Skocz do zawartości
Forum

Majóweczki 2015


Joasia21

Rekomendowane odpowiedzi

Asik, współczuję przeżyć. Ja na początku miałam też sporą przeprawę z kp, bo dostawałam antybiotyk przy których nie mogłam kp i Filip dostawał mm. Potem mały nie chciał ssać bo miałam wklęsłe brodawki. Mimo starań położnych na oddziale nie było na niego sposobu. Zostawało sciąganie pokarmu i podawanie butlą Dopiero w domu skontaktowałam się z doradcą laktacyjną i ona mi pomogła na spokojnie. Ale mam to szczęście, że mieszkam w dużym mieście, gdzie są doradcy i mogłam poświęcić na to pieniądze, które nie są wcale takie małe. Także daleka jestem od oceny kogokolwiek w tej kwestii.
Asik, a który szpital w Łodzi? Bo ja stąd.

Odnośnik do komentarza

Asik naprawde przeżycia miałaś. Ja bym pewnie odpuściła. Za to u nas znowu bylo straszne ciśnienie na kp. I tylko dlatego wytrwałam. Panie uspokajaly ze nawet jak nam się wydaje ze nic nie leci to dziecko je. Bo potrzeba mu zaledwie łyżeczka od herbaty.
Tak wogole to dziwi mnie ze jeszcze są takie emocje mm i kp jak i tak większość dzieci juz je różne rzeczy w tym kaszki na mm mimo ze mama kp. Dajmy juz spkoj dziewczyny. Rozumiem ze pewnie emocje siegnely zenitu. Ale chyba czas przejść do dalszych miłych i pomocnych rozmów.
DZIEWCZYNKI UŚMIECHY !!!!

monthly_2015_11/majoweczki-2015_39279.jpg

http://www.suwaczki.com/tickers/17u9i09k995ttuhf.png

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny...my wybralismy się do moich rodziców na kilka dni i czytam Was z doskoku. Dużo czasu spedzamy na dworze.
Zazdroszcze mamusia,które maja dom z ogrodem i mogą szybko wystawiać dziecia do ogrodu na drzemke.
My cieszymy się dwoma ząbkami,ale żeby jakość spania była lepsza to bym nie powiedziała. Zauważyła,że mój syn zanim obudzi w nocy,to bardzo mocno trze oczka,potem wypada smoczek i pobudka gotowa:).Mialyscie tak może?Nie wiem sama, ale może to alergia... Choć w ciągu dnia nie trze oczek.

Poza tym cieszę się,że jest już spokojniej na forum. Wszystko już chyba zostało powiedziane i znów może być super:):):).

Odnośnik do komentarza

Tvn zablokowany... Ciekawe co D na to ;p

Asik! Jesteś bohaterka!!! Takich przyjaciół mieć wokół siebie!!! Uwielbiam ludzi którzy dla dobra drugiego człowieka mogą poświęcić tak dużo!!!" zrobilas wszystko dla swojego dziecka! Taka juz siła miłości! Jesteś super mama! Nigdy się nie zmieniaj, jesteś dobrym serduszkiem. :)

Laski, przesadzacie z ta nienawiścią do Marti, zaczynam wierzyć w każde jej słowo po Waszych teksciorach na forum...
Tyle jadu rzygac się chce...

Mam nadzieje ze Wam przejdzie i pójdzie spokojnie forum poczytać!
Ja pasuje na jakiś czas, musialabym Wam po majtach pojechać...
Peace!

http://www.suwaczki.com/tickers/relg73sbod19m7di.png

Odnośnik do komentarza

Zielona masz rację. ..... wpadają jakieś nowe laski które pierwszy swoj wpis poświęcają Marti hmmm..... ciekawe.... to forum jest pt. Niemowlaki i noworodki a nie "Pojechać Marti" litości lepiej podzielcie się swoimi doświadczeniami jeżeli chodzi o dzieci. Dla mnie to dziecinada. Każdy wyraził swoje zdanie, ile mam tyle opini.... Używała któraś z mam żelu bobodent?

