Skocz do zawartości
Forum

Majóweczki 2015


Joasia21

Rekomendowane odpowiedzi

z nocnikiem historia u nas jest taka, że babcia kupiła Małej kilka miesięcy temu wypasiony nocnik z kierownicą i takim przyciskiem do trąbienia (nocnik-samochód ;)) i ten nocnik długo traktowaliśmy tylko jako kolejną zabawkę, która sobie stała w pokoju gościnnym razem z innymi zabawkami i którą Paulinka się bawiła. Ale pewnego dnia mój mąż wymyślił, żeby każdego ranka sadzać Paulę, jak tylko się obudzi, na nocnik na siku i kupę, bo nasze dziecko ma zwyczaj, że krótko po przebudzeniu robi kupę :)) tylko trzeba ją czymś zająć, żeby nie uciekała z nocnika.. i chyba stąd się wzięło to wołanie o siku - przyzwyczajenie :) a właściwie to nawet nie wiem, od kiedy trzeba uczyć dziecko siadania na nocnik i od kiedy dziecko powinno samo wołać o nocnik.. chyba jeszcze wcześnie, prawda?

http://s7.suwaczek.com/201506061765.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Hej:)
Hanka próbuję z tym suwaczkiem - nie wiem czy nie przerośnie moich zdolności informatycznych:p Izabelka jest wystrojona do zdjęcia albo chyba, ze jest czymś bardzo mocno zajeta- bo jak nie to gumka fruuu i z włosów, albo talerz z zupą na siebie i na mnie wyleje albo nektarynką się cała wymaże:P taka jest elegancka na co dzień, że hoho;) a taki szczeniaczek to męczący niczym drugi maluch:D
Ania u mnie P tez mówił, ze mam rano sadzać, ale jak my lubimy rano się po łóżku potarzać i na ten nocnik taaaak daleko;) brawo za wytrwałe ćwiczenie!:) z wołaniem to nie wiem, bo doświadczenia nie mamy jeszcze:D u nas Iza to w ogóle zna 5 "słów" na krzyż- mama, tata. dada, siii, giligili, muuu to gdzie Jej tam "siku" wołac;) Ostanio mnie Tata się zmartwił, ze tak malutko mówi, bo ja zanim 2 lata skończyłam mówiłam całe Ojcze Nasz"- nie wiem jak ale podobno dobrze:P mój P mówi, że Iza po prostu poszła w Jego rodzine i nie klapie jezykiem na darmo:P:P
Elu współczuję tych nocek;/a z tym zapaleniem, to mnie Zaskoczyłas!! mam nadzieję, że to jednak nie jest to!! a te Nasze Dzieciaki to Nudziarze Małe;)
a dziś mamy podwójna Rocznicę - urodziny P i ślubu - a ja wsciekła jak osa, bo dostałam okres, to się wyżywam na wszystkich;p Może w weekend sobie odbijemy i choć na pizze pojdziemy, bo jak będziemy malować łaty na dach to padnę:D
Dobrej nocki:)

http://www.suwaczki.com/tickers/km5sej2897inpbov.png

Odnośnik do komentarza

Hej, my od weekendu slabo ciagniemy. Niby dziewczyny w przedszkolu ale wszystkie 3 jestesmy kichajace i kaszlace. Na szczescie temp to byla tylko jednodniowa przypadlosc.

Hanka ja bardzo zadowolona z roznicy wieku dziewczyn. Poczatki byly ciezkie bo zazdrosc i moje nieudolne proby podzielenia czasu miedzy 2 malych dzieci ktore mmie potrzebuja. Teraz siostrzana milosc kwitnie zyc bez siebie nie moga. Laura juz rozumie ze ona jest big sister i czasem musi poczekac bo najpierw trzeba pomoc Klaudii.

Na fb epidemia brzuchatek. Ujawniac sie kobitki i pisac wiecej! Fotki brzuchow mile widziane :-)
Sezon na rodzenstwo dla majowek! ;-)

http://lb1f.lilypie.com/qZ8Ip2.png
http://www.suwaczki.com/tickers/iv09df9hgaar6rba.png

Odnośnik do komentarza

O jak sie cieszę że zainspirowałam mamusie do suwaczkow :D
Iza faktycznie jak z żurnala-modelka na 102 :D

