Skocz do zawartości
Forum

Majóweczki 2015


Joasia21

Rekomendowane odpowiedzi

Hej:)
Panifionaa uff jak dobrze, ze u Was lepiej! Oby i lactovaginal pomógł i będzie dobrze! Super, ze juz torby spakowane no i ta lista- ulala! Teściowa jak zobaczy to padnie z wrażenia ;) i jak dostanie czarno na białym czego Oczekujesz to chyba nie m wyboru i sie dostosuje! Uwagi Podkresl na czerwono i z wykrzyknikami- oby nie przeoczyla:P u mnie P i ciuchy na szczęście wie co i jak, ale jakby miał zmienić pampersa z kupą to ciężko by bylo baaardzo:D nie wiem czy pisałam kiedyś czy nie ale jak moja Mama z Tata nas zostawiała to leciał po sąsiada i ten nas przebierał:P Tata taki pański piesek :D:D
Chory facet w domu = Armagedon. Współczuję!
4 rano i Ty dopiero spać? Ja to ostatnio tak późno to po swoim weselu sie kładłam ;)
Nie martw sie o Dawidka- wszystko na pewno będzie dobrze! Żadne zarazki mu nie straszne:) silny po Mamie! I wiem ze łatwo pogadać ale Spróbuj sie nie stresować :) ja bym pewnie panikowała ale ja jestem słabeusz a Ty prawdziwa Siłaczka!:)
Miałyśmy dzisiaj Gości - z rodziny P żona jednego z kuzynów z Córeczka -z lutego, wiec roznica nie duza. Troche sie dziewczynki pobawily,nawet poklocily o zabawki :P także musimy częściej się odwiedzać to Iza może cos podpatrzy i zacznie naśladować, choćby próby powtarzania słów. Choćby ja prosić milion razy powiedz mama to nie powie- chyba ze jakas bieda sie dzieje a i to nie zawsze. Tylko baba powtórzy na prośbę :P maly leniuch sie trafił :D
Dobrej nocki:)

Odnośnik do komentarza

Hej:)
Brak wpisu Panifiony- czyżby już :)?
Próbuje nauczyć Izę, żeby sprzątała książeczki po sobie- książeczki pozbiera po moich groźnych minach , ale za to wyciąga nasze majtki, ubiera sie w nie i ciąga po całym domu- tylko czekam aż ktoś niespodziewanie nas odwiedzi a tu moje wielkie gatki na środku pokoju albo pod stołem ;) szaleństwo - nadążyć za dziećmi - chyba niemożliwe ;)
Dobra Wróżko Opuściłaś Nas?:(
Milej soboty:)

Odnośnik do komentarza

Pola chciałabyś :D ja urodze we wtorek 29.11
A z tymi majtakami to Justyna ma to samo, jak tylko widzi że wieszam pranie to szuka moich majtek i zakłada je na szyję ,a spróbuj jej tylko zdjąć, pół dnia tak potrafi biegać :D kiedyś robiła porządek w mojej szafce i później pół dnia się zastanawialam co moje stringi w których już od dawna nie chodzę robią w jej zabawkach :D
U nas lepiej, Justyna katar raz ma raz nie i to nie spiki jakieś poważne tylko taka woda czasem jej poleci. Ja już kataru nie mam ale kaszel to mam taki że jak kaszlne to tata mój myśli że sąsiad malucha odpala :D w ogóle a propo kaszlu to mam przykra przypadłość, zwieracze mi się chyba poluźniły bo gdy mam pełny pęcherz ( a w 40 tc to rak średnio co godzinę nawet nie ) to jak mocniej kaszlne to ucieka mi troszkę, nie powiem bo mile to nie jest .
A dziś myslalam że to jednak chyba już , do południa było ok ale po południu tak mnie krzyż zaczął bolec i brzuch stawiać że ledwo chodziłam ale nie było to jakieś tragiczne i nieregularne więc stwierdziłam że poczekam i cóż , przyszedł wieczór, młody zaczął fikac, czkawki dostał i spokój. :D
W salonie widać koniec , zostało panele położyć i pomalować ścianę , ufff a w poniedziałek meble. Tak akurat ogarne sobie pokój meble itd i mogę rodzic :D
W poniedziałek wizyta, ciekawe co mi gin powie

