Skocz do zawartości
Forum

Majóweczki 2015


Joasia21

Rekomendowane odpowiedzi

Hejka co tu tak cicho ? ;-)
Ja mam dziś leniwą niedzielę, Justyna z Kamilem u babci ja w sumie tylko obiad ogarne przyjadą na obiad i jedziemy w miacho. Bo będę mieć własne mieszkanie !!!! I trzeba zakupy zrobić drzwi itd bo robione od podstaw ;-) cieszę się jak cholera bo może ciasne ale własne kąt ;-) i zaczynamy remont w przyszłym tyg przez wakacje może zdążymy ;-)
A tak u nas stara bieda , Justyna ma 12 zębów zaczyna chodzić ! Ale tylko za rączki bo sama jeszcze się boi widać , nie raczkujemy ale " dupkujemy " serio jeździ na dupie po całym domu :-D staje gdzie się da i ogólnie dalej rozesmiana i kochana .
Ja czuje się dobrze ale już dopadają mnie dolegliwości z poprzedniej ciąży, typu ciężko mi już chodzic na dalsze spacery, lomotanie serca itp.
DW jak palec ?
Akcja z osmiorniczkami głośno o nich było ostatnio
Boże współczuję wam tych alergii całe szczęście mnie to póki co omija , pfu pfu żeby nie zepeszyć .
Milej niedzieli kochane !

http://fajnamama.pl/suwaczki/98q2pw6.png
http://fajnamama.pl/suwaczki/b5ltwan.png

Odnośnik do komentarza

Cześć:-)co u Was dziewczyny?jak po weekendzie?

Panifiona super,że bedziecie mieli własny kąt!co u siebie to u siebie:)

Hanka dobrze,że synko ma się lepiej. Ja słyszałam o tej bostonskiej, że to nawet mogą paznokcie schodzić....podobno podłe ustrojstwo.

Wybaczcie, ale mam mega dużo na głowie ostatnio i nie kojarzę za bardzo co i jak. Rano zaprowadzam małego, potem pędem do pracy,a po pracy szybko na dwór z OskarkieM,bo uwielbia być na placu zabaw. Weekendy na plaży. Ten tydzień był też mocno zwariowany,bo oglądaliśmy mieszkania do kupna. Cały czas nie możemy się zdecydować. Ale wiecie mam już taka potrzebne właśnie własnego kąta. Oskar jest super chłopak,bardzo grzeczny,ładnie śpi w nocy, katar nas w końcu opuścił. Mamy 7 ząbków, ale chyba coś tam znów się dzieje, bo go pobolewa. Nie chodzi jeszcze sam tylko za ręce i wokół mebli. Uwielbia plażę i mógłby tam spędzać cały dzien...

Miłego dnia Wam życzę...

Odnośnik do komentarza

Zmasowany, skrupulatnie zaplanowany i precyzyjnie przeprowadzony atak na moje życie skończył się pół sukcesem:
Malutki paluszek u lewej ręki w szynie:-( nie zgodziłam się na gips- bez jaj!
Ale nie ma tego złego co by.... mam dzięki temu extra 10 dni z Odsetka :D

Anela- ja nie pomoge z upadkamiobo, raz ze Odsetka jeszcze samodzielnie nie chodzi, a dwa jest MEGA ostrożna! Najpierw patrzy czy droga czysta, czy będzie miała za co się złapać żeby delikatnie usiąść itd :D taki egzemplarz!
Panifiona- super!!! Gratuluję! W końcu dychniesz od wszystkich i będziecie sami i na pewno szczesliwsi! Mam nadzieje ze daleko od teściowej ;-)
Hanka-oby też było z górki że zdrowiem:-*

Ewelina jak siostra? ???

ELŻBIETA HOUSE MANAGER VERY SWEET ANGEL!!!!!!

 

♥️Najpierw mieliśmy siebie 💚 2006💛Potem mieliśmy Was💙 2015♥️ 2017💜2020❤Teraz mamy wszystko💜

Odnośnik do komentarza

Panifiona i pozostałe Ciężarówki pokażcie brzucha!!!!