Kurka wodna-tyyyyle sie napisałam, każdej ładnie odp i jakis błąd tokena. Fak!
Elzbieta-teraz zapalenie cycusia?!no co ty? Trzynajcie się zdrowo :-*
Emagdalenka tak samo- niech sie odkicha katarzysko okropne! Dajesz nadzieję, ze może nie zwariuję z dwójka ;-)
Pola-u nas w rodzinie wszystkie dzieci bardzo szybką zaczynają mówić i Odsetka jak się rozkręci to widać że będzie gadula :-) a stara sie naśladować i to mocno!
Ania dobrze ze przelozylas lepiej dmuchać!
Hanka-ja chyba jakis dyplom musze Ci przygotować! Dwa miesiące i ty na wolności chodzisz? U mnie by chyba tak łatwo nie poszlo ;-) zuch dziewczyna! A jak.niania od Kacperka?
Ja na L4 jestem, kazali lykac duphaston i leżeć. No to leżę :D
Mąż zaniosł papier do pracy i poszedł na rozmowę z dyrem-zaskoczyli się i ze niby mieli co do mnie super plany.. Także Hanka-zapraszam, miejsce wolne :D
No i chyba w końcu ruszy coś z przeprowadzka! Boziu jak się to dluzy! Jest plan na nast weekend, zobaczymy :-)

Olwer!

 

♥️Najpierw mieliśmy siebie 💚 2006💛Potem mieliśmy Was💙 2015♥️ 2017💜2020❤Teraz mamy wszystko💜

Odnośnik do komentarza

~zielooona
Sieeeeema!!!!
Zalogowac sie nie idzie, reklamy wkurzaja :p rozbestwilam sie na fejsie wszystko pod nos podane, ale! Niema to jak forum ;D co tam? Jak tam?

córo marnotrawna!!!!!
Przypominam, że miałyśmy jako ostatnie same do siebie pisać,a Ty się w fb wciągasz :P

BTW- na majóweczkach 2017 nie jest fajnie!

 

♥️Najpierw mieliśmy siebie 💚 2006💛Potem mieliśmy Was💙 2015♥️ 2017💜2020❤Teraz mamy wszystko💜

Odnośnik do komentarza

Hej:)
Zieloona no w końcu :D juz myślałam ze Nas Porzuciłaś;) ja też mam problem z zalogowaniem ale to przez mój złomofon:D
DW ufff. Dobrze, ze te 2017 Ci nie podpasowały :P jestem samolub wiem!! A duphaston to elegancki- ja przed nim bralam luteine podjęzykowa to wtedy myślałam że zamieszkam w toalecie:P trzymam kciuki za przeprowadzke- tylko żadnego noszenia kartonów!!
Panifiona gratulacje dla Justynki! Czekamy na zdjęcie brzuszka:)
A tak w ogóle to gdzie Jesteście? Amellek, Emka, Wisienka, MamaBartka i inne Majowe Mamy? :)
Emagdalenka juz zdrowe Jesteście mam nadzieję?:)
Milej niedzieli:) u nas narazie słonecznie :)

Odnośnik do komentarza

Hej. Dziewczyny. Jak miło słyszeć "stare majóweczki "
Panifiona jak patrzę na twój suwaczek to przeciez juz tuz tuz.
DW trzymajcie sie cieplutko. I nie przemęczaj sie przy tej przeprowadzce. Zbieram się napisać do ciebie i tak mi schodzi :-) nie wiem czy to bylo zapalenie ale chyba cos w tym rodzaju. Wzięłam pare przeciwbólowych dawalam tylko tą pierś do ssania i jakos po malu przeszlo.
Emagdalenka zdrowiejcie szybciutko.
Pola super ze jesteś i ciągniesz to forum. Jesteś mega !!!

http://www.suwaczki.com/tickers/17u9i09k995ttuhf.png

Odnośnik do komentarza

Hej:)
To jednak nie mój zlomofon! Extrasny telefon mojego P też mnie nie loguje!!!:/ chcą sie mnie z forum pozbyć :P sie nie dam:D
Ela dzięki :)aż sie rumienię :D a forum to teraz mój cel:) ja Ciebie i inne pracujące Mamusie podziwiam ze dom, praca i na forum też znajdziecie czas!!!dobrze, że to zapaleniowe coś przeszlo:)
Zieloona nawet nie wiesz jak się cieszę, ze znowu Twój nick się tu pojawia:) takich przyjemności wiec jak najwięcej proszę!
A u nas Iza odkryła ostatnio albumy ze zdjęciami i chociaż mam chwilę spokoju:D tylko te wszędobylskie paluszki trzeba pilnować bo za te folie ciąga:P ale chociaż może jak moi Rodzice przyjada w listopadzie to będzie ich kojarzyla:)
Miłego wieczorka:)

Odnośnik do komentarza

Hej mamusie! Zostałam wywołana, wiec się odzywam :) jestem z Wami, czytam, tylko ostatnio ledwo się wyrabiam na zakrętach ze wszystkim.
Byle do połowy października, może wtedy będzie spokojniej.
Aż mi się tez zachciało brzuszka jak tak piszecie o nich :)
Pola, dobra i chwila jak Izunia się zajmie oglądaniem zdjeć, coś o tym wiem :)
Dobra wróżko, nie pamietam czy Ci gratulowałam, ale najwyżej będzie drugi raz. Wielkie gratulacje!!! Uważaj na siebie i nie przemęczaj się!