Dobra Wróżko domagam się abys się zameldowala co u Ciebie i jak się czujesz !
I inne dziewczyny jak tam ?? Odezwijcie się bo jesteśmy z Piłą na wiginieciu :D

http://fajnamama.pl/suwaczki/98q2pw6.png
http://fajnamama.pl/suwaczki/b5ltwan.png

Odnośnik do komentarza

Chyba dawno sie nie logowalam bo mi telefon odmawia posłuszeństwa.
Pola widzę ze dzielnie walczysz o forum. Dlatego wzywam wszystkie dziewczyny żeby naskrobały choc pare zdań.
Emka fajnie ze się odezwalas. A ty na kiedy masz termin ? Chyba tez tak jak panifiona.
Panifiona ty to jesteś MEGA. Nie wiem skąd bierzesz tyle sily . Twój mąż powinien nosić cie na rękach.
Trzymam mocno kciuki za ciebie i Dawidka. I odezwijcie sie jak juz będzie w komplecie :-)))
Dobra wrozko a co tam u Was???
Anela Wisienka H-M ......

http://www.suwaczki.com/tickers/17u9i09k995ttuhf.png

Odnośnik do komentarza

U nas leci dzień za dniem. Praca dom praca dom i tak w kolko.
Wiktorek coraz bardziej rządzi i wymusza wszystko krzykiem albo spazmai. Gada cos po swojemu. Nikt go nie rozumie ale i tak jest śmiesznie. Starsi bracia go uwielbiają a on ich. Najchętniej by siedzial z nimi w pokoju. Niestety oni wytrzymują gora 15 min. Cycujemy nadal o to nie mało. W nocy nadal pobudki na cyca. Ale chyba juz mój organizm sie przestawił. Musze konczyc bo Wiktorek wspina sie na mnie w wiadomym celu :-)

http://www.suwaczki.com/tickers/17u9i09k995ttuhf.png

Odnośnik do komentarza

Hej:)
Panifionaa a myślałam, że może JUŻ:D Ok, to czekamy do wtorku:) i po co Maluchom inne zabawki jak bielizna Mamy jest pod ręką;P pod choinkę trzeba Im sprawić po opakowaniu gatek i będzie większa radość niż z zabawek:D:D
Z tym kaszlem niefajna sprawa - no i z tymi nieprzyjemnościami- ale co sie dziwić jak tak jak Piszesz to juz 40 tyg!! Daj znać jak jutro wizyta przebiegnie:)Dobrze, że z remontem do przodu. Pochwal się efektami:D Wszystko sie układa dobrze to i poród bedzie lekki, łatwy i przyjemny:D
Elu! Super, że Jesteś!! ja mam z telefonem to samo. Ostatnio nawet jak na komputerze otwieram to albo przerwa serwisowa albo mnie wyrzuca. Chcą mnie sie z forum pozbyć, nie dam sie;) My tez nadal namiętnie się cycujemy, więc Klub Cycowych Dzieci trwa i ma sie w najlepsze:D:D Nie dziwię sie Wiktorkowi, że Braćmi zafascynowany- no a te 15 min to i tak długo jak na nastolatków;) u nas też krzyk i rządy- oj ale lepiej niech minie bo od tego w domu to jestem ja:D:D we 2 to sie zakrzyczymy:P i wiercenie się- no dziś w kościele to przeszła samą siebie- zazwyczaj grzeczna a dziś wierciła sie i gadała tez po swojemu i żadne 'ciiiii" nie działało, a co tam jeszcze głośniej będzie 'giligili' ;p poszłam z nią do komunii to ksiądz jej znak krzyża na czole postawił, może jej pomoże:D:D:D ;)
U nas właśnie zaczął padać śnieg:p chyba trzeba sanki szykować;) Dobra Wróżko a do Was dotarł w końcu jakiś płatek?
Hanka a co u Was?:)
Miłego niedzielnego popołudnia:)

