Skocz do zawartości
Forum

Wrześniówki 2015


Gość chuda

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry kochane
Jezu jak dawno mnie tu nie bylo. Nie nadrobię chyba....
U nas tak:
Wiki nie raczuje ale chetnie staje na nogach
Mamy die dolne jedynki
Jemy praktycznie wszystko
Śpimy w dzień dwa razy
W nocy pobudki 4
Wazy prawie 10 dluga na 76

A ja no cóż znowu będę wrześniówką tum razem 2016:)) a będę miec chłopca i dziewczynke:) pozdrawiamy i obiecuje zaglądać częściej:)

monthly_2016_04/wrzesniowki-2015_46706.jpg

Odnośnik do komentarza

malutka wielkie gratulacje! Wspaniałe, podwojne wiadomości! Na początku wiele pracy, ale jaka radość. Dasz rade na pewno :)
blanka to chyba zamowie, zeby znow sie zmobilizowac di cwiczen, bo w kwietniu odpuscilam. A płyta da mi nową motywacje. Powodzenia z tesciową ;)
joasia odpoczywaj i ładuj akumulatory u rodzicow.
mamajasia u mnie tez słonce, ale wieje strrasznie, a mielismy wziazc Lilke z wozkiem do koscioła pierwszy raz.. Wspolczuje nocy. U nas byli goscie do 1 więc pozno zasnelam. Karmienie o 4 i o 6 pobudka na dobre. Na szczescie tatus mimo kaca zajął sié nią jeszcze godzinke to dospałam.

https://www.suwaczki.com/tickers/ckaidqk3nf6dnwie.png
https://www.suwaczki.com/tickers/iv09gu1ry0m74u7s.png

Odnośnik do komentarza

Witam sie i ja tez mnie jakos wywiało stąd na miesiąc ale wracam już. U nas po chrzcinach w swięta ale Bartusiowi bardzo sie nie podobalo i plakał prawie cały dzień. Jak czytam o wyczynach ruchowych waszych dzieci to zazdroszcze moj nadal nie pelza i nie przewraca sie na brzuch i dostalismy skierowanie na rehabilitacje :( za to ladnie siedzi i dzwiga sie z pozycji pollezacej do siadania i podskakuje sobie jak stawiam go na nogi. A Wasze dzieci tez jak sie zdenerwuja to jak siedza rzucaja sie na plecy? Bo straszne to.
Noce u nas z 1 pobudka. Mamy 2 zeby i na razie reszty nie widac.

Malutka wielkie gratulacje :):):) na kiedy masz termin? I do tego parka super!

Mamajasia tez mialam tak z tydz z tym zasypianiem raz przetrzymalam go jedna drzemke i zasnał wcześniej i przespał potem wszystko wróciło do normy.

Blanka ty nadal cwiczysz gratulacje :) jak juz zostaniesz druga Chodakowska kiedyś to pamietaj o dziewczynach z forum :) a Sebuś słodki mężczyzna :)

Joasia Zazdroszcze tego ladowania akumulatorow. Szkoda ze ja nie mam takiej mozliwosci. A jak czytam o wyczynach Szymonka to mam wrażenie że z 3 mce starszy od Bartusia.

Witaj Irlandia kruszynka ta Twoja córcia ale za to jaka sprawna :) super

MarAla jaka gwiazdeczka z Ali ślicznie wyglada a fryzura tak bujna jak u nas ;)

Odnośnik do komentarza

Chce się żyć jak taka pogoda.

U nas 5 pobudek, a ok 3 znowu nie mogła zasnąć przez pół godziny. Spała za to do 8.20.

Malutka gratuluję!!! Życzę zdrowia i siły!

Joasiag korzystaj z wczasów pod gruszą.

Blanka1212 uważaj na siebie. Może trochę odpuść sobie.... A może to cukier spadł?

Irlandia współczuję paznokci. U mnie w rodzinie to prawie każdy ma problemy takie, które kończą się u chirurga. Ale później jest spokój i nie ulga jak już się wygoi.

My kolejny raz na zakupach, może dzisiaj znajdę coś na chrzest....

