Skocz do zawartości
Forum

Wrześniówki 2015


Gość chuda

Rekomendowane odpowiedzi

Bianka, nie czytałam bo mi pdf nie działało. Zmieniłam telefon. Może teraz zaskoczy. Ale Julcia to po prostu taka przylepa. Jak gdzieś jedziemy albo idziemy na spacer to wytrzymuje 2,5 godzinki. Ale jak jestem pod ręką to po godzinie robi się już niespokojna i szuka. A drugą sprawa, ze czytając opinię i Tracy hogg zawsze mi siewydaje, ze pisze poradniki jak tresowac A niewychowyqac dzieci

Odnośnik do komentarza

U nas noc sylwestrowa spokojna. Szymek Nowy Rok przywitał mlekiem, wtulony w mamine piersi:-)
Byliśmy u teściów na kawie a zaraz przyjada znajomi na pogaduchy.
Moja teściowa może i nie rzuca swoimi radami i nie poucza ale denerwuje mnie że przez cały czas jak u niej jesteśmy nosi Szymka na rękach. Młody to od razu wyczuwa i później w domu muszę go oduczać.

https://www.suwaczki.com/tickers/f2wl3e5e2al7gjj6.png

Odnośnik do komentarza

Dzisiejszy dzien super. Moja mama pierwszy raz widziala Sebusia i choc marudzila ze ja pouczam to nie nosila go tylko tulila go ladnie na kanapie. M sie wykazal zrobil pyszny obiad i upiekl sernik. Chyba go jakos nagrodze wieczorem zeby nie stracil zapalu do takich staran:) starszy grzeczny a ja od jutra wracam do mojej diety i cwiczen. Juz sie nie moge doczekac bo czuje sie znow jak wieloryb.

kasiatko jak znow bedziesz karmic marchewka to koniecznie zrob Bartusiowi fote!:)

GosiaM i tak dobrze ze bylas z nim na spacerze:)

joasiaG ja mam z moja tesciowa to samo! Najgorsze ze mnie lekcewazy jak mowie zeby nie nosila.

karola6 no myslalam ze moze by wam to pomoglo bo ja tez z Sebusiem na poczatku siedzialam ciagle przy cycu a okazalo sie ze rady Tracy podzialaly i on wcale nie byl tak czesto glodny tylko mial potrzebe ssania i tulenia. Nie mowie ze i u was to zadziala bo kazdy dzidzius jest inny.
Ale masz przesliczna coreczke!! Slodziutka! Jak ma na imie bo gdzies przeoczylam?

karolinek26 dobrze ze i Ty masz porzadnego faceta. Niech daja przyklad innym! Na poczatku nie radzilam sobie ze skalpelem ale po tygodniu bylo juz lepiej. Ty jestes szczuplutka z taka waga. Ja mam 172 i 68 kg a chce dojsc do 60 wiec sporo pracy przede mna.

http://www.suwaczki.com/tickers/zem3p07wr09wc777.png

Odnośnik do komentarza

Blanka mówisz, ze po tygodniu skalpela juz było lepiej. Skoro po tygodniu lepiej to ile razy w tygodniu ćwiczysz?
Jutro zrobię kolejne podejście, bo to nie jest tak ze dwa razy spróbowałam i stwierdziłam, ze nie dam razy. Chyba z 10 razy zaczynałam i za każdym razem gdzies w momencie leżących na brzuch padam:)
Ja wagi nie chce tracić, moze byc jak jest, ale chce sie ujędrnić :)

http://suwaczki.maluchy.pl/li-71694.png

Odnośnik do komentarza

Blanka, mój lobuziak to Julia :-) A język niemowląt już sciagnelam. Zaczęłam czytać. Trochę inne wyobrażenie mialam o tym, ale dość mądrze zaczyna. Ja już się zbierałam do czytania 5 lat temu przy starszej córce, bo wtedy to dopiero był hardcore, ale z braku czasu się nie zabrałam. A porownujac do tamtych czasow to teraz mam wakacje. Nawet karmiac co godzine.

