Skocz do zawartości
Forum

Majóweczki 2015


Joasia21

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc dziewczyny,

Pola, dobrze, że bezpiecznie dojechaliscie w dwie strony. Jeszcze zobaczysz morze i plażę. Może będzie też okazja, aby się poznać:)

Dobra Wróżko ściskam Ciebie, Odsetke i mała kropunie:)swoja droga ja tak myślałam i mówiłam o Oskarku:-))

Hanka powiem Ci,że i mnie o dziwo nachodzi ochota na drugie dziecko i mój mąż ma bardziej liberalny do tego stosunek,ale też się wzbrania. Zresztą ja też sama przez długi czas nie chciałam, ale jakoś ostatnio ciepło myślę o małych stopkach.

Vsa jaką śliczna i duża Dorotka...:)

U nas szał. Kupiliśmy dom,ogarniamy go,bo na początku grudnia chciałbym tam mieszkać. Każdego dnia coś zalatwaimy, a jak pracuje się do 17,to jest mega ciężka sprawa. Myślę o zorganizowaniu pokoju dla Ciebie. Szukam inspiracji. Mały zdrowy, rośnie i dziubek mu się nie zamyka:):):)

Odnośnik do komentarza

Hej:)
Tanna mam nadzieję, że zobaczę na żywo i morze i zoo, bo juz mi zapowiedzieli, że mi figurek zwierzątek i maskotek nastawiają, zdjęć narobią i wizytę w zoo bede miała zaliczoną:P Zaraz mnie nad Śniardwy wywioza i powiedzą, że to tez jak morze:D A może mieszkasz z tej strony gdzie Pruszcz Gdański? - wtedy to jak nic wbijamy na kawe nowy dom obadać:D Jeszcze sie poruszamy w strone Rumii i Gościcina:D Fajnie byłoby sie poznać, ja zawsze mówię ze rocznik 88 jest wyjatkowy:D A z domem trzymam kciuki, żeby sie udało do grudnia- pierwsze Świeta bedą na pewno niezapomniane:) Pokoj Oskarka napewno bedzie cudny! czekamy oczywiście na jakąs fotorelację:D
A ja dzisiaj wysyłałam mojej Mamie fotki bucikow i ubranek ( oczywiście od mojej Siostry Krolowej Lumpeksów:D przytachała cała torbę ale tyle fotek nie robiłam, nawet Barbie kupiła za 2 zł:D) to sie pochwalę:D mój złomofon robi zdjęcia PRAWIE jak w HD.. to prawie w tym przypadku robi ogromną różnicę:D:D
u nas dziś pada i pada.. Ja chce słońca:) nie Macie gdzieś jakiś zapasów, żeby mi podesłać?;)
Dobrej nocki:)

monthly_2016_10/majoweczki-2015_51627.jpg

monthly_2016_10/majoweczki-2015_51628.jpg

http://www.suwaczki.com/tickers/km5sej2897inpbov.png

Odnośnik do komentarza

Hej:)
Weekend na całego na forum;)
VSA Dziewczyny na FB Cie wzywają:) ale Nas tu też nie Zostawiaj!!:)
Ja jutro robię sobie prezent imieninowy i mam zamiar z Siostra (bo P w pracy) zabrać Izabelkę na sale zabaw:) mam nadzieję ze wypali i żadnych urodzin itp nie bedzie i sie wyszaleje Nasza Istotka:) dzisiaj harcowala po raz 1 z farbami- nie wiem po co mylam podłogę w kuchni jak woda 2 razy i tak tam wylądowała... Ceratę chyba i na podłodze klasc muszę :P ale miała zajęcie chociaż na chwilkę :)
Panifiona a co u Was?:)
Dobrej nocki:)

Odnośnik do komentarza

Pola, jakie piękne skarby:)i dlatego właśnie chciałbym mieć jeszcze córeczkę:)

