Skocz do zawartości
Forum

Majóweczki 2015


Joasia21

Rekomendowane odpowiedzi

Hanka Julek tez w skarpetkach na spacerze albo bez.no nic ciekawego nie widziałam ale tez czasu malo na szukanie.powiem wam ze zmeczona jestem.pierwszy tydz w pracy za mną.też chcialam wam podziękować bo dla mnie powrot do pracy był ciezkim przeżyciem mimo ze drugie dziecko.powiem wam ze dajecie super powera.wspieracie niesamowicie.ciesze sie ze was mam i ze po raz setny moge pisac o tym samym a wy za kazdym razem pomagacie.
Tanna kto nie ryzykuje ten szampana nie pije!super ze ta zmiana dała tyle pozytywow.
W moim zyciu tez szykuja sie zmiany.zawodowe.duzo wieksza odpowiedzialnosc.i mimo obaw wchodze w to.
Marza mi sie wakacje.moze sie uda.moja Marychna kocha morze.ja bym chciala jakies spokojne miejsce.takze Wisienka jak znajdziesz cos to daj znać.boje sie ze morze bedzie bardzo oblegane i bedzie ciezko z miejscami.
Hanka my bylismy z Marysia na Teneryfie jak miala rok i7 m-cy.bylo super tylko sam lot byl meczacy bo dlugi a ona ruchliwa.nie skreslaj tej bulgarii.
A w ramach komentarza "zamieszania" to ja chodzilam do żłobka.żyje mam sie dobrze.nigdy nie czulam sie zaniedbywana przez swoja mame mimo ze duzo i ciezko pracowala.o tym jak wielki mam do niej szacunek chyba pisac nie musze.juz kiedys pisalam ze mam z nia niesamowita wieź.nie rozumiem tego ataku na matki pracujące.trzeba mieć dużo frustracji by pisać takie bzdury.
Dziekuje i przepraszam za tak dlugi wywód.

Odnośnik do komentarza

Hanka tak jak Juli napisala nie skreślaj Bułgarii. My byliśmy w tamtym roku w Bułgarii a Anastazja miała wtedy 4 miesiące i było super. W tym roku wybieramy się na Ibiza i martwię się tylko trochę przelotem ale jestem pozytywnie nastawiona że wszystko będzie ok. My wybieramy zagraniczne wczasy właśnie ze względu na pogodę.
Panifiona nie martw się że Justynka jeszcze nie chodzi na każdego przyjdzie pora. Anastazja jest z 8 Maja i też jeszcze sama nie chodzi. Chodzi koło mebli i troszkę za ręce.

Na temat Marti nie będę się wypowiadać bo szkoda nieraz przesadzala ze swoimi wypowiedziami.
Dzieciaczkom życzę dużo zdrowia a mamom pracującym dużo siły.

Odnośnik do komentarza

Ha ha. Pola, miałam to samo. Wchodzę na forum a tu tyle stron :-)
Marti, też uważam że pojechalas za ostro. Warto jednak popracować nad emocjami to co się komuś wyrzuca bez zastanowienia. Pamiętam jak kiedyś pisałaś o swojej nieciekawej sytuacji z rodziną. Nie wiem czy może to jest przyczyną tego że na jakakolwiek krytykę reagujesz atakiem i agresją. Myślę że to jest coś nad czym trzeba pracować a nie bycie szczerym. Dodam że często czytam artykuły które wrzucasz ty czy inne dziewczyny i pewnie jak większość dziewczyn dobrze znam te strony ale nie śledzę ich regularnie. Wydaje ci się że wszystko wiesz najlepiej i jesteś madrzejsza od nas a to zwykła zarozumialosc. I mimo że nie jest to przyjemna cecha to nikt cię tu nie odrzuca. Chyba że bez powodu przeginasz. Mocno forsujesz wychowanie oparte na najnowszych badaniach, macierzyństwo miłości i na skrajnym poswieceniu się dla dziecka - "żyję oddycham dla dziecka". Myślę że to też wynika z twoich przeżyć. To jest podobnie jak DDA staje się skrajnym abstynentem. A szkiełko i oko czasem się przydaje w wychowaniu ale bardziej polegam na swoim sercu intuicji. I chyba jakoś to działa bo często słyszę że moje dziecko to sama radość i cały czas uśmiechnięta chodzi.
To tyle w tym temacie.

I taka prosba na koniec. Trzymajmy poziom wypowiedzi bez wulgaryzmow i innych takich. Taka wypowiedź jest tylko wizytówka piszącego.

http://fajnamama.pl/suwaczki/a9vtqke.png

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny, dziękuję za gratulacje :-) nie sądziłam że wiadomość o synku sprawi mi taką radość. Próbujemy rozmawiać o imieniuale mój R ma wybrane imię od lat i się przy nim upiera. Mi się nie podoba i nie potrafię się przekonać więc musi być inne. Już w ciąży z Alicją chciał je dać. :-)
Czuję się lepiej. Mam więcej sił ale często i szybko się męczę.

