Skocz do zawartości
Forum

Majóweczki 2015


Joasia21

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć Mamuśki :)

Kurcze jak ten czas szybko leci, codziennie mam zamiar się odezwać, a tu tydzień minął. U nas po staremu: kłócimy się, godzimy - ostatniej nocy bardzo namiętnie ;) Mama pojechała, Martynka szaleje, dzisiaj dostała swój pierwszy wózek dla lalek i bardzo dumna woziła misie. Pogoda paskudna i głównie siedzimy w domu, bo prawie ciągle pada albo się zanosi na deszcz. Udało nam się kupić buciki w CCC, w sumie takie bardziej zimowe, ale pogoda kiepska, więc już chyba zaczniemy je nosić. Ja zawsze się stresuję przy kupowaniu sobie butów, bo to spory wydatek i w sklepie nigdy nie wiadomo, czy w terenie będą wygodne, a kupowanie butów dla dziecka to mega stres, bo przecież maluszek nie powie, czy wygodne i dopasowane.

Pola, ja też jestem Twoją fanką i Twoje posty umilają mi ponure dni. Jeśli chodzi o planowanie dnia, to ja już dawno sobie odpuściłam, bo nigdy nic z tego nie wychodziło i potem tylko byłam wkurzona. Podzielisz się przepisem na sałatkę z brokułem? To moje ulubione warzywo, tylko nie mam pomysłu na ciekawe danie. Zdjęcia sprzątającej Izuni przecudne, Martynka też mi pomaga przy wycieraniu kurzu i wieszaniu prania :)

Ania 1803, gdzie kupiłaś tę książeczkę o pożegnaniu nocnika? U nas na razie straszny opór przed nocnikowaniem i może ta lektura by pomogła.

Emagdallenka, ja też polecam pepco, my większość ubrań tam kupujemy. Są śliczne i w super cenach, np. kurteczka na zimę za 30 zł, legginsy za 7-9 zł itp. Z jakością różnie bywa, bo zdarzyły mi się spodnie z jedną nogawką o rozmiar mniejszą, co zauważyłam dopiero po praniu. Ale jak na te ceny, to ciuszki są super. W lidlu towar limitowany i tam to raczej trzeba walczyć w dniu promocji.

Juli, ja bardzo polecam paputki, u nas super się sprawdzają od kilku miesięcy, Martynka biega w nich i po panelach i po kaflach. Teraz zastanawiam się, czy nie kupić na zimę o numer większych, bo mimo ogrzewania jest u nas raczej chłodno i trzeba wkładać grube skarpety.

Miłego wtorku :)

Odnośnik do komentarza

Amellek, kupiłam tę książeczkę na bonito.pl, ale widziałam ją też na stronach empiku, bo ja to wypatruję takie rzeczy w sieci - nie chce mi się chodzić po księgarniach, poza tym w necie na spokojnie można poszukać ;) Bardzo fajna książeczka i nie chodzi tylko o to, że Paulinka czasem zawoła "sii sii", lubi też, gdy ją czytamy - siedzi grzecznie i słucha i ogląda obrazki (bardzo fajne, kolorowe). I tak kilka razy dziennie, hehe :))

http://s7.suwaczek.com/201506061765.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

To ja też się pochwale: od tygodnia zabieram sie za prasowanie (z 2tygodni!) i dzis sie udało :D ale mam dość! Nie lubie :-P
My tą książeczkę o nocniku kupiliśmy w księgarni ale nie ma wow. Woli Pucio-każdy ranek z nim zaczyna :D a teraz dostała od cioci tego pieska z fp co gada i się z nim nie rozstaje!
Odsetka miała paputki, ale na fb dziewczyny podrzuciły link do dreputki -takie same a sporo tańsze.
Ja rzadko bywam w pepco choć mam blisko, ale ja to q ogóle nie lubie chodzić po sklepach ;-) biorę co na liście i jak najszybciej sie ewakuuje :D

A! I pierwszy raz ever wyszedł mi barszcz czerwony :D
Ołwer!