Odnośnik do komentarza

Uśmiałam się i zarazem popłakałam czytając teraz was. Asik Brawo wielki szacun za wytrwałość ale czego się nie robi dla dzidzi. Kurcze od razu ja sobie przypomniałam jak mi po porodzie zabrali mała na noworodki na dwa dni i karmili ja mlekiem z butli a jak mi przynieśli to tez darla się bo nie chciała suta złapać. Wiec nawet się z nią tam nie meczylam ale tylko po powrocie do domu odrazu walczylam aby zalapala cyca i udało się pije do dziś. A też było różnie.
A teraz coś innego wczoraj kupiliśmy gryzak taki do warzyw i owoców super sprawa.
Moja tez pije wodę podczas kąpieli jak jej się uda.
My używamy na dziąsła anaftin baby jest taki fajny bo na końcu ma końcówkę szczoteczkę silikonowa i można odrazu po masować dziąsła przy smarowaniu.

Odnośnik do komentarza

Bardzo dziękuję za wszystkie dobre słowa !!!!!! Mam nadzieje ze się spełnią :-)

Ja na razie też zniknę-po pierwsze zaczynamy przeprowadzkę i nie wiem czy będę miała dostęp do netu, a po drugie dobrze mi to zrobi, a po trzecie ciężko mi czytać co dziewczyny piszecie :-( Marti wyraziła swoje zdanie a wy ja obrażacie i jad saczycie. Idzie wylać go gdzie indziej bo tu było milej bez was! Ja Marti lubie i na pewno kilka innych osób też i nie widzę powodu by ja terroryzowac za to że ma własne zdanie i je wyraża!
Btw ja nie korzystam ze sloiczkow ani gotowych kaszek.

Będę starała się do was zaglądać bo na pewno będę tęsknić :-* ochh dla mnie to było jak siadanie do stołu przy kawie z kumpelami <3<br />
Macham różdżka, rączkami i skupiam całe swe moce by wyczarować dla was same wspaniałości, zdrowie, siłę i przespane noce, ale także barierę ochronną przed złymi ludźmi, ich jadem, nie życzliwością i chorobskami :-*

Czołem- ołwer! :D :D :D

 

♥️Najpierw mieliśmy siebie 💚 2006💛Potem mieliśmy Was💙 2015♥️ 2017💜2020❤Teraz mamy wszystko💜

Odnośnik do komentarza

Mamazmaja, wiadomo że te nowe laski które piszą o Marti to ktoś z forum od nas który boi się tego napisać pod swoim nickiem. ;) ale jestem również za tym by skończyć ten temat. Dzięki dziewczyny, że opisalyscie ta droge trudna w karmieniu. Ja miałam praktycznie to samo. Mnie udało się karmić, ale byłam bliska załamania. To nie jest tak różowo : masz problemy w karmieniu szukaj pomocy itd. jestem z małej miejscowości i nie ma u nas doradców laktacyjnych, to nie Warszawa, że jest tego na pęczki i nie dziwie się dziewczynom jak po takich trudach zrezygnowały z kp i podziwiam te które parę miesięcy pokarm odciagały dla swoich dzieci. Koleżanka urodziła dziecko w tym samym czasie co ja i jej kp przyszło naturalnie, synek od razu załapał a ja byłam załamana ze mam takie problemy, myślałam że jestem jedyną matka która nie potrafi swojego dziecka wykarmic i codziennie ryczalam.
Pomyślcie sobie że dziewczyny bardzo przeżyły to zw nie mogą kp i z MUSU musiały mm podać a tu im się mówi ze TRUCIZNE dają. To co mają godzić dziecko aż padnie?
Miałam tego nie pisać, ale już powstało. ;) Na pewno przy drugim dziecku będzie łatwiej i jestem pewna a 100% ze chociaż połowa mam która teraz mm uda się kp.

http://www.suwaczki.com/tickers/relgh371urp0iifm.png

Odnośnik do komentarza

Dobra Wrozko czytając tego posta smutno mi się zrobiło bo poczułam jak by to pożegnanie było :-( wracaj do nas szybko bo bez twojej różdżki mogą być ciężkie chwile... Ewelina ile taki gryzak kosztuje? No i żel? Oczywiście najważniejsze gratulacje!! Moja Oli pewnie usiądzie jak bracia w 9miesiącu już nie mogę się doczekać jak tak czytam wyczyny waszych dzieci

