Skocz do zawartości
Forum

Fasolki sierpień 2015


kalafiorki

Rekomendowane odpowiedzi

Iwcia ja nic nie robię ale znajoma czyści gazikiem nasączonym wodą nawija go na palec i tak czyści codziennie bo boi się pleśniawek. Aż ze strachu prosiłam ostatnio pediatrę żeby sprawdziła czy Tosia się nie nabawiła tego paskudztwa przez moją nieuwagę ale czysciutko i brak zaleceń by coś zmieniać póki tylko mm. No ale to już niedługo....

http://fajnamama.pl/suwaczki/fijqsye.png
http://fajnamama.pl/suwaczki/ei0rt0s.png

Odnośnik do komentarza

Witajcie ale naskrobalyscie czytac juz nie mam sily jutro nadgonie ale tak szybko napisze Co u nas.Moj maly chyba jednak skok albo magiczne 3 mies jutro konczy niespokojny z jedzeniem roznie dzisiaj w nocy do 3.35 bylo ok a potem mm I krecenie wiercenie nawet smok nie pomagal i do tego starsza sie obudzila przyszla do nas nawet grzecznie lezala do 5 jak M do pracy wstal calkowicie wybudzila malego i ryk placz no to szybko gotuje wode zamiast do butelki to na moja reke.Poranek wspanialy pozniej wizyta u rehabilitanta na szczescie wszystko ok brak wnm. Po poludniu odwiedziny kolezanki z dziecmi i dzisiaj zdazylam zjesc tylko 1 bulke z pasztetem 3 racuchy z jablkami i na kolacje gruszke oby wiecej takich dni :) a I jeszcze od poniedzialku M ma miesiac urlop a ja na mies ide do pracy (do kolezanki do firmy)hura niech posiedzi troche z dzieciakami to moze zmieni zdanie ze siedze caly dzien i pije kawe :)
Bashia czekamy na wiadomosc sciskam mocno :***

Odnośnik do komentarza

Ewelina u mnie Bastek wieczorem zasypia w łóżeczku daje mu mleczko i siedzę przy nim albo cumel i pielucha chociaż coraz częściej nie chce tego cumelka... Jak jest niespokojny to musze pogłaskać pocałować...A jak wpada w panikę i płacze(rzadko)to biorę uspokajam i znowu odkladam także jak widać bywa różnie ;p ale w dzień u nas bardzo ciężko żeby zasnął...
No i ogólnie nigdy mu się nie zdarzyło zasnąć tak poprostu samemu w łóżeczku..niestety
My jutro na Szczepienie ;( powiem wam że strasznie jestem zła bo nam powiedzieli ze mam sobie wybrać szczepionki bo nie można sobie zmieniać.i albo biorę płatne żeby była jedną zawsze albo NFZ... A znajomejktóra wzięła NFZ powiedzieli ze na te 12miesięcy może sobie wykupić ta pojedyncza
Nie rozumie tego czemu tak mieszają sciemniaja! Raz tak raz tak szlak mnie trafia.
Hah ale naszlo wszystkie na odchudzanie ja dziś pisałam do m że może byśmy w tygodniu dietę trzymali a w weekendy luźnej (nie czytając wcześniej forum) :-) no ale zjadłam już rafaello ciasteczka czekoladowe także chyba mi nie wyjdzie bez słodyczy lepiej zjeść mi sałatkę i coś na parze :-P
Mój maluszek w nocy śpi w bodach długich +spodenki lub pajacyk przykryty kordelka ale nie gruba. Też jak czytałam to zdziwiona jestem jak niektóre wasze maluszki śpią ;)ale fajnie ze im to pasuje bo moje dziecię to wymyśla we wszystkim... Nawet ma swój smoczek do butelki i koniec... Taka byłam zła żecos wymyśla a dopiero dziś się zorientowałam że on chce e jest z lovi a nie avent a kupiłam dwa nowe smoczki....on mnie chce wykaczyc :-D a jakbym mu dawała z 1+to hoh...Chyba że złości by niewytrzymal

