Skocz do zawartości
Forum

Październikowe maluchy 2015


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie mamuśki.
Ja dzis cala noc krecilam.sie z boku na bok, chyba sie zaczynaja ciezkie noce ehh...

Co do wywołania porodu to tez podobno ostre potrawy, schody i chyba olej lniany albo jakis.
Choc prawda jest taka, ze nic nie pomoze jak dzidzia niechce. Ja pierwsza corke urodzilam.prawie w 42tyg a robilam wszystko, pomogl masaz szyjki macicy -nikomu nie zycze!!!! mialam to rano, wrocilam do domu a o 21 zaczely sie skurcze...o matko wole zapomniec o tym :)

OFELIAA nie zycze Ci tak duzych dzieci bo jak Ty je donosisz?? Jak bylam w szpitalu to maz dokupil ubranka na 50 bo nawet 56 byly za duze.

http://www.suwaczki.com/tickers/5djyugpjir57gby3.png
http://www.suwaczek.pl/cache/190f97313d.png

Odnośnik do komentarza

Kamiodka
SheViolet u mnie mała całą na chłopaka bo mam już alergie na róż po 3 corkach :-D

Ja zawsze chłopczyca byłam, dlatego staram się kupować takie rzeczy neutralne. Ma trochę różu, bo tego nie uniknę, ale np sukienki ma różnokolorowe :)
Ale po 3 córkach to się wcale nie dziwię :P

Muszę się wam pochwalić. Dzisiaj nanieśli mi ostatni wpis do indeksu i mam wreszcie wakacje!
A średnia boska, bo 4,71 i dzięki temu w przyszłym sem będę mieć tylko trochę dopłaty do czesnego, bo się załapę na stypendium :) Idealnie, bo co jak co, ale teraz się kasa przyda :D

Ja ważyłam 3600, a długości miałam 59. Także jak donoszę małą do terminu, to myślę, że coś koło tego będzie, bo chłopak też wysoki :)

Odnośnik do komentarza

Kiedyś mniej się o tym mówiło.

U nas mąż 4600 a dziś waży tyle co ja a ja 3600 . Córka 4 kg i 57 .

Ja się dowiedziałam po porodzie od gin ze miałam lekkie rozważnie ale nie mówiła bo wiedziała że będę panikować. Domasowali mnie przy przyjęciu do szpitala a gin utopila się chyba po barki tak bolało. Po oksy o 9 wody odeszły o 10 a urodziłam 15.35

Zajrzyj do nas! Www.milkii.pl :)

Odnośnik do komentarza

~Niuśka32
kiedyś te ciąże były inne/bezproblemowe, zdrowsze....tak jak słyszę opowieści mam....

Nie było tyle badań i USG, a dzieci itak się rodziły na czas i zdrowie. Moja mama miała 1 USG i do szpitala szła z wyprawką nie dość, że dwukolorową to jeszcze na 2 osoby, bo do samego końca wszyscy myśleli, że bliźniaki tak się rozpychałam :D

Odnośnik do komentarza

Korzystajcie z linków do woli, ja chcę tam zamówić butelki, smoczki, rożek,termometr do wanienki, prześcieradła, kosz na pieluchy itp.
Taki śpiworek chcę uszyć do wózka.
http://www.lamillou.com/shop/sleep-bag

W życiu bym go nie kupiła za taką cenę ale koszt materiałów wyniósł 50zł a i tak brałam wszystko na wyrost. Teściowa ma mi go uszyć.
Pościel do kołyski zamówiłam na allegro bo była od razu z wypełnieniem ale z przesyłką zapłaciłam 50 zł. Na uszycie poszewki na kołderkę i poduszkę potrzebny jest metr materiału..jego koszt to 11,90....także jak dziewczyny możecie to szyjcie naprawdę nie ma sensu przepłacać. :)

http://s7.suwaczek.com/201510277445.png

Odnośnik do komentarza

A tak w ogóle to byłam wczoraj w 5 10 15. Pomijając fakt dyskryminowania najmniejszych chłopów bo był tylko jeden mały wieszaczek z ubrankami a dla dziewczyn 4 ;) Na końcu sklepu (nigdy tam nie zaglądałam) przy ubraniach na starsze dzieci były wieszaki z ubrankami za 5,10,15, i 25 zł. Za 15 zł były zimowe kurteczki i kombinezon ale niestety tylko na dziewczynki. Jakby któraś była zainteresowana :)

http://s7.suwaczek.com/201510277445.png

Odnośnik do komentarza

łupinka87
A tak w ogóle to byłam wczoraj w 5 10 15. Pomijając fakt dyskryminowania najmniejszych chłopów bo był tylko jeden mały wieszaczek z ubrankami a dla dziewczyn 4 ;) Na końcu sklepu (nigdy tam nie zaglądałam) przy ubraniach na starsze dzieci były wieszaki z ubrankami za 5,10,15, i 25 zł. Za 15 zł były zimowe kurteczki i kombinezon ale niestety tylko na dziewczynki. Jakby któraś była zainteresowana :)