 

♥️Najpierw mieliśmy siebie 💚 2006💛Potem mieliśmy Was💙 2015♥️ 2017💜2020❤Teraz mamy wszystko💜

Odnośnik do komentarza

Hej:)
Amellek oby takich ponurych dni było jak najmniej:) co nie znaczy, Żebyś tu nie zaglądała!!!! Miło mi, że moje wypocinki Ci się podobają:) :) a u nas też- mimo, że nie było żadnych powodów do godzenia- wczoraj było gorąco:D jakas epidemia czy co?;) Teraz salatka: brokuł( ja obgotowałam), pierś z kurczaka( ja akurat dałam poł, bo później się doczytałam, że trzeba podwojną:D, makaron dowolny (dałam poł opakowania 400 g), poł puszki kukurydzy, 4 ugotowane jajka, słoiczek selera. Sos; 4 łyzki majonezu(ja dałam z 7) , 2 lyżki smietany 18%, 4 zabki czosku i ja dalam jeszcze suszonej pietruszki- dodaję do czego się da:) Kurczaka usmażyć ( przyprawić jakiś kurczakowym fixem - ja nie miałam to był miks soł,pieprz, słodka papryka i oczywiście pietruszka:D Wymieszać i chuchać czosnkiem:D co do wieszania prania to Iza uwielbia przynosić spinacze - po jednym i dookoła suszarki, wiec trwa i trwa to wieszanie:P Izunia na urodziny dostała wozek ale dopiero teraz zaczyna się nim bawić-ha! i jeszcze sama do niego siada:P
Dobra Wrózko dawaj z prasowaniem do mnie- ja lubie:D ja mam żelazko z generatorem pary - teraz reklama : ale takie słabsze, nie te po 1500 zł ale za ok 250 z Tefala i elegancko się prasuje:) jeden z najlepszych prezentów gwiazdkowych:) a barszczyk mniam! mi czasem wychodzi , a czasami to jak pomyje:D
U nas dzisiaj tez deszcz i wiatr- wyszłyśmy na podwórko chociaż na chwilke, ale zmarzłysmy niemiłosiernie!! tylko trochę liści pograbiłysmy i trochę kwiaty przycięłyśmy, ale Iza niezbyt chetna do współpracy..nie wiem jak pograbie ,gdy wierzby płaczące zaczną gubić bo tam liści jest multum! a ja lubie grabić, bo to dla mnie trochę jak odkurzanie brudnego dywanu- od razu czyściej się robi:) i fitness za darmo:D
Miłego wieczorka:)

http://www.suwaczki.com/tickers/km5sej2897inpbov.png

Odnośnik do komentarza

Hej:)
Ejj co to za puchy?! Do pisania :):)
Dobra Wróżko Zainspirowałaś mnie- dziś u mnie buraczkowa byla:D Iza zjadła tyle, ze aż sie dziwię że nie pękła ;) .dzis Ja przetrzymałam bez cyca od 8-14 rekord! Udało mi sie Ja oszukać bo rano ugotowalam zupę i jakimś cudem po przyjściu ze spaceru przed 13 sie ta zupą opiła;) po drzemce juz się nie dala oszukać i cyc musiał być ale mimo to 2dania tez sporo zjadła :) kolacja juz była blee:P śniadaniami tez zazwyczaj gardzi- W ogóle sie w matkę nie wdała :D ja to juz jak się spać kładę myślę co jutro będę jeść :D
A ja jutro znowu mam super plany do wykonania- ha! Zobaczymy ile nam sie uda wykonac:D
Lecę jeść chipsy, mam @ to mogę:D
Dobrej nocki:)

http://www.suwaczki.com/tickers/km5sej2897inpbov.png

Odnośnik do komentarza

Coś mnie ucieło, ale na szczęście skopiowałam :)
Dzięki za przepis na sałatkę, kiedyś na pewno zrobię, tylko bez kurczaka, bo ja od jakiegoś czasu bezmięsna. Tak jak Ty z pietruszką, ja mam z koperkiem suszonym lub mrożonym, dodaję do wszystkiego i to w dużych ilościach. Co do epidemi namiętności, oby tylko takie nas dotykały :)) Ja też lubię grabić, ale w tym naszym zapuszczonym ogródku, jakby Martynka miała mi pomagać, to by sobie tylko krzywdę zrobiła. Podziwiam Cię za spacery w taką paskudną pogodę, ja jakoś nie mogę się wybrać i czekam na odrobinę słońca. No i życzę Ci zrealizowania jutrzejszych planów, ja mam nocne plany łóżkowe, tylko pewnie znów za późno pójdziemy spać i zaśniemy :(

