Skocz do zawartości
Forum

Fasolki sierpień 2015


kalafiorki

Rekomendowane odpowiedzi

20dz

liza, ode mnie również przyjmij najszczersze gratulacje! Czekamy na jakąś mini relację, choć zdajemy sobie sprawę, że teraz pewnie jesteś bardziej zajęta niż większość z nas tutaj ;)

Moja hemoglobina w okolicach 11 z kawałkiem z tego co pamiętam i spadła od początku ciąży o jakiś jeden punkt ale mój gin zupełnie tym się każe nie przejmować. Twierdzi, że reakcja powinna być przy spadku poniżej 10. Z drugiej strony ostatnio mam regularne, przynajmniej raz dziennie krwawienia z nosa. Było to na początku ciąży i jest teraz, zawsze z jednej dziurki nosa - powinnam się tym martwić? Może po prostu jakieś naczynko mam tam słabe i wszystko przez to? Przed ciążą jak leciała mi krew z nosa to też tylko z tej jednej dziurki.

http://www.suwaczki.com/tickers/zpbn6iyeeuje8n3v.png

Odnośnik do komentarza

19 dz
O matko... Korzystając z pogody, ładnej ale bez upałów, zabraliśmy moich rodziców i pojechaliśmy nad Solinę. Fajnie było ale jednak nawet 2 godziny w samochodzie to trochę długo i nie wygodnie mi już w pozycji siedzącej... Ten miesiąc jednak już spedzę w domu w większość w pozycji leżącej ;-)

Odnośnik do komentarza

5 ch

liza ogromne gratulacje!

patrycja, to ja chyba druga w kolejce,

Dzis 36+4, lozeczko juz czeka, a torby do szpitala, czekaja ale na spakowanie :/ eh takie wiesci to chyba zaraz sie za nie wezme bo jak mnie zlapie to bedzie ciekawie :p

Dziewczyny jak myslicie czy moge pic pokrzywe? Przed ciaza pilam duzo pokrzywy na wzmocnienie i porost wlosow a teraz w sumie nie wiem czy mozna.... a slyszalam ze po porodzie podobno wlosy lubia sie sypac to moze by cos pomoglo... jak myslicie?

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3k0s3hx6okzd8.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

liza chyba nas tutaj wszystkie zmotywuje do pakowania i dopinania wszystkiego, zwłaszcza te które już są w 37 tyg ;-)
Zresztą ja dziś jak byłam w szpitalu zobaczyć się z położną to właśnie urodziła dziewczyna w 36 tyg, miała termin chyba na 10 sierpnia... tak więc to juz naprawdę tuż tuż!
Powiesiliśmy dziś obrazy w sypialni nad łóżeczkiem małego i jestem zachwycona :) nareszcie prawdziwy dziecięcy akcent (oprócz łóżeczka;) oczywiście ) i chyba już skończyliśmy przygotowania dla małego, zoatsły pewnie jakies drobiazgi, ale meble i szykowanie domu już skończone!
Ja się czuję coraz słabiej wiec planuje juz za duzo nie latać, raczej polegiwać... dzis poszliśmy na obiad pieszo (ok 1 km w jedną stronę) to po powrocie byłam już zdechła:/ i jest mi jakos duszno szczególnie wieczorami. chyba to się nazywa końcówka ciąży? ;)

http://www.suwaczki.com/tickers/f2wli09kiovyujc1.png

Odnośnik do komentarza

15synuś
Liza gratulacje! wzruszyłam się, u mnie dzisiaj jest 36t 3 d.
Mari ja na początku miałam 12, później spadło do 11,5 a dalej na 10,4 lekarz kazał być spokojny ale mimo wszystko zaczęłam (za jego zgodą) brać ascofer, pić sok z buraków (nie liczę pokrzywy bo ją piłam przed ciążą) i w ciągu 3 tyg. wzrosła do 10,7 zobaczymy jutro jak odbiorę wyniki jak jest teraz.