Odnośnik do komentarza

Ela, Ty normalnie jesteś meeega, Wiktorek to ma dopiero dobrze z tym cycowaniem. Podbijam pytanie Zielonej- czy sypiasz jeszcze??
Emagdalenka, dużo zdrówka dla Was dziewczynki!
Hanka, jak tam u Was - masz opiekunkę? Jak sobie radzicie? Współczuje chorego faceta, to gorsze niż cały szpital:( wiem coś o tym.
U nas wszystko dobrze, Hania rośnie bardzo szybko, biega jak szalona codziennie od 6 rano, plus jest taki, ze śpi juz o 20, wiec ja tez często nadrabiam sen padając niedługo po niej:)
Poza tym jesień idzie, zimno się robi, ach, szkoda ze lato tak szybko minęło. W ogóle jak ten czas leci, nasze maluszki juz są takie duże, rozumne i sprytne :)
Ściskam Was mocno :)

Odnośnik do komentarza

Wisienka zielona ale dawno Was nie było!jak Tygrys?rzadzi w żłobku?Hania to pewnie juz gada??Ela Wiktor to by z Julkiem piątkę przybili.nie ma opcji go odstawić.uzależnienie od cyca nie wiem jak odstawić.chyba dopiero tlumaczeniem jak bedzie bardziej rozumny...ale troche sie boje o swoje zęby bo bardzo mi sie oslabiły.odkad wrocilam do pracy schudłam bardzo.do tego karmienie i ciagne na rezerwie.
Dobra Wrozko bo ja tak w biegu jak tylko uslyszalam ta nowine sie odezwałam.strasznie sie ucieszylam!!rosnijcie zdrowo.super ze juz sie przeprowadzicie ogarniesz wszystko przed rozwiązaniem.bedzie super!a praca nie zając;)
Panifiona i reszta podziwiam.ja zawsze uważałam ze przerwa miedzy dziecmi 4-5lat jest najlepspza choć z perspektywy czasu sa plusy krotszych przerw.zwlaszcza dla dzieci.ja juz definitywnie zakonczylam rozmnażanie ale jesli ktoras z Was sie zastanawia to powiem tak.jest mi czasami ciezko jak cholera.marze o czasie tylko dla siebie i nie chodzi mi o pol godz w biegu miedzy zakupami a domem;)ale widok rodzenstwa to jak tworzy sie więź to jest nie do opisania.naprawde warto!

Odnośnik do komentarza

Hej:)
Wisienka trzymamy za słowo, że w 2 połowie października Zasypiesz Nas postami;) ;) A z ta jesienią to ech.. u nas już przymrozki mówili, że mogą być;/ a moja cukinia jeszcze taka mała... za poźno posadziłam;p u nas dziś było szalone 14 stopni i wiatr znad Arktyki chyba;p albo z Suwałk:D
Juli u nas Izabelka też się nie da odstawić. Dziś w nocy budziła się z reką na sercu - co godzinę, ale mam nadzieję, że to jednorazowy wybryk;) z tymi zębami to Cie rozumiem, bo ja to i tak słabe mam i mi się wydaje, że teraz w jeszcze gorszej formie... mój P to ma rewelacyjne, mam nadzieję, że Iza po nim odziedziczy:)
U nas jutro wielki dzień - zjeżdza majster i blachodachówka :D dziś już rusztowanie przywieźli- jak znam życie do soboty będą liczyć, mierzyć i myśleć ale najważniejsze, że już u nas:D
Dobrej nocki:)

monthly_2016_09/majoweczki-2015_51119.jpg

http://www.suwaczki.com/tickers/km5sej2897inpbov.png

Odnośnik do komentarza

Panifiona- super! Buziale dla Dżaasty :***** a Ty jak się masz? Już finisz-nie?
Wisienka, Juli - jak fajnie że się odzywacie :D:D:D róbcie to częściej!!
EMKA A CO U CIEBIE?????????