DobraWróżko, gratuluję prasowania, ja też od kilku dni się za to zabieram i jakoś mi nie wychodzi. No i mąż skończył wreszcie wielką szafę wnękową, o której marzyłam i też nie mogę się zabrać za jej zasiedlenie. Nieskromnie mówiąc: zdolny ten mój małżon, tylko czasami mnie strasznie wkurza. A czy mogłabyś podrzucić mi link do tych dreputków, bo ja nadal nie fejsbukowa, a w internecie jakoś nie mogę ich namierzyć. Zaintrygowałaś mnie tym gadającym pieskiem, muszę sprawdzić. Ja też nie lubię chodzić po sklepach, tylko jak już naprawdę muszę, a na codzień to S. robi zakupy, przynajmniej ma okazję pojeździć motorem.

Ania, dzięki za namiary na książeczkę. Na razie oswajamy się z nocnikiem za pomocą misia i lali.

Miłego czwartku Mamuśki :)

Odnośnik do komentarza

Hej:)
Amellek u nas jest tak, że ja buraczki też uwielbiam a mój P nienawidzi- nic nie tknie co tylko się z nimi zetknie:) Koperek też wielbię, ale mój P też nie lubi:P i taki to z Nim los:D ja mam mrożonego sporo,ale suszony zapominam kupować. Suszonych P. nie wyczuwa;) Planów dzisiejszych wszystkich nie zrealizowaliśmy, ale w większości się udało:) Byliśmy w ubezpieczalni polisę na dom przedłużyć i nas pani załamała jak powiedziała, ze od 70% poszły w górę OC...Teraz to chyba trzeba się przesiąść na rower, bo zaraz OC droższe od auta będzie;/
Juli Mazury mają 2 oblicza:D Zimą potrafią być hardcorowe jak -25 albo -30 i śniegu po pas:D no dobra w ubiegłym roku tyle śniegu nie było;) mrozu tez takiego aż nie było, bo żaden samochód po jeziorze nie jeździł:D tylko łyżwiarze i sankarze:) a z tym mówieniem to weee sie nie Przejmuj:) Iza od kilku dni mówi tylko tata-tata-tata. Mama tez jest tata;/ i coś tam po chińsku mamrocze. Ona nawet "nie" nie powie:P Jak się później rozkręcą będą jak katarynki:)
U nas dzis pojawiło się słonće! ale my i tak mało złapałysmy, bo tylko trasa z samochodu-do domu-do sklepu-itp. To nie zaszalałyśmy;) może jutro bedzie lepiej:)
Dobrej nocki:)

http://www.suwaczki.com/tickers/km5sej2897inpbov.png

Odnośnik do komentarza

Ania-nam pediatra podpowiedziała żeby zamiast wit D dawać tran i od jakiegoś czasu podaje. Mamy smakowy i co chwila biegnie do lodówki żeby jej dać :-P
Ostatnio mało pisze, ale nie mam o czym :-\ nic się nie dzieje, żyjemy sobie spokojnie z dnia na dzień i cieszymy się sobą :-)
Wczoraj Odsetka była w żłobku (chodzi do końca miesiąca) więc mąż zaszalal i zabrał mnie do kina! Pierwszy raz od 2 lat! Byliśmy sami na seansie-bo kto chodzi do kina na 12 w środku tygodnia ;-) przyjemnie tak było się wyrwać

Trzymajcie sie zdrowo i mocno :-*
Ołwer!