Dzisiejszy dzień za to do kitu. Ponuro, pochmurno, mgliście. Julcia marudzi, śpi po 15 minut po godzinie usypianie, a ewidentnie śpiąca.

Mój niemaz też się wykazał dzis pysznym pieczonym kurczakiem. I o dziwo wszystko potem pomyl. Gdyby nie mala maruda i rozkladajaca mnie choroba to pięknie by się zaczął nowy rok.

Odnośnik do komentarza

Karolinek26 u mnie to samo ze spaniem małego wczoraj tylko 2drzemki po 15 minut, w dodatku zasnął dopiero kolo 23.
Noc też niespokojna, bo pobudka, co dwie godziny.
Dziś za to pospal w dzień, aż trzy godziny, niedawno wykapany i zamiast lulu to rozbawiony trenuje swoje obroty na brzuszek.
Ja na mojego męża złego słowa nie powiem. Bardzo dba o maluszka, o starszą córcie i o mnie także. Jako, że miałam powiklana ciążę spędziłam prawie dwa miesiące w szpitalach. Rodziłam w szpitalu Wojewódzkim oddalonym o ponad 100km od mojego miasta, dostał niezłą lekcje życia i pokory. Sam musiał dbać o dom, gotować, sprzątać, dopilnować lekcji naszej panny i docenił jak dużą pracę ja wkładam w prowadzenie domu, dodatkowo pracując zawodowo.
Przeglądałam forum i pojawiły się już wrześniowki 2016, jak ten czas zasuwa.

Angelika, 10.10.2001, 3030g, 54cm
Igor, 15.09.2015, 3500g, 54 cm

Odnośnik do komentarza

ja tez podziwiam za ćwiczenia. brawo dla was dziewczyny.
ja tez zauważyłam ze sa nowe wrzesniowki....:) i mi łezka poleciała przypominając sobie moją wściekłość gdy sie dowiedziałam ze jestem w ciąży potem łzy szczęścia i radości i kazdy dzien czekajac na pierwszy ruch....nie mogąc sie doczekac kolejnego usg i ogólnie najcudowniejszego okresu w moim życiu

http://www.suwaczek.pl/cache/a750bf96c6.png

Odnośnik do komentarza

Ja tez weszlam na wrzesniowki 2016 super. Ja o ciazy wiedzialam w 3 króli bo jadlam kanapke z serem i smierdzial mi kalafiorem a potem mnie po kawie zemdlilo. Test 11 stycznia potwierdzil moje przypuszczenia ;) Cudownie!!!

Blanka Ty sie czujesz jak Wieloryb ;) ja po tych Swiętach tak samo. Dobrze ze od poniedzialku wracam na fitness. Bo ten tydzien zawiesilam ;P i tez plan dieta. Dlatego jeszcze zjem chałwę ;P i od poniedzialku koniec ;))

Odnośnik do komentarza

O Rety a moja mała z początkiem roku mi sie zepsuła :( na cały dzień 3 drzemki po 15 minut i najchętniej przesiedzialaby na rączkach :( masakra jakaś do tego jeszcze piszczy ... Mam nadzieje ze to skok bo załapała ostatnio ze ma nóżki i przy zmianie pampersa próbuje paluchy tych swoich kopytek pchać do buzi :) w sumie dziś kończymy 17 tygodni a ten skok podobno trwa do 19 wiec nuz bliżej konca jesteśmy...

Odnośnik do komentarza

Witam się w Nowym roku!!!
Mam nadzieje, ze 2016 będzie dla nas wszystkich cudowny, łaskawy i bogaty w pozytywy!!! Dużo spokoju, zdrowia i miłości!