. Miłego dnia

Odnośnik do komentarza

mamajasia15 Piszesz, że masz zajęte wieczory, u nas było to samo, ale od jakiegoś miesiąca stopniowo skracaliśmy dzień Lili, znaczy szła spać coraz wcześniej i finalnie kładziemy ją do łóżeczka o 19.30 i ok.10-15 min zasypia sama. Powiem szczerze, że to super zmiana. Owszem zaczynamy dzień z Lili ok.7.00 ale spokojny wieczór, czas dla partnera, spokoją kąpiel czy jakieś gotowanko....bezcenny
Może i Tobie uda się kłaść Jasia trochę wcześniej, ale stopniowo?
Muminkaa To my podobnie. Może zęby męczą? trzymam kciuki żeby się "naprawiło".
joasiaG Dziękuję! Dobrze móc pogadać z innymi rodzicami maluchów, przynajmniej nikogo nie zanudzamy tematyką. Moja przyjaciółka ma córeczkę 3 miesiące starszą od Lili i dużo wolnych chwil spędzamy razem.
Blanka1212 Cieszę się z decyzji o smoczku. Każdemu polecam, chociaż powiem szczerze że czasem tęsknie za widokiem buzi Lili ze smoczusiem w dzióbku, heheh
Uważaj na siebie z tymi ćwiczeniami, też miałam bóle stawow w kolanach i nadgarstkach, ale troszeczkę zwolniłam tempo i jest ok. A już z sercem to nie ma żartów. Widzę że i tak spacererk był grany, więc można to uznać za lekki trening: )
malutka 1989 ojojoj, wielkie gratulacje i podziw! Wiki super dziewczynka.
MarAla powiem Ci że twoja Ala trochę podobna do mojej Lili, blondyneczka (ach ten bujny włos,heh) z niebieskimi oczkami.
kasiatko nie marw się za bardzo małą ruchliwością Bartusia, na każde dziecko przyjdzie pora, a w razie czego rehabilitacja na pewno mu pomoże.

Dziewczyny, ile drzemek mają wasze dzieciaczki? My nadal 3 ale niestety dość krótkie 30-40 min. Pracujmy nad tym.

Odnośnik do komentarza

Wizyta u tesciowej spoko. Odwiedzilismy tez szwagra ktory ma trojke dzieci wiec starszak mial sie z kim bawic.
Irlandiau nas tez sa dwie lub trzy drzemki. Byly cztery wiec jest ok. Przynajmniej zasypia ok21 a nie 23 jak kiedys.
Malutka gratulowalam na fb i gratuluje raz jeszcze:) zawsze marzylam o blizniakach roznej plci:)
kasiatko widzisz, Bartus sie nie przekreca ale siada a u mnie odwrotnie. Pelzamy ale nie siedzimy.
mamajasia rob krotsze drzemki w dzien to bedzie wczesniej zasypiac wieczorem. Ja wybudzam gdy za dlugo spi

http://www.suwaczki.com/tickers/zem3p07wr09wc777.png

Odnośnik do komentarza

Nooo jesteśmy w domu. Po drodze wstąpiliśmy do kuzynki męża która ma synka z października, chłopaki fajnie na siebie reagują, przyglądają się i w ogóle. Wdepnęliśmy też na szybki grill u teściów. Szymek pierwszy raz był na huśtawce- radość ogromna :-)

Blanka przejeżdzałam dziś przez Rzeszów i widziałam tłumy spacerujące nad Wisłokiem, tak się zastanawiałam czy nie jesteś tam gdzieś z rodzinką.

Malutka1989 jeszcze raz gratuluje, zdrówka dla Was :-)

Kasiatko nic się nie martw, każde dziecko rozwija się swoim tempem. Kiedy masz pietwszą rehabilitacje? Mój czasami tak robi że rzuca się na plecy ake kilka razy go zabolało więc teraz jest ostrożniejszy. A co do grupy na fb to chyba nie znajdziesz bo ona ma status "tajna" więc wyszukiwarka jej nie wyświetli.

MarAla i jak, znalazłaś kreacje? A kiedy Wy macie ten chrzest ?

Irlandia84 mój ma 1-2 drzemki po około 30 minut, no chyba że na dworze w wózku to trochę dłużej.

Mój łobuz bawi się w najlepsze

https://www.suwaczki.com/tickers/f2wl3e5e2al7gjj6.png

Odnośnik do komentarza

Hmmm szkoda ze sie nie da dolaczyc do fb chetnie bym zobaczyla te nasze wrzesniowe dzieciaki.

Joasiu z ta rehabilitacja to kiepska sprawa w Lodzi jest w 3 miejscach i tu gdzie mam najblizej uwaga zapisy na WRZESIEN !!! a pozostale z drugiej strony miasta nie dzwonilam. Za to pod domem mam rehabilitacje prywatnie za 400 zl 10 spotkan i w sumie to liczyc paliwo i czas to rozwazam ta u nas ale jutro podzwonie to zdecyduje.