A jak Tobie mija weekend?jak po sali zabaw? Ja jeszcze nigdy nie zabieralam Oskarka w takiej miejsce,ale w sumie bardzo dobry pomysł. Malowanie farbami to jednO z ulubionych zabaw malego. Mam już kiklka pięknych prac ,które powiesze w Nowym domu. Akurat w domu nie maluje tylko u opiekunki więc ja mam czysciutko:)

Będziemy mieszkać właśnie od strony PruszcZa wiec jesteśmy umówione:)

Dziś mam totalnego lenia i chyba trochę doła...ten miesiąc był mega ciężki i było przed nami dużo wyzwań...

A Wisienka i Rusanka jak tam?:)

Odnośnik do komentarza

Wlasnie co u was dziewczyny?
Tanna ja tez zmęczona i przeladowana obowiązkami zestresowana.ale dajemy rade!!!jeszcze jakby Wisienka jakas motywacja sypnela...za mocno mnie eksploatuje praca.ale ten tydz wolny.prawie bo pare tematow musze załatwić.
Julek z katarem kaszlem ale juz dzis lepiej.ale noce tragiczne.
Panifiona chyba niedlugo rodzi....jejku toz dopiero co my w ciazy bylysmy!!!

Odnośnik do komentarza

Hej:)
Dziewczyny ja sie pytam gdzie jest słońce? albo chociaż chmury, ale bez deszczu- toż jak mój Tata w ptk przyjedzie i zobaczy, że dalej ni ma elewacji to nie wiem jak to ja, P i majster przezyjemy...:P
Tanna , u nas w wakacje była taka pani z 2letnim Brunem i pojechali własnie na tę salę zabaw co ja chce i mały był zachwycony. A ona obawiała się, czy bedzie sie podobało bo on takie niesmiały i mało kontaktu z dziecmi- wyjśc nie chciał! ja nie szłam wczesniej, bo czekałam az Iza bardzo dobrze opanuje sztukę chodzenia:D w tą ndz też nie pójdziemy, bo tym razem mamy juz zapowiedzianych Gości:) w a ptk przyjezdza do mnie moja Koleżanka z licealnej ławki( ma termin na styczeń) i bedziemy sie rechotac( P mówi, że jak K przyjeżdza to jak wariatki sie zachowujemy:D:D) i przeglądać ubranka po Izabelci- ja juz zrobiłam wstepną selekcję i 2 torby wyrzuciłam, jakieś plamy na tych ubrankach powyłaziły... a wyprane i popraswane były, bez plam...czary-mary;) co do mojego małego Picassa- zalała wodą swe arcydzieło i nic nie było widać- zresztą talent ma chyba po mnie, czyli marne szanse na jakiś wernisaż choćby w wiejskiej świetlicy:D ha! a jak od strony Pruszcza to juz sie nie Wymigasz:D planujemy w czerwcu jechac, przed naszym sezonem to sie wpraszamy!! ja pije rozpuszczalna z 1 łyżeczki, P tylko herbate:D
Juli, Tanna ja sie nie dziwię, że Jesteście zmeczone! Ja Was i inne Pracujące Mamusie nieustannie podziwiam!!
Dobra Wrożko jaka niemoc? Toż TY masz czarodziejską MocoRóżdzkę;);) Pomachaj Nam tu troszkę i pogody i sił i ochoty i weny i zdrówka Wyczaruj:D Pięknie proszę:D
Teraz kacik ogrodniczo- kulinarny :D Ja dzisiaj walczę z cukinią- Amellek u Ciebie cokolwiek sie uchowało? u nas z 10 sztuk to wekuję dziś, bo juz 4 zgniły- za dużo wody miały... Cebula od Babci też mi gnije, i ogórki konserwowe co Mama robiła też...;/ oby ziemniaki dały radę:D
Dobrej nocki:)

