pierwszy i minal to wiecie co zrobilam, wstawilam torbe podrozna do prania, jutro bedzie sucha i jak nic przygotuje juz ja do szpitala.

Odnośnik do komentarza

łupinka87

Z kolei wczoraj w rossmanie też była mega kolejka, stałam na końcu, przyszła kasjerka popatrzyła na mnie, otworzyła drugą kasę, ludzie ruszyli, a ona patrząc cały czas na mnie obsługiwała wszystkich po kolei...tyle z akcji "mamy pierwszeństwo" :)

Z Rossmannem i ich akcją mam dokładnie takie same doświadczenia - dwa razy miałam podobną sytuację...
Za to dziś w Biedronce nas dwie Panie przepuściły :)

http://fajnamama.pl/suwaczki/7dr3e5c.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...