Skocz do zawartości
Forum

Październikowe maluchy 2015


Rekomendowane odpowiedzi

Wiem , że pewnie swiruje. Czasem myślę że to nie jest możliwe ze go mam. Ze dostane jakąś karę za te moje wybryki i niechęć po określeniu płci. Wiem też ze i to jest durne.

Ja po łokcie w wymiotach. Córka po kolacji zrobiła kupę choć myślała ze się posiusiala, poplakala się ze nie chciała ze nie jest dzidziusiem. A po 22 zasnęła i obudziła się o 12 w łóżku pełnym wymiotów. Wiem mało przyjemne, ale cóż-dzieci. W przedszkolu mamy wirusa ale bez temp. Tak więc po północy kapanie , herbata, kolejne pół węgla, śpi. A ja teraz się wykąpałam i wracam do notatek. Może zdam jakimś cudem. Zgaga mnie męczy jak cholera.

Zajrzyj do nas! Www.milkii.pl :)

Odnośnik do komentarza

Witajcie :)

Nie ma co się tak przejmować tymi wagami dzieciaków. Moja szybko rosła i była 2 tyg większa, a potem tak wyhamowała, że jest idealna na swój wiek :)

Co do ruchów i tłuszczyku. Hmmm u mnie z brzuchem był wiecznie problem, bo nawet po sesjach odchudzania, katowania się ćwiczeniami itd. gdzie udało mi się zejść do wagi 63kg na 175cm co uważam, za życiowy sukces to tłuszcz na brzuchu itak był. Teraz jak startowałam z 70kg no to nie ma co się czarować, było co w palce złapać, a ruchy mimo to czułam już około 16tyg i w dodatku z łożyskiem na 50% na przedniej ścianie hahhaha.

@Happy93 Mała wiercipięta :D Jak się później uda to pokaże wam jak moja w 23 czy 24 przez pępek chciała wyjść jak to się koleżanka śmieje

Odnośnik do komentarza

Witam wszystkie Mamusie :)
Również spodziewam się malucha w październiku, wstępnie termin mam na połowę miesiąca. To moja pierwsza ciąża i oczywiście oprócz niesamowitej radości odczuwam cały arsenał nerwów i lęków ^^
U nas w rodzinie niestety nie ma za dużo dzieci, a tym bardziej tych maleńkich plus wszyscy praktycznie mieszkają daleko dlatego czuję się zieloniutka.
Mam zamiar na początku lipca pójść do szkoły rodzenia plus oczywiście czytam, oglądam, podpytuję inne Mamy, stąd też chęć dołączenia do Was kobietki :)
Pozdrawiam serdecznie !

http://www.suwaczki.com/tickers/3jgx9jcgzoxtmq9f.png

Odnośnik do komentarza

Daria witamy! :) wpisz się do tabelki, mam link w suwaczku :)) życzymy jak najwięcej zdrówka dla Ciebie i Maleństwa:) napisz nam coś o sobie, znasz już płeć Skarba? :>

sheViolet filmik mega!! happy Twój zresztą też :) aż nie mogę się doczekać jak mój Synek będzie tak skakał :D dziś rano widać było po brzuchu ale chyba wstydzioch z niego bo jak już włączyłam nagrywanie to poszedł spać :P

Odnośnik do komentarza

U mnie tylko raz się udało złapać i to też nie w tym najbardziej intensywnym momencie :D
Także nie przejmujcie się. Moja to jak tylko ktoś zacznie patrzeć, albo rękę przyłoży tak w momencie foch i koniec ruszania. Taka uparta!