Odnośnik do komentarza

Kurwa laski , watek Marti robi się nudny . kto jej nie lubi, niech nie czyta jej postów, kto lubi niech pisze priv lub przywołuje na forum . dobra powiedziała swoje ale każdy ma prawo wyrazić swoje własne zdanie. A ze jej było takie a nie inne trudno . każda ma własny rozum i każda zrobi i tak jak uważa wiec po co ta wojna i ten jad ??
OFICJALNIE OZNAJMIAM -KONIEC AWANTURY NA NASZYM FORUM !!!!!!!
a pojedyncze dziewczyny które nie znają tematu proszę o nie wypowiadanie się .
KONIEC.

http://fajnamama.pl/suwaczki/98q2pw6.png
http://fajnamama.pl/suwaczki/b5ltwan.png

Odnośnik do komentarza

Oj. W koncu Was doczytalam:-)
Asik. Podziwiam Cie,jabym sie zalamala. My tez juz juz mielismy wychodzic,prawie spakowana bylam,a tu przychodzi doktorka i mowi ze trzy mamusie z sali wychodza(rodzilysmy w ten sam dzien) a ja z malym zostaje bo ma bakterie! Podlamalam sie bardzo...co ze mnie za matka ze dziecko zarazilam?!?!?!??! Na trzeci dzien wyszlismy,bo wyniki byly coraz lepsze,w dniu wypisu praktycznie byl zdrowy:-)
A co do porodow:-) dre sie bo skurcze jak cholera,przychodzi pielegniarka:to cie az tak boli? A ja: nie kurwa,gilgocze! I pani sie obrazila:-D Panifinko nie przejmuj sie:-) mi tez bylo wstyd,pierwsza moja mysl:wc na koncu korytarza,nie zdaze:-D
DobraWrozko powodzenia w przeprowadzce:-) trzymam kciuki zeby sie zaden kieliszek nie potlukl,no bo jak parapetowe zrobicie:-)
Ewelina super:-)! Gratulacje dla Wiktorki:-)!jak ja czekam na te dwie biale kreski:-)
Szczesliwa mamusiu,to jest niestety polska. Zeby na dzieci limity byly...czasami wstyd sie przyznac ze sie tu mieszka.Ale mam nadzieje mimo wszystko ze synus wyzdrowieje:-)!
Asia dzieciaczki cud miod malinki:-*
Chcialam tylko delikatnie przypomniec,tak jak ktoras z Mamusiek(przepraszam,ale nie pamietam ktora) ze forum nosi nazwe NOWORODKI I NIEMOWLAKI. A nie wkurzone mamuski.... :-*
I nie pamietam co komu jeszcze mialam odpisac:-*

http://suwaczki.maluchy.pl/li-70938.png

Odnośnik do komentarza

A pamietacie jak wtargnal tu jakis trol wypowiadajacy sie o samotnym wychowywaniu, i wogole jaki to on nie jest swietny tatus co moze swojemu dziecku byt zapewnic a my glupie i nieodpowiedzialne ze mamy dzieci a kasy nie?! Dalysmy go rade zbyc,ominac szerokim lukiem,nie zwracac na niego uwagi. Zrobmy tak samo z tym kontrowersyjnym tematem,bo niepotrzebnie sie wszystkie nakrecamy:-* buziaki i do jutra :-***

http://suwaczki.maluchy.pl/li-70938.png

Odnośnik do komentarza

U nas też gryzak siatka się sprawdza ja kupiłam w smyku ok 19 zł z canpola .
Szczęśliwa mamusiu ogarniam się z przesyłką dla was wybacz że tak długo ale Zużka nie śpi w dzień w domu tylko na dworze i robię wszystko w miarę jak mi pozwoli. Pamiętam o was i przytulam ciepło. Napiszę ci sms jak już będę miała wszystko gotowe to wyślesz mi adres.
Asik brawo na wytrwałość i trud!!!!
Dziewczyny nue odchodżcie zostańcie z nami. Będziemy za wami tęsknić...
Atka odkąd m. kąpie Zuzię to ona notorycznie wypija wodę z wanny i z zabawek nic jej nie jest:)
Tanna ciąganie za uszy tarcie oczek noska to może być od ząbkowania mi tak pediatra .mówił. Zuzia strasznie trze i oczy i nosek widać że bardzo swędzi.
Dzisiaj gotowałam zuzi buraczkaz marchewą ziemniaczkiem i dodałam żółtko. Uuu ale zajadała. Wygladało jak deser i słodkie było od tego buraczka z pola.

http://fajnamama.pl/suwaczki/f85c3ik.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...