Bartus tez jeszcze szaleje :(

Odnośnik do komentarza

Było słońce więc 3 godziny spaceru mamy zaliczone :-)
malutka1989 ale fajnie - mega gratulacje :-) Wiki śliczna panna, a jak Ty się czujesz? Wszystko dobrze?
kasiatko mam nadzieję, że u mnie też wszystko wróci do normy...
jeśli chodzi o rehabilitację to 400 zł za 10 wizyt to taniocha - u nas się płaci 80 zł za wizytę :-(
MarAla 86 jak tam zakupy? Też bym się wybrała - tyle ładnych nowych letnich kolekcji :-)
Irlandia84 tylko że Jasia nie da się kłaść spać... wcześniej zasypiał ok. 21 i wstawał o 6 - po drodze dwa razy karmienie...
Blanka1212 Jasio ma 1-2 drzemki po 20-40 min. więc chyba za bardzo nie ma co skracać...
joasiaG coś coraz mniej chętne do spania te nasze chłopaki :-)
Jaś już śpi więc i ja zamierzam ;-)
Dobranoc

Odnośnik do komentarza

Witajcie
Moje szczęście tak się turlało wczoraj ze uderzył główka o kant szafki :(
Dzisiaj rano wstał o 6 bo kupa po pół godzine zjadł wzielam go do łóżka chyba się nie wyspał bo glaskal mnie po buzi i zasnął :) uwielbiam go :*
Kasiatko jeśli chodzi o te terminy do specjalistów to jakaś masakra. My mamy ze Stasiem do okulisty bo ciągle mu oczka łzawią i też na wrzesień i szukamy prywatnie.
JoasiaG to weekend pełen wrażeń :) A siostra ma termin na 17maj ale lekarz ja uprzedził że w jej przypadku raczej odbędzie się wcześniej. I tak Już żyjemy w gotowości :)
Irlandia u nas smoczek jest tyko do zasypiania. I od razu sama mu wyciągam nie ma reakcji to raczej nie jest mu niezbędny i chciałabym całkiem go wyeliminować.
Mój nadal ma 4 drzemki ale po 30 minut , ostatnia między 17a18 i zasypia koło 21 i śpi do 6-7 zje i czasem dalej zasnie:) także mam spiocha :)
Marala a już myślałam że polepszylo się na dobre, ale Ala uparta jest :)
Malutka super! Ale zazdroszczę :) wszystkiego najlepszego :)

A ja wczoraj (tak w niedzielę) założyłam ten aparat i właśnie jadłam śniadanie..I więcej zostało na tych drutach niż w żołądku aj:)

Pochmurno i wieje :(

http://www.suwaczki.com/tickers/3jvze6ydg7w61lsu.png Szczesliwa :)

Odnośnik do komentarza

Cześć moje kochane Wrześnióweczki :* ale mnie tu nie było! Ale tyle miałam spraw prywatnych do załatwienia w ostatnich 3 tygodniach ze klawiaturę całkiem pokrył mi kurz ;) Już jestem z powrotem! Nie nadrobiłam zaległości ale zrobię to w najbliższym czasie żeby wiedzieć co sie przez ten czas u Was działo. U nas tak w skrócie - Kuba rośnie w górę i w szerz, po drodze zaliczyliśmy ostatnie bioderka (wszystko dobrze się wykształciło) i szczepienie (teraz przed nami dłuższa przerwa przed kolejnym). Jak przewidywałam od jakiegoś czasu Kubuś chyba ominie etap raczkowania, tyłka do teraz nie podnosi za to rwie się na całego do stania, jak podam mu ręce żeby się podciągnął do siadu to on nogi sztywne i staje hihihi Łobuz mały :) a ile ma z tego radochy! Poza tym jesteśmy na etapie walki z katarkiem który trwa już drugi tydzień, na początku było ciężko bo na wet pić nie potrafił ale powoli wygrywamy tą walkę.

Ależ mi Was brakowało, niesamowite jak się człowiek potrafi przyzwyczaić do wirtualnych znajomości ;)

31.08.2015 Kubuś 56cm 3270g :* sn :)

http://www.suwaczki.com/tickers/bl9cpiqvwbf940su.png

Odnośnik do komentarza

Ckasia dzieki za inf o kaszkach a jak ktoś karmi Nan2 to w biedronce duza promocja.