 

♥️Najpierw mieliśmy siebie 💚 2006💛Potem mieliśmy Was💙 2015♥️ 2017💜2020❤Teraz mamy wszystko💜

Odnośnik do komentarza

Hej:)
Ania ja tranu nie daje bo nie pomyslałam nawet... do tego ja sama tranu nienawidze!!pamietam, ze jako dziecko ja miałam apetyt (zostało mi do dziś:D) a moje Rodzeństwo nie i Mama ich tym tranem katowała. Jak ja sie wtedy cieszyłam, że jestem obżartuchem:) Smakowe też na mnie nie działaja- Tesciowa 3 czy 4 lata temu mnie cytrynowym uraczyła to sie skończyło nad kibelkiem. Brrr... No ale może Iza nie ma tego po mnie to muszę przemysleć to podawanie!
Dobra Wróżko w kinie to ja chyba byłam z 7 lat temu...;/ ale u nas było beznadziejne kino, bo bardzo głosno i siedzenia twarde jak ławki w kościele ( chciaż u mojej babci sa w kosciele poduszki:D) , teraz jest nowe w Galerii ale jeszcze nie byłam:) Fajnie, że Wam sie wypad udał:):) a jak tak na nowym miejscu juz sie zaaklimatyzowaliście tak na 100%? aa i jak 1 sen na nowym miejscu? podobno sie sprawdza:)
U nas Iza bije rekordy w nocy- budzi sie co godzine a Izabelka odmawia wspołpracy z naszym dotychczaswoym sprzymierzeńcem -smokiem. Tylko cyc. Ela musimy chyba Wiktorka z Iza spiknąć może się Uspokoją:D
Tanna bedziemy w poniedziałek w zoo w Gdańsku -Wypatruj nas:D Dobrej nocki:)

http://www.suwaczki.com/tickers/km5sej2897inpbov.png

Odnośnik do komentarza

Pola nie ma sprawy . Jeszcze Juli weźmiemy do kompletu.
Boże nie bylo mnie tu aż dwa tygodnie ??? Jak ten czas leci . Szok !!!!
DW nie ma to jak wypad do kina. Mnie tez mój ostatnio zabrał. A Wiktorek został u dziadków.
Brokułki ...mniam . Jutro zrobię :-)))
My tez zaopatrujemy sie w Lidlu i pepco.
Anela pisalas ze Zuzia ogrodniczka ??? Zobacz Wiktorka :-)

monthly_2016_10/majoweczki-2015_51528.jpg

http://www.suwaczki.com/tickers/17u9i09k995ttuhf.png

Odnośnik do komentarza

Hej:)
Oooo co tu takie pustki?! Mamusie gdzie Jesteście? Mnie nie było bo miałam takie przygody, ze hoho!
W sobotę wyjechaliśmy nad morze- z opóźnieniem oczywiście! Dotarliśmy dziko po 22:00 - Iza sir rozbudziła i do 24 harcowała. W ndz mieliśmy odwiedzac Rodzinę i jak jechaliśmy Do Wujka padł nam alternator:| uratował nas prostownik i młotek...i nigdzie nie pojechaliśmy ani do Zoo ani dk Sopotu tylko wróciliśmy do Cioci. Dobrze, zw Wujek so Rewy nas zawiózł to chociaż morze zobaczyliśmy. Dzis z dusza na ramieniu i młotkiem, który po drodze byl używany do walenia w ten alternator się doczłapaliśmy :| auto prawie pełnoletnie to zue zbuntowali na taka dluga drogę..:| takze wyjazd do d.... No oprócz spotkania z Rodzina, to bylo super:):) i nie miałam neta bo jeszcze ładowarki zapomnieliśmy a na dodatek GPS z telefonu- a tylko ladiwarka samochodowa a tu prądu brak co chwile:| takze na Maksa pech! 1podroz i takie rzeczy- mpj P to za 100lat mnie nigdzie nie zawiezie...chyba ze wygram w te Zet albo Rmf nowe auto :)
Odezwijcie sie!!:)
Miłego wieczorku :)

http://www.suwaczki.com/tickers/km5sej2897inpbov.png

Odnośnik do komentarza

Cześć Mamuśki :)

