Skocz do zawartości
Forum

Październikowe maluchy 2015


Rekomendowane odpowiedzi

Gość 10kowa mamusia88

Witam po dluuugiej przerwie;) moni40 jak tam? Jak sie czujesz? Jak staranka? Gratuluje wsYstkim nowym mamusiom;) moze krotko sie przedstawie...bylam na tym forum jako szczesliwa pazdsiernikowa mamusia...termin na 24.10 niestety ciaA sie nie rozwijala...zabieg mialam 27.03 ... Zatrzymanie na etapie 6 tyg... Teraz jestem po drugiej @ i coz...ponawiamy starania... Mam nadzieje,ze niedlugo sie uda...chcialabym do terminu 24.10 miec juz fasolke w brzuszku... Zycze Wam samych sukcesow;) i pozwolcie,ze czasem sie odezwe;) mam sentyment do tego forum;) to byla moja 1 sza ciaza... Moni40 odezwij sie;)

Odnośnik do komentarza

10 kowamamusia,wczoraj o Tobie myślałam,dziewicza pamięć. Mogę powiedzieć że rana w sercu nie zagojona, tęsknię bardzo ale cóż...? Pewnie tak musiało być i trzeba się z tym pogodzić wiem ze to była moja ostatnia szansa,więcej w ciaze nie zajdę. Mój M nie chce słyszeć,również ma teaume i boi sie bardziej niż ja. Mamy dwóch synów,starszy właśnie skończył 18 latlodsze 16. Teraz trzeba zadbać o siebie i poczekać na..... Wnuki. Jeśli do końca wakacji nic się nie zmieni o w ciaze nie zajdę zacznę myśleć o zajęciach dla siebie żeby nie siedzieć bezczynnie. Teraz mam swojavkochana zumbe,tam rozladowuje vemocje.a
Bardzo żałuję że wcześniej nie zdecydowaliśmy się a teraz już chyba wiek stoi na przeszkodzie,boje się bardzo wad u maluszka na star lata,kto by się nim zajął?
Zamierzam tę sprawę Panu Bogu,on ma pewnie najlepszy plan. Trudno mi naciskać na męża bo to musi i on chcec i ciesxyc się zemna. Oj chyba mało maślane...
Trzymam za Ciebie kciuki,obyś jak najszybciej zobaczyła dwie kreseczki. Pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza

10kowa mamusia8 oczywiscie ze Cie pamietamy :) gratuluje ze sie zdecydowaliscie dzialac dalej :D zdrowka dla was przede wszystkim zycze a fasolka niedlugo sie zagniezdzi witamin duzo i stresu malo :D Zagladaj i pisz kiedys chcesz :)

lijden z tego co przeczytalam w necie to chyba produkty mleczne mozesz tez wiec polecam jakis kefir maslanke albo mleko jak nie pijasz na codzien to sprobuj i tak jak kolezanka pisala ze jedz mniej a czesciej. A z owocow sprobuj jeszcze grejfut albo pomarancze chociaz jedna dziennie. Mi pomaga jeden dziennie jogurt obojetnie jaki ale nie wiem czy Ty mozesz. Wiadomo nie ruszy cie odrazu ale moze byc ze jutro cie wezmie tzn. pomoze. I duzo pij. Najlepiej wody.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Witajcie!
10tkowa, zycze owocnych staran i abyscie zobaczyli dwie kreseczki niebawem! Pamietaj, nie poddawaj sie. Twoje Malenstwo zmienilo termin przyjscia na swiat.
A co do zaparc, to mnie ta okropnie niesmaczna herbatka z kopru pomaga ale co mi jeszcze ostatnio pomoglo to kapusta kiszona! Zrobilam do obiadu, zasmakowala mi i zjadlam jej sporo i po kilku godzinach bylam lzejsza:-)
W srode mam polowkowe, dziewczyny mam takiego stresa, ze na sama mysl mnie sciska zoladek. Tak bym chciala by nasza Dzidzia byla zdrowa i zeby wszystko bylo ok...

Odnośnik do komentarza

Ach ta nasza kochana sluzba zdrowia..... brak slow..... zadzwonilam do przychodni zeby zapisac sie do ginekologa ktory pracuje w szpitalu ale okazalo sie ze on juz u nich nie pracuje wiec poprosilam o zapisanie mnie do pani co chodzilam wczesniej i mam termin na.... 23 lipca :D hehe
a chcialam isc na NFZ zeby sprawdzic ta pania do ktorej chodze zeby nie bylo ze ktos cos nie zauwazyl.... bede probowac jeszcze do innego sie zapisac.... :D

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

10mamusia88 trzymam kciuki,żebyś nam z wielką radością doniosła, że są dwie kreseczki i szczęśliwie nic się nie dzieje :)
Dzięki wielkie Fobianka, i reszta. Niby to takie gadanie na forum a daje siłę i powera :)
Ja mam w czwartek 3D i będę robić do niego to genetyczne ( różnica w cenie 30 zł)
A tydzień później u mojego lekarza uparł się żeby zrobić dwukrotnie, chciałam mu przynieść to zrobione w innej prywatnej placówce. Niby chodzę prywatnie ale aż tak dobrego sprzętu jak w Ultramedice nie mają, oni zajmują się tylko USG. Stąd pewnie też cena ( jak i żerowanie że i tak zapłacą rodzice) ale nie ważne. To jak do tej pory jedyne koszty po za witaminami.
Nie mogę się doczekać :D