http://www.suwaczki.com/tickers/km5sej2897inpbov.png

Odnośnik do komentarza

Dobry wieczór :-)
Elżbieta super że się odezwałaś, oj u nas też się wymuszanie okropne zaczęło, i podziwiam za cycowanie tym bardziej że jeszcze praca i nastolatki do ogarnięcia, ja swą przygodę skończyłam dawno u nie planuje młodego karmić .
Pola daj trochę śniegu ! Uwielbiam śnieg niestety u nas na południu to mamy go jak na lekarstwo przez ostatnie lata....
Chyba pochwaliłam się za bardzo z tym że Justyna zdrowa, dziś dostała śpika a razem z nim kaszel i jutro lekarz . Ja chyba też się wybiore bo ten kaszel mi spokoju nie da .
Jutro zabiegamy dzień rano gin , później rodzinny, meble przywożą i wieczorem przyjeżdża pan od kuchni mierzyc ściany bo meble na wymiar robimy :-)
Do wtorku chce mieć salon na cacy typu posprzatane itd , najwyżej nocke zarwe i mogę rodzić :D

HALOO DZIEWCZYNY! MY TU ISTNIEJEMY !

http://fajnamama.pl/suwaczki/98q2pw6.png
http://fajnamama.pl/suwaczki/b5ltwan.png

Odnośnik do komentarza

Aaaaaaaaaa !!!!
Jak zmusić dziecko do wyjścia na świat ??? Z góry mówię ze mycie okien odpada i sex także :D okna bo nas zasypało pola ja prosiłam o TROCHĘ śniegu.... :D a sex bo mój K twierdzi że dziecka hujem po głowie bił nie będzie :D
Także tak . Ja po wizycie, szyjka miękka, rozwarcie na opuszek palca , jak do czwartku nie urodze to oddział itd bo już będzie 8 dni po terminie. Ja wciąż łudzę się nadzieja że urodze jutro i będzie tak jak z Dżasta że pojadę urodze i na 3 dobę będę w domu :D innej opcji nie widzę.
Z drugiej strony jak to możliwe ? Cała ciążę na pełnych obrotach , i Justyne na rękach nosze i wózek po schodach tacham i na rowerze smigam i wszystko inne bo remont jeszcze i nawet chwili nie mam by sobie poleżeć w ciągu dnia i przenosilam a byłam pewna że urodze wcześniej :D
Ale wtorek juz jutro to kto wie. :D
A u rodzinnego nie byłyśmy bo dziś miał urlop jak na zlosc. Jutro musimy się wlec
Dobra ide dalej sprzątać:D

http://fajnamama.pl/suwaczki/98q2pw6.png
http://fajnamama.pl/suwaczki/b5ltwan.png

Odnośnik do komentarza

Hej:)
Panifionaa ja jesli coś daję to w duuużych ilościach:D u nas tego śniegu tyle co nic- wszystko do Was poszło:D nie narzekać mi tu:P
Podobno chodzenie po schodach jeszcze pomaga;) Musisz Męża jakoś przekonać na sex i powiedzieć, że lekarz kazał i nie ma innego wyjścia;p u mnie P tak do mnie mówił hehe:P okna też myłam, ale wiadomo w maju Mogłyśmy szaleć..:D no jak nic Dawid czeka, aż remont będzie defintywnie skończony- perfekcjonista od poczatku!:) ja też się dziwie, że przy takim szalonym trybie jeszcze nie Urodziłaś!i ten rower, i noszenie wózka... ja też nie rozumiem jak juz może być po terminie:P Trzymam kciuki oby to było jutro- jak sobie Zaplanowałaś:) ja popieram, że tylko 3 dni w szpitalu i do domku hop siup! dla mnie te 3 dni to i tak za długo:P jak nic Molestuj dziś Męża!!:D
A my jutro umówiłyśmy się i jutro zamierzamy iśc na salę zabaw znowu - tylko teraz w towarzystwie innej małej Damy:) Bedziemy tak świetować udany poród Panifiony:D to nas nie Zawiedź;);)
Tanna a jak Wy Żyjecie?:)
Miłego popołudnia:)

http://www.suwaczki.com/tickers/km5sej2897inpbov.png

Odnośnik do komentarza

I nadal nic ! Wrrrr
Bylam z młodą u doktora, ma niewielkie zmiany w gardle wiec jest syropek ale lepiej ze tylko tyle.
Meble stoja ale daleko do konca bo moj K ma lenia i mnie wkurza bo lepiej siedziec do 20 w robocie niz poswiecic 3 h na dokonczenie pokoju.
Aaa brak humoru ..