Pola, no to mieliście weekend pełen wrażeń. Już się bałam, że porzuciłaś forum, a to po prostu brak ładowarki :) Pocieszę Cię, że nasze auto też prawie pełnoletnie i dopiero co S. skończył go naprawiać i łatać dziury. Całe szczęście, że większość napraw sam potrafi zrobić i ma gdzie, bo inaczej to nieźle byśmy popłynęli. Kiedyś też wybraliśmy się nad morze jeszcze starszym samochodem i po drodze zaczął nam się strasznie grzać, więc musieliśmy robić częste przerwy, tak że podróż z Wrocławia do Władysławowa zajęła nam 12 godz. Zazdroszczę krótkiego pobytu nad morzem, ja nie byłam już z 10 lat i strasznie tęsknię. Ale jednocześnie podziwiam, że chciało Wam się jechać w taką pogodę. Paskudny ten piździernik, codziennie zapowiadają u nas słońce i 14 stopni, a tu same chmury, zimny wiatr i ledwie 8-9 stopni. A czy Izunia jeździ już w takim foteliku dla starszaków? Bo my nadal używamy tego pierwszego tyłem i Martynka się wkurza, że nic nie widzi i nogi jej się nie mieszczą i strasznie marudzi. Na nowy na razie nie mamy kasy ani czasu, żeby wybrać coś sensownego.
Nieciekawie masz z tym tranem, ale teraz jest w kapsułkach i wcale nie czuć smaku, chyba że się rozgryzie. Ja mam traumatyczne wspomnienia z dzieciństwa związane z zażywaniem kitu pszczelego na wzmocnienie, co rano mama katowała tym mnie i siostrę, dolewając nam to do herbaty, że niby nie poczujemy. Ohyda!
Do kina też bym chętnie poszła, tyle ciekawych polskich filmów teraz, ale na razie to nierealne :(
Mój mąż właśnie zaczął nową pracę, niestety na zmiany i od razu od popołudniówek i już się martwię, jak ja sobie sama poradzę z kąpielą Martynki, bo straszny z niej wiercik i nawet S. ma problem z bezpiecznym trzymaniem jej nad powierzchnią wody. Poza tym wieczorami nasze dziecko jest bardzo marudne i tylko chce siedzieć u tatusia na rękach, jak ja szykuję mleko i kąpiel. Oj nadchodzą ciężkie wieczory, chyba trzeba będzie ściągnąć babcię do pomocy :) A teściowa przeżywa, że jej synek będzie w nocy pracował i jak on da radę. A on tak jak ja jest nocnym markiem i bardziej przerażają go dniówki na 6. Poza tym mamusia nie może się pogodzić z tym, że jej synek będzie pracował fizycznie, a nie jako menager. A ja się cieszę, że w ogóle znalazł coś sensownego z pensją wyższą niż minimum.

Ela, no to rośnie nam kolejny miłośnik ogrodnictwa :)

Czy Wasze dzieci też są takie przekorne? Martynka, jak jej coś zabraniam (np. ruszania pokręteł od kuchenki, kopania mnie przy zmianie pieluchy, rozrzucania książeczek itp.) to tym bardziej to robi i to z jaką pasją, a przy tym mnie przedrzeźnia i kiwa paluszkiem i krzyczy nienienie. Wkurzające to ale i rozczulające.

Miłego wtorku :)

Odnośnik do komentarza

Pola Mistrz!!!! Gdyby nie Ty forum by padło jak nic! Walcz dziewczyno ;) ale przygody byłym autem - dobrze ze dojechaliście do domu. My mamy do zaplaty OC dla dwóch samochodów w grudniu - słyszałam ze ceny poszły bardzo w gore a ja do tego miałam stłuczkę - aż sie boje iść :( moje auta prawie pełnoletnie wiec faktycznie ubezpieczenie moze kosztować tyle co samochód :)

DW - jaki tran podajesz? Bo zbieram sie w sobie żeby kupić Misiowi - mi tez lekarka zaleciła zamiast wit D. Kino? Co to takiego??!

Ela - ale Wiktorek sie zmienił - poważny Pan ogrodnik :)

VSA - wpadaj cześciej :)))

Odnośnik do komentarza

Zapomniałam napisać co u nas :) Misio zdrowy - szok ;) z opiekunka sie dogaduje - ja w miarę tez ;) poza tym od 3 tyg mam katar - zjadłam 20 tabletek ibupromu zatoki i dalej dupa :p i jeszcze gardło mnie zaczyna bolec - goraczki nie mam to moe bardzo chce antybiotyk :/ a i tak nie mam kiedy do lekarza iść :/ chciałabym już zacząć starać sie o drugiego bejbika a mój mąż ze absolutnie nie - on nie chce wiecej dzieci :( i powiem Wam ze najgorzej jak mi tak dogadacie w tym temacie - jest mi tak zwyczajnie przykro ;( nie wiem już - chłopa zmienić czy co?