KingaM bedziesz miala diete z tym aparatem ;) nie mialam i podziwiam a gora i dol?

Mamajasia to faktycznie nie jest droga ta rehabilitacja i chyba skorzystam bo jak mam jezdzic gdzies daleko to bez sensu.

Mycha wiem o czym mowisz tez teraz z miesiac mnie nie bylo to juz czesto o Was myslalam ale czasu coraz mniej.

U nas jakieś dziwne 2 pobudki w nocy mlody krzyczal strasznie ale pogladzilam po poliku i usypial nie wiem co to? U nas piekna pogoda to po drzemce ruszamy na spacer. Wasze dzieci w wozku tez sa jak w jakiejs hipnozie? My mozemy spacerowac godzinami a Bartus sie tylko rozglada i nawet nie piśnie :)

Odnośnik do komentarza

Dzień dobry
Pogoda sie u nas popsula.
Czuje sie dobrze tylko szok ale juz się oswajam z ta mysla:))
Gdy tylko mogę chodzę z Wiki na spacery bo to taki mamy cycus musi byc blisko najlepiej na rękach co nie wskazane wiec staram się organizować spacery albo na kolana i skaczemy na piłce:))
Gdy tylko Wiki pójdzie spać biorę z niej przykład:) ostatnie dni to aż dwie drzemki po 1,5 h.
Moja córka uwielbia makaron:)) rosol i zupę pomidorową:)) a w czym gustują wasze pociechy?

Odnośnik do komentarza

mycha witaj!!! Oby choróbsko Was zostawiło na dobre
malutka gratulacje!!! I do tego bliźnięta tak zrozumiałam!!! Ja w sumie tez bym tak chciała tylko za kilka miesięcy.
irlandia my tez smoczek tylko do spania. I gdyby nie mój mąż to jiz bym odzwyczajala calkowicie.
kasiatko 40 zl za wizytę to faktycznie malo- jestem fizjoterapeuta wiec wiem ale sprawdź czy zajmują sie dziecmi i działają w tym kierunku. Bo nie każdy fizjo zna się na dzieciach.
mamajasia ech okna.... Ja na swoje tylko patrzę wiec Tobie gratuluje bo wiem jaki to wyczyn.
Tez sprobuje kasze mannę. Tylko powiedz robisz na swoim mleku czy na wodzie?
blanka Ty jestes taki mega motywator. A jak z mlekiem przy takim wysiłku? Bo chyba karmisz piersią caly czas? No i czasem odpocznij bo troche się wystraszyłam jak pisalas ze instruowalas starszaka.
kingam z tym karmieniem piersią w ciąży to co czytam to piszą ze można jak ciaza niezagrożona. Moja lekarka tez mi mowila ze nie wolno ale jakos tak jej troche z tym nie wierze. No zacznę ściągać swoje bo musiałam powywalac wcześniejsze zapasy bp jiz pól roku sie mrozily a ja nic niw zuzywalam ani nowego nie sciagalam.

http://www.suwaczki.com/tickers/km5sx1hp2uhzt2tl.png

Odnośnik do komentarza

Witajcie, u mnie dziś sajgon, od rana rozpakowuje rzeczy z wyjazdu a Szymek taki marudny że co rusz muszę z nim siedzieć, leżeć lub tulić. Teraz nareszcie usypia to zabiore się za obiad.

Kasiatko i jak, udało Ci sie umówić na tą rehabilitacje?
Szymek tez na spacerach wpatrzony przed siebie alw jeśli wyjdę w porze drzemki to po około 30 minutach usypia.

KingaM mój szaleniec cały czas się o coś rozbija, drzwi, futryny, nogi od stołu itp. Na szczęście jest twardy i śladu po zderzeniach nie ma.
Ee to lada dzien będziecie mieć kolejne bobo w rodzinie.
Współczuje aparatu, no ale dla ładnych ząbków warto.