Odnośnik do komentarza

Hej:)
Panifionaa jeszcze dzień młody, wszystko się może zdarzyć:) a Twój Mąż powera dostanie jak tylko do szpitala Pójdziesz, Wrócisz a tam wszystko jak z żurnala - On tak zwleka, żeby wielkie suprise było:D
Emka mam nadzieję, że u Was też wszystko dobrze i trzymamy kciuki mocno i czekamy na wieści!!:)
Tanna!!! aaa!! no jak Napiszesz to z takim przytupem, że mnie o mało z kapci nie wyrwało:):):) Gratulacje!! Bardzo sie cieszę!! To dopiero wspaniałe święta przed Wami:):) Jak sie Ogarniesz z tymi kartonami i Zadomowisz, to Czekamy na jakąś dłuższą opowieść:) ja ściskam delikatnie (ze względu na Maleństwo oczywiście:) aczkolwiek serdecznie:)
Normalnie zaczynam czuć presję na 2 Bobo:D:D hehe Amellek, to teraz która kolejna?;)
My dziś lecimy na salę zabaw, także sie wyszalejemy- mam nadzieję:)
Miłego popołudnia:)

http://www.suwaczki.com/tickers/km5sej2897inpbov.png

Odnośnik do komentarza

Aaaaaaaaaaa!
Co chce coś napisać lub w ogóle wejść tu to mam błąd lub że serwer nie odpowiada. Już mnie to wkurza-bo pisze i piszę a nic się nie dodaje :-[

Tanna-super! Gratuluje kochana :-* :-* :-* :-* moja sis nas wczoraj powiadomiła że też wysikala :-) rosnijcie zdrowo i uważaj przy rozpakowaniu na Was :-D
Emka-boziuniu moja co ta Alusia musiała przejść!? Biedne dziecko! Nawet nie jestem w stanie sobie wyobrazić przez co przechodziłas! Tak bardzo sie cieszę że to już za Wami :-* :-* :-* uważajcie na siebie! I odzywaj sie czasem;-)
Panifiona-ty to jestes heros, nie baba! Podziwiam Cie za siłę! BTW- ostatnio w kościele był chłopiec z taką rączka jak J. Gadałam z jego mamą i mówi że ani oni ani on nie uznają tego za niepelnosprawnosc i traktują go normalnie- zero taryfy ulgowej! Chłopak ma 8lat i rozwija sie normalnie, szkuci jak rówieśnicy, uczy się jak wszyscy a na wf jest najlepszy! Jeszcze Dzasta będzie broniła brata ;-)
Pola-jesteś mega :-* :-* :-* :-*
Ela-super Cie widzieć znowu! Buziale dla W:-*

Ja z Odsetka dziś 80 pierniczkow zrobiłam- mniam!
No i będziemy mieli drugą córeczkę <3 tak bardzo się cieszę!

 

♥️Najpierw mieliśmy siebie 💚 2006💛Potem mieliśmy Was💙 2015♥️ 2017💜2020❤Teraz mamy wszystko💜

Odnośnik do komentarza

No szok że się dodało!

To jeszcze Wam napisze: nie mamy pomysłu na imię dla Kropeczki (i na ksywe też nie!) więc M wpadł na pomysł by spytać Odsetke o jej propozycję. To nic że ona nie umie wypowiedzieć własnego imienia ;-)
No i mąż ją pyta, a Ona krzyczy Maaaaajaaaaaaa!
No raczej zignorujemy jej propozycje :-P ale skąd ona to imie zna?!