Odnośnik do komentarza

O Najslodszy Moj Aniele!!! Dorotka jest emejzing <3<br /> Co u Was? Kurde-ostatnio o Was myślałam. Słowo! Wszystko ok? No pisz :-) :-) :-)
Ela-Wiktorek jest cudny! Nie dziwię się że brak snu i ciągle cycowanie mu wybaczasz:-* no kochany jest!
Hanka-wpadnij se ;-) nie wiesz że to się zdarza :-P u mnie w pracy wszyscy tak myślą
Ja podaje taki z Domowej Apteki-ktoras1z dziewczyn na fb polecala. Jest w formie syropu i ponoć mega słodki i nie czuć ryby. Ale żeby to osiągnąć to nawalone jest trochę świństw, ale w aptece jak pytałam to babka go polecala i mówiła że za bardzo nie ma wyboru innego by był dobry. Albo dobry smak albo dobry skład :-P
Amellek-my mamy fotelik rwf. Młoda siedzi tyłem, ale jest wyżej więc wszystko widzi i lubi jeździć. No i bezpieczniej niż w tym przodem (ale drożej! )
Pola-ale jaja! Już widzę was z tym mlotkiem-hahahahaha! Na wyposażenie obowiązkowe :-P ale nawet sekundy nad morzem zazdroszczę!

My na weekend u rodziców byliśmy a w poniedziałek gin. Kropeczka zdrowa, rozwija się super, rośnie zgodnie z terminem i jest ruchwila jak z adhd ;-) of kors pobeczalam się widząc jak rusza raczkami i bije serduszko :-)
Nie pamietam czy pisałam -Odsetka chyba złapała ospe :-[ dowiemy się za 21 dni czy ją wysypie. Ehhhh...

Ja chce słonko! !!!!!

 

♥️Najpierw mieliśmy siebie 💚 2006💛Potem mieliśmy Was💙 2015♥️ 2017💜2020❤Teraz mamy wszystko💜