http://www.suwaczki.com/tickers/km5sej2897inpbov.png

Odnośnik do komentarza

Hejo !
Pola u mnie dziś piękne słoneczko było i cieplutko nawet więc zapraszam :D
Czytam was na bieżąco ale ciąża mi mózg wyżarła i nie wiem co komu odpisać
Dobra Wróżko kochana jak tam się czujesz ??
Matko pamiętam że ja się niedawno o ciąży dowiedziałam a tu już 9 miesiąc pykął !
Ale pamiętacie Ullas ?? Za kilka dni ma termin :D ja dopiero za równe 30 dni ;-)
U nas dobrze , Dżasta zdrowa, biega po domu i glupieje , ej serio skąd te dzieci pomysły biorą :D
Ja gdyby nie kopniaki to był nie wiedziała że w ciąży jestem , ale coraz bardziej myślę o porodzie i się boje bo wiem już jak to wygląda mimo że miałam lekki poród to i tak się boje ...
No i leci u nas. Remont dalej w toku i nawet się nie łudzę że będzie skończony do porodu...
Miłej nocki kochane majoweczki !

http://fajnamama.pl/suwaczki/98q2pw6.png
http://fajnamama.pl/suwaczki/b5ltwan.png

Odnośnik do komentarza

Hej:)
Emagdallenka o kurczę to nieciekawe takie zmiany;/ ale chociaż Ci to mam nadzieję sowicie w piniądzach lub czasie wolnym wynagrodza?!? A jak było w Pl- zakupy w Pepco sie udały?:)
Panifionaa no wee mnie nie zalamuj tym słońcem- jak jutro bedzie padać to chyba stane na dachu i będę miotła te chmury odganiać:P u nas pada non stop- juz poziom jeziora sie podniósł, wiec narazie wystarczy tego deszczu. Ja na FB podglądam to widzialam śliczny brzuszek Ullis:) Czekamy na Twoje fotki też, prawda Dziewczyny?:) A dzieci i te ich pomysły..ja to żałuje czasem że takiej kreatywności to ja ne wykazuję;) ha! a ztym porodem świetnie Ujęłąs-ja mimo, że w ciązy nie jestem to sie boję ze kolejny poród własnie może być trudniejszy- ale to sa napewno tylko obawy i bedzie jak w tej komedii :jak urodzic i nie zwariowac" Kichniesz i Dzidzia bedzie na świecie:):)
Dzis obcinałam grzywkę Izie- omg wygląda jakby w garnku była obstrzyżona. Proste cięcie w moim wykonaniu jest nierealne:P teraz wlosy tylko na boczek albo w kucyk;)
Dobrej nocki:)

http://www.suwaczki.com/tickers/km5sej2897inpbov.png

Odnośnik do komentarza

Pola mam złą wiadomość... u nas też dziś padało cały dzień , buuuu :-(
Jak ją bym chciała Justynie włosy podciąć już , ale u nas nadal nie ma co ! Kurde , w ogóle jej włosy to jakieś inne są, z przodu ma gęste ale krótkie że szok z czybka jej wyrastają dlugasnie do szyi ale tknąć nawet spinka ich nie da , po bokach krótkie i z tyłu krótkie i jeszcze kręcone :D
A co do porodu ja serio panikuje! Niby z Dżasta rodzilam 2.5 h u na porodówke zajechałam już z 8 cm , ale ja wiem jak teraz bedzie ?? Mam nadzieję że serio tylko pierdnąć będzie trzeba , bo ciąży prócz brzucha to ja w ogóle nie czuje, i uwierzcie w niczym mi ona nie przeszkadza, nadal na rowerze smigam , nadal chodze na kilometrowe spacery z wózkiem nadal wózek po schodach tacham nad noszę Justyne na rękach itp itd mogę wymieniac w nieskończoność :D nawet póki co ( odpukac) kręgosłup mi nie dokucza.
Oj najgorzej będzie mi dziecko na 3 dni same zostawić , przecież ona od porodu że mną 24h i ja ją znam jak nikt inny i ona tylko też mama i mama. Myślę że jakos to będzie
Nie wiem co by tu wyskrobac żeby nie było że tylko o sobie pisze ;-)