Mycha a ja myślałam że znowu internet Ci padł. Super że badania wyszły ok. A co się będzie Kuba rozdrabniał z raczkowaniem, stanie jest fajniejsze. Zdrowka dka maluszka :-)
Ps. Stęskniłam się za Twoimi postami :-)

Malutka odpoczywaj jesli tylko masz możliwość, dbaj o Was :-)
Mój he bardzo mało ale najbardziej smakują mu zupy na mięsku, rosołek z lanym ciastem i ziemniaki z masełkiem.

https://www.suwaczki.com/tickers/f2wl3e5e2al7gjj6.png

Odnośnik do komentarza

Chuda moja też jeszcze sama nie siedzi, bo woli pełzać. Już nawet pierwsze próby raczkowania ma za sobą, ale siedzieć nie będzie ;)
Ania.r. udało się załatwić chrzest ? Nam ksiądz powiedział, że wystarczy tylko chrzestna i ją wpisał w dokumenty. U nas też chrzestny tylko po cywilnym.
Irlandia84 witajcie, Lili cudna :) My mamy od dawna dwie drzemki po 30-40 min.i nie ma szans żeby dłużej pospała.
KingaM gratuluje pierwszego przewrotu na brzuszek. No to teraz się zacznie turlanie i pewnie nie jedno jeszcze zderzenie z szafką ;)
Mamajasia15 wow 4 zęby !
Blanka może to faktycznie od wysiłku takie nagłe bicie serca. Oby się to nie powtórzyło...
Malutka Gratulacje!! Kilka razy czytałam Twojego posta, żeby się upewnić czy dobrze widzę. Podwójne szczęście, super ! :) Dużo zdrówka dla Was :)
Kasiatko nie przejmuj się, Bartuś teraz woli siedzieć, a za chwilę polubi pełzanie.
Mycha dobrze, że wróciłaś :):)

http://www.suwaczki.com/tickers/klz9zbmh1xzq48fw.png

Odnośnik do komentarza

Dzisiaj szaro buro i ponuro. Do tego M ma druga zmiane a starszak juz dwie godziny udaje ze je zupe. Przez to moja mama sie wkurzyla na mnie nie wiem czemu i poszla obrazona. Jak dziecko nie je obiadu to nie ma slodyczy, czy cos w tym dziwnego?
Rano pocwiczylam a teraz mam straszna ochote na slodkie! Masakra.
ania.r z mlekiem wszystko ok. Normalnie karmie.
mycha juz myslalam ze nas opuscilas
malutka moj Sebus je wszystko. Makaronik lubi, jogurt naturalny, kaszke, warzywa, mieska, jajo, wszystko je ze smakiem.
ckasia dobrze ze mi przypomnialas o tych kaszkach bo my tylko ta z hipp jemy bo ma sklad porzadny.

http://www.suwaczki.com/tickers/zem3p07wr09wc777.png

Odnośnik do komentarza
Gość MamaKubunia

Hej! Jestem młodą mamą 4-miesięcznego Syna z wadą serca i z brakiem perspektyw na życie. Los zmusił mnie do radykalnego posunięcia i założenia zbiórki na zakup domu z rynku wtórnego. Kiedyś było nas stać na wynajęcie mieszkania, teraz mieszkamy kątem u rodziców przyszłego męża. Nasze wynagrodzenia wystarcza na pokrycie kosztów związanych z leczeniem Kuby.Nie wiedzie się najlepiej, ciągłe kłótnie w domu powodują pogorszenie relacji z partnerem. Dlatego proszę o wsparcie, jeśli nie masz życzenia wpłacić dobrowolnej darowizny to proszę chociaż o udostępnienie zbiórki. https://zrzutka.pl/e6umt5

Odnośnik do komentarza

Szymek usnął dziś wyjątkowo szybko bo tuż po 18 wiec pewnie za około godzinę obudzi się.

Blanka niestety babcie już tak chyba mają. Teraz jak byliśmy u moich rodziców to ona cały czas swoje: "daj mu spróbowac czekolady" albo "dlaczego mu nie dasz soczku". Oj masz przeboje z tym Maksiem.

Właśnie przeglądam z mężem filmy z Szymkiem w roli głównej i powiem Wam ze kocham ten mój Skarb nad życie, pomimo nieprzespanych nocy, marudzenia i innych takich.

https://www.suwaczki.com/tickers/f2wl3e5e2al7gjj6.png

Odnośnik do komentarza

joasiaG - też nie lubię rozpakowywania...a problemy z bacią Twoje i Blanki rozumiem. MOja mama tak samo by wszystko już chciała Ali dać, niby tylko do spróbowania :)

Blanka1212 - wczoraj miałam beznadziejny dzień, tak mi się chciało słodkiego i pierwszy raz pewnie od ponad roku jadłam lody. A w niedzielę mąż zabrał nas do Sfinksa i pierwszy raz jadłam frytki:)

ania.r - wg mnie ksiądz nie powinien odmawiać dziecku chrztu, nawet jeśli rodzice nie mają ślubu!!! Właśnie po tym widać jak księża są nastawieni na pomoc rodzinom....stwarzają tylko problemy!!!