No i wgl któraś o zgadze pisała. Mnie straaaaaasznie męczyła, a w ostatnim czasie odpukać) ustąpiła. Może będzie troche spokoju :)

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny jesteście prze z tymi filmikami! ;) i te humorasy! Przyznaję się bez bicia, że jak przeczytałam karola_22o Gessler to padłam :D
Dzięki dziewczyny ;*
adonis_25 nie jest łatwo, gdy nie jest jak chcemy.. ja wczoraj się cieszyłam, a wieczorem jak już się położyłam i włączył się tryb myślenia.. to było ciężko że już nawet nie ma co gdybać o Antku.. :( ehh.. te hormony.. za to mam nadzieję, że nastepny (za jakies 5 lat :D ) już będzie :* i chyba nawet mam przepis :D

Aa co do wyprawki - w Piotrze i Pawle faktycznie 6pak chusteczek z pampa za 24! Chyba warto się zaopatrzyć ;)

http://www.suwaczki.com/tickers/3jgxgov36i0vkky6.png

Odnośnik do komentarza

Fobianka: Dziękuje bardzo :) Oczywiście wpisałam się do tabelki :) super sprawa, już się nie mogę doczekać jak w ostatniej rubryczce będziemy miały wypisane wszystkie konkretne daty już po!

A płeć już znam: będzie dziewuszka :) wszyscy się bardzo cieszą, najbardziej to warjują babcie ("nasza pierwsza wnuczka, tylko nasza!") i tatuś ("no! moja księżniczka!").

Co do filmików i płaczu w niespodziewanych momentach: zawsze wydawało mi się, że jestem twardzielką, a tu niespodzianka, łzy się cisną jak nigdy!
Wczoraj byłam na krzywej cukrowej i tak sobie siedziałam, czekałam te kolejne godziny, aż przyszła na badania mama z parodniową zaledwie dzidzią, no i maluch w płacz, taki rozdzierający, jak to tylko drobinki takie potrafią, a ja razem z Nim, ludzie w kolejce na mnie, ja na nich taka załzawiona... ^^ później sama się z siebie śmieję, bo takich sytuacji jest coraz więcej :D

http://www.suwaczki.com/tickers/3jgx9jcgzoxtmq9f.png

Odnośnik do komentarza

Hej. Dziewczyny mam do was pytanie. Właśnie zaczyna mi się 24 tydzień...czy to możliwe by z piersi już na tym etapie wyciekała mi niewielka ilość siary ? Powiem tak jakiś czas temu zobaczyłam w prawej miseczce stanika żółtą plamę i później spokój natomiast dziś w nocy się obudziłam i dokładnie na wysokości znów prawej piersi miałam cała koszulkę wilgotną-do tego stopnia, że musiałam ją zmienić. Czy to normalne??? Lekarza mam za 8 dni żeby go zapytać.

Odnośnik do komentarza

Dariaa23 mi leciało już jakiś czas temu chociaż w ostatnim czasie miałam z tym spokój. Za to dzisiaj kiedy się obudziłam po prawej stronie cała koszulka mokra :). Zaczyna się :) Tyle, że nie martwię się tym wcale wręcz przeciwnie cieszę się strasznie :).
Lewa pierś na razie nie daję aż tak o sobie znać :).

Opowiem Wam mój dzisiejszy sen.
W śnie wstałam rano, kiedy mój partner przygotowywał się już do pracy. Weszłam do niego do jadalni pół naga (bez koszulki, stanika). Stanęłam przed nim, złapałam cycka i zaczęłam w niego strzelać mlekiem :D. On tylko latał ze szmatą i sprzątał :D. Obudziłam się z takim wielkim uśmiechem na twarzy :D. Może dlatego też tak mi dzisiaj poleciało :D.

sheViolet i Twoje maleństwo ładnie daje o sobie znać :) gratulacje :*.
Ładnie witają Nas z rana te nasze kruszynki! :).

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3ugpjqq20qy17.png

Odnośnik do komentarza

Dariaa23 mi ostatnio tez prawa piers sie uaktywnila, co w zasadzie tak jak i Happy93 ucieszylo mnie bardzo:-) chyba nie masz sie czym martwic.
Dziewczyny naszlo mnie natchnienie na gotowanie. Ciasto juz upieczone (murzynek), karkowka piecze sie w piekarniku a ja zaraz ide robic kluski slaskie, tylko mi ziemniaki przestygna:-)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...