A mam pytanie , Justyna ogólnie przesypia cała noc ale kubek z piciem musi być koło niej bo przebudzić się napije ( czasem na śnie ) i śpi dalej , problem w tym że rano ma zawsze tak pełnego pampersa że wszystko wycieka i z reguły budzi się już przemoczona, próbowałam jej tego picia oduczyć ale gdzie tam , larmo przez pół nocy bywało , więc pytanie na temat pampersów jak jej na noc 5 będę zakładać no dalej wyciakc będzie ? Narazie chodzimy w 4+

http://fajnamama.pl/suwaczki/98q2pw6.png
http://fajnamama.pl/suwaczki/b5ltwan.png

Odnośnik do komentarza

Panifionaa to mnie nie Pocieszyłaś nic a nic- idę szukać miotły albo jakiś taniec indiański nad ogniskiem- tylko taki antydeszczowy;) a z tymi włosami to szaleństwo- każda długość i rodzaj:D ile możliwości fryzur:D
A z tymi pampersami to moja koleżanka ma córeczkę i ona bardzo dużo pije na noc i juz probowala wszystkich pieluch - nawet pampersy Premium i z rossmana i z Lidla i biedry i jakie bądź i wszystkie przeciekały :| ale Madzia to pije na noc butlę wody i w nocy 2:D może u Was większe zdadza egzamin bo u nich to bez szans;)
A z tym porodem to najlepiej nie Zadręczaj sie tym- Musi być dobrze i szybko :) u mnie Iza tez tylko ze mną non stop i miałabym identyczny dylemat jak sobie poradzi beze mnie- ha! pewnie lepiej niż ja bez Niej:D Justynka też na pewno Zadziwi Cie pięknym zachowaniem:)
A z tym jak sie Czujesz w 2 ciąży to aż milo czytać:) Pozazdrościć tylko:)
Jeszcze raz dobrej nocki :)

http://www.suwaczki.com/tickers/km5sej2897inpbov.png

Odnośnik do komentarza

Panifiona jak milo czytac ze u was wszystko dobrze! Porod bedzie z pewnoscia taki jak cala ciaza czyli bezproblemowy!:-*

Pola zakupy w pepco udane choc zawiodlam sie troszke oscia towaru. Kurtek nie mieli zadnych a szkoda bo dziewczyny mialyby fajne do biegania po podworku. Mase sweterkow bluzeczek i bielizny dla dziewczyn kupilam. Wszyscy zadowoleni...ja z ceny a one z rzeczy :-)

Co do pracy...ciezko jest siedziec do wieczora wiedzac ze dziewczyny u opiekunki po przedszkolu bo tatus pracuje popoludniu. Sezon konczy sie niedlugo bo w no zaraz zima juz skrobiemy auta rano brrrr.

http://lb1f.lilypie.com/qZ8Ip2.png
http://www.suwaczki.com/tickers/iv09df9hgaar6rba.png

Odnośnik do komentarza

Hej:)
Chyba grożba mych dzikich pląsów w celu odegnania deszczu zadziałała i w końcu i u nas dzis pojawiło sie słońce:):) poszłyśmy na spacer i Izabela chyba z wrażenia zasnęła:D
Emagdallenka ach szkoda, że nie było tych kurtek;/ dobrze, że jednak reszta zakupów udana i wizyta w PL na marne nie poszła:D:D a z jakościa to raz lepiej raz gorzej;) zimowe klimaty to coś czego mam nadzieję, jeszcze jakiś długggi czas nie zaznamy:P marzenia:D u nas juz tez szyby skrobane były, ale mam nadzieję, że to tylko epizod:D ślę Wam troche słońca co go dziś nałapałam:):):)
Dobrej nocki:)