Mam interes/sprawę/pytanie...
J oddała cyca w 8 miesiącu ale ja nadal na wieczór mam mleko. Myslalam ze samo wyschnie ale nic.. Poszlam do gin, dala tabletki. Wzielam jedną i prawie umarłam. Skutki uboczne byly takie ze przez 3 dni nie istniałam. Ból głowy taki jakiego w zyciu nei mialam (a jestem migrenowcem wiec bole glowy znam dobrze), mdłosci, zawroty glowy.. no maskra... i po jednej tabletce stwierdzilam ze wiecej tego gówna nie wezme..
Wiec jak mam wysuszyc cycki?!
no jak?!?!?!?!!?!?!

szałwia/obcisłe cyckonosze nie pomogły....

Poza tym od tygodnia J "chodzi"! potrafi przy dobrym wietrze przejsc z pół pokoju :D Uwielbia chodzenie bez trzymanki, ale gdzie się da jeszcze się asekuruje albo zapindala na czworaka bo tak szybciej :D

Panifiona gratuluje mieszkania! 3mam kciuki za wykańczanie :D Pewnie DW Ci doradzi bo też zaraz się przenosi do pałacu :)

Wirusom mówie NIE i współczulności ogromne

http://www.suwaczki.com/tickers/relgdf9h8lyk7xt9.png

Odnośnik do komentarza

Hm, mleczko do dwoch lat jeszcze moze plynac. Moze rozkrecasz na nowo?? Heh. Nie bierz pigul. Nie wyciskaj cyckow, nie patrz co chwile czy leci, szalwia i czekaj ;) i moze unikaj slodu jeczmiennego. Albo porzadnie sie alkoholizuj ;p

Mamy chlopczykow!!! Jak tam sprzety???( zakaz wklejania zdjec!) u nas troche rosnie panika bo dziurka jak pol glowku szpilki w siusiaku, pediatra kaze na chama sciagac, nie idzie, i tak co dnia tylko mocniej mysle co robic zeby nie zrobic krzywdy..

Jol!

http://www.suwaczki.com/tickers/relg73sbod19m7di.png

Odnośnik do komentarza

No ja właśnie też myslalam aby szczepic,ale przed każdym szczepienjem się jakoś stresuje. Może to głupie. Wiem,że szczepienia są potrzebne, ale gdzieś z tyłu głowy mam doniesienia ze świata. Oskarka koleżanka co chodzi z nia do niani miała dziś 39goraczki. Mam nadzieje, że nam się nic nie rozwinie. Oskar je dużo nabialu i chyba powoli zacznę odstawiac mm. A Wasze dzieciaki?

Odnośnik do komentarza
Gość Dobra Wrozka

Tanna- ja ani mm nie pomoge bo my kp, ani ze szczepieniem bo my nie szczepimy :P Ale z dołączeniem do grupy pomogę chętnie! Podaj swój nick/imię i nazwisko tu lub podeślij mi na @ anja_20@op.pl to Cię dodam

Inne dziewczyny- zapraszamy również!!
Ania, Pola, Ewelusik, House, Elżebieta, Very Sweet Angel, Antosia, Emka (tam tyyyle ciężarnych!), Ola1992, Juli i wszystkie inne :D

Odnośnik do komentarza

Tanna - ja chce zaszczepić przeciwko ospie-po co ma się dziecko męczyć. Też się boje każdego szczepienia a najbardziej MMR i mimo że już mamy 13 m-cy skończone to nadal nie mamy szczepienia :p mały też co chwila katar albo jakiś stan podgorączkowy-nie zaryzykuje póki nię będzie na 100% zdrowy :/

U nas na razie mm bo lubi - pytałam pediatrę to mówiła że mm lepsze niż mleko krowie bo ma więcej tych dobrych rzeczy ;) że krowie takie ze sklepu to ubogie w składniki odżywcze witaminy itd

DW - czekamy aż rano napiszesz że Odstetka przespała noc :) kciukasy zaciśnięte :)))))

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny. Wrocilysmy z wakacji. Alicja z delikana opalenizna a ja z rwą kulszowa. Tak myślałam że mnie dopadnie ale że już teraz! Liczyłam że do 7-9 mca wytrzymam.

Kurcze tyle tematów że mogę nie spamietac ale spróbuj je.

