Skocz do zawartości
Forum

Majóweczki 2015


Joasia21

Rekomendowane odpowiedzi

Aaa dziewczyny szkoda słów już.
Nawet nie wiem co napisać, jutro dla świętego spokoju stawie sie na ten szpital do południa , bo mi żyć nie dadzą, koleżanką mówi że dziecko duszę i że udusze je jak tak dalej będę sobie bimbać, mąż już z chęcią dawno by mnie wywiózł bo widzę że pragnie mieć kilka dni spokoju ode mnie, każdy mówi zybym w końcu poszła rodzić,a co ja nie chcę ?? Jestem już zła sama na siebie że nie umiem dziecka na swiat wydać...
Patrzalam dziś na pierwsze usg prenatalne jaka tam data widnieje i pisze jak byk 2.12 więc to jest prawdopodobne . Nikt komu tlumacze że dziecko może urodzić się między 38 tc a 42 tc mi nie wierzy bo wierzą ślepo w datę z OM.
Już kit z tym tylko ja się boję że jak stawie się na szpital to zanim się zdecyduja o wywołaniu porodu to minie trochę i Justyne muszę na nie wiem ile zostawić. A ona tylko że mną i to ja znam ją najlepiej a mąż mnie o to karci że niby wszech wiedzaca jestem i jego matka dwójkę wychowała . Tak ale każde dziecko jest inne, ona nie spala nigdy poza domem tym bardziej beze mnie, nikt jej nigdy nie usypiala prócz mnie .
Jak o tym pomyśle to rycze normalnie...
A może być tak że nawet w nocy dziś urodze a najlepsze jest to że mój tato jest na nocnej zmianie i jakby mnie K musiał zawiez to co z nią ? Mam ją wybudzać i w nocy wywozić zdezorientowana do babci ? Nie chce tego bo wiem że przeżyje koszmar a K się upierał że innego wyjścia nie widzi , ja widzę , on zostaje w domu a ja jadę karetka ale nie bo on wie lepiej co jest dla mnie najlepsze. To ja jestem matką to ja rodze ale jemu tłumaczyć to jak grochem o ścianę już chyba z trzy razy się o to klocilismy dziś.
A możliwe że dziś urodze choć nie mam pewności bo cały dziś brzuchol mi się stawia, mały bardzo aktywny ( choć chyba powinien się wyciszyć ? ) Miewam jakieś lekkie bóle, i nieregularne skurcze mało bolesne ale są. Nie wiem już jak to będzie przeraża mnie to wszystko....

http://fajnamama.pl/suwaczki/98q2pw6.png
http://fajnamama.pl/suwaczki/b5ltwan.png

Odnośnik do komentarza

Też trzymam kciuki za szybki poród!dawno nie pisałam ale czytam.Pola powiedzialas idź do łóżeczka mama zaraz przyjdzie a Iza już sobie zasnela????!!!!no kuźwa ja coś robię nie tak;)!!!no chyba bym padła i lekarza wyzwala;)no u nas to nierealne.
Tanna gratulacje!DW też gratuluję córki.narobiłaś smaka tymi piernikami.A jak się mieszka??my jeszcze kuchnię musimy zamówić i z grubszych niezbednych rzeczy koniec. Czy ktoś coś wie co u zielonej?nie mam fb.

Odnośnik do komentarza

Ojej hormony szaleją!będzie dobrze i rozwiązania same się znajdą.tylko za długo nie zwlekaj bo jak Dzaste szybko urodzilas to Dawidek może być jeszcze szybciej.rozumiem że jesteś zdenerwowana Ale Justynka sobie poradzi!nie denerwuj się wszystko się ułoży.życzę żeby poszło bez komplikacji.szybko w 2 dni i do domku.

Odnośnik do komentarza

Czesc dawno mnie tu nie bylo ale nas choroby rozlozyly!!!
Najpierw Laura z temp i zygiem przez kilka dni, potem ja z ropna angina w lozki przez 5 dni z temp nie moglam sie ruszyc ani gadac ani jesc a teraz moj Klaudus oskrzela.
W pon wrocilam do pracy po zwolnieniu a wczoraj dowiedzialam sie ze firma cienko przedzie i zwalniaja 20 os w tym mnie....wiec od 1 stycznia jestem bezrobotna! Co jeszcze? Bezsilna ;-(

Panifiona powodzenia i lekkiego szybkiego porodu!