Ollika - już próby raczkowania? super!:)

malutka - masz rację! korzystaj z drzemek Wiki i też odpoczywaj!!!

kasiątko - moja ALa też tak lubi spacery, chłonie wzrokiem wszystko i też nie piśnie:) u nas za 30min rehabilitacji 100zl.

mycha - a powiedz jak to jest z tymi bioderkami? kiedy ostatnia kontrola powinna być? nam nic lekarze nie mówią, dopiero jak zapytam to odpowiadają ....nawet nie wiedziałam, że jeszcze jakaś kontrola ma być więc nie pytałam...
Powodzenia w walce z katarem. My zwyciężyłyśmy:)

Kinga M - też miałam aparat , przez 3 lata a może więcej...na początku się chudnie, niestety człowiek później się przyzwyczaja do drutów i waga wraca...ja miałam pokaleczoną całą buzię od drutów na początku i musiałam specjalnym woskiem obklejać...
Masz łobuziaka w domu:) MOja ALuśka też turla się:)

Odnośnik do komentarza

A teraz pomarudzę o nas....
Wczoraj Ala miałą szczepienie przeciwko pneumokokom. Okazało się, że przez ostatni miesiąc schudła 30 g :( urosła dwa cm.
NIe wiem o co chodzi...rzeczywiście je mniej ,leka ale nadrabia obiadkami, owockami, kleikiem a okazuje się, że waga spadła. Teraz mamy co dwa dni kontrolować wagę w przychodni.

W ogóle od niedzieli Ala cząsto robi kupy, jak wyjeżdzaliśmy z galerii w niedzielę to w samochodzie zrobiła mi trzy kupy po kolei, ubrałam a tu kolejna i tak trzy razy. Ewidentnie biegunkowa kupa, zielona i żelowa (przepraszam, za szczegóły) - myśłałam, że to od żebów bo ostatnio dokuczają dziąsła bardziej.
Ale wczoraj było 6 kup w dzień i to normalnych, papkowatych....nawet jak położyłam ją spać wieczorem to po 10 minutach zrobiła kupke, póżniej po 1,5h znowu i w nocy raz też i dzisiaj rano już też jedna była.
Teraz pytanie, czy przy ząbkowaniu mogą być takie kupy czy tylko biegunki? nie wiem o co chodzi dlatego się pytam. Tak jak wyżej napisałam to w niedzielę jadłam frytki a wczoraj lody więc to może od tego a nie od ząbkowania...może od takiej ilości kup i waga spadła. nie wiem co myśleć już:(
A....pochwalę córcię, jak ją posadzę na macie to siedzi z 15 minut i się bawi, ale sama nie siada. Wiem, że nie powinnam jej sadzać bo jeszcze za mała ale jak tylko się przewróci to płacze i uspokaja się na siedząco...moja terrorystka.
NOce beznadziejne, dwa razy jadła ale budzi się cały czas :(
Dzisiaj jeszcze rehabilitacja...

JOasiaG - kupiłam sukienkę, prostą, ciemnoróżową i dwa płaszczyki (któryś zwrócę :) ) ale to nie to czego chciałam. ALe nic nie było dla mnie. Same teraz odcinane sukienki w pasie a ja jestem wysoka i to odcięcie wypada mi pod biustem więc muszę mieć proste modele....jeszcze buty...ale przy moim rozmiarze (po przygodach z palcem mam 43..)

A i byłam wczoraj u kolejnego dermatologa....przepisał sterydy na palec, w maściach...przez 5 dni mogę karmić a pózniej już nie...niewiadomo jak długo trzeba stosować aby przeszło....nie wiem czy się zdecyduję :(

Ala grysie kapcie...i płacze. KOncze. Pozdrawiam i poratujcie mnie z tymi kupkami Alutki :(

Odnośnik do komentarza

marala zadzwon moze do przychodni i podpytaj. Będziesz czula sie spokojniej. Ja nie mam pojecia o kupkach niestety tym bardziej ze moj Kamilek zębów jeszcze nie ma. A moze podawalas jej cos nowego? Temperature sprawdzalas? Po szczepieniu Wiem ze często dzieci maja częściej pelne pampersy ale piszesz ze to od niedzieli a szczepienie poniedziałek...

http://www.suwaczki.com/tickers/km5sx1hp2uhzt2tl.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...