Odnośnik do komentarza

Hej mamusie ;) my wczoraj skończyliśmy 4 miesiące i zaczynamy przygodę z nowymi smakami :) Dzisiaj pierwszy raz podałam synkowi przed snem mleko z dodatkiem kleiku ryżowego bo tak poleciła mi Pani dr. Kleik kupiłam z Bobovity, niby pisze delikatny i łagodny, idealny na początek... no zobaczymy :) na 150 ml mleka dodałam niepełną miarkę tego kleiku, chce sprawdzić jak synek na niego zareaguje. Boje się właśnie czy nie będzie miał zatwardzenia bo kiedyś mieliśmy problemy z kupką i podawaliśmy małemu mleko Bebiko Comfort na kolki i zaparcia.
Co do odchudzania to mi też przydałoby się zrzucić z 5 kg, wprawdzie nie mam wagi w domu, ale widzę po sobie że jeszcze parę kg po ciąży mi zostało, nogi , pupa, biust są ok, gorzej z brzuchem :P Ja co prawda za słodyczami nie przepadam, ale za to najzdrowiej się nie odżywiam, uwielbiam fryteczki, zupki zabielane śmietanką itp... A najbardziej to bym chciała żeby to co zbędne na brzuchu poszło w... cycki :P

Odnośnik do komentarza

O właśnie tak jak napisała Magda piękny opis,, walka o każdą drzemke, śpiący ale wszystko przeszkadza rozprasza sama nie wiem ale tak właśnie jest w dzień :-D rączki suszarka i odplywa.
Aaa miałam wam pisać czy jak kapiecie malenstwa to zamaczacie uszka?. Polecam!! Koleżanka mi powiedziała zetak robi i sprobowalismy. Młody jak ma zanurzone uszy wystają tylko oczka i nosek to jest w raju :-D chyba czuje się jak w brzuchu bo takie szumy i dźwięki inaczej słyszy, leży grzecznie nawet się nie rusza tak mu dobrze słucha i odpoczywa ;)

Odnośnik do komentarza

Didus no charakterny ten Twój Bastuś...czyżby lew?! ;-)
Tosia niestety też ma swój smoczek i innego nie chce, jak była maleńka dostała smoczek difrax i tak jej spasował że nie było opcji kolejny też musiałam kupić taki...a to cholerstwo takie drogie w porównaniu z innymi (17 zł za jeden!) ale próbowałam trzy inne i niet i basta.

http://fajnamama.pl/suwaczki/fijqsye.png
http://fajnamama.pl/suwaczki/ei0rt0s.png

Odnośnik do komentarza

Kowalska jeśli to przysiady, to dołączam do Ciebie :D zobaczę, po ilu padnę :P
No zaciekawiłyście mnie z tymi uszkami, bo my też właśnie staramy się nie zamaczać, choć i tak zawsze lekko się zmoczą, ale żeby tak celowo, podczas całej kąpieli, to nie...
Justynka to chyba były te Premium Active, ale ręki bym nie dała :P my je mieliśmy, ale u nas akurat totalna porażka.
U nas skoczkowy chłopak dziś odstawiał ceregiele przy karmieniu na noc, ciekawe, czy w nocy obudzi się maluszek jak to ostatnio bywa.... A! i dziś przekręcił się z brzuszka na plecki, raczej przypadkowo, ale cóż :D

Odnośnik do komentarza

TOSIO dzięki. Oby moc twoich życzeń powrotu do zdrowia dotarła do nas jak najszybciej bo ledwo zipie :(
Słuchajcie katar mam taki ze jak nie zdążę Z chusteczka albo mam małą na rękach to mi po podłodze kapie :/ A Agatka która zawsze spała od 18 do 4 zdążyła już się obudzić o 21 i 24 i nie chcę zasnąć...

KOWALSKA przysiady? No ja podziwiam. Może spróbuję jak już wyzdrowieje. A co :) bo mój tyłek to płaski ze coś :/

Ja nie mogę Wy tak o warzywach kleikach kubkach do picia a my tylko piers. I to mam zamiar faktycznie do 6 miesiąca. Plus z tego taki ze będę Was pytać za dwa miesiące i wszystko będziecie mieć przetestowane :)

Dzięki za odp w sprawie miodu. Ja jakas niedouczona...

