Skocz do zawartości
Forum

Październikowe maluchy 2015


Rekomendowane odpowiedzi

Faktycznie, mąż chory to tragedia. Współczuję. No moja dzidzia coś leniwa dzisiaj, od czasu do czasu obraca się uciekając mi boleśnie pęcherz. Czasem aż mam wrażenie że się posiusiam. U nas teraz zachmurzyło się, dwa razy zagrzmiało i pokropiło. A mąż zaczął wlasnie basen rozkładać, córka nawet już kostium założyła i gotowa była w lodowatej wodzie się kąpać.

Nasza córeczka Pola jest już z nami. Urodziła się 3.10.2015 o 23:55, waży 2870g i ma 54cm długości.

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny. Czy Wy również odczuwacie takie nagłe bóle brzucha, jakby chciał się rozerwać. Najczęściej po bokach i na dole brzucha. Ja od jakiegoś czasu takie mam i nie wiem czy powinnam się niepokoić. Najczęściej łapią mnie w nocy, albo jak jestem bardzo aktywna. Są dość bolesne , ale szybko mijają.

Odnośnik do komentarza

u nas tez cos sie pochmurzylo i zaczyna poburkiwac wiec zebralam pranie i czekam na rozwoj wydarzen ale mam cicha nadzieje ze burza przejdzie bokiem,
ide troche na dwor bo juz mnie wsio boli od lezenia

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

W Łodzi przeszła właśnie burza z ulewą, moja pierwsza od 2 lat :) Właśnie zakupiłam komplet poduszek, jedna dla mnie do spania kojec C a druga dla karmienia dla niuniusia :)
Miroza czytałam ostatnio, że wkraczamy w etap gdzie zaczynają się skurcze Braxtona, więc może to to. Nie wiem czy one są aż tak bolące...doświadczone mamuśki jak to z nimi jest?

http://www.suwaczki.com/tickers/7u229jcgxa2l6kfr.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

miroza
Hej dziewczyny. Czy Wy również odczuwacie takie nagłe bóle brzucha, jakby chciał się rozerwać. Najczęściej po bokach i na dole brzucha. Ja od jakiegoś czasu takie mam i nie wiem czy powinnam się niepokoić. Najczęściej łapią mnie w nocy, albo jak jestem bardzo aktywna. Są dość bolesne , ale szybko mijają.

Mam te skurcze od dobrych kilku tyg . Kładę się na boku gdy jest bardzo źle biorę nospe.
Musimy przeżyć. .

Zajrzyj do nas! Www.milkii.pl :)

Odnośnik do komentarza

Ja w pierwszej ciąży nie miałam żadnych skurczów przepowiadających. Natomiast teraz mialam od 16 tyg, ale Magnez i sporadycznie Nospa pomogły. Lekarz kazał brać mi magnez już cały czas. Na razie ze skurczami i twardnieniem brzucha spokój.

Nasza córeczka Pola jest już z nami. Urodziła się 3.10.2015 o 23:55, waży 2870g i ma 54cm długości.

Odnośnik do komentarza

A my z córką już wykąpane i oglądamy "Jak wytresować smoka". Dziś było u nas ponad 30 stopni. Wypiłam hektolitry wody i herbaty i cały czas mam pragnienie. Maleństwo raczyło mnie teraz raz kopnąć. Coś nie służą upały kopniaczkom.

Nasza córeczka Pola jest już z nami. Urodziła się 3.10.2015 o 23:55, waży 2870g i ma 54cm długości.

Odnośnik do komentarza

Rzeczywiście to mogą być rozciągające się więzadła. Mnie też tak od czasu do czasu boli jakby jajniki. A dziś twardnieje mi brzuch jak mam pęcherz pełny. Ale ja tą drugą ciążę znoszę gorzej niż pierwszą. Lekarz mówi ze to normalne, bo wszystko już jest porozciągane po pierwszej.

Nasza córeczka Pola jest już z nami. Urodziła się 3.10.2015 o 23:55, waży 2870g i ma 54cm długości.

Odnośnik do komentarza

Możliwe. Mój syn ma już 11 lat, więc odstęp też nie jest mały. Moją udręką w pierwszej ciąży była ciągle stawiająca się macica, a teraz te bóle. Mam nadzieję że z czasem popuszczą. Przeczytałam gdzieś że brak potasu może powodować takie dolegliwości podczas rozciągania się macicy. Może coś w tym jest, bo od poczatku ciąży jadłabym kilogramami pomidory.

Odnośnik do komentarza

eewelinka
Hej ;) u mnie juz od godziny po śnie.. Ah.. Jak mi się marzy spanie do południa..

;)

Ja też ostatnio wcześnie wstaję, ale np zeszłej nocy spałam do godziny 10! Tyle, że to zasługa mojego psa, który postawił o 3 cały dom na nogi, bo ją ucho bolało (ma polipa:(). Uśpiłam się później po wielkich mękach o 6, ale za to później pospałam i wstałam jak nowa :D

Ja mam dzisiaj 2 egzaminy i muszę dymać na 8, a tak mi się nie chce.... No i później taka tam mała przerwa, bo kolejny egzamin o 13. Organizacja po....

Odnośnik do komentarza

Witam kochane. Trzymam kciuki zavegzaminy, ja miałam tydzień temu 4 zaliczenia i za tydzień ostatnie. Właśnie dojechaliśmy na mazury, dziewczyny odpoczywają a ja się uczę...
Wczoraj złapał mnie Bardzo silny ból w okolicach spojenia lonowego miała ktoras tak? Kroku nie mogłam zrobić. Poczytałam, że to norma, póki da się żyć i gorączki nie ma to tylko się mocniej oszczędzać. Ale ja mam wrażenie, że kości mi się rozlaza...:-( w pon mam wizytę u jednego lekarza a we wtorek u drugiego to może się uspokojenie :-)
Miłego i niezagoracego weekendu :-)

http://www.suwaczki.com/tickers/xnw43e3k1m7gu7hd.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...