Skocz do zawartości
Forum

Październikowe maluchy 2015


Rekomendowane odpowiedzi

Witam nową forumowiczkę. Moja mała główką w dół od kiedy pamięta. Przed połówkowym USG już odwróciła się.
Noc dla mnie była tragiczna, zresztą każda jakaś bezsenna ostatnio jest. Ale wstałam wczesnie bo trochę spraw było do załatwienia. Na szczęście nic mnie dziś nie boli. Ale wczoraj mała tak się wierciła że myślałam że brzuch pęknie. Dziś już spokojniejsza. Pewnie dlatego że mamusia też padnięta.

Nasza córeczka Pola jest już z nami. Urodziła się 3.10.2015 o 23:55, waży 2870g i ma 54cm długości.

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny jakiś pomysł żeby uśmierzyć ból ? Mala tak jak pisałam obróciła się z główki w dok teraz leży nóżkami w dole i dziś tak nieprawdopodobne naciska mi na nerke prawa ze aż mi niedobrze. Miałam kolki nerwowe wiec wiem jak to boli i jest nieco lżej :( jak nie urok to sraczka i o ile właśnie zaczęłam się cieszyć bo ta biegaczka się skończyła to teraz to :(

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3vfxm8wxbokdg.png[/url]
http://www.suwaczki.com/tickers/eoc9299o9rzqtl1m.png[/url]

Odnośnik do komentarza

Witam. Rano tylko odczytalam wiadomosc od oslony. Wielki czlowiek. Odpisalam jej i pojechalam do ZUS z tym zwolnieniem. Troche sie najezdzilam bo to i zakupy i rozne takie. W Zusie okazalo sie ze nie mialam przerwy miedzy zwolnieniami od psychiatry i od ginekologa dlatego mi odmowili zasilku chorobowego. Moj lekarz musi wypisac zaswiadczenie ktore od nich dostalam i ze teraz jestem na zasilku rehabilitacyjnym czy jakos tak. Co nie co sie dowiedzialam, ale W srode dowiem sie wiecej bo jeszcze w domu piecset pytan do glowy przyszlo wiec zapisalam i bede pytac.

Dziekuje jeszcze raz oslonka. Jak przeczytalam twoj wpis to odrazu sie poplakalam. Sa jeszcze dobrzy ludzie na tym swiecie. Nasz aniolek napewno nad Toba czuwa. Przeczytalam dopiero dzisiaj rano. Weekend pracowity byl wiec nawet wlaczalam komputera.

Wspolczuje wam niewyspanych nocy ja wyspana bylam o 5, ale za to glodna i musialam najpierw cos przekasic.
Teraz mykam sie polozyc i doczytac reszte co pisalyscie. Bo tempo macie niezle :)
Uwielbiam was :)

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Magalena3, dobrze że odezwałaś się, bo już się niepokoiłam przez weekend o Was.
Drożdżówka, czy Twój Tosiek jeszcze robi sobie drzemkę w dzień ? Moja Magda przestała jak miała dwa lata, ale w nocy przesypia 10-11 godzin ciągiem.

Nasza córeczka Pola jest już z nami. Urodziła się 3.10.2015 o 23:55, waży 2870g i ma 54cm długości.

Odnośnik do komentarza

O konkursie Chicco ja pisalam i rowniez wygralam.
Jest jeszcze organizowany przez rossman i nagrody sa wieksze bo np. wozek podaje link konkurs

Konkursy sa jescze po lewo jak macie otwarte forum.
Jak znajde cos jeszcze to dam znac.

A my w niedziele dostalismy od brata i bratowej 5 pieluszek flanelowych w misie i 5 tetrowych do tego lapki, czapeczke i 7 par body na dl. rekawe ponumerowane od 1 do 7 :D na kazdy dzien tygodnia :)

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

eewelinka
Udalo sie Wam kupic ten proszek w biedronce? Bo mi nie :(

Ja w konkursie rossmanna nie mogę wziac udziału. Niestety.. Chyba ze zglosze koleżankę :D

Mi sie udalo kupic proszek :) ale bylam kolo 10 w sklepie :) i jak cos to mam drugi sklep biedronki 6km w druga strone od domu i zawsze jak cos szukam to jak w jednym nie ma ti w drugim jest :D

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...