Ja ogarniam przeprowadzkę :O Młoda w żłobku a ja latam to na miotle w chałupie a to pakuje jak szalona! na poniedziałek zamówiony transport - o Boziu! to już już :D:D:D jestem taka podekscytowana, że zapominam jak mi niedobrze :P

 

♥️Najpierw mieliśmy siebie 💚 2006💛Potem mieliśmy Was💙 2015♥️ 2017💜2020❤Teraz mamy wszystko💜

Odnośnik do komentarza

Emagdalenka zapraszam do mnie mnie tez to czeka ale jeszcze troche.jeszcze kuchnia nie zamówiona.nie szalej z tymi robotami dobra wrozko.ale fajny czas przed Tobą!ciesz sie kazda chwilą!nalezy ci się.
Pola ja obstawialam ze to chlopaki takie cyckowe a tu prosze mamy Izabelke!!i jak zobaczylam zdjecie to mialamto samo co dziewczyny w rekach Julka te zdjecia by dlugo nie przetrwały;)
Julek jeszcze u cioci bo spi a matka siedzi chwile w ciszy bo Mery z babcia poszla na zajecia plastyczne.boze jak mi dobrze chwila spokoju.

Odnośnik do komentarza

emagdallenka
Jezu moja tez lubi ksiazeczki...ale drzec!!!!
My juz w miare zdrowe...katar nadal jest ale dajemy rade.

DW jak ci zazdroszcze! Uwielbiam przeprowadzki!!! Urzadzanie, ukladanie, wszystko nowe!

PRZYBĄDŹ!!!!! Ugoszczę najlepiej jak umiem i dziećmi się zajmę jak własnymi <3 <br /> nie lubię się pakować/rozpakowywać- bleeee!

 

♥️Najpierw mieliśmy siebie 💚 2006💛Potem mieliśmy Was💙 2015♥️ 2017💜2020❤Teraz mamy wszystko💜

Odnośnik do komentarza

Hej:)
Dziewczyny.. Izabelcia to niezwykle delikatne Dziecko- jak się dorwie do gazety to zbieram maluśkie strzępy:P zdjęcia jednak ogląda grzecznie, bo tam i Babcia i Damian i Ciocia i piesek... Czasem paluszek zabłądzi ale czuwam ;) tak mi sie przypomniało jak Izie wyszły pierwsze ząbki i moja Babcia pyta mnie " a Cie w cycki nie gryzie?" Ja odpowiadam ze nie a Babcia na to" No to ona taka kulturalna":P i ma teraz zdjęcia tarmosić? No nie wypada:D:D jak luzem daję zdjęcia- nie w albumie- to zdarza się, że pognie trochę:P a propo zębów - wyczuwam juz dolną lewą czwórkę :)
DW z tą miotła to nie Szalej ;) leżeć Miałaś to lepiej na dywanie Alladyna Ci bedzie;) u nas dzis padał i grad i deszcz i dwie tęcze byly i zimno też. Taki galimatias, ze calutki dzień w domu:|
Juli mój P mówi ze Izunia nadrabia za siebie i za niego bo Tesciowa po porodzie miała komplikacje i leżała w szpitalu i był na butelce:P i niby taki Ssak jest po nim bo mu nie bylo dane:P taka teoria mojego męża nienasyconego, co chodzi i mamrocze jak to on Izie zazdrości :D
U u nas dzis oprócz szalonej pogody, majster wszedł na dach!! Do tej pory słyszę dźwięk wkrętarki:P z Iza musimy sie pilnować bo nas panowie przez okna dachowe obserwują:p za to , ze nam pomachali dostali pizzy- wczoraj tak bralam mąkę ze wzięłam krupczatkę. Myślę maka to maka a tu dzis niespodzianka a ona jakas grubsza... No i nie wiem czy przez to ale jakas twarda mi wyszła ta pizza:) ale wszyscy zachwalali- wyboru nie mieli;)
Dobrej nocki:)

Odnośnik do komentarza

Hej:)
A co tu dziś tak pusto?:)
U nas dzisiaj słoneczko postanowiło troszkę powrócić to byłyśmy z Izunią u mojej Siostry w szkole - zapomniałam jak wygląda przerwa w podstawówce:P jeden wielki wrzask- Iza była w szoku;) Nawet jak Ciocia do Niej mówiła to na prawo i lewo się rozglądała za dziećmi, wszystko inne nieważne:P dzikie szaleństwo w tej szkole;)
Dobrej nocki:)

http://www.suwaczki.com/tickers/km5sej2897inpbov.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...