Panifiona, to jesteśmy podobnie z terminem. U mnie termin pokrywal się om z usg dopiero na ostatnim usg dziecko ciut większe. Ale z Ali było tak samo i urodziłam dzień przed terminem :-)

DW, dziękuję za ciepłe słowa :-) jesteś kochana. Mam prośbę, podeslesz jeszcze raz link do siatki z who. Chce być przygotowana na spotkania z lekarzem tak jak ty :-)

http://fajnamama.pl/suwaczki/a9vtqke.png

Odnośnik do komentarza

Witam :-)
Co ja tam mogę napisać... hmm;-)
U nas zęby idą, a właściwie narazie widzę jeden, ale pewnie na tym się nie skończy. Lenka mega marudna, budzi się w nocy z płaczem i w dzień ciągle płacze. Podaję jej Camilie na przemian z Ibufenem, ale widzę, że cierpi mimo to. Wcześniej jakoś lepiej znosiła ząbkowanie. Poza tym można powiedzieć, że dobrze.
Jeśli nie będziecie mi mieć za złe to ja się nie wypowiem w kwestii wiadomo jakiej. Chyba, że będziecie nalegać.
Hanka ♡
Zieloona kupuj ten telefon i wbijaj do nas na fejsa, tak samo Ela i pozostałe dziewczyny, które jeszcze się nie zdecydowały.
Wy tu o wakacjach a my w tym roku nie jedziemy w lato nigdzie. Może we wrześniu w góry i pewnie w grudniu nad morze. Ale to dość zawiłe ; -)
Ania 1803 u nas ze sloiczkami wyszło podobnie jak u Wisienki. Lence po prostu przestało smakować to co w nich jest a może raczej to w jakiej formie to jest, czyli papka. Choć owoce zjada nadal chętnie ze sloiczka i teraz jak gdzieś jedziemy to właśnie biorę owoce. A tak to po prostu ona chce jeść to co my. I fajnie. Wkońcu i my jemy trochę "lepiej" ze względu na Lenkę i nie tylko. Ale próbuje naprawdę wszystkiego poza małymi wyjątkami (i tu już niektórym osobom może się krew zagotować). Niestety chyba będzie wybredna po tacie.
A na koniec buziaki. Aj loff ju ol!

http://s4.suwaczek.com/201505065565.png

Odnośnik do komentarza

Hanka my pojechaliśmy przez biuro turystyczne tui do miejscowości obzor a hotel nazywa się suneo club Helios beach po naszych wczasach we wrześniu hotel miał przejść generalny remont. Plaża zaraz przy hotelu i morze łagodnie opadające . Tylko teraz bym nie pojechała bo nie ma brodzika takiego po kostki żeby Anastazja się mogła popluskac. Ale ogólnie byliśmy zadowoleni , jedzenie dobre.

Odnośnik do komentarza

Hej:) Emka podbijam pytanie Hanki: Jakie imię? Mój mąż ma na imię Patrycjusz, wujek mual na imię Sabin( żeby bylo śmieszniej ciotka Sabina:P i jeszcze 2synow Wiesków bo w USC błąd zrobili. Tak a propo męskich imion:D
Panifiono super ze wszystko dobrze! Justynka taaaka grzeczna ze aż pozazdrościć - pozytywnie oczywiście :)
Ja o wakacjach myślę non stop- oby było duuuuzo wczasowiczów:P ostatni raz na wakacjach to bylam z rodzicami, teraz to cały czas na cos zbieramy- zalety posiadania domu;)
Na FB nie wpraszam sie bo sie późno ujawniłam i Malo kto mnie tam kojarzy:) a tu juz Sami Swoi:D
Życzę dobrej nocki zajadając sie truskawkami ze śmietaną :D

http://www.suwaczki.com/tickers/km5sej2897inpbov.png

Odnośnik do komentarza

I dziękuję za zaproszenie na fb ale to nie dla mnie. Nigdy nie miałam i raczej nie planuję. Ale cieszę się że wam tak dobrze tam :-)