O! Dzięki, zajrzę przy okazji ;)

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w33e3k6ia03ztj.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Wróciłam!
Chłopcy byli tak uprzejmi ze nie dość ze mnie zawieźli to jeszcze zaczekali i przywieźli do domu.
Tosiek odgrażał się ze po powrocie idzie znów spać, ale niestety zmienił zdanie. Szkoda, bo mi się oczy zamykają.

Wyniki super, nie było się czego przyczepić.
Przytyłam całe 3kg - w całej ciąży jak do tej pory.

Po zejściu z samolotu było olaboga szlaban na sex i niedowierzanie Pani dr ze nie boli mnie brzuch. Szyjka podobno jak po 3 powodach, a ja mam za sobą 1 i to zakończony cc.
Po usg okazało się ze aż tak dramatycznie nie jest. A jeszcze kilka dni temu pisałam sugerując się pierwszą ciążą ze nie liczę na żadną współpracę ze strony szyjki, a tu taka niespodzianka ...

Tak czy inaczej mam się oszczędzać.
Przede mną trudna decyzja: SN czy cc, bo na dzień dzisiejszy decyzja jeszcze należy do mnie.

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w33e3k6ia03ztj.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Witajcie kobietki :) jestem tutaj nowa... wlasnie po malutku zapoznaje sie ze strona:) Jestem w pierwszej ciazy, termin mam na 9.10.2015. Pierwsze dwa trymestry przeszlam z moja Julcia bardzo dobrze, a teraz... od 3-4 dni jestem senna przez caly dzien, a w nocy spac nie moge:( poza tym mam straszne napady glodu- doslownie z sekundy na sekunde:/ W zeszly weekend spotkalam sie z polozna i ogladnelam wraz z mezem klinike w ktorej bedziemy rodzic. Zapisalismy sie tez do szkoly rodzenia na sierpien. A wiecie co?- juz tak bardzo nie moge sie doczekac jak usciskam,wycaluje moja corcie,ze z poniedzialku na wtorek snilo mi sie,ze juz urodzilam i bylismy z mezem bardzo szczesliwi :D pozdrawiam wszystkie mamusie!

Odnośnik do komentarza
Gość Niuśka32

Witaj Mariola:) rozgość się proszę:)

Ja strasznie żałuję, że nie umiem szyć....kiedyś miałam plan kupić maszynę i zacząć, ,,, ale na planach się skończyło....
fakt w tych sklepach to ździerstwo czasem, kawałek materiału, a ceny wyj......ane w kosmos......
ja kupiłam 2 "paki" na olx jako wyprawkę i to wsio, jest tam tak dużo rzeczy, że na 2 by starczyło, ale u mnie co usg, tylko 1 Junior jest.....2 brak;(:(:(:(
jak przeglądam ten olx....to ZA DARMO można wszystko ogarnąć, a czasem rzeczy bardzo zadbane....

Dziewczyny, co to za historia tej Julki????

Ja to chyba mam też menopauzę już....czuję się jakbym miała ze 100 lat, bolą mnie plecy, stawy, a przytyłam tylko 5kg, i mam mały brzuch.....i zrzędzę, aż Sama się dziwię, że da się ze Mną wytrzymać....chyba "dziwaczeję" od tej 4 miesięcznej samotności.......masakra
nawet apetyt straciłam, jem na silę...

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny :)
u nas ciężka noc, coprawda przespana i tylko z jedną przerwa na toaletę o 2 ale śniły mi się takie pierdoly ze obudziłam się cała zestresowana.. Fasol jak na złość nie daje nic o sobie znać od rana, zjadłam blok czekoladowy bo mój M wczoraj zrobił, zobaczymy czy podziała :)
ja termin mam na 25 października wiec pewnie wszystkie juz urodzicie a ja dalej będę się turlac w dwupaku :D
Drozdzowka ja dwa tyg temu miałam dopiero 2kg na plusie wiec teraz pewnie mam już 3 tak jak Ty :) dobrze ze wyniki masz super ;)
Mariola witamy :) czuj się jak u siebie i pisz jak najczęściej :) ja też mam problem z sennoscia w ciągu dnia, chodzę jak zombie i ciągle ziewam ale na szczęście w nocy jeszcze jest ok i przesypiam całe zazwyczaj ;)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...