Trzymam kciuki za te z was , które borykają się z głupimi facetami.. za wasze siły, wiarę w siebie i energię do działania. Ja tez to przechodziłam, tez byłam sama z moim starszym synkiem.. a teraz jestem cholernie szczęśliwa.
Nigdy nie wiemy co wydarzy się kolejnego dnia.. ale trzeba pamiętać o sobie i swoim szczęściu. Bez tego, nasze dzieciaczki tez nie będa szczesliwe.

Mój sylwester udał się wspaniale. Towarzystwo rozbawione, fajne miejsce, super koncert, pyszne jedzenie.. ekstra! Wytańczyłam się :)
Po północy przebrałam się w jeansy i cekinowa luźna górę, wiec w ogóle później było szaleństwo.
Dzieciaki cudnie się bawiły. Młody poszedł spać o 1.. Pola spala jak susel całą noc od 18:30 do 6:09! Zjadla i wstała o 8.

My dzis wstalysmy o 10 i korzystając z wolnej chaty, lenilismy się i broilismy w łóżku :) ach.. niech taki będzie cały 2016 hihi!

Teraz padam na nos. Uciekam spać.

Aaa dla tych co mają starsze dzieci w wieku szkolnym - polecam grę rodzinna PYTAKI. graliśmy dziś cały wieczór. Wspaniała rozrywka, Młody szczęśliwy, czekamy aż Pola dołączy! :) hihi

Dla tych co pytały o kreacje - hihi wrzucam fote! Bardzo sylwestrowa kreacja !! Wytrzymałam tak do polnocy, jestem dumna :)

monthly_2016_01/wrzesniowki-2015_41702.jpg

monthly_2016_01/wrzesniowki-2015_41703.jpg

Odnośnik do komentarza

Dokladnie rok temu 2 stycznia zrobilam test ciazowy. Pamietam jak M wszedl mi do lazienki i prawie potracil pojemniczek z siuskami. Niby sie spodziewalismy bo odstawilismy w listopadzie plastry a okres spoznial mi sie juz konkretnie ale i tak troche doznalismy szoku!:) dla mnie to byl bardzo dobry choc meczacy rok:) dwie kreski na tescie, przeprowadzka, awans w pracy, gory w 7mc, i narodziny mojego szczescia:) ale zawsze moze byc jeszcze lepiej:)

just.jot super ze sie impreza udala:) wygladasz fantastycznie:) a Pola slicznie spi. Zyje nadzieja ze i Sebus w koncu przestanie sie budzic co 3 godz w nocy ( a zasnal po 23 dopiero).

szusterkatrzymam cie za slowo! Mam nadzieje ze wypoczniesz na tym fitnesie:) ktory sie zajmie dziecmi? Twoj czy tesc?

GosiaM zaczniesz od jutra:)

karola6 to kuruj sie zeby jak najszybciej wyzdrowiec:)

http://www.suwaczki.com/tickers/zem3p07wr09wc777.png

Odnośnik do komentarza

Dokladnie rok temu 2 stycznia zrobilam test ciazowy. Pamietam jak M wszedl mi do lazienki i prawie potracil pojemniczek z siuskami. Niby sie spodziewalismy bo odstawilismy w listopadzie plastry a okres spoznial mi sie juz konkretnie ale i tak troche doznalismy szoku!:) dla mnie to byl bardzo dobry choc meczacy rok:) dwie kreski na tescie, przeprowadzka, awans w pracy, gory w 7mc, i narodziny mojego szczescia:) ale zawsze moze byc jeszcze lepiej:)

just.jot super ze sie impreza udala:) wygladasz fantastycznie:) a Pola slicznie spi. Zyje nadzieja ze i Sebus w koncu przestanie sie budzic co 3 godz w nocy ( a zasnal po 23 dopiero).

szusterkatrzymam cie za slowo! Mam nadzieje ze wypoczniesz na tym fitnesie:) ktory sie zajmie dziecmi? Twoj czy tesc?

GosiaM zaczniesz od jutra:)

karola6 to kuruj sie zeby jak najszybciej wyzdrowiec:)

http://www.suwaczki.com/tickers/zem3p07wr09wc777.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...