Ja torby nie spakowałam, ale też to jutro zrobię tym bardziej, że u nas nie musimy pakować takich walizek jak u was.

U mnie przyszły obrazy, literki nad łóżeczko.. łożeczko czeka w sklepie ale komoda jeszcze nie dotarła więc czekamy.

Ja czuję, że blisko terminu urodzę - chociaż podobno właśnie w naszych miesiącach dzieci (często z powodu ciepłych temp.) rodzą się szybciej... troszkę się zestresowałam LIZA napisz koniecznie jak się to u Ciebie zaczęło, ja najbardziej się boję czy poznam że to już.

Odnośnik do komentarza

15dz - Antosia

Mari uważaj na siebie i Różyczkę...no niestety żelazo z roślin trochę mniej przyswajane jest przez organizm. Ja o dziwo jestem zaskoczona moim ostatnim wynikiem 12,8! Bez tabletek żelaza ale za to pi razy drzwi pięć razy w tyg. mięsko, no i nie znudzenie sok z buraka i mnóstwo witaminy c w sezonowych owocach - codziennie pożeram całe miski owoców ogrodowych i tak myślę, że to jedyna zmiana od przedostatniego wyniku 11,5 z dnia 24.06 - w tak krótkim czasie, aż się zastanawiam czy się nie pomylili w laboratorium...Najmniej miałam 11,3 i to było w kwietniu.
Daniela nie wyobrażam sobie jak funkcjonowałaś przy takim poziomie hemoglobiny...podziwiam! Moja siostra ma przetaczaną krew przy poziomie 6,0 bo już prawie nie funkcjonuje...
RudaMaruda a widzisz to raczej co szpital to inne zasady. Nam ktg robiono tylko o 5 rano, a w ciągu dnia mierzono z 5-6 razy tętno dziecka.

Stopy również bolą mnie i są gorące zawsze najbardziej rano lub właśnie w nocy na siusiu jak wstaję z łóżka. Mnie dodatkowo strasznie bolą kolana, najgorzej jest wstać jak siedzę - to z pewnością kwestia obciążenia - zawsze miałam trochę problem ze stawami a teraz to już jazda. Mam nadzieję, że przetrwają...
Kasia ja to w ogóle mam obawy, że na porodówce to mięśnie jak galareta będą mi się trząść przez ich obecny brak kondycji i przez to nie skorzystam z żadnych przyrządów a pozycje wertykalne mogą odejść w niepamięć...ehh.
Moira trzymaj się w tym szpitalu i oby wszystko było ok. Te ruchy to w jakim stopniu słabiej czujesz? A ma to odzwierciedlenie w ktg i tętnie synka? Tak poza tym to już sporo waży. Będzie dobrze, jesteście pod stałą opieka. Pisz relacje.

No to mamy debiut forumowy!! Liza gratulacje, śliczne wymiary! Napisz coś więcej o porodzie i przeżyciach. Aż mi tętno z emocji podskoczyło!! To się zaczęło...;-) To już teraz życzę wszystkim udanych rozwiązań!

Patrycja faktycznie możesz być następna do rozpakowania ;-) Tym bardziej, że już pijesz liście z malin a to naskurczowe, no nie?
Dziewoja wg terminu to kończysz 36tc a zaczynać będziesz 37.

http://fajnamama.pl/suwaczki/fijqsye.png
http://fajnamama.pl/suwaczki/ei0rt0s.png

Odnośnik do komentarza

2dz
Tosio one są 'podobno' na skurcze , podobno na to by szyjka się skracaLa ale to tylko podobno. Mój lekarz na to się tylko uśmiechnął i powiedział ze maja sporo witamin wiec mogę pić :D
za to polozna radziła liście malin 1 filiżankę dziennie i 3 kapsułki wiesiołka. :p niby na lepszy poślizg :D
Wiesiolka mam też takiego do picia :) ale w smaku to wszystko OKROPNE

http://www.suwaczki.com/tickers/ex2bhdge4hqnedoc.png]Tekst linka[/url]

Jestem mamą!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...