Dw fejsa nie mam, nie miałam i wszystko wskazuje na to ze nie będę mieć z prostej przyczyny - za bardzo mnietakie rzeczy wciągają. Nie będzie mnie w realu. Tv nie mam bo się uzalezniam. Tak więc przykro mi ale dzięki. Przy okazji Pozdr dla dziewczyn z fb. Ps: Dw lamiesz mi serce tym przejściem na fb. Otre łezki i jakoś zacznę z tym żyć ;-)

Dziękuję za wszystkie miłe słowa ale nie ma co podziwiać. Każda z nas - mam to silaczka i da rade ze wszystkim co sobie narzuci :-)

Antoninka, przykro mi że u was tyle alergii. Może poszukaj w necie jakiegoś bloga lub grupy rodziców którzy zmagają się z tym co wy.

Któraś miała jechać na kilka dni. Głowa do góry, jedz. Ale sama przyznam że ja jeszcze chyba nie dalabym rady. W sobotę zostawilam małą z moją mamą bo poszliśmy z R na koncert. Ona ją kladla spać. Serce mi pękalo jak wychodzilam i prawie płakałam bo pierwszy raz ktoś inny ją kladl nie ja. Ale obie dały radę a my mieliśmy super koncert.

Dw, gdzie ty ten palec wtykasz? ?!!

Tanna, szczepie choć się boję ale nie szczepic też się boję.

HM, z siurkiem nie pomogę bo u nas bułka;-)

Tanna, mm nadal podaje ale będę próbować z kozim. Krowiego na razie nie podam bo wydaje mi się że ta nietolerancja właśnie od tego. Id kilku mies ma krostki na buzi i raczkach.

IIIIII GRATULACJE wszystkich kroczkow i postepow w chodzeniu. Brawo :-)
Ali chodzi od przeszlo 4 mcy a wieczorem jak już zmęczona to tez się obija i potyka. Siniaki na nogach to rzecz powszednia :-)

http://fajnamama.pl/suwaczki/a9vtqke.png

Odnośnik do komentarza

Emka chyba nie zostaniesz sama. Pare nas tu zostanie. Ja wprawdzie mam FB ale jakos czuje sentyment do forum.
Z siusiakiem mam troche doświadczenie bo to trzeci chłopak. Ale póki co nie gmeram przy nim. P doktor sprawdzila powiedziała ze jest ok wiec nie ruszam. Później wiem ze trzeba troche ale póki co nie.
Dw a co ty tym paluchem robiłaś?
I podziel się radami dobrej nocki.
My tez jeszcze nie szczepieni. Ale chyba się w końcu wybiorę. Nie lubię tego momentu.
My nadal nie chodzimy sami. Troche za paluszek. I cycoch nadal rządzi.
Mam wrażenie ze nawet częściej niż z miesiąc temu.
Sorry ze tak rzadko się odzywam ale totalny brak czasu. Praca, spacer, ogarniecie chalupy, kolacja kąpanie i spać. I tak mija dzień za dniem.
Ale stram się zaglądać co jakiś czas. Dlatego na razie na FB w ogóle nie mam czasu. Choc nie mowie ze zimą się nie skuszę. Ha!!!Ha!!!

http://www.suwaczki.com/tickers/17u9i09k995ttuhf.png

Odnośnik do komentarza

Oooooo! Tylko nie koniec forum! Ja jestem uzależniona i codziennie przed snem czytam tylko nie zawsze mam silę coś napisać:D Ja mam fb to się chyba dodam żeby czytać co DW i Zieloona pisze. Ale zostawić forum?!?! Nieeee:P taki sentyment....:D:D
A u nas Iza juz zapomniala ze zrobila 1krok i nawet nie myśli o samodzielnych wojażach. Juz tylko czekam na 28.06 jaj pójdziemy na kontrolę do rehabilitacji i usłyszę ze juz miała SAMA chodzić do wizyty. Echh.. Tak mi sie nie chce:| Ale jaj nie pójdę to będę sobie kiedys wyrzekać ze nie bylam to sie garbi, ma płaskostopie albo inne coś :P to wole iść i mieć czyste sumienie;)
Emka zazdroszczę ze nie oglądasz TV- ja niestety bardzo lubię tylko teraz mniej czasu mam. Ale żadnych filmów na kompie też nie? A mi to serce zamarło jak przeczytałam o przejściu DW na fb i myślałam ze ktoś sie podszywa :P
Tanna my niw szczepimy przeciw ospie bo nam tak doradziła ciocia co na zakaźnym pracuje, tak przekornie :P
Dobrej nocki:)

http://www.suwaczki.com/tickers/km5sej2897inpbov.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...