Tanna gratulacje! :-)

Zielona? Wysikalas 2 kreski i noc sie nie chwalisz??? :-/

Postaram sie nadrobic zaleglosci....

http://lb1f.lilypie.com/qZ8Ip2.png
http://www.suwaczki.com/tickers/iv09df9hgaar6rba.png

Odnośnik do komentarza
Gość zielooona

Co tu sie kurwa dzieje?!? Hahaha

Witojcie! Ale zebym ja musiala wchodzoic sie tlumaczuc na wejsciu to przeginka!!! Asik, jak moglas mnie pomylic!! ;( ja nic, dziewica od porodu ;( D mnie za kolano dopiero po slubie zlapie a Wy takie podejrzenia !! ;D

Elzbieta- mysle o Was- cycoch Wiktor daje zyc? ;)

Nie umiem sie standardowo zalogowac, ale to ja!!!!
Halleluja siostry ;***

Odnośnik do komentarza

Hej:)
Pol dnia mnie nie bylo a tu tyyyyyyle wpisów :D serce me sie raduje:D:D oby więcej takich niespodzianek!!!!
Panifionaa będzie dobrze- Wszystkie z DW na czele czarujemy, zaraz ognisko rozpalimy, poskaczemy i ten poród wyczarujemy!!:) Dawid no weee już Wyjdź ;) szkoda, ze nie możesz z Nami być i czytać ale My tu wspieramy i czekamy!!! Mam nadzieję ze nawet w szpitalu Czujesz Nasze wsparcie:):)
Juli ja pół Rodziny zawiadomiłam ze SAMA poszła spać!!:D szok trwa do tej pory:P u nas przy cycu też się zasypia najlepiej ale ja smokiem się ratuje i Iza po mnie zamiłowanie do smoka( ja zabierałam Siostrze ) , wiec jak sie naje to siup do łóżeczka, smok i trzymanie za rękę. Jak sie nie uda to do łóżka biorę i cyc :D ale trenujemy łóżeczko ile sie da:)
Emagdallenka no jak sie pierdzieli to na calego:| aż...szkoda słów... Co jak co ale będzie dobrze!! O taką Pracownicę będą się bić!!! Haha i z forum Masz racje- może by znowu ruch byl niczym na Zakopiance w czasie ferii:P
Zieloona no to znak, ze Musisz sie tu bardzo czesto Pojawiać :D nie ma innej opcji:P
Asik i forum nabralo wigoru:) to Zieloona ma bratnią duszę w tych marcoweczkach;)
My dzis byliśmy u mojej Babci- P miał wolne to montował im karnisze. Bloki w PGR-ach są boskie!! Jakies blachy nie wiadomego pochodzenia w ścianach uniemozliwiajace wiercenie-= dziury oggggromne. Karnisze pomontowane ale szpachlować trzeba. A miało być chwila moment i zrobione:P a to u 2 Babci kaloryfery zapowietrzone i dmuchawa w aucie zepsuta. Moja osobista złota rączka dzis wykorzystana na maxa. Dluuuuuugo nigdzie nie pojedzie:P
Miłego popoludnia:)

Odnośnik do komentarza

I jeszcze jedno, znaczy dwie sprawy z innej beczki:P
Dzis słyszałam 1 raz Last Christmas- juz czuje święta!!! Ja z tej części populacji co im caly grudzień na okrągło może grać. I styczeń. I luty. I marzec...;)
A po drugie- Widzialyscie nowa reklamę Allegro z tym dziadkiem?! Ja siedziałam i plakalam przed TV:P Zieloona Twoja "ukochana"reklamę Roleski tez mi pare razy śmignęła :D

Odnośnik do komentarza
Gość Asik19866

I resztę posta ucięło
Panifiona trzymam kciuki i zazdroszczę ja tez chciałabym juz urodzić a tu do lutego muszę czekać. Ja tez nie chce zostawiać Marii samej ale w kwietniu miałam operacje i 9 dni w szpitalu leżałam i w tedy tez musiałam z kp zrezygnować. Ja to chyba bardziej przeżyłam niż moja córcia bo tata stanoł na wysokości zadania.

Odnośnik do komentarza

Hej:)
Panifionaa wow!! Super! Gratulacje!! Wyściskaj od Ciotek Swojego Chłopczyka:* czekamy na fotkę Slodziaka! Wychodźcie szybciutko!! Czekamy tu na Was:)Panifionaa jeszcze raz gratulacje!!! Chyba mi sie Twoje emocje udzielają bo jak tylko przeczytalam tego newsa to odrazu humor o 100% mi sie poprawił :) super wiadomość :):)
Asik teraz tata też da radę i wszystko będzie dobrze :)
Emagdallenka ooo! Polsce to daleko do No- za mln lat dogoni;)super, ze tak dbają o obywateli! a tym szukaniem życzę aby poszło szybko i bez długich rozmów i testów i scenek itp, itd:P kto jak kto, ale Ty na pewno Dasz sobie świetnie rade- w to nie wątpię :)
Kącik kulinarny- robiłyśmy dzis z Izunia krokiety ze szpinakiem 1raz- polecam, pyszne:)
Amellek ? Czemu Cie nie ma? Czekamy:):)
Milej soboty Dziewczyny:)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...