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3vfxm8wxbokdg.png[/url]
http://www.suwaczki.com/tickers/eoc9299o9rzqtl1m.png[/url]

Odnośnik do komentarza
Gość 10kowa mamusia88

Dziewczyny;) dzieki:) to mile,ze jeszcze mnie pamietacie i ze...pozwalacie mi z Wami byc;) monia 40...nie poddawaj sie...naprawde to nie wiek przesadza o macierzynstwie;) ja teraz mowie Nowenne Pompejanska,jakos modlitwa mnie uspokaja i dodaje sil;) dziewczyny,nawet nie wiecie jak pragne znowu byc w ciazy. Moge caly czas spac... Moge wymiotowac,miec temperature,chodzic z obolalymi bombowcami,ale... Czuc rozwijajace sie pod serduszkiem zycie... Ahhhh...moze za 3 tygodnie;) buziakiiii

Odnośnik do komentarza

10Kwoka zobaczysz, ze sie uda ja i inne tu mamuski jestesmy przykladem, tego ze po poronieniu mozna zajsc w ciaze i to jak ja po pierwszym urodzilam bliznieta:) Ja wierze mocno, ze nic nie dzieje sie przez przypadek i kiedys zrozumiesz czemu tak jest:) (ja tak mam) mi tez bardzo pomaga modlitwa i pomaga mi wiele zrozumiec.
MONI40 nasz ty aniele strozu, jestes tak dobra osoba, ze ja jestem pewna i czuje to mocno w sercu, ze bedziesz w ciazy i urodzisz dziewczynke:) nie wiem jak to wyjasnic ale ja to poprostu wiem!
I wiek naprawde nie ma tu takiego znaczenia bo i mlode mamy rodza chore dzieci.
Zreszta co to jest te 40lat zobacz ile gwiazd w tym wieku rodzi kolejne dzieci: Steczkowska,Maciag,Bosacka,Kozuchowska o tych zagranicznych nie wspomne:)
Kiedys sobie przypomnisz moje slowa:))

http://www.suwaczki.com/tickers/5djyugpjir57gby3.png
http://www.suwaczek.pl/cache/190f97313d.png

Odnośnik do komentarza

10kowa :) Miło znów widzieć Ciebie tutaj! Dawaj znać na bieżąco jak tam wam idzie, życzę tobie zajścia w pierwszym cyklu starań (ja tak miałam) ;)

Fobianka u mnie bryka codziennie, momentami jak przywali to brzuch mi skacze ;) fakt są dni, że zastanawiam się czy nadal tam jest, ale wtedy kładę się na plecach i czuję jak bryka... Na pewno zdam relacje z połówkowego, juz nie mogę się doczekać ;)

http://fajnamama.pl/suwaczki/wea8hfr.png

Odnośnik do komentarza

Jak Was czytam to już nie mogę doczekać się ruchów dzieciątka!!
Wpadłam na chwilę do mojej ginekolog po zaświadczenie i podpytałam ją o skurcze macicy, które ostatnio mnie gnębią, zrobiła tak poważną minę, że sama się wystraszyłam:( kazała brać nospę i kontrolować to, bo nie jest to normalne... Jej mina utkwiła mi przed oczami i zaczynam się martwić... Miałyście podobne odczucia?

http://www.suwaczki.com/tickers/h84f20mmd8jhq88f.png

Odnośnik do komentarza

Bafka
10kowa :) Miło znów widzieć Ciebie tutaj! Dawaj znać na bieżąco jak tam wam idzie, życzę tobie zajścia w pierwszym cyklu starań (ja tak miałam) ;)

Fobianka u mnie bryka codziennie, momentami jak przywali to brzuch mi skacze ;) fakt są dni, że zastanawiam się czy nadal tam jest, ale wtedy kładę się na plecach i czuję jak bryka... Na pewno zdam relacje z połówkowego, juz nie mogę się doczekać ;)


Bafka a kiedy masz?? :)

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3vfxm8wxbokdg.png[/url]
http://www.suwaczki.com/tickers/eoc9299o9rzqtl1m.png[/url]

Odnośnik do komentarza

Bafka, mamy podobny wiek ciąży, ale ja mam trochę nadprogramowego tłuszczyku i wydaje mi się, że to właśnie przez to jeszcze rzadko czuję ruchy :))

10kowa mamusia witamy ponownie! trzymam kciuki za dwie kreseczki, niedługo się na pewno doczekasz! :))

moni40 za Ciebie również trzymam kciuki, oby w wakacje się jednak udało! :)))

Ja właśnie wróciłam od lekarza, zrobił usg ale Dzidzia ma wszystko w nosie, wypięła się tyłkiem i nie pokazała co tam ma między nóżkami :D dostałam skierowanie na morfologię i oczywiście na test obciążenia glukozą :P
Zapisałam się też na połówkowe, mam 19 czerwca i aż podskakuje z radości :P cieszę się jak dziecko, ale to jeszcze tyyyle czasu :) mam nadzieję, że dzięki pracy i domowym obowiązkom czas zleci szybko i już dowiem się kto tam u mnie mieszka :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...