http://www.suwaczki.com/tickers/km5sej2897inpbov.png

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny!
Czytam na bieżąco, tylko nie zawsze mam czas i sile zeby coś napisać. Wybaczcie! Ale jestem z Wami cały czas:) i dziękuje ze mnie wywołalyscie, teraz mam motywacje zeby coś napisać.
Panifiona, ale to szybko zleciało, dopiero co napisałaś ze jesteś w ciąży, a juz lada dzień rodzisz?! Super, ze tak dobrze się czujesz, a Justynka się nie martw, da radę jak Ciebie nie będzie. Będzie na pewno tęsknić, ale jest silna, wiec da radę. Ty tez!
Moja Hania tez dużo pije przed snem, czasem jak się obudzi to trochę wody także w nocy. Ja robię tak, ze zanim się położę-sprawdzam czy juz ma b.mokra pieluchę, jeśli tak, to wtedy zmieniam na śpiocha. I rano nie ma problemu z przeciekaniem.
Tanna, rozumiem Twój ból - praca, dom, etc. Ja ostatnio miałam lekkie zachwianie równowagi psychicznej i fizycznej, ale juz jest lepiej, to chyba przez pogodę jesienna i nadmiar obowiązków w pracy. Zapisałam się niedawno na sesje do coacha, i dzięki tej dziewczynie jest mi dużo lepiej:) pewne rzeczy wyglądają dużo lepiej niż się wydają.
Emagdalenka ja polecam kurteczki z C&A, czasem maja promocje i można kupić naprawdę fajne i dobre jakościowo, kupiłam Hani ostatnio dwie i są naprawdę super.
U nas wszystko dobrze, Hania rośnie zdrowo, szaleje codziennie, ma głowę pełna pomysłów, naprawdę jestem w szoku jak szybko to wszystko się dzieje, juz niedługo kończy 1,5 roku.
Ostatnio chyba bardziej tęskni za mną, bo dwie noce z rzędu spała z nami, co jej się zazwyczaj nie zdarza. Ale fakt, mnie tez trochę nie było w dzień, wracałam dość późno z pracy.
Pola, nas tez pogoda niestety nie rozpieszcza:( mam nadzieje ze weekend będzie ładny, bo od piątku do wtorku mam wolne i chętnie spędzę więcej czasu na dworzu z moim kochanym szalonym brzdącem :)
Powoli zaczynam myślec o świętach, wiem ze jeszcze kawał czasu, ale ja lubię mieć wszystko wcześniej poplanowane.
Ściskam Was mocno i życzę dobrej nocki!!

Odnośnik do komentarza

Juli, dziekuje :) ja niestety miałam lekki kryzys, ale co dwa tygodnie spotykam sie z super dziewczyna, ktora pomaga mi utrzymać równowagę i teraz juz wiem, ze jestem na dobrej drodze do pewnych zmian w życiu.
Z cycowaniem współczuje, ja szczerze mówiąc juz teraz nie wyobrażam sobie żebym kp. Ale to jest oczywiście indywidualna sprawa i szanuje każde zdanie i decyzje innych mam.
Juli, postaram sie odzywać cześciej, obiecuje:) pozdrawiam z pociągu do Krakowa; miłego dnia!