http://www.suwaczki.com/tickers/er3m8u69afywnlln.png

Odnośnik do komentarza

Witajcie dziewczyny. Przeczytalam kilka ostatnich stron i tez dolaczam do grupy odchudzajacych sie ale jak juz wrocimy do domu ze szpitala. Przez ten caly stres waga raczej poszla w gore bo tylko jem slodycze. Zadnego obiadu czy kanapek mi nie przyjmie!! Szkoda ze ze stresu nie chudne bo moj M w 2 tygodnie 6kg schudl!!
Jutro Lenka bedzie miala operacje czyli we wrorek bo zanim skoncze posta to w Polsce bedzie juz wtorek. taka sie boje ze masakra. Najgorsze jest to ze z rana ma miec jeszcze wpuszczana kamerke do serduszka bo musza sprawdzic czy aby napewno tylko ma 2 dziurki, pozniej przygotowanie i operacja i to wszystko zajmie prawie caly dzien!! A pozniej ma spac kolejne 2-3 dni. Nie wyobrazam sobie nie zobaczyc jej otwartych slicznych oczek!! Powiem Wam ze to co sie stalo i nadal dzieje uwazam ze to jest SZCZESCIE W NIESZCZESCIU!! Po pierwsze ze juz wiemy dlaczego nie przybierala na wadze. Po drugie gdyby nie przestala oddychac do dzis pewnie doktorek kazalby mi wpychac na sile mleko. Po trzecie ze nie wsiedlismy na samolotu z Lenka. Po czwarte mielismy jeszcze 2 tygodnie byc w szpitalu w Oxford bo tutaj gdzie bedzie operacja nie bylo miejsca. A nawet mysleli by wypuscic nas do domu. Na szczescie w ciagu 2 dni lozko sie zwolnilo i nas przewiezli. Po piate gdyby Lence sie nie pogorszylo w piatek to na operacje musialaby czekac. A termin za pol roku dopiero!!! Lenka jest w Zlym stanie. Nie da rady sama oddychac wiec daja jej silne antybiotyki i tlen. Lekarze i pielegniarki stwierdzili ze pomimo ciezkiej choroby i zlego stanu jeszcze potrafi sie smiac i gaworzyc i zostala nazwana najwieksza gadula na oddziale. Oczywiscie gadulstwo po mamie ;)
Dziewczynki jak to jest z obcinaniem wlosow takim maluchom? Bo ja slyszala ze do roku nie powinno sie obcinac! Bo Lenka ma wygolony jeden bok bo musieli kroplowke wbic bo juz na raczkach i nogach nie ma miejsca bo tyle miala wkluc. Chyba ze zostawie jej i od najmlodszych lat bedzie miala modna fryzure z wygolonym bokiem hehe a jeszcze moj M wymyslil ze jak bedzie duza to przeciez moze zrobic sobie tatuaz i nikt nie bedzie widzial blizny.
Przepraszam ze tyle sie opisalam ale musialam sie jakos na chwile odstresowac bo zaraz z nerwow padne.
No i u mnie tez wtorek sie zrobil!

Odnośnik do komentarza

BASHIA kochana jestem z Tobą całym sercem i z Lenka też. Tam na górze ktoś o Was bardzo dba :) będzie dobrze. Napisz koniecznie do nas jak się sprawy mają bo będziemy tu wszystkie się martwić. Dużo siły wam życzę!

LOLKA no łącze się w bólu. Agatka dalej nie śpi. Smoka nie chce gada do mnie a ten brzeczacy pies już mnie do szału doprowadza baterie się za chwilę wykoncza a ona dalej nie spi ehh ...

http://www.suwaczki.com/tickers/er3m8u69afywnlln.png

Odnośnik do komentarza

Ja tez nie śpię ale bynajmniej nie przez mlodsze dziecko które w końcu znowu zasnęło samo grzecznie w łóżeczku o 21 i śpi slodko a przez starszego syna i mojego M. Wybrali sie na koncert i jeden wrócił bez portfela a drugi bez telefonu :( Nic tylko udusić. Poblokowalam wszystko i nie mogę zasnąć z obawy czy ubezpieczenie nie będzie robic problemu z telefonem.
Bashia, kochana, dobrze ze widzisz wszystkie pozytywy, tak trzymaj. Będzie wszystko dobrze i Lenka na pewno szybko dojdzie do siebie i wkrótce zapomnicie o tym koszmarze. Wloski na bank odrosną i będziesz robic piękne fryzury swojej księżniczce. Daj nam znać co i jak, będziemy sie jutro modlić za was i wspierać duchowo.
Mmadzia współczuję choroby, tez tak miałam. Z nosa mi kapalo jak się do malej schylałam. :/
Wy tu o diecie a ja ze złości głodna :/ idę zjeść cos niezdrowego zanim ukatrupię chrapiacego małżonka.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...