Odnośnie wakacji to w nast weekend chce ruszyć nad morze z moją kuzynka bo mąż nie dostanie urlopu. 2 tyg przeglądam oferty i w końcu jutro mam zamiar cos zabukowac. Będzie śmiesznie bo jedziemy 2 ciężarne z 2 dzieci w wieku do 3 lat :-D:-D:-D

http://fajnamama.pl/suwaczki/a9vtqke.png

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny, dziękuję za słowa otuchy odnośnie słoiczków :) Moja Paulinka w weekend zaczęła odmawiać jedzenia zawartości słoiczków (w tygodniu jada w żłobku), ale problem jest taki, że nic domowego też nie chce jeść, wciąga jedynie naleśniki i kajzerki, ale to niezbyt urozmaicona dieta.. nie wiem, jak ją nakłonić do jedzenia, nawet przegłodzenie nie pomaga..
A z optymistycznych spraw, to dziś Paulinka kończy roczek :)) Zleciało nawet nie wiem, kiedy. Paula ma 6 zębów na stanie, od kilku dni chodzi/człapie (chyba dzieci w żłobku ją zmotywowały, bo była jedną z dwóch dziewczynek niechodzących), stroi się w "bransoletki" z piramidki z kółek :)
A propos szczepień.. Z ciekawości: szczepicie dzieci przeciwko ospie wietrznej? Nam pediatra powiedziała, że jeśli przyniesiemy zaświadczenie ze żłobka, to szczepienie będzie bezpłatne
Miłego dnia!! :)

http://s7.suwaczek.com/201506061765.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczynki ja tak z innej beczki. Czy wasze dzieciaczki juz chodzą same. Nie pytam tu np. Dominiki bo jej Lenka to mistrzyni. Anela tez juz się chwaliła pierwszymi kroczkami Zuzi ale te z konca maja jak jest u was ? Mój późno zaczął siadać wiec może dlatego jeszcze nie bryka sam. Za raczki i przy meblach mu idzie ale sam. Moje starsze chłopaki na roczek podreptali wiec teraz myślałam ze tez tak będzie a tu nic. Wiem ze każde dziecko idzie w swoim tempie ale chciałam przeprowadzić ankietę jak to jest u was.
Pozdrawiam was wszystkie.

http://www.suwaczki.com/tickers/17u9i09k995ttuhf.png

Odnośnik do komentarza
Gość Wisienka2

Ela, Hania tez chodzi przy meblach, z krzesłem po całym mieszkaniu ;), na mojej nodze.. I generalnie przy wszystkim, ale sama na razie jeszcze nie, a jest z 12 maja. Ja sie nie przejmuje, bo ma jeszcze czas. I tez pozno zaczęła sama siadać. Wiktorek na pewno tez w swoim czasie pojdzie albo od razu pobiegnie:)
Juli, powodzenia w sprawach zawodowych, trzymam kciuki za wyzwanie**) słyszałam gdzies ostatnio w mediach, ze w tym roku padnie rekord nad morzem, podobno juz w większości kwater nie ma miejsc. Ja dlatego uwielbiam morze poza sezonem a w sezonie wybieram mało oblegane miejsca, zeby faktycznie odpocząć a nie sie męczyć. Wystarczy ze na co dzien mecze sie jeżdżąc w korkach i w tłumie.
Ania1803, u nas tez szczepienie na ospę jest bezpłatne jesli maluszek chodzi do żłobka. Hania nie chodzi, ale ja akurat planuje ja zaszczepić- mamy wyznaczony termin za 1,5 miesiaca. Sto lat dla Paulinki! I moze teraz juz bedzie lepiej z jedzeniem, trzymamy kciuki.

Odnośnik do komentarza

Sie porobilo znowu na forum! Kobiety ogarnijcie troche emocje bo po co jechac po sobie?!

Emka- Gabrys to fajne imie. Znam 2...jednego doroslego i malego 4 latka i oba fajne chlopaki ;-)

Ela spokojnie moja Klaudia z 8 kwietnia i sama nie chodzi. Meble, krzeselko, pchacz, raczka...ewentualnie wiszac na siostrze lub nodze jednego z nas ale sama nie. Podnosi sie bez trzymania stoi i pada na 4 litery :-) Do 18 msc ma czas.

W skandynawi pogoda iscie tropikalna. Caly weekend nad morzem i w ogrodzie. Dziewczyny szczesliwe.
Poniedzialek i kolejny ciezki tydz w pracy...bo niektorzy musza ot tak zeby miec satysfakcje robiac co sie lubi i przy okazji moc splacic kredyt na dom ;-)
Dobranocka!

PS. Kto mnie zaprosi na fb?

http://lb1f.lilypie.com/qZ8Ip2.png
http://www.suwaczki.com/tickers/iv09df9hgaar6rba.png

Odnośnik do komentarza

Emagdallenka ja Cię chętnie zaprosze;-) prześlij tylko mi wiadomość na priv chyba że nie boisz się tutaj.
Ela z tego co wiem to Kuba Oli też jeszcze nie chodzi więc spokojnie, napewno ruszy. I powiem więcej, że z perspektywy czasu wydaje mi się, że im później dziecko zaczyna chodzić tym lepiej bo jest bardziej kumate i łatwiej je ogarnąć.

http://s4.suwaczek.com/201505065565.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...