Odnośnik do komentarza

Hej:)
Wisienka jak dobrze ze Usłyszałaś nasze wołania - głośne Jesteśmy, co nie?;) dobrze, ze Znalazłaś p. Coach i ze Ci pomaga! Ja czasami tez bym takiej potrzebowala, jak chyba każdy..:) ja tez juz o świętach myślę powoli i zaczynam powolutku cos kupować żeby potem nie latać z językiem na brodzie;) a przede wszystkim próbuje wymyślić chociaż co komu kupić bo sprawia nam co roku największy problem- gdyby nie bylo ograniczeń finansowych pewnie byloby latwiej:D oby pogoda Wam dopisala i plan szaleństw na świeżym powietrzu byl wykonany w 100 albo i 200%:):)
Juli u nas uzależnienie cycowe tez nadal trwa- tylko ja mam o wiele łatwiej ze tylko 1 Dzieć i pracy brak - wiec Ty i Ela to Mistrzynie na 102:):) Ela właśnie gdzieś Ty?!:)
Moi Rodzice jutro przyjeżdżają!! Cieszę się niesamowicie, ale dopiero w sobotę Ich zobaczę bo jutro koleżanka do nas nad jezioro przyjeżdża i będziemy grillowac:) dużo wcześniej sie umówiłam i głupio mi odmawiać - no i kobietom w ciąży przeciez nie odmawiamy:)
Dobrej nocki :)

http://www.suwaczki.com/tickers/km5sej2897inpbov.png

Odnośnik do komentarza

Jestem, jestem. Staram sie nadrabiać i czytać ale ciągle czasu brak na naskrobanie :-)
Przy Wiktorku nie mogę trzymać telefonu bo od razu mi wyrywa i gada do niego jak najęty. W ogóle ma teraz fazę ze bierze pilota, telefon czy słuchawke od prysznica i nadaje po swojemu jak niezła telefonistka. Wygląda to komicznie :-)
Emagdalenka trzebabylo podjechac do innego pepco bo np u nas jest jeszcze sporo kurteczek dla dziewczynek. Za to dla chłopców wymiotło. Fajne rzeczy tez są w Lidlu. My zakupilismy kombinezon a pepco kurteczke i spodnie takie na szelkach tak ze do zimy przygotowani :-)
Pola jak ja sie cieszę ze cie tu mamy. Minuję cie matką tego forum !!! I wzywaj nas jak matka niesforną gromadkę dzieci i przywołuj do porządku:-))))
Panifiona Wisienka myślałam o was. Panifiona daj znać jak juz Dawidek pojawi sie na świecie .
Juli nie jesteś sama z tym cycowaniem. U nas pobudki nocne na ciumnięcie cyca srednio co dwie godziny. W dzień jak mnie dorwie po pracy to tez musi pociumkac. Tak ze nie jesteś sama z problemem dziecka uzależnionego od cyca. Jestem z tobą i pewnie jak ty nie odpadniesz to jeszcze długo będę z tobą Haaa!!!Haaaa!!!

http://www.suwaczki.com/tickers/17u9i09k995ttuhf.png

Odnośnik do komentarza

Hejo hej :-)
Elżbieta oczywiście że dam znać :-)
Dziewczyny nie pamiętam już jak to jest karmić piersią :-) i szczerze ja raczej tak dlugo bym nie umiała , na szczęście Justyna sama się odstawiła przed zakończeniem roczku. Ale powiem wam że moja siostra ma synka prawie 3 lata i on do tej pory przychodzi do niej i wchodzi pod bluzkę sam. Albo w nocy się budzi na cyca. Nie chcę nikogo obrazić ale dla mnie to trochę chore już żeby 3 latek ...
Ja młodego mam zamiar karmić tylko w szpitalu i w domu w ciągu dnia jak Justyna pozwoli , chce go od małego uczyć do mm . Ze względów osobistych, z resztą pamiętam na świeżo jak wszystko z Dżasta wyglądało to mogę uniknąć tych samych błędów i nie mówię tu teraz o karmieniu ale np o smoku, o spaniu w łóżeczku itp :-)
Pola jak tam u Was pogoda ? U nas dziś słońce do okien zagląda ale w novy był przymrozek :-(

Lece sobie kawkę strzelić póki mała śpi , a tak mi się nie cjce dziś nic robić , tylko bym leżała....

http://fajnamama.pl/suwaczki/98q2pw6.png
http://fajnamama.pl/suwaczki/b5ltwan.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...