 

♥️Najpierw mieliśmy siebie 💚 2006💛Potem mieliśmy Was💙 2015♥️ 2017💜2020❤Teraz mamy wszystko💜

Odnośnik do komentarza

Tanna gratulacje !!! Dobra wrozko Maja ładne imię dla dziewczynki wiec może zostawcie. Jak Odsetka podrośnie to będziecie mieli rodzinną anegdotę jak siostra siostrze wybrała imie.
A skoro jedna jest odsetka to może kropeczka niech zostanie mini ratką :-))) ha!!!ha!!! Żartuje oczywiście. Ale Maja jest w porządku :-)
Panifiona zaglądam teraz codziennie i czekam na zdjęcie Dawidka :-)))

http://www.suwaczki.com/tickers/17u9i09k995ttuhf.png

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny! Czytam Was caly czas ale bardzo rzadko się udzielam. Panifiona jezeli jeszcze nie urodziłas to zycze Ci szybiego porodu i powrotu do domu. Mi tez by bylo ciezko zostawic Anastazje na 3 dni , chodz u mnie sytuacja calkiem inna bo z mężem na zmiane zajmujemy sie dzieckiem. Anastazja odpukac nie choruje, choć dostala atopwe zapalenie skóry naeazie takie delikatne, musimy sprawdzic co ja moze uczulac i wyluczyc to z jadlospisu. Pisałaście o wagach Waszych dzieci , corcia waży 10.800. Wzrostu nie wiem ile moze dowiem sie jutro bo idziemy na szczepienie. Mam nadzieję ze będzie tak jak ostatnio we wrzesniu ze nawet nie zaplacze. Mam do Was pytanie doradzcie mi w sprawie butow zimowych kozaki - sniegowce. Jest taki wybor ze nie moge sie zdecydowac . Dla dzieczyn przy nadziei wielki gratulacje i dbajcie o siebie.

Odnośnik do komentarza

Hej:)
Dobra Wróżko uff! Jesteś,!! Proszę, częściej!! Już Cie miałam na FB wołać:) Z tymi błedami mam to samo - dziś juz dodawałam posta - nic nie dodało. Nawet jak próbuje wejść i przeczytać to albo przerwa serwisowa ( ile razy w ciągu dnia można????) albo też serwer;/;/;/ oż no dziś to rekordy pobili;/ ja wchodzę, odświeżam ale ile można jak to juz ponad tydzień taki cyrk, jak nie dłużej;/
Co do imienia Dziewczynkowego (jeszcze raz gratuluje!!:):) i nie mów, że nie MAsz doświadczenia z chłopakami, przecież Masz Męża to jak Dziecko w męskim rodzaju:P:)
to ja tez dorzucam 2 grosze, czyli propozycje: po pierwsze Izabelka ( to wiadomo samo przez się:D) i jeszcze piękne "staropolskie: imię Marlena :D:D Niech bedzie taka pamiątka po forumowej Ciotce:P:P a co Maji to może w żłobku była jakaś fajna i Odsetce zapadła w pamieć to i stąd to imię:D Iza też "Izaaaaaaaa" nie powie za nic!
Panifiona czyżby to JUŻ???? :):) CZyżby wtorek stał się TYM dniem?:D:D czekamy i trzymamy kciuki!!!:)
Ela chyba wszystkie w napięciu czekamy na Dawidka:D emocje jak w maju 15" :D
Agnes Odzywaj się kiedy tylko Możesz:) co do butów ja nie pomogę bo My nie mamy jeszcze - czekam aż nas zasypie wtedy bedę musiała kupić:P My wzrost mierzymy na oko, przy ścianie centymetrem krawieckim;) Trzymam kciuki za szczepienie- bedzie dobrze!
A ja sie pochwalę dzisiejszym( 1 ale jednak:P) sukcesem wychowawczym. Robiłam ciasto do pizzy i miałam całe ręce upaćkane , a Iza przyszła i marudzi to mówię " idź do łóżeczka Mamusia zaraz przyjdzie" chwilę tam pomruczała i ja tak to ciasto gniotłam i gniotłam - przychodzę a ona słodka śpi:D:D
Poza tym wczoraj było super na sali zabaw- mieliśmy towarzystwo bo był P Brat Cioteczny z Rodzinką, więc nikt się nie nudził. Jutro idziemy jeszcze raz bo mają wolne, to trzeba korzystać:) Dobrze, że to tylko 7,5 zł!
ps. DW ja chce pierniczka!:D mniam
Dobrej nocki:)

http://www.suwaczki.com/tickers/km5sej2897inpbov.png

Odnośnik do komentarza

Niestety jeszcze w dwupaku i jestem tym faktem bardzo zirytowana. Dzis przysiady robilam i inne glupie rzeczy , a jak sie wykapie i ogarne to bede robic jeszcze glupsze, ale napewno o sex nie chodzi :D

