Skocz do zawartości
Forum

Wrześniówki 2015


Gość chuda

Rekomendowane odpowiedzi

Dobry wieczor :)
Odmrozilam mleczko z listopada i dalam malemu, przypomnialo mi sie, ze jeszcze wtedy nie wiedzialam o skazie i jadlam nabial. 2 godziny po karmieniu sluzowata kupa, czy to mozliwe, ze jak wtedy pil takie mleko to takich kupek nie bylo, a teraz po przerwie od nabialu taka reakcja? Poczekam na kolejne, juz sie stresuje...
Dzisiaj wyskoczylismy na szybkie zakupy i kupilam sobie lakier do paznokci z sally hansen, ktory daje efekt zelu. Musze powiedziec, ze jak dla mnie super wyglada, ladnie pokryl nierownosci, teraz tylko trwalosc przetestuje. Przed i w trakcie ciazy zawsze mialam paznokcie wymalowane co rusz inny kolor. Dzisiaj po raz pierwszy od porodu pomalowalam paznokcie i normalnie czuje sie od razu lepiej...smieszne to co pisze, ale tak jest ;-p
Antol spi juz od 1.5 godziny, ciekawe do ktorej, zazwyczaj 00:30 pierwsze nocne karmienie. Musze podlaczyc sie pod laktator bo pojemniczek na mleko sie zwolnil i musze uzupelnic zapas.
Milej nocy :)

Odnośnik do komentarza

Z tym nabiałem i ulewaniem po nim coś musi być na rzeczy,ja wczoraj wieczorem jadłam chleb z masłem i serem (tak to nie jadłam)no i dziś z rana dużo ulał na dodatek już mleczko strawione.
Mały męczył się dziś z kupą,drugi dzień nie robi i już kiepsko to znosi. Wypiłem Kubusia może pomoże.
Super ta poducha o której piszecie, a czy oba też przeciwdziała przy wykrzywianiu w jedną stronę?ja trochę się obawiam żeby mały spał na wprost bo czasem krztusi się nawet swoją ślina.....dlatego wciąż na boku śpi,choć jak go układamy do wycina się
Dobrej nocki dziewczyny

Odnośnik do komentarza

itta28 te podejście też mi się podoba, jednak tak mały organizm musi dojrzeć do życia po za brzuchem i potrzebuje trochę czasu do tego, sama staram się racjonalnie podchodzić chociaż wiadomo że się martwię.
szczesliwa84 właśnie widziałam ten lakier w reklamie i sama się nad nim zastanawiałam, ciekawe czy bedzie trwały. Ile kosztował?
aka83mój też leży tylko na bokach, przez to ulewanie, chyba że jestem obok i śpi już długo to odwracam go na plecki. Bardziej przeraża mnie to że w nocy sam odwraca się z boku na plecy i boję się że go nie upilnuje a kilka razy już tak się krztusil że prawie zawału nie dostałam :/.
Moje dziecię ususzone suszarką i mam nadzieję że pośpi te 4 godzinki:-) dobrej nocy

http://www.suwaczki.com/tickers/h84f20mmd8jhq88f.png

Odnośnik do komentarza

A u nas dziwne wieczorne karmienie... Nie chciał jeść, popił i wykręcał się, płacz... Zmieniałam pierś i pozycję nawet, ale nic z tego. Trudno! Upiłam "na siłę ", czyli pielucha na głowę i szumiś obok... Muszę wziąć go wcześniej do karmienia. Dziwne, bo wieczorne karmienie zawsze było najspokojniejsze i bez atrakcji typu ulewanie :/ może to przez za późno podane żelazo, bo zauważyłam, że po nim więcej ulewa.
Te prężenia przy piersi zawsze mnie stresują jakoś.

Witek
17.09 g. 4.20

Odnośnik do komentarza

Coś mi się chyba post nie dodal więc jeszcze raz

Aka chodzi Ci o wykrzywianie całego ciała w taki łuk. U nas tak było plus mały upodobał sobie jedną stronę do leżenia.

Chani w tym zestawie który kupiłam był rozmiar Mi L. Na razie leży na mniejszej ale przed świętami muszę zmienić bo ta wystarcza tak na styk. Szymek ma 7,5kg i 43 cm obwodu główki.

Blanka współczuje Ci tych nocnych przebojów, odpoczywajcie w ciągu dnia:-)

https://www.suwaczki.com/tickers/f2wl3e5e2al7gjj6.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...