Odnośnik do komentarza

Hej:)
Amellek porzucić forum?!never! tylko brak pradu, ładowarki lub neta może mnie zatrzymać:D Ach, a z tymi autami to oszaleć można... jakbym miała 12 godzin na Mazury wracać to chyba bym oszalała!:D A pojechaliśmy bo cała Rodzina się z nas naśmiewa, że nigdzie nigdy nie jeździmy- to sie zdziwili! my zresztą też ale naszym super-hiper autkiem:P latem to nie mamy jak jechać bo sezon, we wrzesniu P n ie mogł, a teraz ma urlop to zaszaleliśmy:D teraz bedziemy posmiewiskiem Rodziny pod wzgledem długości pobytu:D pogoda okropna- zimno i tak wietrznie , że Iza ledwo oddech łapała. no ale o juz był oddech z jodem to tylko na zdrowie:D Izabelka śmiga od jakiegoś czasu w dorosłym foteliku;) Ja chciałam taki jak ma DW ale brak kasy to mi Rodzice z Niemiec przytachali taki zwykły przodem. Czasem jak z Siostra jeżdzimy to z naszym "maluchowym" śmigamy i Iza nie protestuje, że tyłem, ale to krótkie trasy - lumpeks-dom:D Teraz było 400 km to procz fotelika do wyposażenia auta dodała sie torba książek, album ze zdjęciami i piosenki na MP3 - Kaczuszki i LP "lost on you" rzadziły. AA i C-BOOl - mój Brat wyrabia Izabeli gust muzyczny:D disco polo też of cors:D Izy "oooooo" jest lepsze niz Boysa i innych;) kit pszczeli? o matko! nnie wiem jaki to smak, ale wole nie wiedziec!! a ja kapsułki rozgryzam najczesciej, bo sie boje, że sie udusze:D Dziwak taki:D:D Super, że Twój Mąż pracuje!! bedzie dobrze z tymi zmianami! :) mój P w Castoramie farby sprzedaje a wg mojego Tescia to conajmniej włascicielem Mostostalu Warszawa powinien być;) Iza tez przekora okropna- jak ja Jej zmeniam pampersa to staje na głowie i zaraz ucieka..siły juz nie mam na Nią:) ale dzis sie dowiedziałam, że mam megamega grzeczne Dziecię - mój Wujek dzownił do Rodziców i zachwalał, że taaaaaaka grzeczna. Dobrze, ze chociaż " w ludziach" sie umie zachować;)
VSA hej!! Dorotka śliczna:) Dobrze, że u Was sie wszytsko układa:) Tak jak pisze Hanka wpadaj jak najcześciej, miło bedzie Nam ogromnie:):)
Hanka :):):) Walczymy dopóki Nam tematów wystarczy, a te chyba sie nigdy nie skończą:) Własnie, dobrze że w ogóle wrocilismy z tej szalonej eskapady :D a my mamy tez 2 auta - szalone roczniki 2000 i 1990 i tez sie boimy:/ ech... Super, że opiekunka sie sprawdza:) a z tym katarem to rozumiem Twój ból, ja mam tak z nawrotami juz nie wiem ile czasu;/ a z 2 Dzieciem DW dobrze mówi:D Wpadka;) my z P to sami nie wiemy czy chcemy czy nie. Wiecie głupio sie przyznać, ale ja sie boje i to bardzo, że Izunię skrzywdzę i nie bede miała dla Niej czasu- wiem wiem że głupota , bo moja Mama nas 4 miała i ja najstrasza i bron Boże skrzywdzona sie nie czuje! a mój P boi sie ciąży i porodu- w sensie, że mi albo Dzidzi mogłoby cos sie stać- on przy każdej wizycie u gin z Iza to stany ciut nie zawałowe miał. Ja sie dziwię, ze On w ogóle poród przeżył... ;) Hanka może jeszcze Mąż czasu potrzebuje i jednak zmieni zdanie. a jak nie to zaraz jakiegos hipnotyzera znajdziemy i bez zmiany chłopa sie obedzie;)
DW tak teraz młotek bedzie nieodzownym elementem wyposażenia auta- taki niezbędnik:) a żebys Widziała jak ludzie na mojego P sie patrzyli jak on tak kucał ( kładl sie prawie) i tym młotkiem tak sobie walił...:P ciut nie ukryta kamera:D Gdzieś na nagraniach z parkingów stacji paliw albo macdonaldów mozna zapewne nas obejrzeć:D
u nas dzis wiekopomna chwila- dach skończony!! teraz bedzie gorsza chwila bo trzeba zapłacić:P
Dobrej nocki:)

http://www.suwaczki.com/tickers/km5sej2897inpbov.png

Odnośnik do komentarza

Mam skręconą nogę siedzę sobie w domu na zwolnieniu. Niestety za mało wypoczywam i słabo dbam o nią, ale grzecznie noszę stabilizator. W piątek mam kontrolę i mam nadzieje usłyszeć że się goi ale jednocześnie chciałabym dostać jeszcze L4 do końca miesiąca. A może macie jakieś doświadczenia. Jak długo trwa rekonwalescencja? Młoda coraz więcej mówi, np. ojciec, choć, piec, miałmiał, babcia, dziadek, papa - jak chce spać i jak wychodzi z domu. Uwielbia się tulić i całować. Super tańczy! Woła siusiu ale rzadko robi na nocnik - sadzamy ją mimo wszystko.

http://www.suwaczki.com/tickers/qb3c8u699f9zczgi.png

Odnośnik do komentarza

Hej :)
VSA ja niestety nie pomogę, bo nigdy (na szczęście) nie miałam nic złamanego ani skręconego. A z tym odpoczywaniem to chyba bardzo Pracowita Jesteś i w domy tyyyle roboty:) ale tej nodze też się coś od życia należy;)Trzeba jej odpoczynku wiecej:D co do tańca to Iza też uwielbia:) jak tylko w radio leci jakaś ulubiona piosenka rzuca wszystko i biegnie tańczyć :D całowanie i tulenie jest super- ja korzystam ile mogę :P
Hanka chyba Twój katar do mnie przywędrował! ;) ja w tym roku to chyba producentom chusteczek to się nieźle do interesu dołożę!
Idę robić gorącą herbatkę, może pomoże :P
Dobrej nocki:)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...