Dobra Wrożko no nareszcie ! Gratuluje dziewczynki ! I dlaczego nie Maja ? A co do ksywy, to czy kropeczka nie moze zostac ? Podoba mi sie :D
A co do tego chlopca i wady Justynki, myslisz ze ja tą wade w ogole zauwazam ? Tez jej nie traktuje jako niepelnosprawna bo ona tak doskonale daje sobie rade ze wszystkim ze ja nawet zapominam ze cos jest nie tak . Ostatnio w osrodku jakis dziadek mnie zaczepil i pyta sie co sie stalo jej w raczke a ja w pierwszej chwili zonk o co mu chodzi :D niestety takich przypadkow wiecej bo ja ze wsi to ludzie widza patrza i pytaja... no ale coz jak zaczynaja mi wspolczuc to ja z usmiechem im mowie ze ta wada nie robi z niej innej tylko Justyna jest po prostu wyjatkowa i wcale nad tym nie rozpaczamy bo daje sobie rade lepiej niz nie jedne " zdrowe " dziecko.

Tanna no wielkie gratulacje ! Widze ze grono rodzeństwa majowek sie powieksza ! Daj znac wiecej jak juz sie ogarniesz :D

Agnes dziewczyno wieki Cie tu nie bylo !
Nie pomoge z butami bo my zwykle kozaczki mamy, Justyna tez tak wazy okolo. Napewno dyche ma wiec przestalam tak cisnac na ta wage :)

U nas zima pelna para, zasypalo nas konkretnie i z checia bym wziela Dżaste jutro na podworko balwana ulepic itd ale boje sie zeby jej gorzej sie nie zrobilo... ech wiecznie pod gorke u nas. Naprawde tak czasem mysle co ja zlego zrobilam ze los mnie tak karci, ale to glebsza historia wiec nie rozpisuje sie

Pomysl jak podac dziecku leki ? Dzis Justyna sie tak zanosila ze az zwymiotowala wszystko, i przez zabawe nie i prosba nie i krzykiem nie. Nie wiem juz, w piciu np moge syrop przemycic ? Ale chyba nie da efektow takich...
A co do serwera to myslalam ze tylko u mnie sie tak dzieje. Wkurzajace na maksa !

Milej nocy laski, ide ogarnac dom siebie i dalej probowac zmusic mlodego do wyjscia :D

Odnośnik do komentarza

Hej:)
Po pierwsze aż dziwne, że udało mi sie wejść na stronę bez problemów! i zalogować ! cuda, cuda...
Panifionaa żadne czynności, żeby Dawidka na świat przywołać głupimi nie są!!:) Seks na bank by pomógł:D a którejś z Majóweczek pomogło zjedzenie hamburgera czy coś jakiegoś innego fast fooda- może to jest myśl?;) Apka z tym "prawdopodobie urodziłaś" wymiata:D Dawidek ewidentnie chce się w grudniu urodzić i basta:P listopad taki niewiadomo czy to jesień czy zimna a grudzień to każdy wie:P
Justynka cuuudna! Dzięki za dedykację:D Majty rządzą:D:D !!! I jak słodko z tym misiaczkiem....:) a te rzęsy..ach... Taki uśmiech to wynagradza wszelkie humorki, prawda?:):)
Justynka pewnie, że jest wyjątkowa, sprytna i rezolutna!! i Tak jak pisze DW będzie bronić Dawidka, że hohoho!:D a na wsi( nie na każdej oczywiście!) to babcie i dziadkowie nawet na co patrzeć nie ma to się patrzą i dziwia:P to o czym tu gadać;)
Asia kolejna Majóweczka Ciężaróweczka!! Gratki:) ja jestem z lutego- piąteczka:) Jeśli Masz czas, zapraszamy na forum częściej:)
Panifionaa kciuki zaciśniete jeszcze mocniej!!! czekamy:):)
Miłego popołudnia:)

http://www.suwaczki.com/tickers/km5sej2897inpbov.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...